DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 09:02   #3331
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oj co Ty masz z tą wagą

hej,ja wróciłam o 2 w nocy wczoraj:P TŻ chyba szalał, bo trasę Łódź-Wrocław pokonał w 3h, a ja spałam:P jednak dziś rano byłam martwa o 6 więc postanowiłam odpuścić zajęcia poranne.. a potem wykłady na które i tak nie chodzę, więc idę na 13:P

jutro też mi poprzepadały zajęcia, więc prawie święta

na wadze +1kg, jak zwykle po warzywach:P cóż teraz się tak będzie utrzymywać przez ponad tydzień, bo wyjątkowo PW będzie trwało 8 dni...

koncert niewiarygodny

ja też przedłużam PW na wielkanoc
a na dodatek muszę zrobić normalne jedzenie. bo siostra tż-ta przyjeżdża do nas z mężem, oczywiście ja ich nie zapraszałam, a tż nie potrafi odmówić swojej siostrze.
więc moje tegoroczne święta będą wręcz "cudowne".
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:02   #3332
katarzynkaa87
Raczkowanie
 
Avatar katarzynkaa87
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 37
GG do katarzynkaa87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
Hej Laseczki!!! U mnie chyba zaczyna się ta magiczna chwila,zastój,przez dwa tygodnie nic nie rusza w dól,i jeszcze utrzymuje sie wzrost + 1kg,własnie mierzyłam cm .nawet troszkę wróciły,haha a na koniec czerwca miałam ważyc 73 kg wg testu ech trudno będę długo czekać,dobrze,że jest forum,nieraz były chwile załamania jak bym była sama to bym to rzuciła w cholerę,wasze zdjęcia bardzo motywujące
łooo skoro dukasz trzy miesiące i schudłaś 14 kg to ja już się nie przejmuje przy moim dukaniu 1,5 miesiąca;p dieta ta nauczyła mnie cierpliwości, wytrwałości i nauczyłam się wreszcie gotować bo MUSIAŁAM

Edytowane przez katarzynkaa87
Czas edycji: 2011-04-19 o 09:26
katarzynkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:26   #3333
marikamb
Raczkowanie
 
Avatar marikamb
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 71Ww
Wiadomości: 340
GG do marikamb
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Hej kochane!!
U mnie też trochę waga się buntuje, przez te ostatnie kilka dni codziennie miałam wzrost;p No,ale na szczęście dziś cały spadł i spadło nawet z nawiązką -0.1

Liczyłam,że do świąt jeszcze mi spadnie by z czystym sumieniem przejść na III, ale no nie wiem, zależy czy mój organizm też zechce na III fazie zrzucić tą resztę. Fakt faktem wiele nie zostało, ale jednak jeszcze okolice brzuszka i boczki są jeszcze odstające
Do piątku podejmę decyzję,bo wtedy TŻ wraca,mam nadzieję,że jakieś 0,5 kg jeszcze do tego czasu zleci.

Pati dlaczego nie spróbujesz przejść chwilowo na III fazę, już tak długo ciągną się Twoje zastoje i wzrosty i już dawno dziewczyny Ci to sugerowały. Wydaje mi się,że to jest jedyne rozwiązanie.
marikamb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:53   #3334
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
Hej kochane!!
U mnie też trochę waga się buntuje, przez te ostatnie kilka dni codziennie miałam wzrost;p No,ale na szczęście dziś cały spadł i spadło nawet z nawiązką -0.1

Liczyłam,że do świąt jeszcze mi spadnie by z czystym sumieniem przejść na III, ale no nie wiem, zależy czy mój organizm też zechce na III fazie zrzucić tą resztę. Fakt faktem wiele nie zostało, ale jednak jeszcze okolice brzuszka i boczki są jeszcze odstające
Do piątku podejmę decyzję,bo wtedy TŻ wraca,mam nadzieję,że jakieś 0,5 kg jeszcze do tego czasu zleci.

