Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 19:27   #2041
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hosenko kurcze, nie moge sie napatrzec na ten Twoj av, tez chcę wyglądać jak taka seksowna intelektualistka
Ja tez bym chciała tak wygladać

hłe hłe
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:29   #2042
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość


Co się stało?
Bo... Mi się spodobał taki jeden na siłowni (dałam mu ksywę Lowe Krowe - prosz sieu nie śmiać). No i Lowe Krowe się na mnie patrzy ciągle, a nawet gapi. Pierwszy raz w życiu mi się zdarza, że ja się wstydzę faceta.! Czuję się, nie czuję się. Wstydzę się do niego zagadać, ja się nawet wstydzę na niego patrzeć!!! Raz nawiązała się rozmowa na temat tatuażu, i zapytałam się, gdzie najbardziej boli, a on podszedł, zmacał mnie za boczka (dostałam orgazmu - aj słer!!!), uśmiechną się i powiedział "o tu".
On do mnie kilka razy zagadywał ale ja nie słyszałam, bo miałam mp3 na uszach, hard roka w słuchawkach i nie słyszałam. Zagadał jak zmieniłam kolor włosów (z ciemnego brązu ściągnełam kolor i znów jestem jasną blondynką - kolor się ściągnął rewelacyjnie). A, że ja się wstydzę, to czasem uciekam wzrokiem..
No i go znalazłam na NK... Nie dość, że opadła mi szczęka jak zobaczyłam ile ma lat (36) ale na tyle nie wygląda (ok 28-29). No i napisałam wczoraj mu wiadomość...

A on nie odpisuje





A wiem, że mu się podobam
Ja go chcę.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 19:31   #2043
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

gayenko: ja jestem strasznym "homofobem" - nie lubię tłumów, nie lubię jak ktoś się choć otrze o mnie w autobusie... Jestem strasznie niedotykalska (no nie zawsze )
Ja nie bylam ,ale zaczynam byc...przez Katowice.Matko kochana ludzie sobie uwielbiaja powiekszac przestrzen zyciowa kosztem innych..

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko* Ungaro zaprojektował wodę dla Avonu?
si ciekawam jej jaki nie wiem co
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
co sie stalo ?


Snilo mi sie ,ze spotkalam Hosenke i ona mi pokazala w jakiejs zagramanicznej gazecie ranking plynow miceralnych.Byla wsrod nich ziaja i Hosenka strasznie sie cieszyla ,ze nie ma jajka w skladzie

Edycja:Bossy moze nie sprawdza codziennie NK? Ty paskudo,jestes sliczna powinnas podejsc do niego i od razu bys wiedziala na czym stoisz a nie pisac i czekac .Znam ludzi ktorzy wchodza na nk raz na miesiac ,a do tego czasu zdazysz osiwiec ;-p
ps.Ksywa mnei powalila juz wiemy czemu Bosiak tak na silke lata codziennie .Wydalo sie
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2008-08-11 o 20:25
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 20:24   #2044
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jaka niecierpliwość
Proszę się nie śmiać z nałogowca

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nosku narazie testuje calosciowo perly lalique'a, ktore sa... cudowne i juz sie ciesze, ze jutro bede miala wlasne 5ml

perelki pachna na mnie pieprzem i roza. nawet mowie do TZa 'wachaj' [co przyjal ze zdziwieniem ale poslusznie powachal ] i powiedzial, ze czuje pieprz [ale nie kuchenny czarny pieprz - to taki egzotyczny, ostry z jednej strony a z drugiej deliaktny jak piorko bialy pieprz, nie zmielony a raczej roztluczony w mozdzierzu, dzieki temu zapach unosi sie w powietrzu i mozna go wachac ] a potem spytal, czy nasmarowalam sie olejkiem przywiezionym z bulgarii [i ta roza tez nie ejst taka ogrodowa - jest to raczej krolowa roz, bezwstydna, gorujaca nad innymi, wrecz smiejaca sie innym kwiatkom w twarz ] teraz moja skore otula cieply zapach paczuli [paczula bardzo rozwodniona, ledwo wyczuwalna ale wlasnie dajaca takie ciepelko]... cudo szyte na miare
Perły nie moje klimaty zupełnie Ale doceniam Dawaj adres na PW, bo zrobiłam już próbki Flowerbombków



Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Snilo mi sie ,ze spotkalam Hosenke i ona mi pokazala w jakiejs zagramanicznej gazecie ranking plynow miceralnych.Byla wsrod nich ziaja i Hosenka strasznie sie cieszyla ,ze nie ma jajka w skladzie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 20:29   #2045
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

nosku ja sie strasznie balam tej kamfory, ktora jest niby wyczuwalna - ale gdzie tam,z adnej kamfory nie ma

jutro test calosciowy loukhoum, ktore to juz zdazylam kliknac na allegro [ale tylko mala pietnasteczke ]

PW poszlo
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 20:35   #2046
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Vibesko ,co ty mowisz Ja tez juz myslalam ze nie znajde ,zwlaszcza po jednym ogromnym rozczarowaniu.Ale znalazlam i ty tez znajdziesz teraz w Rybniku napewno tam fajne chlopaki sa

(a wogolle to siostra xero mojego Tz ta chodzila to Twojego lo tez do klasy D tylko rok nizej )

Tam obok plazy kupilas?szkoda,ze sie nie dogadalysmy ..ja kupilam litr ostatnio ,chetnie kupilabzm na pol z kims i sobie czesc odlala,albo zrobilabym ci odlewke nastepnym razem musze o tobie pamietac


Mowilam juz ze nie znosze centrum Katowic? Dzisiaj sie czulam jak szmaciana laleczka.Oberwalam ogromna torba od pewnej pani,jakis facet na mnie wlazl i prawie przewrocil i oczywiscie bez slowa przepraszam..ale najlepsze bylo w ccc..przymierzalam buty (usiadlam na malej pufie na przeci lustra) i chcialam zobaczyc je dokladnie wiec wstalam.Na pufie byly moje rzeczy,obok niej moj klapeczek.W momencie w ktorym wstalam i zrobilam 2 kroki do lustra ( slownie :dwa) jakas baba siadla z siatami na mojej pufie i kopnela gdzies moj butek bylam w takim szoku ,ze nie wiedzialam co robic.Normalnie siadla na moich rzeczach...
no widzisz, szkoda że się nie zgadałyśmy, na przyszłość musimy uzgadniać takie rzeczy

A tą babę to bym załatwiła


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Perfuma.

Nie wiem czemu ale TO słowo wybitnie na mnie działa!!!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Boszzz... dwa wesela pod rząd ale przeżyłam

Marta gratuluję i zazdroszczę nowej miłości
A pokażesz co wyczarowałaś na wesele? Makijaż i kreacje ??

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Bo... Mi się spodobał taki jeden na siłowni (dałam mu ksywę Lowe Krowe - prosz sieu nie śmiać). No i Lowe Krowe się na mnie patrzy ciągle, a nawet gapi. Pierwszy raz w życiu mi się zdarza, że ja się wstydzę faceta.! Czuję się, nie czuję się. Wstydzę się do niego zagadać, ja się nawet wstydzę na niego patrzeć!!! Raz nawiązała się rozmowa na temat tatuażu, i zapytałam się, gdzie najbardziej boli, a on podszedł, zmacał mnie za boczka (dostałam orgazmu - aj słer!!!), uśmiechną się i powiedział "o tu".
On do mnie kilka razy zagadywał ale ja nie słyszałam, bo miałam mp3 na uszach, hard roka w słuchawkach i nie słyszałam. Zagadał jak zmieniłam kolor włosów (z ciemnego brązu ściągnełam kolor i znów jestem jasną blondynką - kolor się ściągnął rewelacyjnie). A, że ja się wstydzę, to czasem uciekam wzrokiem..
No i go znalazłam na NK... Nie dość, że opadła mi szczęka jak zobaczyłam ile ma lat (36) ale na tyle nie wygląda (ok 28-29). No i napisałam wczoraj mu wiadomość...

A on nie odpisuje





A wiem, że mu się podobam
Ja go chcę.
jego strata że nie chce takiej ślicznej dziewczyny !!
Moze jeszcze się odezwie


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja nie bylam ,ale zaczynam byc...przez Katowice.Matko kochana ludzie sobie uwielbiaja powiekszac przestrzen zyciowa kosztem innych..


si ciekawam jej jaki nie wiem co


co sie stalo ?


