Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-06, 07:32   #4831
madzialena1710
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Nowelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie jestem zielona w tym temacie, czytam na wizażu chyba już setny zbiorczy temat o depilacji i dalej nie wiem co robić. Potrzebuje sprawdzonego miejsca we Wrocławiu do laserowego usunięcia owłosienia, musi być koniecznie sprawdzony i polecony mąż chce zrobić całe plecy, klatkę i ręce także sporo pracy i przy okazji ja też bym coś zaczęła może najpierw pachy.
Czytam tutaj ze są różnice między light shere a vectus a motus i już mam ból głowy. Gdzie iść ? :O
jedyne co czytałam dosyć dobre opinie to sieciówka depilacja.pl i coco time we Wrocku na trawiastej.
Nie chce chłopa zamęczyć jeśli jakiś zabieg konkretnym laserem boli mniej z tego co czytałam to motus, ale ktoś pisał że Vectus jest najlepszy to chętnie wybierzemy komfort jeśli znacie miejsce we Wrocku gdzie takiego używają jesteśmy zdecydowani na zapłacenie całości w jakimś pakiecie grunt żeby w końcu znaleźć odpowiednie miejsce bo oszaleje z tych opinii w internecie.


Cześć, Ja mogę się wypowiedzieć bo miałam robione łydki oraz bikini z pośladkami we Wrocławiu. Od razu mówię że włosków nie da się usunąć w 100% i jeśli ktoś mówi że tak, to jest to zwykła reklama. Też szukałam wiarygodnych informacji kilka lat temu na forum, ale co druga wypowiedź to była reklama i ciężko było zaczerpnąć z wiarygodnego źródła... na chwilę obecną robię drugi raz łydki (wcześniej miałam 8 zabiegów, skórę mam mega jasną a włoski czarne) no i niestety robię je drugi raz po około 2 latach, bo włoski nadal rosną. Prawdą jednak jest że jest ich mało i ja miałam ogromny problem z bardzo bolesnym wrastaniem włosków, wysypkami itp, więc tutaj musze przyznać że pomogło, ale zostało ich trochę więc trzeba dogalać... Tak samo bikini ... choć na bikini jestem bardzo zła bo Pani w gabinecie bardzo niedokładnie zrobiła depilację i miałam dużo omijaków, co wygląda tragicznie... No i znów dogalać trzeba Ja robiłam za pierwszym razem w salonie Skinlogica we Wrocławiu light sheer duetem i ja osobiście nie polecam tego miejsca, drugi raz tam nie poszłam, bo uważam że Panie sa bardzo niedokładne... Na pośladkach miałam tylko kilka strzałów i po 6 zabiegach włoski jak były tak nadal są, na bikini też są miejsca gdzie włoski są w ogóle nie usunięte pomimo że są czarne... Chodze teraz gdzie indziej i poprawiam wszystko, ale wiadomo że to jest dodatkowy koszt bo trzeba przejść przez serię zabiegów jeszcze raz... Robię na razie tylko łydki, nie wiem czy będę chciała drugi raz bikini robić bo to dość drogi interes... także włosków w 100% nie da się usunąć, a ja miałam dodatkowo pecha bo Pani która robiła zabieg była niedokładna i dodatkowo zostawiła kilka miejsc na bikini gdzie włoski w ogóle nie były usuwane. Ja się wtedy nie znałam na tym i nie zwracałam uwagi bo myślałam że Pani wie co robi... Ale dziewczyny pilnujcie Pan w gabinetach, bo to nie jest wydatek 5 zł, a później trzeba wydać drugie tyle aby coś poprawić...

