golenie w oklicach bikini-koszmar - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-04, 17:17   #31
misio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 170
Re: golenie w oklicach bikini-koszmar

Ja zdecydowałam się na wosk pod pachami i polecam,szczególnie w tzw sezonie.Sprawna kosmetyczka zrobi to za jednym pociągnięciem.Ból jest,ale twa moment i jest mniejszy niż w ok.bikini.Potem jest spokój z włosami a jeśli się nie zaniedba,nie goli odrostów to następne depilacje to już pryszcz.Ale uwaga-wystrzegać się niedoświadczoych w depilacji kosmetyczek,nie daj boże usłyszeć tekst"podziwiam panią,ja nigdy bym se nie zdecydowała na wosk w tym miejscu"-Taka będzię drżącymi rękami przykładać wosk 5razy w tym samym miejscu i jeszcze mnie wyrwie tylko urwie-przeżyłam,ale nie zniechęciłam się
misio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 20:19   #32
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: golenie w oklicach bikini-koszmar

przeczytalam o laserze i smiac mi sie chce - wydalam na depilacje laserowa bikini 1500 a na lydki 1000 zl, po trzy rundki na kazde miejsce i jak bylam zalesiona, tak jestem - jedynie na nogach zmniejszylo mi sie owlosienie o jakies 20%, natomiast bikini to nadal poligon... [img]icons/icon9.gif[/img]
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-12, 20:59   #33
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: golenie w oklicach bikini-koszmar

Ja po nieudanych doświadczeniach z maszynkami do golenia, woskami, depilatorem latem zeszłego roku, za namową koleżanki kupiłam sobie bardzo fajną rzecz do usuwania włosków a mianowiecie NAWILŻAJĄCĄ EMULSJĘ DO DEPILACJI NAIR. Napiszę co jest na opakowaniu:,, Łagodnie usuwa włosy z nóg, pod pachami, z okolic bikini i z twarzy. Zawiera substancje nawilżające, wit. E, oliwke dla dzieci, rumianek i aloes. Pozostawia skórę gładką i miękką. W kilka minut skutecznie usuwa niepożądane owłosienie" .
Jest ona w podwójnych saszetkach. Naprawdę ładnie usuwa włoski, nie powoduje podrażnień i kosztuje niewiele. Mi po niej nie wrastają włoski, nie mam żadnych ale to rzadnych podrażnień a tym bardziej krostek !!! Ale wiadomo każda z nas ma inną skóre... Minusem jest oczywiście dosyć szybkie odrastanie włosków, co jest normalne przy takich preparatach. Ale ja wolę sobie usuwac włoski co 4-5 dni niż martletować się depilatorem albo wydać kupę kasiorki na laser... Spróbuj tej emulsji, może akurat Ci będzie pasować... [img]icons/icon7.gif[/img] Ja ją kupuję w Rossmanie, zawsze tam jest...
Pozdrawiam,
Gonia
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 08:17   #34
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: golenie w oklicach bikini-koszmar/Gonia

Rrrany, ale mnie sentymentalnie napędziłaś... Nair to była moja pierwsza rzecz do depilacji... A Veeta próbowałaś?
A, może zgłosisz ją do KW? bo ja juz nie u żywam, ale wspominam z sentymentem... Wolę Veeta, bo nie śmierdzi.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 11:38   #35
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: golenie w oklicach bikini-koszmar

Pachy depiluję woskiem. Polecam. Za pierwszym razem bardzo bolało [img]icons/icon22.gif[/img] Teraz skóra jest już przyzwyczajona i ja też [img]icons/icon7.gif[/img]
Efekt jest rewelacyjny. Wcześniej się goliłam. Żeby mieć gładkie pachy musiałam robić to co 2-3 dni [img]icons/icon9.gif[/img] Potem depilowałam co 2 - 3 tygodnie, teraz co 4 tygodnie. Włosków odrasta bardzo mało i jest to raczej mały meszek [img]icons/icon7.gif[/img]
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 14:08   #36
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Elektroliza(?)-do wszystkich.PROSZE O POMOC.

a czy elektrolia jest skuteczna?widziałam taki przyrząd chyba za 300 zł.do domowego użytku i może na niego się skusze,ale chciałabym wysłuchać Waszych opini.ja niestety mam bardzo duże owłosienie [img]icons/icon9.gif[/img] i mimo to,że włoski są szare,gdzieniegdzie jasne i cienkie,to mam je wszędzie(na rękach,na brzuchu,na pośladkach i między piersiami,to te nietypowe miejsca).włoski są jasne jak już wspominałam,ale jest ich dużo i mi się to nie podoba.ratuje sie depilatorem,również tam gdzie są one ciemne i grubsze(nogi i bikini-już się przyzwyczaiłam do bólu przy bikini-na początku bolało,ale teraz jest już dobrze).co sądzicie o elektrolizie?na laser mnie nie stać [img]icons/icon9.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 15:05   #37
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Elektroliza(?)-do wszystkich.PROSZE O POMOC.

