Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-17, 18:25   #2071
nothingman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Magazyn S
Wiadomości: 113
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Gofrzyca cieszę się, że ułatwiłem Ci poszukiwanie tej książki. Tak naprawdę to przepisałem tu tylko jej zasadniczy rozdział i to w dodatku z oczywistych względów w okrojonej wersji ( byłby za długi). Polecam przeczytanie całej książki, jest naprawdę super.
Jeśli zaś chodzi o to skojarzenie z Twoim przyjacielem to biorę to je komplement i jest mi bardzo miło

Kasia Tbg masz rację ta krótka opowieść daje bardzo dużo do myślenia i otwiera oczy na pewne sprawy. Jeśli pomoże ona komuś na tym forum to będzie to fajnie.

nieSmutna u mnie z tym postępem to różnie bywa, raz lepiej jest raz gorzej, ale ciiii by nie zapeszać

A miałem już więcej nie pisać... pozdrawiam wszystkich
nothingman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 18:35   #2072
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez nothingman Pokaż wiadomość
Gofrzyca cieszę się, że ułatwiłem Ci poszukiwanie tej książki. Tak naprawdę to przepisałem tu tylko jej zasadniczy rozdział i to w dodatku z oczywistych względów w okrojonej wersji ( byłby za długi). Polecam przeczytanie całej książki, jest naprawdę super.
Jeśli zaś chodzi o to skojarzenie z Twoim przyjacielem to biorę to je komplement i jest mi bardzo miło

Kasia Tbg masz rację ta krótka opowieść daje bardzo dużo do myślenia i otwiera oczy na pewne sprawy. Jeśli pomoże ona komuś na tym forum to będzie to fajnie.

nieSmutna u mnie z tym postępem to różnie bywa, raz lepiej jest raz gorzej, ale ciiii by nie zapeszać

A miałem już więcej nie pisać... pozdrawiam wszystkich
No oczywiście ze to komplement
Czasem dałabym sobie ręke uciąć ze Ty=On

I pisz tutaj, czemu miałbys nie pisać. Nikomu przecież nie zawadzasz
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 18:43   #2073
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez nieSmutna24 Pokaż wiadomość
Hheheheh normalnie padne!! Jak ten moj exior mnie zaskakuje..Kiedy juz mysle, ze spokoj, ze cisza, ze sie bawi tym co tam narobil i o mnie zapomnial on wali takie texty ze szok...
Dzis po miesiacu milczenia ( czy jakos tak bo juz tego nie koduje..), po tym jak napisal mi, ze przeprasza..napisal do mnie "kiedy moze podjechac po klatke ktorą pozyczyl mojej kuzynce" No normalnie szał ciał....sie mu wspomnialo...Chyba uznal ze jak tak ma wyrzuty sumienia to ja juz przejde do normalnosci i bede z nim w kontakcie...

Normalnie dno, obciach i wstyd...a jak go znam to gotów do tej mojej kuzynki o to pisac, bo juz kiedys tak pisal...

heheh...wiec jak nie za ten jego pierscien za 200 zl to aresztują mnie za klatke dla królika hahahahahahhaha......To bedzie proces godny A. M. Wesołowskiej


Qrcze, ale mi sie okaz trafil...no ja pierdziu....istny Yeti

Kochana Ty mu rób zdjęcie i sruuuu do gazety
Sławna będziesz Bo Yeti to chyba jeszcze nikt nie widzial??!!
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 20:03   #2074
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez kinka21 Pokaż wiadomość
Ale my wczesniej wiedzielismy o wszystkim co robimy, czesto pisalismy gdzie jestesmy wiec teraz to dla mnie bardzo trudne tym bardziej ze nic nie wskazywalo na to ze on tak sie zachowa
u mnie tak samo... ale przyznam,że już nie płaczę ciągle,w ogóle prawie nie płacze. będzie tylko lepiej,mam nadzieję. tylko jutro jeszcze się z nim spotykam,wiem,że nie warto,lepiej się odciąć,ale po prostu podczas ostatniego spotkania (podczas którego mnie rzucił) nie byłam w stanie zbyt wiele powiedzieć,łzy mi ciągle ciekły... więc powiem mu to jutro,to będzie ostatnia próba ratowania tego,choć wiem,że bez żadnego efektu bo u Niego przecież nic nie mogło się specjalnie zmienić przez te 1,5 tygodnia... ale zależy mi po prostu na tym,żeby mu to powiedzieć,wiedzieć,że zrobiłam wszystko...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 20:28   #2075
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez nieSmutna24 Pokaż wiadomość
Hheheheh normalnie padne!! Jak ten moj exior mnie zaskakuje..Kiedy juz mysle, ze spokoj, ze cisza, ze sie bawi tym co tam narobil i o mnie zapomnial on wali takie texty ze szok...
Dzis po miesiacu milczenia ( czy jakos tak bo juz tego nie koduje..), po tym jak napisal mi, ze przeprasza..napisal do mnie "kiedy moze podjechac po klatke ktorą pozyczyl mojej kuzynce" No normalnie szał ciał....sie mu wspomnialo...Chyba uznal ze jak tak ma wyrzuty sumienia to ja juz przejde do normalnosci i bede z nim w kontakcie...