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez fifi_xd Pokaż wiadomość
Wiesz, każdy też ma inny próg bólu, dla mnie lightsheer do przeżycia, ale niektóre dziewczyny twierdzą że nie są w stanie tolerować tego bólu i wolą nootus czy vectus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cześć . Ja jestem osobą wysoko wrażliwą i właściwie nie mam progu bólu.. miałam depilację light sherem... bikini nie dałam rady bez znieczulenia, ale łydki i uda na luzie zrobiłam. Troszkę po bokach boli, ale jest to lekki ból do zniesienia Poproście o chłodzenie lodem , wtedy na prawdę mało czuć...
madzialena1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 19:10   #4832
ElleElleBelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam, jak dla mnie miesiąc to za krotko

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
Mnie kosmetolog, u której robię laser umawia wizyty na pachy co 4-6 tygodni, a łydki co 6-8 tygodni. Podobno nogi można przeciągnąć nawet do 2 miesięcy. Chodzi o to, żeby włoski były w odpowiedniej fazie wzrostu. Zbyt częste zabiegi nie są dobre. Włoski nie odrosną odpowiednio, zbyt mało będzie w fazie wzrostu, czyli tej, kiedy reagują na laser.
ElleElleBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 17:22   #4833
bejbw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny,
korzystałyście może z salonów depilacja.pl ?
Skusiłam się bo mają dobre ceny, miałam jeden zabieg, babka robiła porządnie ale nie jestem pewna czy dalej w to iść. Babka powiedziała, że mają jakiś innowacyjny laser "wyprodukowany tylko dla nich" Coś mi się wierzyć nie chce...
bejbw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 09:17   #4834
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez madzialena1710 Pokaż wiadomość
Cześć, Ja mogę się wypowiedzieć bo miałam robione łydki oraz bikini z pośladkami we Wrocławiu. Od razu mówię że włosków nie da się usunąć w 100% i jeśli ktoś mówi że tak, to jest to zwykła reklama. Też szukałam wiarygodnych informacji kilka lat temu na forum, ale co druga wypowiedź to była reklama i ciężko było zaczerpnąć z wiarygodnego źródła... na chwilę obecną robię drugi raz łydki (wcześniej miałam 8 zabiegów, skórę mam mega jasną a włoski czarne) no i niestety robię je drugi raz po około 2 latach, bo włoski nadal rosną. Prawdą jednak jest że jest ich mało i ja miałam ogromny problem z bardzo bolesnym wrastaniem włosków, wysypkami itp, więc tutaj musze przyznać że pomogło, ale zostało ich trochę więc trzeba dogalać... Tak samo bikini ... choć na bikini jestem bardzo zła bo Pani w gabinecie bardzo niedokładnie zrobiła depilację i miałam dużo omijaków, co wygląda tragicznie... No i znów dogalać trzeba Ja robiłam za pierwszym razem w salonie Skinlogica we Wrocławiu light sheer duetem i ja osobiście nie polecam tego miejsca, drugi raz tam nie poszłam, bo uważam że Panie sa bardzo niedokładne... Na pośladkach miałam tylko kilka strzałów i po 6 zabiegach włoski jak były tak nadal są, na bikini też są miejsca gdzie włoski są w ogóle nie usunięte pomimo że są czarne... Chodze teraz gdzie indziej i poprawiam wszystko, ale wiadomo że to jest dodatkowy koszt bo trzeba przejść przez serię zabiegów jeszcze raz... Robię na razie tylko łydki, nie wiem czy będę chciała drugi raz bikini robić bo to dość drogi interes... także włosków w 100% nie da się usunąć, a ja miałam dodatkowo pecha bo Pani która robiła zabieg była niedokładna i dodatkowo zostawiła kilka miejsc na bikini gdzie włoski w ogóle nie były usuwane. Ja się wtedy nie znałam na tym i nie zwracałam uwagi bo myślałam że Pani wie co robi... Ale dziewczyny pilnujcie Pan w gabinetach, bo to nie jest wydatek 5 zł, a później trzeba wydać drugie tyle aby coś poprawić...

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------




Cześć . Ja jestem osobą wysoko wrażliwą i właściwie nie mam progu bólu.. miałam depilację light sherem... bikini nie dałam rady bez znieczulenia, ale łydki i uda na luzie zrobiłam. Troszkę po bokach boli, ale jest to lekki ból do zniesienia Poproście o chłodzenie lodem , wtedy na prawdę mało czuć...

