Najlepszy podklad do suchej cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-01, 21:42   #1
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77

Najlepszy podklad do suchej cery


Mam 29lat, cere suchą. Jaki podkład możecie mi polecić z górnej półki. Testuję i testuję i ciągle nie mogę znaleśc tego jedynego.Ma być lekki, nie musi mocno kryć a przede wszystkim nie chcę efektu maski no i żeby nie uwydatniał pierwszych zamrszczek mimicznych i miejsc bardziej przesuszonych. Czekam na Wasze propozycje ( w pytaniach do wizażystki nikt mi nie pomógł więcmoże tu
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 21:48   #2
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Czy musi byc z bardzo wysokiej polki? Ja stosuje Revlon Skinlights, ktory jest alernatywa do tradycyjnego podkladu. Nie jest bardzo kryjacy, raczej wyrownuje koloryt i rozwietla (ale bez efektu brokatu), nie czuje przy nim, ze mam maske na twarzy (a mam cere sucha). Nie jest dostepny w Polsce, ale na targowisku i allegro gosci czesto.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 21:59   #3
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Moim faworytem jest Vichy aera teint!!! Miałam już różne podkłady, ale żaden nie może się z nim równać. Jest delikatny, aksamitny i nie czuje się po nim, jakbym miała na sobie maske. Moim zdaniem jest to produkt nr jeden, dlatego gorąco polecam
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 22:17   #4
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Zaletą górnej półki jest to,że moge najpierw poprosić o próbkę Dziekuję za dotychczasowe odp. i na pewno udam się takżedo apteki Czekam na dalsze propozycje .
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 22:46   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Mimo wszystko przerzucę Twój wątek na forum dla wizazystki bo nijak się nie mieści w zakresie foum kosmetycznego... ja polecę podkłąd Vitalumiere Chanel - strasznie fajny, tylko dla mnie się za bardzo błyszczy... i jeszcze Kanebo Cream Finish, Skin Tonic i Sublimine Givenchy oraz Diorskin Eclat Satin. Może nie od rzeczby byłoby sięgnąć po jakiś podkład lekko liftingujący, np pielęgnacyjny Futurist Estee Lauder; zainteresuj się też nowymi podkładami Guerlaina, tymi z linii Anti Age - wyglądają b. zachęcająco.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 09:33   #6
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

A ja bardzo polecam dwa podkłady: unifiance cream (podkład optycznie wygładzający, krem do skóry suchej i bardzo suchej) La Roche-Posay (mój ulubiony! ) oraz happy light bourjois
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:17   #7
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Dziękuję i czekam na dalsze propozycje
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 11:58   #8
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

spróbuj Futurista z Estee Laudera i DewySmooth Clinique są to specjalne podkłady do cery suchej. trochę liftingujące, nie ma mowy, żeby podkreślały zmarszczki

sama używałam Clinique przez długi czas teraz mam Futurista

po zużyciu jednego słoiczka Vitalumiere Chanel nie powróciłam do niego...na zimę to on się nadawał, robił również za krem ochronny ,ale wiosną już gorzej nie wspominając o lecie...myślę, że nie wart jednak swojej ceny
Kanebo Cream Finish korzystałam z próbek i nie zakupiłam , bardzo kremowy, podobny w konsystencji do Chanel

Sublimine Givenchy bardzo mi się podobał tylko nie mogłam dobrać koloru
LRP nie jest najgorszy, ale nie umywa się to Futurista, używałam tydzień i leży gdzieś ...a moze wyrzuciłam ?

Happy Light Bourjois testowałam z próbek i wydawał się nie najgorszy, ale to nie jest chyba typowy podkład do cery suchej
wydawało mi się że na lato może być )cena przystępna) ale teraz kiedy idzie jesień bym go nie kupiła

Vichy mnie uczula...ufff to chyba wszystko

zobacz sobie recencje Futurista na KWC , nie tylko mi pasuje ten podkład
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 12:11   #9
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka
spróbuj Futurista z Estee Laudera i DewySmooth Clinique są to specjalne podkłady do cery suchej. trochę liftingujące, nie ma mowy, żeby podkreślały zmarszczki

sama używałam Clinique przez długi czas teraz mam Futurista

po zużyciu jednego słoiczka Vitalumiere Chanel nie powróciłam do niego...na zimę to on się nadawał, robił również za krem ochronny ,ale wiosną już gorzej nie wspominając o lecie...myślę, że nie wart jednak swojej ceny
Kanebo Cream Finish korzystałam z próbek i nie zakupiłam , bardzo kremowy, podobny w konsystencji do Chanel

Sublimine Givenchy bardzo mi się podobał tylko nie mogłam dobrać koloru
LRP nie jest najgorszy, ale nie umywa się to Futurista, używałam tydzień i leży gdzieś ...a moze wyrzuciłam ?