Normalnie dno, obciach i wstyd...a jak go znam to gotów do tej mojej kuzynki o to pisac, bo juz kiedys tak pisal...

heheh...wiec jak nie za ten jego pierscien za 200 zl to aresztują mnie za klatke dla królika hahahahahahhaha......To bedzie proces godny A. M. Wesołowskiej


Qrcze, ale mi sie okaz trafil...no ja pierdziu....istny Yeti

no NieSmutna niezly jest ten twoj EX ale pewnie moj husband niestety jeszcze nie ex go pobije jak bylam po rzeczy zabrac to nie pozwolil mi wziac filmu ktory5lat temu mi kupil jako prezent zalosne . teraz czekam az bedzie mi kazal pierscionek zareczynowy i obraczke oddac( moze dla nastepnej naiwnej sie przyda) haha bedzie musial szukac takiej zeby miala taki sam rozmiar palca co ja albo przynajmniej zblizony,
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 20:34   #2076
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Hehehe...nieźle ja aresztowana za klatke a ty za film... Mnie juz policją straszyl jakbym nie oddala tego jego ringa za marne złote :P

Badz gotowa na wszystko bo mnie juz nic nie dziwi :P
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 20:35   #2077
kinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
u mnie tak samo... ale przyznam,że już nie płaczę ciągle,w ogóle prawie nie płacze. będzie tylko lepiej,mam nadzieję. tylko jutro jeszcze się z nim spotykam,wiem,że nie warto,lepiej się odciąć,ale po prostu podczas ostatniego spotkania (podczas którego mnie rzucił) nie byłam w stanie zbyt wiele powiedzieć,łzy mi ciągle ciekły... więc powiem mu to jutro,to będzie ostatnia próba ratowania tego,choć wiem,że bez żadnego efektu bo u Niego przecież nic nie mogło się specjalnie zmienić przez te 1,5 tygodnia... ale zależy mi po prostu na tym,żeby mu to powiedzieć,wiedzieć,że zrobiłam wszystko...

Moj dzisiaj się odezwal, chce pogadac i kulturalnie to zakonczyc. Bo jak powiedzial nie chce byc w moich oczach dupkiem juz nim jest wiec nie musi sie wysilac. Mowi tez ze jeszcze jest tam jakies uczucie i ze mu dobrze tak jak jest teraz i zebym go do niczego nie namawiala. Myslicie ze w ogole jest jeszcze jakas szansa na szczera rozmowe i na jakies poprawienie sytuacji? Nie widzielismy sie juz dwa tygodnie a ja nie moge przestac myslec o tej calej sytuacji
kinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 20:45   #2078
Lady_kejsi
Raczkowanie
 
Avatar Lady_kejsi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Po prawej okno, po lewej łóżko...
Wiadomości: 222
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Ci nasi Exowie to jakis jeden marny przypadek....Nagle im sie zachciewa kulturalnych rozmów, oddawania sobie klatek, sratek i innych dupereli... żal...
Mój mówi do mnie: 'o jutro konczysz 21 lat! to oczko!' taaa...21... szkoda że już zapomniał ile mam lat.... (załamka).
I chce mi kupić jakiś upominek, a ja sie zastanawiam po co?! żebym wypieprzyła jak inne rzeczy?! dżizas....
ale jeste złłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa

I ten jgo tekst:

'jak znajdziesz troche czasu jutro to daj znać ok? to nie bede sie z nikim umawial....'

dzięki panie i władco za tę łaskę....
__________________
C a p o e i r a m e u a m o r . . .