Pati dlaczego nie spróbujesz przejść chwilowo na III fazę, już tak długo ciągną się Twoje zastoje i wzrosty i już dawno dziewczyny Ci to sugerowały. Wydaje mi się,że to jest jedyne rozwiązanie.
wolniej,ale wydaje mi się, że spadnie a ile masz wzrostu? bo 54 to już waga-cudo

co do Pati, to się zgadzam, ale rozumiem, że się boi... choć ja bym pękła i nie chciała tak katować organizmu
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:54   #3335
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

hej hej
ja sie nie waze poki co...jakos ciezko sie czuje:/ zastanawiam sie nad 3 faza, ale poki co od swiat przejde na tryb 3/3 moze on cos zaradzi, bo spada mi ten cholerny wzrost i spasc nie moze, pomimo,ze nie zgrzesze i tak zobacze wzrost, ograniczylam sol itp :| okresu nadal nie widac z kibelkiem zaczynam miec problemy nie wiem co jest grane wzrost juz ponad 2tyg probuje zbic i nic...ostatnio sie wazylam i zeszlo mi jedynie 2cm w biodrach za to w brzuchu +1 a w cyckach i talii bez zmian
jakies wsparcie prosze.... :|
jutro obrone mam juz zaczynam sie stresowac ale wiem,ze bedzie dobrze, bo musi byc dobrze
milego dzionka ide sie wygrzewac na slonku
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:55   #3336
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cześć Dukanki
u mnie też malutki wzrost po weekendzie mimo, że niczym nie zgrzeszyłam, mam teraz PW więc pewnie dlatego a i w niedzielę miałam grilla i dużo zjadłam mięska z kuraka

wpadłam także Wam pokazać mój nowy szokujący image
pochwalę się nową fryzurą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00510.jpg (74,5 KB, 36 załadowań)
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:01   #3337
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
hej hej
ja sie nie waze poki co...jakos ciezko sie czuje:/ zastanawiam sie nad 3 faza, ale poki co od swiat przejde na tryb 3/3 moze on cos zaradzi, bo spada mi ten cholerny wzrost i spasc nie moze, pomimo,ze nie zgrzesze i tak zobacze wzrost, ograniczylam sol itp :| okresu nadal nie widac z kibelkiem zaczynam miec problemy nie wiem co jest grane wzrost juz ponad 2tyg probuje zbic i nic...ostatnio sie wazylam i zeszlo mi jedynie 2cm w biodrach za to w brzuchu +1 a w cyckach i talii bez zmian
jakies wsparcie prosze.... :|
jutro obrone mam juz zaczynam sie stresowac ale wiem,ze bedzie dobrze, bo musi byc dobrze
milego dzionka ide sie wygrzewac na slonku
oj to pewnie przez stres spadnie! dasz radę jutro!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Cześć Dukanki
u mnie też malutki wzrost po weekendzie mimo, że niczym nie zgrzeszyłam, mam teraz PW więc pewnie dlatego a i w niedzielę miałam grilla i dużo zjadłam mięska z kuraka

wpadłam także Wam pokazać mój nowy szokujący image
pochwalę się nową fryzurą
SUPER ja też chciałam ostry kolor (bardziej w pomarańcz) ale nie wyszedł mi, mam za ciemne naturalne włosy, a nie chciałam rozjaśniać
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 10:01   #3338
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Cześć Dukanki
u mnie też malutki wzrost po weekendzie mimo, że niczym nie zgrzeszyłam, mam teraz PW więc pewnie dlatego a i w niedzielę miałam grilla i dużo zjadłam mięska z kuraka

wpadłam także Wam pokazać mój nowy szokujący image
pochwalę się nową fryzurą

ślicznie!!!kla ski:
moja wymarzona fryzurka
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:04   #3339
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
dzień dobry chudzielce
ledwie żyję, poszłam spać koło 2 i już musiałam wstać
Metal też mam cięży dzionek - anatomia
cały układ nerwowy, moczowy i rozrodczy na dodatek u różnego gat. zwierząt jest inny

