mikrodermabrazja - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-21, 20:41   #331
apewu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 1 961
Dot.: mikrodermabrazja - co jaki czas ?

Od kilku lat robię mikro 5-6 zabiegów, co 2 tygodnie, jesienią. Zawsze jestem bardzo zadowolona. Skoro ty zaczęłaś w marcu, to myślę, że w do końca kwietnia powinnaś zakończyć, to wyjdzie - 3 zabiegi. Jeśli będziesz zadowolona, jesienią sobie powtórzysz. Pozdrawiam.
__________________
Moja książkowa wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=531631

Moje książkowe poszukiwanki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post30781037
apewu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:08   #332
MojaUroda
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: mikrodermabrazja - co jaki czas ?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
witam - jak w temacie ; wczoraj mialm wykonywana mikrodermab. diamentowa i kosematyczka powiedziala mi ze wykonuje sie ja co 3 tygodnie, naomiast moja siostra cioteczna byla w innym salonie i jej powiedziano ze co 2 miesice... jak to jest moje drogie ?
Witaj,
Zaleca się, aby zabiegi wykonywać co 7-10 dni, w seri kilku zabiegów, następnie co 3 miesiące, aż do 1 zabiegu co pół roku ;-)
MojaUroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 23:11   #333
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

A czy któraś z was spotkała się kiedyś z połączeniem manualnego oczyszczania twarzy i peelingiem chemicznym? ciekawi mnie czy bezpiecznie połączanie
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 11:06   #334
justynastar7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
mikrodermabrazja - kilka pytań

Cześć dziewczyny!

Chciałabym Was zapytać, czy mikrodermabrazja może być skuteczna w usuwaniu lub rozjaśnianiu przebarwień po trądziku. Mam kilka przebarwień, ale mimo, że nie jest ich dużo, to nie wyglądają zbyt ciekawie szczególnie bez makijażu.

Po drugie, ile zabiegów powinnam wykonać i czy jest jakiś polecany odstęp czasowy między zabiegami? Znalazłam na gruponie fajną ofertę mikro+maska algowa i mam do wybrania 1, 3 lub 6 zabiegów, które musiałabym wykonać do czerwca i zastanawiam się, czy powinnam wziąć 6 i robić mikro tak często (wyszłoby to 2 x w miesiącu). Czy np. lepiej wziąć 3 i wykonać teraz, póki jeszcze nie ma słońca lub 1 raz w miesiącu?

I czy może któraś z Was była na mikro (lub innym zabiegu) w salonie MM Fabryka Urody w Krakowie na os. Piastów lub Instytucie Medycyny Estetycznej Lepure w Krakowie?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź

(wolę zapytać Was, ponieważ sądzę, że kosmetyczka może namawiać na mikro nawet jeśli niekoniecznie by miała mi pomóc)

Edytowane przez justynastar7
Czas edycji: 2014-02-21 o 11:14
justynastar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 19:48   #335
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: mikrodermabrazja - kilka pytań

Jest juz wątek o mikro, tam kieruj pytania.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 15:54   #336
cieska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: mikrodermabrazja - kilka pytań

Tak, dokładnie. Wiele jest przypadków, że kosmetyczne tylko nas naciągają.
cieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 13:06   #337
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: mikrodermabrazja - kilka pytań

jakos nie ufam ofertom z groupona zwlaszcza jesli chodzi o zabiegi. nie wiem czy jakosc tych zabiegow jest taka sama jak ten sam zabieg ale wykonywany w regularnej cenie.. co do odstepow- niektorzy chodza co tydzien, niektorzy co dwa tygodnie. nie wiem czy zaczynajac od marca zdazysz wyrobic np. 6 zabiegow. jezeli juz w kwietniu bedzie spore slonce to kosmetyczka nie powinna wykonywac tego zabiegu. mikro jest wykonywana tylko jesienia i zima. a jeden lub trzy zabiegi nie wiem czy cos dadza. na pewno plamki beda troche jasniejsze, ale celem mikrodermabrazji nie jest tylko calkowite wyeliminowanie przebarwien.
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 19:09   #338
akusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: mikrodermabrazja - kilka pytań

Jeśli chcemy mieć mocniejsze efekty trzeba zrobić serię mikro ok 5, 6 zabiegów w tygodniowym lub max dwu tyg. odstępie. Mikro to mechaniczne ścieranie naskórka a nasz naskórek odbudowuje się co ok. 28 dni więc robiąc mikro 1x w miesiącu to przy kolejnym zabiegu ścieramy znów tą samą warstwę naskórka. Robiąc to np. co tydzień ścieramy warstwa po warstwie i wtedy efekt jest mocniejszy, blizny są bardziej spłycone i starcza na dłużej. Dlatego polecam 6 zabiegów i w tygodniowym odstępie.
akusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 19:05   #339
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: mikrodermabrazja - kilka pytań