A gdzie teraz robisz?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 08:22   #4835
dddyy
Przyczajenie
 
Avatar dddyy
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 24
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Ja miałam depilator Lumea i nadal w sumie mam ale używam jedynie na nogi. W przypadku pach oraz bikini okazał sie niewystarczający oraz rezultaty nie są takie dobre jak się spodziewałam.
Tak więc postanowiłam wybrać się na depilacje w gabinecie. Mam nadzieję, ze taka depilacja bezie skuteczniejsza.
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-04-30 o 10:58 Powód: linki po edycji
dddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 06:45   #4836
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej, mogę się zgodzić że na pewno w 100% laser włosków nie usunie. No i ważna jest regularność w zabiegach i odpowiednie odstępy - a przede wszystkich profesjonalny salon zachowujący te wymogi.

Przez zeszłoroczny lockdown nie zrobiłam według zalecanego terminarza kolejnych zabiegów i zdecydowanie widać różnicę w odrastaniu włosów na poszczególnych partiach.

Ja korzystam z usług salonu Studio Laser, ja na Al. Jerozolimskich w Warszawie ale mają też inne salony, laser Light Sheer. Fakt ból jest ale ja mam prób wysoki, oczywiście zawsze jest przykładany lód pomiędzy strzałami.

Jestem już po 5 zabiegu na łydki, efekt jest naprawdę super, włoski naprawdę pojedyncze odrastają ale to te które miałam jasne, najczęściej nie zauważam, a zawsze miałam grube i czarne gęsto rosnące.
Na uda miałam 4 zabiegi, ale właśnie przez lockdown nie zachowałam harmonogramu i niestety efekt jest mniej zadowalający niż po 4 zabiegach na łydki, ale może być to też kwestia że to inna część ciała, ogólnie też jestem zadowolona ale jeszcze będę robić piąty.
Bikini głębokie też bodajże 5 zabiegów, zauważyłam że na wargach faktycznie najbardziej odrastają natomiast w płytszej części jest super. więc pewnie zdecyduję się na kolejny, z tym ze od piątego zabiegu na daną partię ciała w tej sieci obowiązuje 50% zniżki dożywotnio. Więc zdecydowanie taniej wtedy kolejne wychodzą.

Ostatnio zaczęłam też depilację pach, i tu naprawdę efekt jest świetny, chyba najlepszy ze wszystkich partii, już po 1 zabiegu najpierw mi wyleciały wszystkie włoski, nigdzie indziej takiego efektu nie widziałam, oczywiście potem zaczęły odrastać, po 8 tygodniach kolejny zabieg i znowu łyse (ale troszkę mniej). W przyszłym tygodniu będę robić 3 zabieg na pachy i już się nie mogę doczekać efektu.

A moja przygoda z depilacją zaczęła się od zabiegu na brodę gdyż niestety miałam problem tam, nie pamiętam ile już miałam zabiegów (myślę że jakoś 8) i oczywiście o ile efekt w porównaniu z tym przed laserem jest w ogóle nie do porównania to niestety nadal zdarzają mi się okresy że rosną jakieś włoski. Ale jest to taki efekt że nawet jakbym ich nie podgoliła to nikt nie nie zauważył, tylko ja mam dyskomfort.

Więc zdecydowanie polecam Light Sheer i Studio Laser
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 17:20   #4837
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Tydzień temu miałam kolejny zabieg depilacji laserowej (bikini). Niestety tym razem po zabiegu, w jednym miejscu pojawiły mi się takie brązowe/czarne plamki. Nie są to spalone włosy, są trochę większe, chropowate pod palcami, tak jakby strupek, ale dziwi mnie że do tej pory nie zeszło. Czy ktoś coś takiego miał? Boje się że to poparzenie i będzie ciężko schodzić o ile w ogóle zejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-19, 17:29   #4838
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Savasana Pokaż wiadomość
Tydzień temu miałam kolejny zabieg depilacji laserowej (bikini). Niestety tym razem po zabiegu, w jednym miejscu pojawiły mi się takie brązowe/czarne plamki. Nie są to spalone włosy, są trochę większe, chropowate pod palcami, tak jakby strupek, ale dziwi mnie że do tej pory nie zeszło. Czy ktoś coś takiego miał? Boje się że to poparzenie i będzie ciężko schodzić o ile w ogóle zejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zejdzie u mnie chwilę się trzyma ale zawsze schodzi