damy radę

popijam kawę co by nie usnąć na siedząco
o matko jaki zestaw na anato... dla mnie sama nerwówka to była rzeź a tu jeszcze 'z dodatkami' ale będzie dobrze! trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
hej hej
ja sie nie waze poki co...jakos ciezko sie czuje:/ zastanawiam sie nad 3 faza, ale poki co od swiat przejde na tryb 3/3 moze on cos zaradzi, bo spada mi ten cholerny wzrost i spasc nie moze, pomimo,ze nie zgrzesze i tak zobacze wzrost, ograniczylam sol itp :| okresu nadal nie widac z kibelkiem zaczynam miec problemy nie wiem co jest grane wzrost juz ponad 2tyg probuje zbic i nic...ostatnio sie wazylam i zeszlo mi jedynie 2cm w biodrach za to w brzuchu +1 a w cyckach i talii bez zmian
jakies wsparcie prosze.... :|
jutro obrone mam juz zaczynam sie stresowac ale wiem,ze bedzie dobrze, bo musi byc dobrze
milego dzionka ide sie wygrzewac na slonku
jak zaskoczysz organizm zmianą rytmu to pewno zacznie spadać i wszelkie zastoje czy wzrosty pójdą w cholerę!
za obronę!

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Cześć Dukanki
u mnie też malutki wzrost po weekendzie mimo, że niczym nie zgrzeszyłam, mam teraz PW więc pewnie dlatego a i w niedzielę miałam grilla i dużo zjadłam mięska z kuraka

wpadłam także Wam pokazać mój nowy szokujący image
pochwalę się nową fryzurą
łał! pięknie wyglądasz odważny kolor i świetnie dobrany makijaż widać że wiosna idzie a jaką cerę masz gładziutką... co ty z nią robisz?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:07   #3340
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
wpadłam także Wam pokazać mój nowy szokujący image
pochwalę się nową fryzurą
Aż mi mowę odjęło! Wyglądasz bosko!
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:08   #3341
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

dzieki dziewuszki
od razu troche lepiej

sweet słitaśna focia :P bardzo fajny kolor mi sie odtatnio bardzo podoba rudy wpadajacy w czerwien...ale bylo by mi raczej nie do twarzy :P przywyklam do swoich naturalnych, a chcialabym zmienic bo zaczynam siwiec taka "mloda" dupa ze mnie a juz grzywke zasiedlaja biale paski...
dobra ide sie pouczyc troszke
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 10:09   #3342
julitaw
Raczkowanie
 
Avatar julitaw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 89
GG do julitaw
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez katarzynkaa87 Pokaż wiadomość
start: 7.03.20010, kobieta 65,1 kg, 158 cm wzrostu

I faza: - 3kg kg w 5 dni
II faza: od 12.03 do dziś - 5,5kg (razem) czyli 59,600 kg
cel: 55 kg
Idzie bardzo wolno, skacze sobie ta waga co mnie irytuje, przestrzegam ją niemal w 100%, może trochę grzeszę ze skrobią kukurydzianą i otrębami bo robię wypieki;o a jak u Was jest dziewczyny? też ta wasza waga jest taka "skacząca" czy to tylko ja jestem popsuta?;p

U mnie niestety jest podobnie. Zostaly mi jeszcze 2 dni I fazy i teoretycznie 0.5kg do zrzucenia (w sumie powinnam stracic 3 kg).
Rano mam najnizsza wage, po poludniu dochodzi +1kg, ktory wieczorem znika - cuda jakie, czy co
Myslalam, ze zrzuce nawet wiecej niz powinnam, bo tak ladnie mi z poczatku szlo, ale teraz waga stoi w miejscu juz drugi dzien.
Mam nadzieje, ze to tylko przejsciowe...
__________________
Julitaw
julitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:10   #3343
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oj to pewnie przez stres spadnie! dasz radę jutro!!!!!!!!!!!