Snilo mi sie ,ze spotkalam Hosenke i ona mi pokazala w jakiejs zagramanicznej gazecie ranking plynow miceralnych.Byla wsrod nich ziaja i Hosenka strasznie sie cieszyla ,ze nie ma jajka w skladzie

Edycja:Bossy moze nie sprawdza codziennie NK? Ty paskudo,jestes sliczna powinnas podejsc do niego i od razu bys wiedziala na czym stoisz a nie pisac i czekac .Znam ludzi ktorzy wchodza na nk raz na miesiac ,a do tego czasu zdazysz osiwiec ;-p
ps.Ksywa mnei powalila juz wiemy czemu Bosiak tak na silke lata codziennie .Wydalo sie
Ty to masz sny rycze ze śmiechu!!!

Mmmm ale mi pachną włosy po tej Latte Kallosa, i są takie mięciutkie i fajne
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 21:09   #2047
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Leżę ze śmiechu przez opis Bossy. Na pewno się odezwie - nie panikuj; skoro tyle razy zagadywał na siłowni
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 21:13   #2048
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Witam jestem już od kilku godzin w Berlinie, popijam niemieckie piwo (uwielbiam ) i zajadam się kaczką od Chińczyka z naprzeciwka. Uwielbiam to miasto, ale tym razem czuję sie trochę jak na Bliskim Wschodzie - moja siostra przeprowadziła sie do dzielniy, gdzie jest sporo Turków i Arabów.

Pakosta, gratuluję ukochanego i życzę żeby wszystko dalej było tak super. A ja dostanę zaproszenie na nk?

Bossy, może jeszcze odpisze.

W mojej znajomości mały zastój, chyba jutro muszę do niego napisać ja (ale jeszcze odczekam - nie ma to jak podchody ) jakieś małe pozdrowienia z Berlina.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 21:20   #2049
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

ice moj kuzyn w monachium mieszka w takiej dzielnicy raz, jak wyszlismy na spacer to moj TZ powiedzial, ze czuje sie jak na wielkim bazarze w stambule

kiedy ruszasz na podboj miasta?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 21:21   #2050
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Ice baw się dobrze udanych zakupów kosmetycznych
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 21:30   #2051
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Ma to "coś" Taka nie kwiatowa, nie owocowa, bardzo niejednoznaczna. Chyba sie "szarpnę" ale cena kosmiczna - 160 zł (w ofercie demo konsultantki mogą zamówić za 95 zł ale i tak to sporo )
A jest słodki?

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Chyba ta sama co u nas, taka z niebieskim i pomarańczowym błyszczykiem.
Eee to lipa

Zgadnijcie kto mnie odwiedził przez okno? Kociuch sąsiadów, ten co kiedyś Nastepnym razem cyknę mu fotkę bo jest boski
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 21:39   #2052
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Jutro myślę, że zaczne zwiedzać miasto (zwiedzać, jak zwiedzać). Siostra mówi, że jest DM w okolicy, więc obadam te róże Catrice dla Hosenki i Rzyrafki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 21:48   #2053
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

to jakbyś mogła to zobacz czy jest tam szafa p2 i jaka limitowanka Manhattan
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 21:54   #2054
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Iceflower, pozdrów go pozdrów
Na pewno na to czeka
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 21:54   #2055
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Iceflower baw sie dobrze i kup mnostwo rzeczy ( czekam na fotki ,bede si emogla slinic bezkarnie bo nie mam gdzie kupic )

Wlasnie sie wykapalam i nabalsamowalam,Vibesko bede pjenkna for ju wlasnie zdecydowalam ze musze zapolowac na butki

Kcem to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-249627



Rzyfrako droga..co masz w avie przyznaj sie?
Mufe?


Pakosta mam cie na NK ale ty ladna jestes. jak ladniejsza siostra Kasi Klich ;*
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 21:59   #2056
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Ile róże Catrice kosztują?

Dziewczyny co mogę kupić fajnego na 18stkę siostry i urodziny mamy?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 22:00   #2057
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Iceflower baw sie dobrze i kup mnostwo rzeczy ( czekam na fotki ,bede si emogla slinic bezkarnie bo nie mam gdzie kupic )

Wlasnie sie wykapalam i nabalsamowalam,Vibesko bede pjenkna for ju wlasnie zdecydowalam ze musze zapolowac na butki

Kcem to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-249627



Rzyfrako droga..co masz w avie przyznaj sie?
Mufe?
Ja też się wybalsamowałam na naszą jutrzejszą randkę

Siostro!!! Ja też muszę mieć ten balsam, jakiś 5 minut temu ujrzałam go na KWC!!!
Szukamy go jutro
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 22:26   #2058
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja też się wybalsamowałam na naszą jutrzejszą randkę