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 17:31   #4839
Savasana
Raczkowanie
 
Avatar Savasana
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 497
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Zejdzie u mnie chwilę się trzyma ale zawsze schodzi

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Masz po każdej depilacji? Może w takim razie masz na myśli te czarne miejsca po spalonych włosach? Bo to nie to, robiłam już kilka zabiegów a pojawiło mi się to pierwszy raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Savasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 23:11   #4840
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie nie, nie chodzi mi o czarne po włosach. Takie niby "oparzenie", tam gdzie mam ciemniejsza skore, czyli na wargach. Jak mam mniejsza moc to mało takich rzeczy, ale wtedy też zauwazylam że nie wszystkie włosy znikają, więc na moją odpowiedzialność godziłam się na większą. Ale zawsze schodzi beż przebarwień.

Zawsze robilam LS, ostatnio skusiłam się na 1 zabieg vectusem na bikini właśnie. Główna nadzieja było dobicie włosów na wargach wlasnie, wg reklam ma działać. Jeszcze ciężko mi dobrze ocenić, ale część włosów zdecydowanie zniknęła. Kilka już widze ze rosnie nadal. Bolalo tak samo jak LS, to podrażnienie również wystąpiło. Cena też wyzsza. Zobaczymy jak na dłuższą metę ze skutecznością.
Umówiłam się na uda, zobaczymy jak będzie

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 11:27   #4841
Anna9519
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny
Zastanawiam się nad depilacją laserową bikini. Trochę się boję bo słyszałam, że zabiegi są bolesne, a mam niski próg bólu. Czy znacie jakieś fajne miejscówki w Krakowie, gdzie robią bezbolesną depilację?

Edytowane przez Anna9519
Czas edycji: 2021-04-07 o 11:28
Anna9519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-07, 11:46   #4842
nicole011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Hejka dziewczyny

Potrzebuje waszej porady. Jakiś czas temu robiłam depilacje Light Sheer okolic intymnych. Byłam na dwóch zabiegach, ale ból był tak duży, że nie byłam w stanie zrobić głębokiego bikini, które chciałam. Pani stosowała kompresy chłodzące, ale to nic nie dało. Czy znacie jakieś lasery, które są mniej bolesne i skuteczne??

Edytowane przez nicole011
Czas edycji: 2021-04-07 o 11:47
nicole011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-07, 12:56   #4843
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Anna9519 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Zastanawiam się nad depilacją laserową bikini. Trochę się boję bo słyszałam, że zabiegi są bolesne, a mam niski próg bólu. Czy znacie jakieś fajne miejscówki w Krakowie, gdzie robią bezbolesną depilację?
Depilacja laserowa nie jest bezbolesna wiec bedzie ciezko ale zawszemzoesz wziac znieczulenie emlą, będzie łatwiej. Ja polecam salon Revision (pani Asia )
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-10, 21:49   #4844
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Cytat:
Napisane przez nicole011 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny

Potrzebuje waszej porady. Jakiś czas temu robiłam depilacje Light Sheer okolic intymnych. Byłam na dwóch zabiegach, ale ból był tak duży, że nie byłam w stanie zrobić głębokiego bikini, które chciałam. Pani stosowała kompresy chłodzące, ale to nic nie dało. Czy znacie jakieś lasery, które są mniej bolesne i skuteczne??
Myślę, że można użyć kremu znieczulającego jak Emla. No i każdy kolejny jest trochę mniej bolesny.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 20:16   #4845
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Cytat:
Napisane przez Phoebe_9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie róbcie depilacji laserowej, to pieniądze wyrzucone w błoto...serio.

