Szkoła Policealna ŻAK - łączmy się :D - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-20, 21:10   #91
brozoa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
GG do brozoa
Exclamation Dot.: Szkoła Policealna ŻAK - łączmy się :D

Cytat:
Napisane przez WIzar98 Pokaż wiadomość
Skończyłam Szkołę Żak w Białymstoku.
Skończyłam technika Administracji, kierunek bardzo mi się podobał.
Kadra w Szkole dobra, przekazująca dużo wiadomości które się przydają.
Zdałam też egzaminy potwierdzające tytuł technika, wiedza którą nabyłam w szkole wystarczyła aby podejść do egzaminu.
Trzeba chodzić do szkoły i systematycznie się uczyć!
Jestem zapisana do Żaka na dekoratora wnętrz. Jeżeli ktoś z was chciałby wybrać ten kierunek to radzę wcześniej zainwestować w dobry laptop, bo bez tego nie będziecie w stanie uczestniczyć w zajęciach i stracicie tylko czas. Wcześniej byłam na informatyce w cosinusie i z tego co pamiętam to panował tam straszny chaos. Według planu zajęcia odbywały się o godz. 11, a w rzeczywistości zajęcia były od godziny 8. Prowadzący często nie dopowiadał i nie chciał do mnie podejść, aby powiedzieć mi co należy zrobić itd. Istniała platforma (na której były zawarte wszystkie informacje z zajęć), do której nie mogłam się zalogować, ponieważ nikt z "kolegów" ani nikt z sekretariatu nie był w stanie podać mi hasła, ani loginu. W sekretariacie powiedziano mi tylko "jak chce pani się zalogować to proszę napisać e-mail z zapytaniem o login i hasło". Odpowiedzi nie otrzymałam. Ogółem nie podobało mi się i nie próbowałam ukończyć tego kierunku. Na pewno też więcej nie zapiszę się do Cosinusa.
__________________
Bianka________________________
brozoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 14:33   #92
Marta9999991
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoła Policealna ŻAK - łączmy się :D

Raczej wszędzie jest tak, że szkoły nie zapewniają praktyk, trzeba samemu szukać. Mimo wszystko na Żaku nie jest źle, polecam
Marta9999991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:44   #93
dorota_biernacka1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła Policealna ŻAK - łączmy się :D

Cytat:
Napisane przez Marta9999991 Pokaż wiadomość
Raczej wszędzie jest tak, że szkoły nie zapewniają praktyk, trzeba samemu szukać. Mimo wszystko na Żaku nie jest źle, polecam
Bez przesady, i dobrze, że nie zapewniają praktyk. Ludzie chcieliby wszystko na start dostać. Ja sama chodze do zaka i okres praktyk to najlepszy czas podczas nauki, sama znalazłam salon gdzie do dzisiaj pracuję. Uważam że żak jest dobry jeżli chodzi o znalezienie pracy w zawodzie. Chodzę do Wrocka
dorota_biernacka1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-25 10:44:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.