Cytat:
Napisane przez akusia1 Pokaż wiadomość
Jeśli chcemy mieć mocniejsze efekty trzeba zrobić serię mikro ok 5, 6 zabiegów w tygodniowym lub max dwu tyg. odstępie. Mikro to mechaniczne ścieranie naskórka a nasz naskórek odbudowuje się co ok. 28 dni więc robiąc mikro 1x w miesiącu to przy kolejnym zabiegu ścieramy znów tą samą warstwę naskórka. Robiąc to np. co tydzień ścieramy warstwa po warstwie i wtedy efekt jest mocniejszy, blizny są bardziej spłycone i starcza na dłużej. Dlatego polecam 6 zabiegów i w tygodniowym odstępie.
tak, dokladnie, ja wlasnie chodze co tydzien i widze efekty, chociaz ostatnio czytalam ze lepsze efekty sa w polaczeniu z kwasami, zastanawiam sie czy z 2-3 razy nie isc na kwasy na przemian z mikro ( tydzien mikro, drugi tydzien kwas). i juz martwie sie co bedzie latem kiedy nie bede mogla robic mikro
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 09:06   #340
Mihrima
Łowczyni
 
Avatar Mihrima
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Question Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

A czy któraś z was orientuje się ile to manualne oczyszczanie kosztuje i ile razy trzeba je powtórzyć żeby był dobry efekt
Mihrima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 10:26   #341
axxnkxxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Mikrodermabrazja + oczyszczanie manualne twarzy

Jeśli mikrodermabrazja to musi być mikrodermabrazja w Toruniu. Salon Beauty Medica to jeden z najlepszych salonów, gdzie mikrodermabrazja nie jest wcale najdroższa
axxnkxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 11:03   #342
laurravie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 27
Dot.: mikrodermabrazja

a ja stosuję mikrodermabrazję w tubce (do stosowania w domu) trwa tylko 3 minuty. Efekt jak od kosmetyczki, a cena 10x niższa
zakupiłam u dziewczyny, która przedstawia nowości kosmetyczne na Facebooku HERON'S BEAUTY TIPS.
__________________
<ciach_reklama>
laurravie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 10:42   #343
SalonCeleste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: mikrodermabrazja

To dobrze, że tak wiele z Was interesuje się zabiegiem mikrodermabrazji. Nie bez powodu jest ona tak popularna: charakteryzuje się wysoką skutecznością, bezbolesnością i bezpieczeństwem stosowania. Kontrolowane złuszczanie kolejnych warstw naskórka pomaga w walce z różnymi problemami skórnymi. Jakimi? Z zaskórnikami, trądzikiem, łojotokiem, rozszerzonymi porami, przebarwieniami czy drobnymi zmarszczkami. Zabieg przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej.
Na szczególną uwagę zasługuje mikrodermabrazja diamentowa – Diamond Tome, podczas której do ścierania naskórka stosuje się diament naturalny. Jest to w pełni antyalergiczny zabieg.
Wpływ mikrodermabrazji na skórę to:
  • spłycenie powierzchownych zmarszczek,
  • spłycenie i wygładzenie blizn,
  • poprawa kolorytu i struktury skóry,
  • rozjaśnienie przebarwień i plam starczych,
  • zwężenie rozszerzonych porów,
  • zmniejszenie ilości zaskórników,
  • zmniejszenie łojotoku.
Warto z niego korzystać.
SalonCeleste jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 15:07   #344
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: mikrodermabrazja

Hej, czy któraś z was mogłaby mi polecić salon wykonujący mikrodermabrazję w Krakowie? Najlepiej w rozsądnej cenie.
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 10:11   #345
ann_adamczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: mikrodermabrazja

Ja mam cerę z AZS i nie mogę za bardzo wykonywać takich zabiegów jak mikrodermabrazja, ale słyszałam o zabiegu oksybrazji, który jest przeznaczony do cery wrażliwej. Byłam już na jednym zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Zabieg bardzo fajnie oczyszcza, ale też nawilża skórę. Jestem jeszcze umówiona na 2 zabiegi w odstępach 2 tygodniowych bo podobno taka częstotliwość jest najlepsza.
ann_adamczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-13 11:11:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.