Jestem po 4 zabiegach na bikinii i włosy się tylko nieco przerzedziły, po bokach jest lepiej, ale jeszcze z 2-3 musiałabym zrobić, a i tak nie ma pewności, że wszystkich się pozbędę, co jest bezsensu...poza tym jak robicie tradycyjną depilację na obszarach po laserze to wzmacniacie włoski i tak naprawdę odwracacie efekt, kosmetyczna powiedziała, żeby nie golić miejsc po laserze, bo to przyspiesza wzrost włosów...a jak nie usunięto wszystkiego to wiadomo, że trzeba golić/woskować te miejsca, bo nikt nie będzie chodził po plaży z kępkami owłosienia wokół majtek

Co mi z takiej depilacji laserowej, która częściowo pomaga jak i tak muszę się golić? Robiłam również sutki i brzuch - dalej są włoski (może 30% wypadło), więc efekt żaden po tylu zabiegach! Jestem bardzo rozczarowana light sheer.
To wszystko kwestia indywidualna, w zeszłym roku robiłam łydki, wystarczyły 4 zabiegi i uważam że to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy. Teraz wybieram się na bikini i trochę boję się bólu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 20:20   #4846
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
To wszystko kwestia indywidualna, w zeszłym roku robiłam łydki, wystarczyły 4 zabiegi i uważam że to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy. Teraz wybieram się na bikini i trochę boję się bólu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nic nie odrosło z tego, co zostało wydepilowane od 19 lat, bo robiłam na 18stkę.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 10:49   #4847
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Jestem po pierwszej depilacji bikini, spodziewałam się bólu do utraty tchu ale nie było źle. Gorzej bolało mnie na piszczelach. Z drugiej strony łydki tez bolały bardziej przy drugiej sesji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-30, 15:53   #4848
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy ktoś może polecić jakiś sprawdzony salon we Wrocławiu?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-01, 17:11   #4849
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

cześć wszystkim
ostatnio obilo mi się o uszy pojęcie - wtorna faza anagenu. charakteryzuje się tym, że podobno po 3, 4 zabiegu znowu odrasta więcej włosków.
sama tego doświadczam - po 4 zabiegu odrosło ok 85% wlosow. teraz bylam na 5 - mam nadzieję, że jest w tym trochę prawdy i juz teraz pojdzie lepiej z trwałym usunięciem owlosienia...
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-02, 11:13   #4850
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
cześć wszystkim
ostatnio obilo mi się o uszy pojęcie - wtorna faza anagenu. charakteryzuje się tym, że podobno po 3, 4 zabiegu znowu odrasta więcej włosków.
sama tego doświadczam - po 4 zabiegu odrosło ok 85% wlosow. teraz bylam na 5 - mam nadzieję, że jest w tym trochę prawdy i juz teraz pojdzie lepiej z trwałym usunięciem owlosienia...
U mnie na łydkach i bikini odrosło najwięcej po pierwszym zabiegu, na nogach wystarczyły 3 zabiegi by wybić wszystko, teraz jestm po 2 zabiegu bikini i czekam na efekty, mam nadzieję że będzie mniej, a nie jeszcze więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 21:09   #4851
QueenOfEverything
Przyczajenie
 
