Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 19:25   #1741
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś w stanie wykombinować te pieniądze, to ja bym wolała zrobić to prywatnie, z uwagi na to że możesz mieć to wcześniej. W takich niejasnych przypadkach wydaje mi się, że trzeba działać szybko. Zdrowie się ma jedno i jest najważniejsze. Nawet jeśli zrobisz to prywatnie i odpukać coś będzie nie tak, niejasne zawsze możesz się skonsultować przecież ze swoim lekarzem.
dzwonilam jeszcze prywatnie i zrobic moga na koniec marca.... w zlym momencie cyklu bo powinnam miec zabieg w okolicy 10dnia - wiec albo szpital 2 tygodnie pozniej albo prywatnie w tym samym czasie - sila rzeczy zostaje przy szpitalu; sprawa sie sama rozwiazala

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Właśnie, taką opieką się otoczone osoby biorące udział w wypadkach albo znalezione na ulicy. Słyszałam kiedyś taką historię że facet miał mieć tomografię ale były bardzo długie kolejki. Więc kolega mu podpowiedział żeby się położył na ulicy i udawał że zemdlał albo że się przewrócił. Jakiś przechodzeń zadzwonił po karetkę i facetowi na SORze zrobili wszystkie badania w tym tomograf od ręki. A ty człowieku ze skierowaniem czekaj sobie dalej w kolejkach aż umrzesz i przestaniesz być problemem.
Ps. do gina też bym chodziła na NFZ tylko mi polećcie jakiegoś dobrego (Śląsk ) .
ja potwierdzam ze po wypadku strasznie lekarze sie pochylaja, mialam wstrzasnieeni mozgu w piatek, wrocilam do kraju, w poniedzialek poszlam do lekarza, mialam takie objawy ze karetka z prywatnej kliniki do szpitala mnie zawiezli - faktycznie chodzilam troche jak pijana... po badaniach okazalo sie, ze dobrze zrobili

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Pół miesiąca już za nami, dobrze, że luty taki krótki. jak wam idzie oszczędzanie? Jak dobrze pójdzie to zaoszczędzę 40% więcej niż zwykle. Trzymajcie kciuki, żeby nic po drodze nie wyskoczyło.
u mnie kiepsko, w lutym musialam zaplacic druga rate za ubezpieczenie auta, kupilam dwa stoliki w ikei, ktore zaadoptowalam jako nocne do sypialni, rachunek za gaz, prad, deske do toalety musialam kupic bo poprzednia pekla i TZ przytrzasnal sobie wlosy na udach jak siedzial i byla alternatywa - albo nowa deska albo zacznie golic nogi

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
A macie ogrzewanie miejskie czy właśnie gazowe ? Bo za samo gotowanie chyba nie będzie dopłaty ? Ja to w ogóle miałam tyle nadpłaty że to wczorajsze to był mój pierwszy rachunek od pół roku I to na 22 zł
ja mieszkam w domu wiec mam gazowe, w zimie to wydatek ok 2000pln za 2 miesiace rachunki takie mam od pazdziernika do kwietnia, z czego najwyzsze sa styczen, luty
a zapomnialam ze na narty jedziemy, znaczy TZ jezdzi a ja czytam ksiazki i to chyba mi nie pomoze w oszczedzaniu...

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam z prognozowanych rachunków i co miesiąc podaję stan gazomierza z licznika. Można wysłac sms, zadzwonić lub podać odczyt na stronie internetowej. Trzeba tylko o tym pamiętać raz w miesiącu. Dzięki temu nie mam niespodzianek po okresie rozliczeniowym i jestem mniej więcej w stanie określić ile wyniesie mnie rachunek do zapłacenia.
Aktualnie jestem na etapie zmiany sposobu rozliczania także za energię elektryczną. Przyda się to tym bardziej, że planuję wynająć mieszkanie, więc nie będzie problemu z rozliczaniem ewentualnych lokatorów za bieżące zużycie prądu i gazu.
ja nie moge, u nas zalezy w ktorej grupie jestes jezlei chodzi o zuzycie gazu... TZ mnie uswiadomil, mi dostajemy raz na 2 mce z racji zuzycia
__________________

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2015-02-17 o 19:27
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 19:38   #1742
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Ja trochę szaleję ostatnio w Biedronce, ale cóż poradzę, że mam słabość do tych ich wszystkich pierdół...