SUPER ja też chciałam ostry kolor (bardziej w pomarańcz) ale nie wyszedł mi, mam za ciemne naturalne włosy, a nie chciałam rozjaśniać
dzieki, no ja musiałam zdjąć tamten kolor by były jaśniejsze
Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
ślicznie!!!kla ski:
moja wymarzona fryzurka
dziękuję
Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
o matko jaki zestaw na anato... dla mnie sama nerwówka to była rzeź a tu jeszcze 'z dodatkami' ale będzie dobrze! trzymam kciuki!



jak zaskoczysz organizm zmianą rytmu to pewno zacznie spadać i wszelkie zastoje czy wzrosty pójdą w cholerę!
za obronę!



łał! pięknie wyglądasz odważny kolor i świetnie dobrany makijaż widać że wiosna idzie a jaką cerę masz gładziutką... co ty z nią robisz?
dziękuję za makijaż też a cera? nic szczególnego z nią nie robię, odkąd na diecie jestem to nic mnie nie wysypuje
Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Aż mi mowę odjęło! Wyglądasz bosko!
dziękuję
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:11   #3344
marikamb
Raczkowanie
 
Avatar marikamb
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 71Ww
Wiadomości: 340
GG do marikamb
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
wolniej,ale wydaje mi się, że spadnie a ile masz wzrostu? bo 54 to już waga-cudo

co do Pati, to się zgadzam, ale rozumiem, że się boi... choć ja bym pękła i nie chciała tak katować organizmu
Mam nadzieję,bo do mojego celu brakuje mi zaledwie 2,8 kg... więc to niewiele. Ja mam naciągane 165, bardziej w sumie 164cm wzrostu;p Ja wiem,że wg wyliczeń BMI mam idealną wagę, ale mam bardzo lekkie kości i trochę mi jeszcze do ideału brakuje.

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Cześć Dukanki
u mnie też malutki wzrost po weekendzie mimo, że niczym nie zgrzeszyłam, mam teraz PW więc pewnie dlatego a i w niedzielę miałam grilla i dużo zjadłam mięska z kuraka

wpadłam także Wam pokazać mój nowy szokujący image
pochwalę się nową fryzurą
WOW!!!!!
Pięknie!! Wyglądasz prześlicznie!

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
hej hej
ja sie nie waze poki co...jakos ciezko sie czuje:/ zastanawiam sie nad 3 faza, ale poki co od swiat przejde na tryb 3/3 moze on cos zaradzi, bo spada mi ten cholerny wzrost i spasc nie moze, pomimo,ze nie zgrzesze i tak zobacze wzrost, ograniczylam sol itp :| okresu nadal nie widac z kibelkiem zaczynam miec problemy nie wiem co jest grane wzrost juz ponad 2tyg probuje zbic i nic...ostatnio sie wazylam i zeszlo mi jedynie 2cm w biodrach za to w brzuchu +1 a w cyckach i talii bez zmian
jakies wsparcie prosze.... :|
jutro obrone mam juz zaczynam sie stresowac ale wiem,ze bedzie dobrze, bo musi byc dobrze
milego dzionka ide sie wygrzewac na slonku
Tylko Ty się kochana obroną nie stresuj!!! Wszystko będzie dobrze!! A my będziemy trzymać bardzo mocno kciuki
marikamb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:12   #3345
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
dzieki dziewuszki
od razu troche lepiej

sweet słitaśna focia :P bardzo fajny kolor mi sie odtatnio bardzo podoba rudy wpadajacy w czerwien...ale bylo by mi raczej nie do twarzy :P przywyklam do swoich naturalnych, a chcialabym zmienic bo zaczynam siwiec taka "mloda" dupa ze mnie a juz grzywke zasiedlaja biale paski...
dobra ide sie pouczyc troszke
dziekuję ja też zauważyłam już u siebie pierwszego siwego włosa

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,bo do mojego celu brakuje mi zaledwie 2,8 kg... więc to niewiele. Ja mam naciągane 165, bardziej w sumie 164cm wzrostu;p Ja wiem,że wg wyliczeń BMI mam idealną wagę, ale mam bardzo lekkie kości i trochę mi jeszcze do ideału brakuje.