Avatar QueenOfEverything
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej,
Jestem po pierwszym zabiegu depilacji LightSheer (ten taki zasysajacy) na calkowite bikinii. Chcialam sie zapytac, czy to dziwne, ze po 2 dniach od zabiegu przestaly mi rosnac wloski? Minal tydzien od zabiegu, i nic nie rosnie, anie nie wypada
I czy odstep 4tyg miedzy zabiegami jest ok? Wydaje mi sie, ze to za krotko, ale kosmetyczka zapewnia, ze tak powinno byc
Mam bardzo jasna skore, i wloski ciemne, nie czarne, prawie czarne- jesli ma to jakies znaczenie
__________________
Faceci dzielą się na takich, ktorzy myslą tylko o jednym oraz na takich, ktorzy oprócz tego napiliby się zimnego piwka. Ci pierwsi zazwyczaj chorują na wątrobę...
QueenOfEverything jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 19:02   #4852
Werbena1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Witam. Może jeszcze nie jest za późno więc opiszę moje doświadczenie z Laserem Motus ax na który jeżdżę do Brzegu k/Wrocławia. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, po pierwszym zabiegu pachy 3/4 bez owłosienia, bikini też, po drugim prawie wogóle. Najtrudniej nogi. Mam jasną karnację, jasne blond włosy i delikatną wrażliwą skórę wiec jestem dobrym testerem 🤭 uważam, że warto. Zostały mi jeszcze po dwa zabiegi na każdą partię. Mój mąż usuwał na innym laserze i po dwóch zabiegach ledwo co było widać różnicę (on ma z kolei grube, gęste i czarne włosy) więc nie wiem, czy to kwestia włosów czy lasera ale sądzę, że jednak lasera.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Tak. Znam laser wogóle bezbolesny, właśnie na niego chodzę. Motus ax! Efekt wow po pierwszym zabiegu na pachy i bikini. Z nogami trochę idzie trudniej.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Tak. Znam laser wogóle bezbolesny, właśnie na niego chodzę. Motus ax! Efekt wow po pierwszym zabiegu na pachy i bikini. Z nogami trochę idzie trudniej.
Werbena1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 17:21   #4853
Therivero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez madzialena1710 Pokaż wiadomość
Cześć, Ja mogę się wypowiedzieć bo miałam robione łydki oraz bikini z pośladkami we Wrocławiu. Od razu mówię że włosków nie da się usunąć w 100% i jeśli ktoś mówi że tak, to jest to zwykła reklama. Też szukałam wiarygodnych informacji kilka lat temu na forum, ale co druga wypowiedź to była reklama i ciężko było zaczerpnąć z wiarygodnego źródła... na chwilę obecną robię drugi raz łydki (wcześniej miałam 8 zabiegów, skórę mam mega jasną a włoski czarne) no i niestety robię je drugi raz po około 2 latach, bo włoski nadal rosną. Prawdą jednak jest że jest ich mało i ja miałam ogromny problem z bardzo bolesnym wrastaniem włosków, wysypkami itp, więc tutaj musze przyznać że pomogło, ale zostało ich trochę więc trzeba dogalać... Tak samo bikini ... choć na bikini jestem bardzo zła bo Pani w gabinecie bardzo niedokładnie zrobiła depilację i miałam dużo omijaków, co wygląda tragicznie... No i znów dogalać trzeba Ja robiłam za pierwszym razem w salonie Skinlogica we Wrocławiu light sheer duetem i ja osobiście nie polecam tego miejsca, drugi raz tam nie poszłam, bo uważam że Panie sa bardzo niedokładne... Na pośladkach miałam tylko kilka strzałów i po 6 zabiegach włoski jak były tak nadal są, na bikini też są miejsca gdzie włoski są w ogóle nie usunięte pomimo że są czarne... Chodze teraz gdzie indziej i poprawiam wszystko, ale wiadomo że to jest dodatkowy koszt bo trzeba przejść przez serię zabiegów jeszcze raz... Robię na razie tylko łydki, nie wiem czy będę chciała drugi raz bikini robić bo to dość drogi interes... także włosków w 100% nie da się usunąć, a ja miałam dodatkowo pecha bo Pani która robiła zabieg była niedokładna i dodatkowo zostawiła kilka miejsc na bikini gdzie włoski w ogóle nie były usuwane. Ja się wtedy nie znałam na tym i nie zwracałam uwagi bo myślałam że Pani wie co robi... Ale dziewczyny pilnujcie Pan w gabinetach, bo to nie jest wydatek 5 zł, a później trzeba wydać drugie tyle aby coś poprawić...

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------




Cześć . Ja jestem osobą wysoko wrażliwą i właściwie nie mam progu bólu.. miałam depilację light sherem... bikini nie dałam rady bez znieczulenia, ale łydki i uda na luzie zrobiłam. Troszkę po bokach boli, ale jest to lekki ból do zniesienia Poproście o chłodzenie lodem , wtedy na prawdę mało czuć...
moim zdaniem wszystko zależy od chłodzenia lasera. żadne żele czy okłady lodem nie okazały się tak skuteczne, a light sheer wspominam bardzo boleśnie. moja kosmetyczka pracuje na coolite pro i super się sprawdził, tutaj masz więcej informacji xxx

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam, jak dla mnie miesiąc to za krotko

Wysłane z mojego SM-A605FN przy użyciu Tapatalka
ja miałam co 6 tygodni, tak też mi zostało zalecone a efekty mam trwałe