Kocham od początku
'każdy nowy dzień zaczyna się głęboką nocą'
Lady_kejsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 20:49   #2079
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez nieSmutna24 Pokaż wiadomość
Hheheheh normalnie padne!! Jak ten moj exior mnie zaskakuje..Kiedy juz mysle, ze spokoj, ze cisza, ze sie bawi tym co tam narobil i o mnie zapomnial on wali takie texty ze szok...
Dzis po miesiacu milczenia ( czy jakos tak bo juz tego nie koduje..), po tym jak napisal mi, ze przeprasza..napisal do mnie "kiedy moze podjechac po klatke ktorą pozyczyl mojej kuzynce" No normalnie szał ciał....sie mu wspomnialo...Chyba uznal ze jak tak ma wyrzuty sumienia to ja juz przejde do normalnosci i bede z nim w kontakcie...

Normalnie dno, obciach i wstyd...a jak go znam to gotów do tej mojej kuzynki o to pisac, bo juz kiedys tak pisal...

heheh...wiec jak nie za ten jego pierscien za 200 zl to aresztują mnie za klatke dla królika hahahahahahhaha......To bedzie proces godny A. M. Wesołowskiej


Qrcze, ale mi sie okaz trafil...no ja pierdziu....istny Yeti
a co on z tą klatką??? oddaj mu i niech se tam łeb wsadzi i tak chodzi
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 20:52   #2080
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

kinka21, my tez sie nie widzieliśmy prawie dwa tygodnie,czyli od zerwania. to było dla mnie straszne,ale czuję,że już jest lepiej,chociaż jak się z Nim jutro spotkam,i powiem co mam powiedzieć to pewnie znów mnie to trochę rozbije. a co do takich tekstów,że uczucie jeszcze jakieś jest,to ja nie wiem,ale to takie męczące chyba,taka ciągła niepewność,nie wiem już sama czy nie lepsze są jasne sytuacje... u nas też niby była mowa coś o czasie,że on może coś zmienić,ale to raczej ja zaczęłam ten temat. no i skoro czas,to chyba nie powinnam się z Nim kontaktować i proponować spotkania,ale obiecałam sobie,że to pierwszy i ostatni raz-jak nic nie da,to sobie odpuszczam. w sensie takim,że nie będę się już kontaktować pierwsza,niby taka niedostępność jest lepsza,wtedy to może coś zmienić na lepsze,no ale łatwo mówić...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:00   #2081
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

ufff.... przeczytalam Nothingman suuuuuuuper to opowiadanko rzeczywiscie chyba strach jest tym co nas przede wszystkim hamuje. jak bede lapala dola to bede je tu czytala zeby nabrac pawera i wlasciwego dystansu do mojej pokreconej sytuacji, zaczyanm dochodzic do wniosku ze mentalnie jestem gotowa na zmiany jesszcze mi tylko sprawy urzedowe zostaly

NieSmutna wiesz u mnie to jeszcze pare innych rzeczy by sie znalazlo, a moze ja pojade do Niego i powiem np. Chole.. oddawaj moj czajnik:P!!!!!