WOW!!!!!
Pięknie!! Wyglądasz prześlicznie!



Tylko Ty się kochana obroną nie stresuj!!! Wszystko będzie dobrze!! A my będziemy trzymać bardzo mocno kciuki
dzięki
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:18   #3346
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,bo do mojego celu brakuje mi zaledwie 2,8 kg... więc to niewiele. Ja mam naciągane 165, bardziej w sumie 164cm wzrostu;p Ja wiem,że wg wyliczeń BMI mam idealną wagę, ale mam bardzo lekkie kości i trochę mi jeszcze do ideału brakuje.
hmm jesteś tylko 2cm niższa:P a mi już mówiły, żebym na III przechodziła (mam 65;P). pokaż zdjęcie, bo wiesz, jest taka tendencja, że człowiek zawsze chce więcej i możesz nie widzieć, że już jest ok pokaż się
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:21   #3347
katarzynkaa87
Raczkowanie
 
Avatar katarzynkaa87
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 37
GG do katarzynkaa87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez julitaw Pokaż wiadomość
U mnie niestety jest podobnie. Zostaly mi jeszcze 2 dni I fazy i teoretycznie 0.5kg do zrzucenia (w sumie powinnam stracic 3 kg).
Rano mam najnizsza wage, po poludniu dochodzi +1kg, ktory wieczorem znika - cuda jakie, czy co
Myslalam, ze zrzuce nawet wiecej niz powinnam, bo tak ladnie mi z poczatku szlo, ale teraz waga stoi w miejscu juz drugi dzien.
Mam nadzieje, ze to tylko przejsciowe...
Czyli to standard z tą stojącą wagą;p myślę że po świętach zmienię rytm na 3/3 bo ten 5/5 męczący jest;p albo mi mega brakuje warzyw albo czuje się nimi przejedzona bo jak nakupuje to się okazuje że za dużo i na sile wciągam sałatę itd żeby się nie popsuły przez następne pięć dni odwyku;p Chciałabym już mieć te 55 kg i III faza welcome ;p A czy na III fazie też się chudnie czy to tylko faktyczna stabilizacja lub nawet skok wagi?
__________________
Dieta Dukana
start:7.03.2011 płeć - kobieta, 65,1kg, 158 cm wzrostu


I faza: - 3kg w 5 dni
II faza: od 12.03 do 12.06 57kg (- 8 kg)
III faza od 13.06 waga waha się miedzy 57 -57,5 kg CEL: 55 kg a nawet 52kg

[link="http://straznik.dieta.pl/"][image noborder]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=74734e073c0914338. png[/image][/link]

Edytowane przez katarzynkaa87
Czas edycji: 2011-04-19 o 10:22
katarzynkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:24   #3348
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez katarzynkaa87 Pokaż wiadomość
Czyli to standard z tą stojącą wagą;p myślę że po świętach zmienię rytm na 3/3 bo ten 5/5 męczący jest;p albo mi mega brakuje warzyw albo czuje się nimi przejedzona bo jak nakupuje to się okazuje że za dużo i na sile wciągam sałatę itd żeby się nie popsuły przez następne pięć dni odwyku;p Chciałabym już mieć te 55 kg i III faza welcome ;p A czy na III fazie też się chudnie czy to tylko faktyczna stabilizacja lub nawet skok wagi?
teoretycznie stabilizacja. ale to zależy... jedni chudną, innym waga skacze i muszą uważać-nigdy nie wiadomo a zastoje i wzrosty to norma ale w końcu spada
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:25   #3349
marikamb
Raczkowanie
 
