Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-10, 12:50   #331
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez kamal1993 Pokaż wiadomość
Witajcie , ja z tym samym problemem
łysienie zaczęło pojawiać mi się w lutym jak zmieniłem fryzjera.
robiłem sobie badania, jestem zdrów jak ryba podobnież .
zacząłem chodzić do trychologa , włosy zaczeły zarastać , ale niestety ogniska pojawiały się nowe chociaż robiłem już dyfuzje tlenową oraz osocze . wydałem na leczenie może 3000zł i chyba bawimy się w kotka i myszkę , na szczeście przerzedzone włosy widzę tylko po bokach , ale dziś zobaczyłem delikatne przerzedzenie na górze , miejmy nadzieje że tylko tak się włosy ułożyły , na fotkach wysyłam step by step mojego łysienia plackowatego.
https://postimg.cc/gallery/24gqz0aze/
Masz wiadomość prywatną ode mnie.
W moim przypadku dermatolog trafiła. Minovivax i ovixan & kombinacja tych dwóch środków.
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 18:13   #332
magdamagda1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 10
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez kamal1993 Pokaż wiadomość
Witajcie , ja z tym samym problemem
łysienie zaczęło pojawiać mi się w lutym jak zmieniłem fryzjera.
robiłem sobie badania, jestem zdrów jak ryba podobnież .
zacząłem chodzić do trychologa , włosy zaczeły zarastać , ale niestety ogniska pojawiały się nowe chociaż robiłem już dyfuzje tlenową oraz osocze . wydałem na leczenie może 3000zł i chyba bawimy się w kotka i myszkę , na szczeście przerzedzone włosy widzę tylko po bokach , ale dziś zobaczyłem delikatne przerzedzenie na górze , miejmy nadzieje że tylko tak się włosy ułożyły , na fotkach wysyłam step by step mojego łysienia plackowatego.
https://postimg.cc/gallery/24gqz0aze/
Czemu osocze? Jestem w szoku, że ktoś Ci to zrobił... Uważam, że tym sobie jeszcze pogorszyłeś.... w przypadku chrób autoimmunologicznych do których należy łysienie plackowate i przy dodatnim wyniku np. czynnika ANA1 wstrzyknięto Ci najprawdopodobniej w ognisko zapalne jeszcze więcej przeciwciał... mój trycholog absolutnie tego zabronił. Polecam Dermovate (steryd). Mi pomaga. Właśnie zmagam się z 3 plackiem. Na dwóch wcześniejszych są zdrowe, paru centymetrowe włosy... W razie pytań pisz Mam już małe doświadczenie, bo wiele próbowałam
magdamagda1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 13:51   #333
Klaudiaa2222222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Hej kochana , mam do Ciebie prośbę mogłabyś się do .nie odezwać . Bo mam ten sam problem co ty z lysieniem plackowatym i potrzrbuje pomocy kto to przechodzil i sobie pomogl .
Klaudiaa2222222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-06, 10:02   #334
Austrajilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 65
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

ja plackowatego co prawda nie mam, ale wypadaja mi wlosy od 2 lat. Watek zainteresowal mnie, bo ktos tu wspomnial o napieciu skory glowy. Czy wy tez czasem czujecie jakby bol skory glowy? Ja tak, + jak czesto przeczesuje wosy palcami ten bol sie uaktywnia. Wydaje mi sie, ze skora glowy jest napieta, sucha, bolaca najczesciej na srodku glowy. Co to jest? Grzybow, lupiezu nie mam.
Austrajilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-28, 15:33   #335
SuperBart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Są badania kliniczne teraz w PL na dopuszczenie leku na AA na Europę z USA. Tam jest dostępny już kilka lat, można w intrenecie znaleźć efekty oraz statystyki.
SuperBart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-07, 20:44   #336
ewella9000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez magdamagda1991 Pokaż wiadomość
Przesyłam kilka zdjęć. Można z tego wyjść, tylko potrzeba dużo czasu, cierpliwośći i przede wszystkim wsparcia najbliższych. Trzeba mieć z kim o tym pozmawiać. Chętnie udzielę wskazówek, wsparcia w prywatynych rozmowach zapraszam na priv

Jak udało się Pani z tego wyjść?
ewella9000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-07 21:44:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.