Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-24, 12:34   #631
emilia3337
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 21
Unhappy Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Ja używałam tego belsamu i osobiście to nie polecam ale jak kto woli to jest cos raczej podobnego do samoopalacza zostawia smugi wogóle mi nie spasował a pozatym może najpierw pachnie ale póżniej czuć jakby ciało sie przypalało taki dziwny zapach zupełnie właśnie jak po samoopalaczu mam jasną cere i jak dla mnie to dawał odcien żółty
emilia3337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 13:40   #632
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

ja już co prawda wypowiadałam się w tym wątku, ale zdecydowałam sie jeszcze raz napisać, że J&J jest świetny! Miałam okazje wypróbowac i Garniera i Dove i z żadnegoz tych dwóch nie byłam tak zadowolona jak z J&J. Przede wszystkim mam jaśniutką karnacje,a zawsze kupuje balsam do ciemnej karnacji. W przypadku garniera byłam pomarańczowa:/ Kiedy smarowałam się Dove to w ogóle nie było długo widać efektów, dopiero po 6 balsamowaniu zauważyłam, ze skóra laciutko się zabrązowiła, choć znajomi pytali mnie czemu ostanio jestem taka blada Przede wszystko niesamowicie szybko schodziła ta opalenizna. Musiałam nakładać go zarówno wieczorem jak i rano,a jeśli rano się nie pobalsamowałam to po kilku godzinach widziałam jak zaczyna schodzić opalenizna:/ A schodzi fatalnie Wyglądałam jakby była brudna

A J&J nigdy mnie nie zawiódł. Po 2 użyciach już widać efekty, kolor jest niesamowicie naturalny, zapach znośny. Efekt utrzymuje sie bardzo długo, co mnie zaskoczyło, gdyż czasami się tak zdarza, że będąc u swojego TŻ`ta przez kilka dni, nie mam ze sobą balsamu,a i tak kolor mi nie schodzi, nie blaknie. Zwykle balsamuje się jedynie wieczorem, a wynika to z tego,że rano poprostu nie mam na to czasu Opalenizna jets naprawde bardzo naturalna, a znajomi pytają się kiedy mam czas sie opalać, bądz zimą pojawiają się pytania typu:czy nie szkoda mi skóry niszczyć na solarium
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 17:30   #633
water
Raczkowanie
 
Avatar water
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 36
GG do water
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

ja używałam tego balsamu tyle że on był jeszcze ujędrniający z taką niebieską plakietką. Dobrze brązuje ale troche brudzi bielizne białą, no i jak zapomnisz posmarować się przeż kilka dni tym balsamem to ci sie tama opalenizna ściera
ale tak ogólnie do skóra ładnie wygląda po nim i ładnie pachnie.
__________________
water
water jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 18:16   #634
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Ja rowniez sie juz wypowiadalam w tym watku i jesli ktos nie chce wyrzucic kasy w błoto to go nie kupujcie.Efekt po nim jest nawet fajny ale odrazu zmywalny.Zero trwalosci choc z tydzien.Dopoki nie wejdziecie do wody to jest widac go ,ale po tym....
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:27   #635
water
Raczkowanie
 
Avatar water
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 36
GG do water
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

chyba lepsze takie balsamy bedą z garnier'a, nive'a albo z dave'a
water jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 11:43   #636
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

jak dla mnie najbardziej naturalną oplalenizne mialam po Lorealu ale Garnierem nie wzgardze
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 15:39   #637
Zakochana Złośnica
Przyczajenie
 
Avatar Zakochana Złośnica
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 6
GG do Zakochana Złośnica
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Kupiałam ten balsam jakiś miesiąc temu, zachęcona reklamami. Chciałam powoli uzyskać delikatny efekt brązowych nóżek. Nałożyłam go tak, jak każdy inny balsam - niedokładnie. Na drugi dzień zauważyłam na nogach pomarańczowe plamy. Odłożyłam go na półkę i stwierdziłam, że więcej nie tknę.
Dzisiaj podjęłam kolejną próbę - efekty ocenię jutro/pojutrze. Mam nadzieję, że tym razem nałożyłam go dobrze...
Zakochana Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-28, 18:59   #638
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

NIestety, jak dla mnie - fatalny. Pomimo bardzo dokładnego nakładania zostają smugi i to bardzo widoczne I zapach też nie teges.

O wiele lepsza Nivea
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 15:45   #639
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

ojej jak widzę nie istnieje odpowiedź na pytanie-który balsam brązujący jest najlepszy? To zależy od rodzaju skóry, może od serii wypuszczonych balsamów-ktoś pisał że na początku super ,2 butla całkiem nie ten sam balsam. Dla mnie J&J jest po prostu żółty (mam wersję dla ciemnej karnacji, na dzień) na rękach jeszcza da się przeżyć. Ogólnie wszystkie balasmy brązujące wyglądają najlepiej na już opalonej skórze.
Lepiej odpowiada mi balsam dove-ładniejszy kolor i zapach ale też nie nazwę go idełem
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 17:34   #640
Ewciaak
Raczkowanie
 