Avatar marikamb
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 71Ww
Wiadomości: 340
GG do marikamb
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
hmm jesteś tylko 2cm niższa:P a mi już mówiły, żebym na III przechodziła (mam 65;P). pokaż zdjęcie, bo wiesz, jest taka tendencja, że człowiek zawsze chce więcej i możesz nie widzieć, że już jest ok pokaż się

no dobrze, chociaż ja to się zaraz zawstydzę i ocieknę!
Na zdjęciach moich cudownych boczków i brzuszka zbytnio nie widać, bo umiejętnie łaszki zakładam ( ma się wprawę po 3 letniej pracy w ciuchach)
Pierwsze zdjęcie to porównanie mnie teraz i mnie sprzed diety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00118.jpg (7,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI1354.jpg (41,2 KB, 32 załadowań)
marikamb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 10:28   #3350
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
no dobrze, chociaż ja to się zaraz zawstydzę i ocieknę!
Na zdjęciach moich cudownych boczków i brzuszka zbytnio nie widać, bo umiejętnie łaszki zakładam ( ma się wprawę po 3 letniej pracy w ciuchach)
Pierwsze zdjęcie to porównanie mnie teraz i mnie sprzed diety
super wyglądasz hm w ciuchach zawsze wyglądamy lepiej niż nago:P jeśli źle się czujesz nadal to nie będę Ci mówić, żebyć na III przechodziła, ale już możesz, bo naprawdę wyglądasz genialnie, a z boczkami można sobie poradzić np. hula hopem muszę do Ciebie wpaść do Orsaya kiedyś:P ale i tak narazie nie kupuję ciuchów ale napewno w lipcu zostawię w sklepach fortunę
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:34   #3351
marikamb
Raczkowanie
 
Avatar marikamb
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 71Ww
Wiadomości: 340
GG do marikamb
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
super wyglądasz hm w ciuchach zawsze wyglądamy lepiej niż nago:P jeśli źle się czujesz nadal to nie będę Ci mówić, żebyć na III przechodziła, ale już możesz, bo naprawdę wyglądasz genialnie, a z boczkami można sobie poradzić np. hula hopem muszę do Ciebie wpaść do Orsaya kiedyś:P ale i tak narazie nie kupuję ciuchów ale napewno w lipcu zostawię w sklepach fortunę
Dziękuję.
Może zrobię tak, od świąt III faza, od maja jogging i tak chciałam biegać od kwietnia,ale pogoda nie dopisała,więc zaczęłabym od maja.
Z hula-hopem próbowałam,ale to misja niemożliwa;p Przejrzę sobie zaraz w internecie różne ćwiczenia na boczki i napewno cos znajdę co mi będzie mogło pomóc na boczki

Ja ciuchów mam dużo na szczęście, bo zachowałam te z okresu pięknej figury,więc na szczęście nie muszę szykować się na zakupy A do Osraya wpadaj czym prędzej, bo ja niedługo jeszcze tam popracuję.
marikamb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:36   #3352
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Może zrobię tak, od świąt III faza, od maja jogging i tak chciałam biegać od kwietnia,ale pogoda nie dopisała,więc zaczęłabym od maja.
Z hula-hopem próbowałam,ale to misja niemożliwa;p Przejrzę sobie zaraz w internecie różne ćwiczenia na boczki i napewno cos znajdę co mi będzie mogło pomóc na boczki

Ja ciuchów mam dużo na szczęście, bo zachowałam te z okresu pięknej figury,więc na szczęście nie muszę szykować się na zakupy A do Osraya wpadaj czym prędzej, bo ja niedługo jeszcze tam popracuję.
ooo,do kiedy planujesz tam pracować?:P to wpadnę, chociaż żeby Cię poznać
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:36   #3353
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

no, nareszcie wizaż zaczął działać bo coś znowu się wieszało...
a ja mam pytanie co z zaprawą do napojów z carrefoura? słodzona tylko jakąś chemią ale ma też zagęszczony sok owocowy... więc raczej nie można, prawda?
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:40   #3354
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
no, nareszcie wizaż zaczął działać bo coś znowu się wieszało...
a ja mam pytanie co z zaprawą do napojów z carrefoura? słodzona tylko jakąś chemią ale ma też zagęszczony sok owocowy... więc raczej nie można, prawda?
Ja bym sobie go odpuściła.
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:40   #3355
julitaw
Raczkowanie
 