Dla odmiany wystawiłam książki na sprzedaż, dzięki czemu już trochę grosza wpadło. Ale oszczędzać nie będę, planuję przeznaczyć to na jakąś planszówkę i obraz z Artimento [strasznie fajny pomysł, choć ceny nie najniższe].

No i ruszyliśmy pierwszy raz w tym miesiącu z nowym kontem oszczędnościowym na rzecz komunii naszych chrześniaków.
Jaaaaa piernicze, to co sie teraz na komunie kupuje?!?!?! Ja na szczęście chrzesniaków nie mam, ale TZ tak i juz sie boje....
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 19:43   #1743
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Jaaaaa piernicze, to co sie teraz na komunie kupuje?!?!?! Ja na szczęście chrzesniaków nie mam, ale TZ tak i juz sie boje....
my jakis czas temu chrzesniakowi kupilismy dobry zegarek...spojrzal, odlozyl i tyle....
jak sie wkurzylam to na kolejna komunie kupilam super wydanie pisma swietego jako pamiatke - bylo naprawde piekne, dziewczynka ktora dostala byla zachwycona, a rodzice powiedzieli ze to byl jedyny prezent stosowny do okazji.....haaaa....ale mam wrazenie ze to wyjatkowa sytuacja
__________________
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 19:46   #1744
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
a własnie.. dobre jakościowo są te sukienki?
kupiłam taką nie wiem jak będzie z jakością, jeszcze nie miałam okazji jej kupić
póki co leży całkiem dobrze
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 20:09   #1745
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Jaaaaa piernicze, to co sie teraz na komunie kupuje?!?!?! Ja na szczęście chrzesniaków nie mam, ale TZ tak i juz sie boje....
Ja uważam, że nie ma co przesadzać z prezentami. My daliśmy kilka stów.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 20:24   #1746
Alillah
Raczkowanie
 
Avatar Alillah
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 229
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

No, komunie to ostra masakra finansowa - mój mąż ma chrześniaka, który wszystko ma. Daliśmy pieniądze, bo co innego?

Luty jakoś gładko idzie myślę, że znów uda mi się odłożyć 4 tys, może więcej (jak będzie nadwyżka, to odłożę ją na jakiś wyjazd urlopowy).
Alillah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 20:28   #1747
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Alillah Pokaż wiadomość
No, komunie to ostra masakra finansowa - mój mąż ma chrześniaka, który wszystko ma. Daliśmy pieniądze, bo co innego?
A powiedzcie ile "wypada" dać na: wesele? komunię? Ja rzadko chodzę na tego typu imprezy, wiadomo że ilośc kasy w kopercie zależy od wielu czynników, ale jakie są obecnie "normy" i jakie minimum np. za osobę na wesele?
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 20:35   #1748
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
A powiedzcie ile "wypada" dać na: wesele? komunię? Ja rzadko chodzę na tego typu imprezy, wiadomo że ilośc kasy w kopercie zależy od wielu czynników, ale jakie są obecnie "normy" i jakie minimum np. za osobę na wesele?
Ja nie patrze nigdy na normy ostatnio jechalam na wesele dalam tylko 150 zl bo nie mialam wiecej ale za talerzyk trzeba zaplacic to takie minimum.