Siostro!!! Ja też muszę mieć ten balsam, jakiś 5 minut temu ujrzałam go na KWC!!!
Szukamy go jutro
ijaaa poszukamy
Idem spac <ziewa>
dobranoc moje wspoluzaleznione
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 22:37   #2059
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Ja też lecę do wyrka, dobranoc
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 22:41   #2060
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

TŻ się na mnie obraził cały dzień było ok... powtórka z wczoraj? wczoraj się w pewnym momencie nagle odbraził i... było miło, że tak powiem choć to słabe określenie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 23:17   #2061
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bossy, może jeszcze odpisze.

W mojej znajomości mały zastój, chyba jutro muszę do niego napisać ja (ale jeszcze odczekam - nie ma to jak podchody ) jakieś małe pozdrowienia z Berlina.
Odpisze

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Leżę ze śmiechu przez opis Bossy. Na pewno się odezwie - nie panikuj; skoro tyle razy zagadywał na siłowni
He he. Ja nie robię nigdy 1wszego kroku, zwykle olewam, a oni się starają...a ten mój Robalek młah, kurde jak teraz myślę, że tyle razy mnie zagadywał a ja nic musiałąm napisać

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość

jego strata że nie chce takiej ślicznej dziewczyny !!
Moze jeszcze się odezwie



Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Edycja:Bossy moze nie sprawdza codziennie NK? Ty paskudo,jestes sliczna powinnas podejsc do niego i od razu bys wiedziala na czym stoisz a nie pisac i czekac .Znam ludzi ktorzy wchodza na nk raz na miesiac ,a do tego czasu zdazysz osiwiec ;-p
ps.Ksywa mnei powalila juz wiemy czemu Bosiak tak na silke lata codziennie .Wydalo sie
Właśnie go raczej nie było na nk od wczoraj
Nie chodzę na siłkę dla Lowe Krowe I tak go widzę codziennie Bo moja praca naprzeciwko siłowni he he.

Ale pytanie jest, czy on kogoś ma? Czy nie ma? Na nk zero wspólnych zdjęć...Żaden komentarz nie nawiązuje do tego, że mógłby mieć kogoś..no pożyjemy, zobaczymy. Mam jego nr telefonu Ale nie będę go osaczać.

Wiecie co, on i tak będzie mój.
Bo jak nie odpisze a przeczyta, jestem pewna, że jak wrócę na siłownię, to będzie szukał pretekstu, żeby ze mną porozmawiać. Tak to wszystko działa Czasem zainteresowanie odstrasza, a potem jego brak zastanawia. "Przecież jej się podobałem, dlaczego teraz na mnie nie zwraca uwagi?". Identycznie jest z kobietami
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 06:30   #2062
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Bo... Mi się spodobał taki jeden na siłowni (dałam mu ksywę Lowe Krowe - prosz sieu nie śmiać). No i Lowe Krowe się na mnie patrzy ciągle, a nawet gapi. Pierwszy raz w życiu mi się zdarza, że ja się wstydzę faceta.! Czuję się, nie czuję się. Wstydzę się do niego zagadać, ja się nawet wstydzę na niego patrzeć!!! Raz nawiązała się rozmowa na temat tatuażu, i zapytałam się, gdzie najbardziej boli, a on podszedł, zmacał mnie za boczka (dostałam orgazmu - aj słer!!!), uśmiechną się i powiedział "o tu".
On do mnie kilka razy zagadywał ale ja nie słyszałam, bo miałam mp3 na uszach, hard roka w słuchawkach i nie słyszałam. Zagadał jak zmieniłam kolor włosów (z ciemnego brązu ściągnełam kolor i znów jestem jasną blondynką - kolor się ściągnął rewelacyjnie). A, że ja się wstydzę, to czasem uciekam wzrokiem..
No i go znalazłam na NK... Nie dość, że opadła mi szczęka jak zobaczyłam ile ma lat (36) ale na tyle nie wygląda (ok 28-29). No i napisałam wczoraj mu wiadomość...

A on nie odpisuje





A wiem, że mu się podobam
Ja go chcę.
Ładna dziewczyna z Ciebie, więc napewno sie odezwie.
Ja tez tak mam ze jak mi sie koleś podoba to odwracam wzrok, za Chiny Ludowe pierwsza nie zagadm Poza tym to tez "moja duma" nie pozwala mi sie odezwac - wychodzę z załozenia ze jakby chciał to sie odezwał a jak nie to trudno...