Asieńko a jak tam u Ciebie?
może ci ace albo domestosa pozyczyc

dziewczyny czekajace.... kurde jak kocha sie kogos to sie kocha a dawanie czasu to tak naprawde udowadnianie ze mozna bez kogos funkcjonowac zadna z was nie zasluguje na to zeby jakis pawian znecal sie nad wami i kazal czekac az on pomysli a kurcze tak normalnie spotykajac sie to myslec o zwiazku nie moga....
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 21:03   #2082
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cholera, źle mi
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:04   #2083
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Lady kejsi a moze ten twoj EX to na dyskalkuleje cierpi ze nie moze sie doliczyc ile masz lat. Ale laskawy Pan nawet w swoim graficzku cie umiescil.... normalnie klekajcie narody...
wymiekam....
chyba jestem dzis troche zgryzliwa albo jakby przejawy czarnego humoru ale dochodze do wniosku ze na kretynizm nie ma lekarstwa a jedyna recepta na to to uzabierac nogi za pas i szukac nowego SERA
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:04   #2084
kinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
kinka21, my tez sie nie widzieliśmy prawie dwa tygodnie,czyli od zerwania. to było dla mnie straszne,ale czuję,że już jest lepiej,chociaż jak się z Nim jutro spotkam,i powiem co mam powiedzieć to pewnie znów mnie to trochę rozbije. a co do takich tekstów,że uczucie jeszcze jakieś jest,to ja nie wiem,ale to takie męczące chyba,taka ciągła niepewność,nie wiem już sama czy nie lepsze są jasne sytuacje... u nas też niby była mowa coś o czasie,że on może coś zmienić,ale to raczej ja zaczęłam ten temat. no i skoro czas,to chyba nie powinnam się z Nim kontaktować i proponować spotkania,ale obiecałam sobie,że to pierwszy i ostatni raz-jak nic nie da,to sobie odpuszczam. w sensie takim,że nie będę się już kontaktować pierwsza,niby taka niedostępność jest lepsza,wtedy to może coś zmienić na lepsze,no ale łatwo mówić...

U nas to on powiedzial ze musi wyjechac odpoczac, ze go ograniczam i takie tam bzdury. Powiedzial mi ze jestesmy w separacji i mielismy pogadac teraz na weekend no ale on nie mogl sie ze mna spotkac i w dodatku chyba sie z kims spotkal. wiec uznalam ze to juz koniec a on dzisiaj dzwoni i znowu ze musimy sie spotkac ze jet tam jakies uczucie ale ze jemu jest teraz dobrze beze mnie. Dlaczego otwarcie nie powie ze juz nie kocha? Ja sobie przysieglam ze w tym tygodniu w ogole nic sie nie bede odzywac zero kontaktu bo nie ma sensu. Tylko u nas to stalo sie z dnia na dzien, w srode mowil ze kocha a w piatek juz nie wie co czuje byl dla mnie wszystkim i bylismy ze soba 3 lata wiec jest mi okropnie trudno
kinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:05   #2085
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Gosia Slonko nie lam sie ..... jesli mozna przez klawiature monitor to ja ci przesylam troche enrgii ktora jakos mnie naszla teraz jestem z toba nie lam sie kochana
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:05   #2086
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
ufff.... przeczytalam Nothingman suuuuuuuper to opowiadanko rzeczywiscie chyba strach jest tym co nas przede wszystkim hamuje. jak bede lapala dola to bede je tu czytala zeby nabrac pawera i wlasciwego dystansu do mojej pokreconej sytuacji, zaczyanm dochodzic do wniosku ze mentalnie jestem gotowa na zmiany jesszcze mi tylko sprawy urzedowe zostaly

NieSmutna wiesz u mnie to jeszcze pare innych rzeczy by sie znalazlo, a moze ja pojade do Niego i powiem np. Chole.. oddawaj moj czajnik:P!!!!!

Asieńko a jak tam u Ciebie?
może ci ace albo domestosa pozyczyc

dziewczyny czekajace.... kurde jak kocha sie kogos to sie kocha a dawanie czasu to tak naprawde udowadnianie ze mozna bez kogos funkcjonowac zadna z was nie zasluguje na to zeby jakis pawian znecal sie nad wami i kazal czekac az on pomysli a kurcze tak normalnie spotykajac sie to myslec o zwiazku nie moga....
już niepotrzebny domestos
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:10   #2087
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
już niepotrzebny domestos

???? a ty jak sie trzymasz? byl po rzeczy ( jak nie chcesz to nie pisz) caluje mocno
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:26   #2088
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
???? a ty jak sie trzymasz? byl po rzeczy ( jak nie chcesz to nie pisz) caluje mocno
był, zabrał wszystko. nie było mnie w domu wtedy. Już po wszystkim.
jakoś tam się trzymam, ledwo ....
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:29   #2089
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