Ja moge dac ile mam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 20:44   #1749
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
A powiedzcie ile "wypada" dać na: wesele? komunię? Ja rzadko chodzę na tego typu imprezy, wiadomo że ilośc kasy w kopercie zależy od wielu czynników, ale jakie są obecnie "normy" i jakie minimum np. za osobę na wesele?
U nas to 200 zł za osobę na wesele. Ale wg mnie każdy powinien dawać ile może, a nie ile trzeba. Gości nie zaprasza się dla prezentów tylko dla obecności.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 20:49   #1750
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
A macie ogrzewanie miejskie czy właśnie gazowe ? Bo za samo gotowanie chyba nie będzie dopłaty ? Ja to w ogóle miałam tyle nadpłaty że to wczorajsze to był mój pierwszy rachunek od pół roku I to na 22 zł
Mamy swój piecyk gazowy, także ogrzewamy nim mieszkanie i mamy gaz do kuchenki.
Rok temu mieliśmy nadpłatę, więc opłata prognozowa została zmniejszona. Najgorsza jest ta niepewność, czy zużyło się więcej, czy mniej
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 20:52   #1751
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

No właśnie ciekawa jestem jakie sa stawki teraz właśnie, bo ja sie totalnie nie orientuje co i jak, u mnie w rodzinie w zasadzie same pogrzeby, wiec doświadczenia w sprawach finansowych prezentów nie mam.

Oddzialalabym jednak zdecydowanie okoliczność prezentowa chrztu czy komunii od ślubu. Teraz to wszystko stoi na głowie, dużo ludzi prosi na chrzestnych pod katem zasobności portfela, a nie pod katem wspierania w wierze czy ewentualnego wychowania. Tak samo z komunii robi sie bal, wesele prawie, prezenty i kieca rządzą.

Ślub to trochę inna bajka, teoretycznie młodzi powinni zaczynać dopiero wspólne zycie, to przydadzą im sie pieniądze czy prezenty do domu jakieś.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 21:12   #1752
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Jaaaaa piernicze, to co sie teraz na komunie kupuje?!?!?! Ja na szczęście chrzesniaków nie mam, ale TZ tak i juz sie boje....
Nie mam pojęcia, co się kupuje Koleżanka kupowała swojej chrześnicy tablet, szwagra dziewczyna laptopa. Mnie takie cuda nie przekonują i nie mam zamiaru szaleć. Założyłam to oszczędnościowe i tam przelewamy po 40zł - 20zł na mojego chrześniaka i 20zł na naszego wspólnego - akurat będą mieli w tym samym czasie komunie. Wywalenie nagle 1000zł byłoby dużym wyzwaniem, a tak pomału odłożymy na ten cel
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 21:22   #1753
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, co się kupuje Koleżanka kupowała swojej chrześnicy tablet, szwagra dziewczyna laptopa. Mnie takie cuda nie przekonują i nie mam zamiaru szaleć. Założyłam to oszczędnościowe i tam przelewamy po 40zł - 20zł na mojego chrześniaka i 20zł na naszego wspólnego - akurat będą mieli w tym samym czasie komunie. Wywalenie nagle 1000zł byłoby dużym wyzwaniem, a tak pomału odłożymy na ten cel

Czy dobrze rozumiem że prezent to 500 zł/dziecko?
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 23:32   #1754
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

ja jestem chrzestna komunia w maju, chce z drugim chrzestnym rower kupic czyli do 500 zl na głowe

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 07:56   #1755
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Czy dobrze rozumiem że prezent to 500 zł/dziecko?
Chciałabym mieć takich chrzestnych hojnych
aż jestem zdziwiona, byłam na małym urlopie, i nic nie wydałam ponad program. Nic mnie nie skusiło, a zawsze wpadały ze 3 herbaty/kawy w kawiarni, jakieś ciacho, pamiątka, czy niepotrzebna rzecz-zapychacz czasu. A tu wracam, patrzę na stan konta i zdziwiłam się ogromnie na plus
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 08:05   #1756
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