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Snilo mi sie ,ze spotkalam Hosenke i ona mi pokazala w jakiejs zagramanicznej gazecie ranking plynow miceralnych.Byla wsrod nich ziaja i Hosenka strasznie sie cieszyla ,ze nie ma jajka w skladzie
Trzeba zapytać Hex czemu trzeba unikać jajka w płynach micelarnych

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jest słodki?
No własnie nie jest ani słodki ani nie-słodki

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jutro myślę, że zaczne zwiedzać miasto (zwiedzać, jak zwiedzać). Siostra mówi, że jest DM w okolicy, więc obadam te róże Catrice dla Hosenki i Rzyrafki.
I sprawdź prosze ile kosztuje tusz Nivea Wide Open.

Ice baw się dobrze Pozdrowienia bym wysłała - napewno czeak na nie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-08-12 o 07:31
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 06:54   #2063
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Witam jestem już od kilku godzin w Berlinie, popijam niemieckie piwo (uwielbiam ) i zajadam się kaczką od Chińczyka z naprzeciwka. Uwielbiam to miasto, ale tym razem czuję sie trochę jak na Bliskim Wschodzie - moja siostra przeprowadziła sie do dzielniy, gdzie jest sporo Turków i Arabów.

W mojej znajomości mały zastój, chyba jutro muszę do niego napisać ja (ale jeszcze odczekam - nie ma to jak podchody ) jakieś małe pozdrowienia z Berlina.
ice kochanie, baw się dobrze Myślę, że na te pozdrowienia to spokojnie możesz sobie pozwolić

Nigdy nie byłam w Berlinie, zawsze chciałam pojechać i nigdy nie mam okazji. A przecież to w sumie niedaleko od Wrocławia!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jutro myślę, że zaczne zwiedzać miasto (zwiedzać, jak zwiedzać). Siostra mówi, że jest DM w okolicy, więc obadam te róże Catrice dla Hosenki i Rzyrafki.
Zwiedzaj, zwiedzaj, te wszystkie drogerie i perfumerie hihi

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Odpisze

(..)

Właśnie go raczej nie było na nk od wczoraj
Nie chodzę na siłkę dla Lowe Krowe I tak go widzę codziennie Bo moja praca naprzeciwko siłowni he he.
Na pewno odpisze, gdyby nie odpisał tak ślicznej dziewczynie to byłby jakimś skończonym młotkiem I będzie Twój

Gdyby moja praca była naprzeciwko mojej siłowni to chyba też by mi lepiej szły ćwiczenia

-----

Dziewczyny, tyle piszecie o Flowerbomb, że nabrałam strasznej ochoty, by go przetestować. Muszę się wybrac do Sephory czy coś... Może wyłudzę próbki
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 07:05   #2064
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Dobry
gayenko o mało co monitora herbatą nie oplułam jak przeczytałam o tym jajku w składzie micela

ice baw się dobrze w Berlinie No i wyślij te pozdrowienia

bossy A ze wstydliwością to ja też tak mam, zaraz palę buraka i lookam sobie ukradkiem W życiu się pierwsza nie odezwę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 07:19   #2065
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ładna dziewczyna z Ciebie, więc napewno sie odezwie.
Ja tez tak mam ze jak mi sie koleś podoba to odwracam wzrok, za Chiny Ludowe pierwsza nie zagadm Poza tym to tez "moja duma" nie pozwala mi sie odezwac - wychodzę z załozenia ze jakby chciał to sie odezwał a jak nie to trudno...
Hosenko,
ja mam podobnie. Jak ktoś mi się nie podoba, to normalnie żartuję, bawię się, a ta 2 osoba myśli, że mi się podoba
A tak mnie wzięło na Lowe Krowe, bo mi się raczej nikt nie podoba. Same prostaki, wiesz, ja może wyglądam na taką co lubi się zabawić na jedną noc, ale taka nie jestem. Poza tym większość mężczyzn odpada u mnie po pierwszym spotkaniu, jakoś każdy powie coś durnego, co po prostu sprawia, że "Czar pryska". Naprawdę. A Lowe Krowe mi się podoba już rekordową ilość czasu (3 miesiące, ta-dam! ). Ale dopiero teraz sobie pomyślałam, że chyba pora coś z tym zrobić
Jak nie wyjdzie to trudno. Wolę się rozczarować, niż długi czas gdybać "a co by było gdyby...".