jest uczucie ale mu dobrze bez Ciebie? ehh brak słów na takich
ja nie wiem,ostatnio przestaje wszystko rozumieć. u nas też tak z dnia na dzień,chociaż o żadnym uczuciu mowy nie było,bo 2 miesiące byliśmy razem. też nie byłam na to wcale przygotowana a tu nagle bang bang. więc w pewnym sensie potrafie sobie wyobrazić jak się możesz czuć... i chętnie bym napisała,że on jest chyba jakimś głupkiem,ale mi na przykład takie pocieszanie nie pomaga ani trochę,wręcz wkurza,bo jak ludzie tak o Nim mówią to wychodzi,że ja też jestem głupia,że z nim byłam,a wcale tak nie jest,nie mogę o nim powiedzieć złego słowa w sumie...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 21:37   #2090
kinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Tez tak mam, zawsze byl dla mnie dobry i moglam na niego liczyc, wszyscy mowili ze on taki zakochany ze gwiazdke z nieba by mi dal. Wszyscy w ogole dziwia sie co sie z nim dzieje dlaczego tak postepuje ze mna. Nigdy juz chyba tak naprawde sie nie dowiem o co do konca chodzi bo mam wrazenie ze on sie jakos sam pogubil i nie wie do konca czego chce. A mialo byc tak pieknie, w tym roku koncze studia i mielismy jakies plany na przyszlosc a tu sama zostalam Nie wiem czy w ogole jeszcze kiedys komus zaufam
kinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 21:46   #2091
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez kinka21 Pokaż wiadomość
Tez tak mam, zawsze byl dla mnie dobry i moglam na niego liczyc, wszyscy mowili ze on taki zakochany ze gwiazdke z nieba by mi dal. Wszyscy w ogole dziwia sie co sie z nim dzieje dlaczego tak postepuje ze mna. Nigdy juz chyba tak naprawde sie nie dowiem o co do konca chodzi bo mam wrazenie ze on sie jakos sam pogubil i nie wie do konca czego chce. A mialo byc tak pieknie, w tym roku koncze studia i mielismy jakies plany na przyszlosc a tu sama zostalam Nie wiem czy w ogole jeszcze kiedys komus zaufam
i znowu jakbym czytała o sobie... znajomi mówią,że wydawaliśmy się idealną parą,która świetnie się ze sobą dogaduje. 'mój' M.też właśnie wydaje mi się jakiś mega pogubiony,ale ja dowiem się już ostatecznie jak to jest jutro. co do planów to my żadnych nie mieliśmy,ale tak podświadomie o czym nie myślałam,o sylwestrze,andrzejkach czy jakimś dłuższym wolnym to już sobie w głowie wszystko układałam jak to będzie a tu bach. i też mi się wydaje,że teraz strasznie ciężko będzie mi komuś zaufać i być z kimś,bo teraz widzę jakie to ryzyko,w sensie że ile można się nacierpieć przy rozstaniu. ale jakoś damy radę,co? : )
ja mimo,że jutro się spotykamy jakoś nastawienie mam całkiem spoko,nie ryczę ani nic. kinka21,a jak tam z Tobą,jak się czujesz?
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 22:13   #2092
kinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Dzisiaj już lepiej chociaz na co nie spojrze to przypomina mi jego, wszystko tu bylo takie nasze Ale juz dwa tygodnie tak sie mecze w ciaglych hustawkach lzy i rozterki, mysle ze powoli to jakos minie a wszystko co bylo nasze bedzie juz teraz tylko moje. Musze nauczyc sie bardziej myslec o sobie bo on okazal sie egoista i ja tez bede musiala sie tego nauczyc. Czeka mnie tez jeszcze rozmowa z nim ale to juz wylacznie po to zeby na dobre to wszystko zakonczyc i zaczac nowe, mam nadzieje ze lepsze
kinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 22:20   #2093
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez kinka21 Pokaż wiadomość
Dzisiaj już lepiej chociaz na co nie spojrze to przypomina mi jego, wszystko tu bylo takie nasze Ale juz dwa tygodnie tak sie mecze w ciaglych hustawkach lzy i rozterki, mysle ze powoli to jakos minie a wszystko co bylo nasze bedzie juz teraz tylko moje. Musze nauczyc sie bardziej myslec o sobie bo on okazal sie egoista i ja tez bede musiala sie tego nauczyc. Czeka mnie tez jeszcze rozmowa z nim ale to juz wylacznie po to zeby na dobre to wszystko zakonczyc i zaczac nowe, mam nadzieje ze lepsze
mi też wszystko naokoło Jego przypomina,bo zaczęłam tu mieszkać jak byliśmy razem,więcc... ale powoli już chyba zaczyna być w miare normalnie. a te huśtawki i rozterki znam oj znam ;/
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 22:23   #2094
kinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
mi też wszystko naokoło Jego przypomina,bo zaczęłam tu mieszkać jak byliśmy razem,więcc... ale powoli już chyba zaczyna być w miare normalnie. a te huśtawki i rozterki znam oj znam ;/
No 3 lata to jednak sporo, ja studiuje we Wrocławiu i mieszkam sama a on byl u mnie prawie codziennie i mielismy juz taki fajny wlasny swiat no ale coz trzeba to wszystko przetrzymac i zaczac od nowa. Zmykam dzisiaj i ide probowac zasnac, choc to pewnie nie takie latwe bedzie. Dobrej nocy dla wszystkich
kinka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 22:32   #2095
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