ja jak szłam do komunii miałam jedną wielką zrzutę na kompa.. w sumie od 25 gości wyszło 2 tysiące.
Jak teraz piszecie, że chrzestny laptopa kupuje to jestem w szoku..
Chociaż znajoma mówiła, że jej brat dostał quada na komunię od chrzestnych. I do tego jeszcze prezenty od innych..
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 08:27   #1757
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
ja jak szłam do komunii miałam jedną wielką zrzutę na kompa.. w sumie od 25 gości wyszło 2 tysiące.
Jak teraz piszecie, że chrzestny laptopa kupuje to jestem w szoku..
Chociaż znajoma mówiła, że jej brat dostał quada na komunię od chrzestnych. I do tego jeszcze prezenty od innych..
Ja nie pozwole na takie prezenty dla takiego malego dziecka, chce swoje z dala trzymac od laptopow itp jak najdluzej zeby biegala po podworku upaplana w blocie a nie na kompie siedziec
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 09:00   #1758
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć takich chrzestnych hojnych
aż jestem zdziwiona, byłam na małym urlopie, i nic nie wydałam ponad program. Nic mnie nie skusiło, a zawsze wpadały ze 3 herbaty/kawy w kawiarni, jakieś ciacho, pamiątka, czy niepotrzebna rzecz-zapychacz czasu. A tu wracam, patrzę na stan konta i zdziwiłam się ogromnie na plus
też byłam na 3-dniowym wyjeździe i nie skusiłam się na pójście do Centrum Handlowego, a wiadomo że kilkaset km od domu inaczej się wydaje kasę jednak zmiana poziomu myślenia na bardziej minimalistyczny przynosi skutki.

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
ja jestem chrzestna komunia w maju, chce z drugim chrzestnym rower kupic czyli do 500 zl na głowe

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Rower to super pomysł
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 09:21   #1759
Ciocia_Andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

W sprawie chrztu czy komunii nie doradzę, bo jestem ateistką i nikt mnie na chrzestną nie wybierze, a i sama dla dziecka, jeśli będę je miała, nie będę przecież wyprawiać takich uroczystości jak chrzest czy komunia. Uważam jednak, że nie ma sensu przesadzać z prezentami, bo to nie wesele

Co do ślubów jakoś tak się przyjęło, żeby przynajmniej dać w kopercie tyle, by pokryło się koszty za "talerz". Brzmi okrutnie, ale taka prawda. Prezentów się już nie daje, bo młodzi chcą kasę. Nawet kwiatów się już nie daje, tylko wina albo książki. Ja sobie zażyczę książek
Ciocia_Andzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 09:26   #1760
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Ciocia_Andzia Pokaż wiadomość
W sprawie chrztu czy komunii nie doradzę, bo jestem ateistką i nikt mnie na chrzestną nie wybierze, a i sama dla dziecka, jeśli będę je miała, nie będę przecież wyprawiać takich uroczystości jak chrzest czy komunia. Uważam jednak, że nie ma sensu przesadzać z prezentami, bo to nie wesele

Co do ślubów jakoś tak się przyjęło, żeby przynajmniej dać w kopercie tyle, by pokryło się koszty za "talerz". Brzmi okrutnie, ale taka prawda. Prezentów się już nie daje, bo młodzi chcą kasę. Nawet kwiatów się już nie daje, tylko wina albo książki. Ja sobie zażyczę książek