Avatar julitaw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 89
GG do julitaw
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez modliszka87 Pokaż wiadomość
hej hej
ja sie nie waze poki co...jakos ciezko sie czuje:/ zastanawiam sie nad 3
faza, ale poki co od swiat przejde na tryb 3/3 moze on cos zaradzi, bo spada mi ten cholerny wzrost i spasc nie moze, pomimo,ze nie zgrzesze i tak zobacze wzrost, ograniczylam sol itp :| okresu nadal nie widac z kibelkiem zaczynam miec problemy nie wiem co jest grane wzrost juz ponad 2tyg probuje zbic i nic...ostatnio sie wazylam i zeszlo mi jedynie 2cm w biodrach za to w brzuchu +1 a w cyckach i talii bez zmian
jakies wsparcie prosze.... :|
jutro obrone mam juz zaczynam sie stresowac ale wiem,ze bedzie dobrze, bo musi byc dobrze
milego dzionka ide sie wygrzewac na slonku
Wszystko uda sie jak najlepiej, zobaczysz. Bede trzymac kciuki
Dla mnie obrona, to byl jak spacer po parku w porownaniu z innymi egzaminami po drodze
Moze organizm ci sie tez zestresowal - na pewno zaraz po egzaminie poczujesz sie lekka jak piorko
__________________
Julitaw
julitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:49   #3356
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

ojej ale miałam ochotę na ogórki kiszone... aż poszłam po nie do sklepu i 2 wszamałam..
w ogóle ostatnio jakoś kwaśne za mną chodzi.
a w pracy dostałam dużego mazurkaaaa...do domu.
ale go nie tknę
ja to się zastanawiam co sobie zrobić do jedzenia na święta. co będziecie robić?
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:52   #3357
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez nikamo36 Pokaż wiadomość
Są takie strony gdzie podają kilkanaście przepisów na wielkanoc(teraz nie moge podać linka bo mam zapisane w kompie synusia a on już śpi ale jak będę miała czas to podam-bieganina przedświąteczna)

Z chęcią zobacze

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
u mnie będzie wielka improwizacja więc mogą cuda z tego wyjść ale mam zapał do pichcenia bo na stancji mam ograniczone możliwości to czas się wyżyć w domu nie wiem czy nie podkradnę twojego pomysłu na żurek ;>
Ja go jeszcze nie robiłam, u mnie też improwizacja




U mnie znowu wzrost Mi ta waga tylko po @ spada, chyba będe musiała zastosowac terapie wstrząsową i zjeść coś zakazanego
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:56   #3358
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

a na po południe mam cudowny plan.. żeby trochę ogarnąć mieszkanie.. bo nawet się jeszcze nie rozpakowałam i tylko się modlę, żeby moje natchnienie nie uciekło
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 12:05   #3359
marikamb
Raczkowanie
 
Avatar marikamb
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 71Ww
Wiadomości: 340
GG do marikamb
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ooo,do kiedy planujesz tam pracować?:P to wpadnę, chociaż żeby Cię poznać
Myślę,że tak jeszcze około miesiąca, trudno dokładnie powiedzieć, zależy od sytuacji... Najchętniej to już bym uciekła!!
marikamb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 12:08   #3360
katarzynkaa87
Raczkowanie
 
Avatar katarzynkaa87
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 37
GG do katarzynkaa87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Kolejne pozytywne dane na temat szybkości odchudzania jak to dobrze że nie jestem sama w tym wolnym chudnięciu;p
__________________
Dieta Dukana
start:7.03.2011 płeć - kobieta, 65,1kg, 158 cm wzrostu


I faza: - 3kg w 5 dni
II faza: od 12.03 do 12.06 57kg (- 8 kg)
III faza od 13.06 waga waha się miedzy 57 -57,5 kg CEL: 55 kg a nawet 52kg

[link="http://straznik.dieta.pl/"][image noborder]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=74734e073c0914338. png[/image][/link]
katarzynkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.