Avatar Ewciaak
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 282
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

mam zamiar kupic ten balsam ale zaskoczyly mnie opisy do cery ciemnej, jasnej, na noc, nie wiem ktory wybrac skore mam ogolnie jasna ale nie przerazajca biala opalam sie dosc szybko na brazowo ktory mi doradzacie???
kiedys uzywalam sopotu balsamu i kremu, bylam zadowolona z efektu ale nie bardzo z zapachu
Ewciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 11:50   #641
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Ja polecam J&J. Kupuje balsam dla jasnej karnacji bo taka mam, dobrze go rozcieram zeby nie bylo zadnych zacieków.
Kiedys skonczył mi sie ten balsam i postanowilam inny kupić, więc kupilam z Nivei i żałuje ze go kupiłam bo skóra była strszanie żółta i były zacieki . Jakoś nigdy nie byłam przekonana do Nivei.
Teraz mam sprawdzony balsam i nie bede kupowała innego .... nio chyba ze z garniera bo bardzo lubie kosmetyki z tej firmy. Kiedys trzeba wyprobowac
__________________
Nie ma weny, nie ma signaturki.
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 14:06   #642
maxi82
Zadomowienie
 
Avatar maxi82
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 123
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Ogólnie jestem z niego zadowolona, ale nie mam pojęcia dlaczego ten balsam przy wcieraniu okropnie się wałkuje. Może robię to za długo, bo staram się wetrzeć go bardzo dokładnie, sama już nie wiem. Myślałam że może jest przetermoniwany, ale data jest w porządku. Motem winę zwaliłam na martwy naskórek, ale zrobiłam baaaardzo dokładny peeling, starłam chyba wszystko co możliwe, a on nadal się wałkuje Czy też macie takie problemy z tym balsamem? Bo przy zwykłych, nawilżających jakos nie miałam tego problemu. Chyba spróbuję balsamu brązującego innej firmy...
maxi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 09:56   #643
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Maxi mi sie nie wałkuje. Ja zawsze robie na dwa razy. Wcieram cieńką warstwę czekam chwilke a poznie druga warstwę. Wtedy na drugi dzien jest lepszy efekt i wiem ze nie bede miala zanych plam. Sproboj tak moze za duzo tego dajesz i dlatego tak ci sie robi. pozdrawiam
__________________
Nie ma weny, nie ma signaturki.
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 21:37   #644
katsam
Przyczajenie
 
Avatar katsam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 18
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Używam tego balsamu i jestem bardzo zadowolona, fajnie nawilża i rzeczywiście delikatnie opala skórę, daje taki zdrowy kolor ale jak nie uyje dokładnie rąk to między palcami robią się brazowe plamy
katsam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 18:55   #645
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

A ja mam takie pytanie. Wcześniej używałam balsamu Dove i mam z nim fatalne wspomnienia. ścierał się już drugiego dnia. Chciałabym się dowiedzieć czy ten tak nie ma, bo wczoraj pomalowałam się nim i jest ślicznie, ale nie wiem czy mam ryzykować dalej.
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 21:52   #646
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez Tupters88 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie. Wcześniej używałam balsamu Dove i mam z nim fatalne wspomnienia. ścierał się już drugiego dnia. Chciałabym się dowiedzieć czy ten tak nie ma, bo wczoraj pomalowałam się nim i jest ślicznie, ale nie wiem czy mam ryzykować dalej.
Tupters88 ja miałam ten balsam i opalenizna pojawia się szybko, ale jak go odstawisz to 4-5 dni i wyglądasz tak jak przed pierwszym posmarowaniem poza tym opalenizna jest bardzo marchewkowa, nienaturalna.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 22:58   #647
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Heh wielki dzięki za ostrzeżenie, jednak już chyba nie mam wyboru. Muszę być opalona na piątek, a do solarium mi się coś ostatnio nie chce chodzić. Staram się póki co wcierać go bardzo dokładnie i robić wszystko by nie stać sie marchewką =).
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 09:24   #648
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Cytat:
Napisane przez Tupters88 Pokaż wiadomość
Heh wielki dzięki za ostrzeżenie, jednak już chyba nie mam wyboru. Muszę być opalona na piątek, a do solarium mi się coś ostatnio nie chce chodzić. Staram się póki co wcierać go bardzo dokładnie i robić wszystko by nie stać sie marchewką =).
oj zapewniam że masz wybór! zrób peeling całego ciała i użyj ze dwa razy Loreala Nutri bronze (niestety cena czasami powala ale za 23 zł powinać już kupić). Starannie go nałóż i GWARANTUJE że będziesz miała kolorek jakbyś z egiptu wróciła.Piękny, idealny zlocisty bronz .....
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 23:14   #649
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

Ten balsam mnie zawiódł... Ogólnie kocham produkty Johnsona (w Niemczech niektóre produkty Johnson występują w niezmiennej formie jako Bebe, a ubóstwiam tą firmę), ale ten jest gorszy od innych brązujących. Bardzo szybko się rozwarstwił. Poza tym każdy balsam brązujący po jakimś czasie pozostawia ten charakterystyczny, nieprzyjemny zapaszek. Ale ten mi nie odpowiada już podczas smarowania, mówiąc dosadnie śmierdzi dla mnie chemią.
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 18:44   #650
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Johnson's Holiday Skin - balsam brązujący

slyszalam od kolezanki ze zostawia smugi, pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 21:51   #651
Essentiales
Raczkowanie
 
Avatar Essentiales
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 282
Dot.: j&j holliday skin....czy jakos tak

ja Johnsona nie polecam prawie po każdej kąpieli w wannie schodzi mi i kiedyś przez ten balsam zostały plamy nie do sprania z mojej ulubionej bielizny i czasami robią mi się na skórze brązowy plamy często trudne do usunięcia tak wiec tego balsamu nie polecam
__________________
Nie ma kobiet brzydkich,
Są tylko kobiety zaniedbane


Coco Chanel

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Essentiales jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.