Kiedyś powiedziałam do tż, że jak będziemy brać ślub to też mają nam dać książki zamiast kwiatów to spojrzał na mnie jak na wariatkę
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 09:44   #1761
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Chciałam książki zamiast kwiatów - dostałam kilka książek a i tak pełno kwiatów - dla niektórych nie do pomyślenia jak to na ślub bez wiechcia przyjść. Moi rodzice bujali sie z ta cała kwiaciarnia, bo 2 dni po ślubie wyjechaliśmy do Egiptu na 2 tygodnie i jak wróciliśmy juz nie było po tym śladu. Cieszę sie ze nie musiałam sie tym wszystkim zajmować.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 09:46   #1762
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Chciałam książki zamiast kwiatów - dostałam kilka książek a i tak pełno kwiatów - dla niektórych nie do pomyślenia jak to na ślub bez wiechcia przyjść. Moi rodzice bujali sie z ta cała kwiaciarnia, bo 2 dni po ślubie wyjechaliśmy do Egiptu na 2 tygodnie i jak wróciliśmy juz nie było po tym śladu. Cieszę sie ze nie musiałam sie tym wszystkim zajmować.
Chyba zamiast książek lepiej prosić o wino, bo dla gości mniej kłopotu. My dostaliśmy dużo wina i tylko kilka bukietów.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 09:51   #1763
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Ja ze ślubu zatrzymałam sobie swój bukiet i 2 najładniejsze żeby postawić w pokojach a reszta po prostu poszła na cmentarz Trochę szkoda pieniędzy na bukiety
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 09:56   #1764
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Chyba zamiast książek lepiej prosić o wino, bo dla gości mniej kłopotu. My dostaliśmy dużo wina i tylko kilka bukietów.
Ja zawsze kupuje jedna roze , nawet jak chca wino itp. To wino + jedna roze tak symbolicznie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 10:07   #1765
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Chyba zamiast książek lepiej prosić o wino, bo dla gości mniej kłopotu. My dostaliśmy dużo wina i tylko kilka bukietów.
No dla kogoś lepiej dla kogoś gorzej.
My z TŻ nie pijemy ...
Kwiatów nie znosze
Poprosilam o książki, była lista w mecie jak ktoś nie miał pomysłu to mógł nam kupić cos z listy i odklikac ze kupiona.
Zostaliśmy w sumie 70ksiazek
Jeszcze mam ze 3 do przeczytania
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 10:22   #1766
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
No dla kogoś lepiej dla kogoś gorzej.
My z TŻ nie pijemy ...
Kwiatów nie znosze
Poprosilam o książki, była lista w mecie jak ktoś nie miał pomysłu to mógł nam kupić cos z listy i odklikac ze kupiona.
Zostaliśmy w sumie 70ksiazek
Jeszcze mam ze 3 do przeczytania
Super pomysł z tą listą
U mnie w rodzinie szykuje się ślub w maju, ciekawe co sobie zażyczą
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 10:26   #1767
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Zawsze można poprosić o totolotki my się zdecydujemy albo na książki albo właśnie kupony lotto. A nuż coś wygramy.
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 10:35   #1768
Ciocia_Andzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 118
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Ja, rzecz jasna, swoją listę książkowych must have układam od kilku lat, więc po prostu udostępnię ją potencjalnym gościom i będzie po kłopocie Wina nie chcę, bo i po co mi tyle? Ale te totolotki... Kusząca myśl!
Ciocia_Andzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 10:52   #1769
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Ja nie przepadam za czytaniem beletrystyki. Na naszym ślubie prosiliśmy gości o karmę dla zwierzaków do schroniska - wszyscy goście się dostosowali, choć niektórzy mieli z tego ubaw, ale ja miałam mega radość jak to do schroniska zawieźliśmy.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 11:16   #1770
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Oszczędzanie niejedno imię ma - i nie będąc żyłą z klasą żyć się da! cz II

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ja nie przepadam za czytaniem beletrystyki. Na naszym ślubie prosiliśmy gości o karmę dla zwierzaków do schroniska - wszyscy goście się dostosowali, choć niektórzy mieli z tego ubaw, ale ja miałam mega radość jak to do schroniska zawieźliśmy.
Świetny pomysł!
Moja córcia kiedyś zrobiła prace plastyczne, z których dochód przeznaczyła na karmę. Miała satysfakcję, kiedy zawieźliśmy parę worów do schroniska.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-30 14:13:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.