aha i byłam u ginekologa w tej sprawie,to pani spojrzała się na mnie jakbym conajmniej twierdziła,że kosmici wylądowali u mnie w ogródku [img]icons/icon10.gif[/img] fakt owłosienie w tych "nietypowych" miejscach jest jasno szare,ale dla mnie to problem ,bo naprawde jest ich dużo!a może to dziedziczne,bo mój kochany papcio to włosów nie ma tylko na wewnętrznej stronie obu dłoni i na stopach [img]icons/icon10.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-13, 15:46   #38
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: golenie w oklicach bikini-koszmar/lejka

Near zmienił się pod tym względem, Emulsja, którą teraz używam ma ładny, świeży zapach (nie śmierdzi [img]icons/icon12.gif[/img] ) Veeta też używałam ale obecny Near bardziej mi odpowiada... ale jak wiesz na pewno sama - każda skóra i włoski [img]icons/icon12.gif[/img] są inne....
Pozdrawiam, Gonia.
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-13, 16:42   #39
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: golenie w oklicach bikini-koszmar/lejka

Ooo? Muszę sobie ją przypomnieć, chyba kupię... A zgłosisz do katalogu, chyba nie ma jeszcze?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 06:51   #40
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Elektroliza(?)-do wszystkich.PROSZE O POMOC.

Ginekolog powinna cie skierowac na oznaczenie poziomu testosteronu, gdyż jego nadmiar powoduje, że kobieta ma cechy androgeniczne jak owłosienie w nietypowych miejscach.Najczęsciej poleca sie w takich przypadkach stosowanie antykoncepcji hormonalnej doustnej (np. Diane 35).
Luloo
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 07:18   #41
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: golenie w oklicach bikini-koszmar

Olencjo -jakim woskiem??
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-14, 09:57   #42
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Elektroliza(?)-do wszystkich.PROSZE O POMOC.

ja brałam tabletki(nawet przez kilka miesięcy Diane 35) i nic [img]icons/icon9.gif[/img] powiem wręcz,ze się zraziłam do pigułek i więcej ich raczej nie będe brać...ale dziękuje za pomoc [img]icons/icon7.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 12:57   #43
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Elektroliza(?)-do wszystkich.PROSZE O POMOC.

Widzisz najczęsciej winę za to ponoszą hormony i to jak nas skonstruowano (biologia, dziedziczenie), niestety.Hormony, w inny sposob nie da sie tego zmienic. Kobiety dzielą się na dwa typy. W jednym z nich przewazaja cechy meskie – kobieta androgeniczna. Te zakwalifikowane do drugiego typu, jak np. ja, cierpia na suchosc skóry... Kwalifikacji podlega – bolesnosc przy miesiaczkach, przebieg cyklu, krwawienie, suchosc skóry, wygląd piersi itd.
Przyznam, ze ja po odstawieniu tabletek tez zaczelam zarastac. To straszne.
Caluje
Luloo
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 16:39   #44
Ninah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 205
Re: Elektroliza(?)-do wszystkich.PROSZE O POMOC.

ale z Ciebie ekspert [img]icons/icon24.gif[/img] to ja tez się zdecydowanie kwalifikuje do tej drugiej grupy [img]icons/icon9.gif[/img] wszystko sie zgadza,ale piersi chyba są oki [img]icons/icon12.gif[/img] ale nasz ciężki los...dziękuje bardzo za pomoc.jesteś kochana [img]icons/1cmok.gif[/img]
Ninah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-14, 17:10   #45
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Elektroliza(?)-do wszystkich.PROSZE O POMOC.

Jeśli potrzebowałabyś pomocy, a ja mogła bym pomóc, nie ma sprawy.
Ps. Moje piersi tez są ok, choć chętnie oddałabym którejś babeczce ze dwie miseczki (mam D).Co ciekawe u kobiet androgenicznych są mniejsze niż u tych drugichNad czym głęboko ubolewam...
Caluje mocno.
Luloo
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-15, 21:20   #46
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: golenie w oklicach bikini-koszmar

na ciepło [img]icons/icon7.gif[/img]
jestem kosmetyczką, sama się katuję [img]icons/icon12.gif[/img]
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 07:26   #47
Spinja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 72
GG do Spinja
Re: Elektroliza -->2 typy kobiet