o,ja też studia we Wro... : )
dobrej nocy,ja też niedługo spróbuję usnąć,trzymaj się!
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 05:34   #2096
Domiiniisiia
Zadomowienie
 
Avatar Domiiniisiia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 751
GG do Domiiniisiia
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Wszystko znikło.
Już było lepiej, jeden szczebel wyżej.
Wchodzę dziś na gadu i co widzę? Oni znowu są razem .. Nie wiem co mnie bardziej zabolało, przecież On i tak nigdy nie będzie mój, ale świadomość, że On jest jednak sam dawała mii .. otuchy.
A teraz? Cały dzień do niczego, na sam początek - płacz.
Nie wiem na co czekałam, przecież już nie jesteśmy razem [ od 25 dni ], ale tą nadzieję miałam. - Na co? Nie wiem.
Nic nie wiem, Kur*a, nic.


Iwona Węgrowska 4 Lata

Słucham tego, słucham.


__________________
Gdybyś wiedział, jak bolesna pustka rozprzestrzenia się we mnie, gdy pomyślę, że nie będę mogła Cię więcej mieć...
Domiiniisiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 08:41   #2097
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Domiiniisiia Pokaż wiadomość
Wszystko znikło.
Już było lepiej, jeden szczebel wyżej.
Wchodzę dziś na gadu i co widzę? Oni znowu są razem .. Nie wiem co mnie bardziej zabolało, przecież On i tak nigdy nie będzie mój, ale świadomość, że On jest jednak sam dawała mii .. otuchy.
A teraz? Cały dzień do niczego, na sam początek - płacz.
Nie wiem na co czekałam, przecież już nie jesteśmy razem [ od 25 dni ], ale tą nadzieję miałam. - Na co? Nie wiem.
Nic nie wiem, Kur*a, nic.


Iwona Węgrowska 4 Lata

Słucham tego, słucham.


nie wiem jak Cię pocieszyć, bo sama jestem w dołku... ale pomyśl,że może być już tylko lepiej...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 09:10   #2098
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Ze mną jest coraz gorzej.... ciągle płaczę... czuje się tak koszmarnie samotna. Przerażające uczucie. Nikogo nie obchodzę. Nikt na mnie nie czeka. Nikt o mnie nie myśli. Po co mam cokolwiek robić skoro i tak nikt tego nie zauważy?
Wszystko mnie wkurza, albo doprowadza do rozpaczy. Nic nie cieszy;(
Kiedy będzie lepiej?
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 09:35   #2099
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Ze mną jest coraz gorzej.... ciągle płaczę... czuje się tak koszmarnie samotna. Przerażające uczucie. Nikogo nie obchodzę. Nikt na mnie nie czeka. Nikt o mnie nie myśli. Po co mam cokolwiek robić skoro i tak nikt tego nie zauważy?
Wszystko mnie wkurza, albo doprowadza do rozpaczy. Nic nie cieszy;(
Kiedy będzie lepiej?
miałam tak samo,to znaczy mam,ale już jest lepiej,minęło 1,5 tygodnia. z tym że dziś się z nim spotykam i pewnie znowu się zacznie rozpaczanie... trzymaj się
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:19   #2100
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

czokled, po co się z nim spotykasz? U mnie wywołało to przedziwne uczucia. Z jednej strony nie chciałam do niego wracać,ale z drugiej obudziły sie te miłe wspomnienia... i pojawiło sie uczucie że jak nie ma jego, to nikogo nie ma i jestem sama...
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.