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam w Berlinie, zawsze chciałam pojechać i nigdy nie mam okazji. A przecież to w sumie niedaleko od Wrocławia!
A ja mam najbliżej, bo jedyne 100km

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na pewno odpisze, gdyby nie odpisał tak ślicznej dziewczynie to byłby jakimś skończonym młotkiem I będzie Twój
Też tak myślę ;-)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Gdyby moja praca była naprzeciwko mojej siłowni to chyba też by mi lepiej szły ćwiczenia
Tylne wejście mojej pracy jest naprzeciwko. Nie ma tak dobrze



Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
bossy A ze wstydliwością to ja też tak mam, zaraz palę buraka i lookam sobie ukradkiem W życiu się pierwsza nie odezwę [/COLOR]



Edit: Dobra jade na siłownię na godzinę aerobów bo mnie tu dupka usiedzieć nie chce

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2008-08-12 o 07:29 Powód: dopisek
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 07:31   #2066
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

bossy ja też bym wolała się rozczarować, niż potem ciągle się zastanawiać "a może jednak..." i żałować No risk, no fun
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 07:34   #2067
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
bossy ja też bym wolała się rozczarować, niż potem ciągle się zastanawiać "a może jednak..." i żałować No risk, no fun
Exaclty!! Ogólnie to powinnam już być w drodze. Ale siłowych dziś nie robię Spalacz wezmę zaraz hue hua

Tylko teraz pytanie. Załóżmy, że przeczytał i nie odpisał. Ale siara hehehe
E tam.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 07:51   #2068
klaudiaaa86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 043
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

hej,mam pytanko jaki polecilybyscie mi tusz do rzes, taki zeby pogrubial i wydluzal?? Teraz mialam rimmel i taki sobie byl.szybko wysychl. A i nie podawajcie jakis niewiadomo jakich firm bo mieszkam w malym miescie i moze ich tu nie byc dziekujeeeeeeeeeeeee
__________________
" If You find The Right Person Never let her go away"


http://www.suwaczek.pl/cache/fd6c8075da.png

Kocham Mojego Misia
23.09.2009r - Alanek
03.12.2009r. - Together forever
klaudiaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 08:08   #2069
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

klaudiaaa86 ja ze średniej półki mogę polecić Telescopic L'Oreala, ale to nie jest wątek do takich pytań - zajrzyj do działu Pytania do Wizażystki, jest sporo wątków o tuszach do rzęs, przejrzyj KWC..
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:48   #2070
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
to jakbyś mogła to zobacz czy jest tam szafa p2 i jaka limitowanka Manhattan
Zobaczę.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ile róże Catrice kosztują?
Nie mam pojęcia, dopiero będę sprawdzać ceny.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja tez tak mam ze jak mi sie koleś podoba to odwracam wzrok, za Chiny Ludowe pierwsza nie zagadm Poza tym to tez "moja duma" nie pozwala mi sie odezwac - wychodzę z załozenia ze jakby chciał to sie odezwał a jak nie to trudno...
Ja też nigdy nie robie pierwszego kroku, w ogóle nie jestem do tego zdolna. No chyba że kogoś już trochę znam i jestem na zakrapianej imprezie, to mogę zrobić sie odrobine milsza i więcej sie usmiechać, ale żeby dać znać po sobie, że chodzi mi o coś więcej - nie ma szans. Tak było miedzy innymi ostatnio.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam w Berlinie, zawsze chciałam pojechać i nigdy nie mam okazji. A przecież to w sumie niedaleko od Wrocławia!
Z Wrocławia to masz maks. 2-3 godzinki autem, poiągiem pewnie troche więej, a naprawdę warto - miasto ma klimat, moja siostra zawsze mówi "Berlin to nie Niemcy". No i te możliwości zakupowe.

---

Odespałam wczorajszy męczący dzień, teraz popijam kawkę i czekam na siostrę, która poszła do lekarza po zwonienie, zeby spędzic więcej czasu ze mną.

Potem idę w miasto.

A pozdrowienia wyślę mu wieczorem, nie będę przeszkadzać w pracy.

Kusi mnie, żeby kliknąć na All EL Beyond Paradise, ale nie wiem, czy zużyję 30ml akurat tego zapachu a miniaturek nie ma. No ale może kliknę...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.