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

xxx polecam, robiłam nogi i bikini, super efekt i prawie bezbolesnie

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Myślę, że można użyć kremu znieczulającego jak Emla. No i każdy kolejny jest trochę mniej bolesny.
Coolite pro ma super chłodzenie, zabiegi nie są bolesne

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszej depilacji bikini, spodziewałam się bólu do utraty tchu ale nie było źle. Gorzej bolało mnie na piszczelach. Z drugiej strony łydki tez bolały bardziej przy drugiej sesji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
najboleśniej wspominam tył ud i piszczele, ale to chyba od grubości włosków zależy :p

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2022-02-21 o 11:22 Powód: reklama salonu
Therivero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-23, 16:10   #4854
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 401
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jak to w końcu jest z tą depilacją laserową? Mam włosy w kolorze ciemny blond, laser o jakich parametrach będzie na nie skuteczny? I co ile robić te zabiegi? Tyle co każa czy lepiej wydłuzyc odstęp?
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-04, 21:20   #4855
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Dziewczyny jestem po depilacji Vectusem, o czym tutaj pisałam wielokrotnie. Jestem mega zadowolona ze skuteczności jeśli chodzi o ciemne włosy. Ale mam też dużo jasnych. Czy jest jakiś skuteczny laser na białe włosy. Całkowicie pozbawione koloru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-05, 00:55   #4856
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po depilacji Vectusem, o czym tutaj pisałam wielokrotnie. Jestem mega zadowolona ze skuteczności jeśli chodzi o ciemne włosy. Ale mam też dużo jasnych. Czy jest jakiś skuteczny laser na białe włosy. Całkowicie pozbawione koloru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak Vectus na szaraki? Bo przyznam nie śledzę wątku, a został mi szary meszek na udach i irytuje.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-05, 09:29   #4857
bejbw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 9
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem po depilacji Vectusem, o czym tutaj pisałam wielokrotnie. Jestem mega zadowolona ze skuteczności jeśli chodzi o ciemne włosy. Ale mam też dużo jasnych. Czy jest jakiś skuteczny laser na białe włosy. Całkowicie pozbawione koloru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Zazdroszczę, ja jestem po całej serii nogi, pachy i bikini (9 zabiegów) i efekt bardzo mierny. Na nogach żaden a włosy miałam ciemne i grube. Nie polecam salonów depilacja.pl
bejbw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-05, 15:01   #4858
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: depilacja laserowa - efekty na jak długo?

Cytat:
Napisane przez bejbw Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ja jestem po całej serii nogi, pachy i bikini (9 zabiegów) i efekt bardzo mierny. Na nogach żaden a włosy miałam ciemne i grube. Nie polecam salonów depilacja.pl
To chyba zależy od salonu (i czasem też naszego organizmu), bo to sieć franczyźniana. W Łodzi mają solidny salon z Light Sheerem na Rzgowskiej. Pięknie poszło u mnie bikini i pachy z ciemnymi włosami na 3-4 sesjach, ale meszek na udach niet.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-05, 18:10   #4859
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 401
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A czy u was bikini też było takie oporne? Jestem po jednym zabiegu juz ponad miesiac i z warg się nic nie wykruszało, a wzgórek już odrósł. Najlepiej chyba szara wyszła tak jak nogi. Czy po drugim zabiegu mogę spodziewac się lepszych efektów?
1f523025fec1a137a503b9538176c8d184ddfe4a_6265d6840ddc6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-05, 18:51   #4860
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[1=1f523025fec1a137a503b95 38176c8d184ddfe4a_6265d68 40ddc6;89174938]A czy u was bikini też było takie oporne? Jestem po jednym zabiegu juz ponad miesiac i z warg się nic nie wykruszało, a wzgórek już odrósł. Najlepiej chyba szara wyszła tak jak nogi. Czy po drugim zabiegu mogę spodziewac się lepszych efektów?[/QUOTE]

Ja bym powiedziała, że przerzedzenie jest po 3 najwczesniej. A ciemne fragmenty skóry sa niestety oporne Ale u mnie takie były łydki... 7 razy, żeby wyszło na gładko.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.