Kochana, napisz więcej o tych 2 typach - albo gdzie można o tym poczytać, ale żeby było w przystępnej formie (dla laika, laika [img]icons/icon7.gif[/img]
Bo sama mam z powyższym problemy, ale chyba się tu nie będę rozpisywać...[img]icons/icon9.gif[/img]

Pozdrawiam, Ag.
Luloo napisał(a):
> Widzisz najczęsciej winę za to ponoszą hormony i to jak nas skonstruowano (biologia, dziedziczenie), niestety.Hormony, w inny sposob nie da sie tego zmienic. Kobiety dzielą się na dwa typy. W jednym z nich przewazaja cechy meskie – kobieta androgeniczna. Te zakwalifikowane do drugiego typu, jak np. ja, cierpia na suchosc skóry... Kwalifikacji podlega – bolesnosc przy miesiaczkach, przebieg cyklu, krwawienie, suchosc skóry, wygląd piersi itd.
> Przyznam, ze ja po odstawieniu tabletek tez zaczelam zarastac. To straszne.
> Caluje
> Luloo
Spinja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 13:35   #48
Luloo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 63
Re: Elektroliza -->2 typy kobiet

A więc moje kochane wizażanki, kobiety dzielą się generalnie na trzy typy:typ prawidłowy, typ gestagenny, typ estrogenny.Prawidłowy to taki, u którego nie ma przewagi ani hormonów męskich, ani damskich. Jest norma i harmonia.
Typ estrogenny:cechuje sucha skóra, raczej suche,łamliwe włosy, cienkie, delikatne, większe, często przerośnięte piersi, z tendencja do robienia sie rozstępów, skłonność do celullitis ( podobnie jest przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych, zawieraja bowiem estrogeny), skłonność do żylaków, mięśniaków macicy. Bóle głowy migrenowe dość często i wahania nastroju. Okresy raczej długie 5–7 dni, cykle do 31 dni, krwawienia bolesne,obfita wydzielina z pochwy. W ciąży wymioty, nudnosci.Wygląd kobiety estrogennej jest bardzo kobiecy, osoba taka nie jest
najczesciej wysoka.
Typ gestagenny to kobiety raczje niskie, dość krępe, skóra tłusta/mieszana, włosy z tendencja do przetłuszczania. Piersi małe, jędrne, nadmierne owłosienie (ze względu na podwyższony poziom testosteronu), okresy mniej bolesne, dobre tolerowanie ciązy, cykle dłuższe niz u kobiety estrogennej.Skąpa wydzielina z pochwy.Mniejsza skłonnośc do celulitu. Włosy często ciemne.
na podstawie typy kobiety dobiera sie antykoncepcję hormonalna.
Dziewyczy jesli macie taki problem, koniecznie zróbcie badanie hormonalne, jesli do tego dochodza problemy z miesiaczkowaniem, nieregularnosc itd. polecam skonsultowac sie z lekarzem. Bardzo cenna pomoc mozna znalezc na portalu o leczeniu nieplodnosci www.nasz-bocian.pl, na forum codziennie odpisuja ginekolodzy-endokrynolodzy z Kliniki w Białymstoku. Widzialam, ze duzo dziewczyn pisze tam o nadmiernym owlosieniu i problemach z cyklem.
Caluje mocno.
Luloo
Luloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 13:09   #49
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: Elektroliza(?)-do wszystkich.PROSZE O POMOC.

no wlasnie Ninah - czy kupilas sobie sprzet do elektrolizy, a moze sie zniechecilas? pytam bo jestem ciekawa efektow jej stosowania
[img]icons/icon40.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 21:39   #50
tyneczka1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Grodzisk
Wiadomości: 8
Dot.: Re: Elektroliza(?)-do wszystkich.PROSZE O POMOC.

Cytat:
Napisane przez Ninah Pokaż wiadomość
ja brałam tabletki(nawet przez kilka miesięcy Diane 35) i nic [img]icons/icon9.gif[/img] powiem wręcz,ze się zraziłam do pigułek i więcej ich raczej nie będe brać...ale dziękuje za pomoc [img]icons/icon7.gif[/img]
Diane35?? nigdy wiecej tego nie bierz ... ja brałam i efekty uboczne sa straszne.. zreszta nie tylko u mnie.
tyneczka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:57   #51
zJeMcJe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 29
Dot.: Re: golenie -koszmar

Brunetki lącze sie z Wami!!! mam geste wlosy i to bardzo wiec tam na dole tez nie jest inaczej.....uzywalam kremu ale wloski nie chca schodzic i jak musialam szybko je usunac to maszynka pod prysznicem ale b szybko odrastaja i swedza....na wosk sie nie zdecyduje....sa jakies lepsze kremy do depilacji?????
zJeMcJe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.