Happy Light Bourjois testowałam z próbek i wydawał się nie najgorszy, ale to nie jest chyba typowy podkład do cery suchej
wydawało mi się że na lato może być )cena przystępna) ale teraz kiedy idzie jesień bym go nie kupiła

Vichy mnie uczula...ufff to chyba wszystko

zobacz sobie recencje Futurista na KWC , nie tylko mi pasuje ten podkład
Dziękuję za rady. Juz wczesniej czytałam Twoje opinie i recenzje bo wydaje mi sie,że borykamy sie z tym samym problemem czyli suchę cerą. Chcę zamówić tego clinique na truskawie bo tam kosztuje ok 69zł;-)Futurista próbowalam i jestem bardzo na tak ale najpierw załatwie sobie próbeczki Clinique.Zamówię sobi też ten kremik Biotherm Aqasorce ,który tak zachwalasz;-)
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 12:12   #10
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Dziekuję za rady,pewnie skorzystam z niektórych propzycji;-)
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 15:55   #11
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

wiesz z tym kremem Aquasource Biothermu to jest niestety tak, że nawet jak czasem kupię inny krem nawilżający to i tak wracam pokornie do niego

jakbyś miała jakiś inny ulubiony krem nawilżający to daj znać proszę

nie mogę znaleźć innego ( w domyśle :tańszego ) który by mi pasował

jak będziesz szalała z zakupami to zwróć uwagę na serum Biothermu
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6805


to moje odkrycie ubiegłego roku, w okresie "kaloryferowym" niezastąpione

ostatnio nie używałam ,ale już czas kupić ...żegnam lato
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 16:27   #12
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Ja też polecam Sublimine Givenchy - póki co zbieram na jego temat same fantastyczne recenzje od posiadaczek cer podobnych do Twojej.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 10:45   #13
green_can
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

co do ulubionych kremow nawilzajacych.
'ciagle stoisz przed lustrem i sie pindzysz, daj spokoj, ja mialam tylko mydlo, wode i byl jeden krem nivea i zylismy, nie mialam zadnego problemu z cera, a ty tyle tego uzywasz i co??' tak tak..to kwestia mojej mamy. wkurzalam sie za kazdym razem gdy to mowila, myslalam 'nie rozumie' 'teraz tyle tego jest i wszystko jest lepsze bo robia badania' srututu klebek drutu... w koncu wzielam tak na powaznie slowa mamy do serca i wyruszylam do drogerii po krem nivea. ten najzwyklejszy.. i mowie otwarcie - najlepszy w swojej kategorii. mam sucha cere, ale czasem bywalo tak ze uzywajac jakiegos kremu z tzw gornej polki byla tak tlusta ze pojawialy sie wytryski, fu, oblesne to bylo... wiec myslalam ze mam moze mieszana...ale nie bo ciagle mi sie przesuszala... a uzywajac nivea - zero wypryskow (no chyba ze w czasie okresu..ale to u mnei normalka), gladka itd polecam...
green_can jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 20:02   #14
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

krem NIVEA drogie panie robi sie na pierwszym semestrze szkoły kosmetycznej , bo jest to tylko emulsja lanoliny ( tłuszczu pochodzenia zwierzecego) , wody i zapachu...

Nie polecam uzywania go w innym wydaniu, niz na popekane pięty, w dodatku uzywany zimą, poczas mrozu, może spowodowac odmrozenie naskórka...

co do pokładu polecam CLARINS - dla mnie bomba
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 20:13   #15
panna_migotka_86
Raczkowanie
 
Avatar panna_migotka_86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 179
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Po to mamy KWC, aby z niego korzystać.
panna_migotka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 22:39   #16
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Po to mamy KWC, aby z niego korzystać.
Twoja uwaga byłaby trafiona jakieś... 2 lata temu, to jest wyciągnięty wątek

A ja mam pytanie dot. Clarinsa - ostatnio kobita w pefumerii M-Styl bardzo mnie namawiała na podkłady tej marki do suchej skóry, tylko że one wszytkie sprawiały wrażenie bardzo kryjących... Ale sprzedawczyni upierała się, że są leciutkie jak piórko. Macie jakies doświadczenia z tymi podkładami?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 10:16   #17
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Cytat:
A ja mam pytanie dot. Clarinsa - ostatnio kobita w pefumerii M-Styl bardzo mnie namawiała na podkłady tej marki do suchej skóry, tylko że one wszytkie sprawiały wrażenie bardzo kryjących... Ale sprzedawczyni upierała się, że są leciutkie jak piórko. Macie jakies doświadczenia z tymi podkładami?

mozesz zajrzeć na moje recenzje- mam tam dokładny opis jednego z podkładów CLARINS, ja osobiscie mam kolejny podkład tej firmy i jestem z niego bardzo zadowolona, mimo że uzywałam kilku naprawdę fajnch podkładów m. in SHISEIDO, LANCOME,PUPA czy YSL. Z tych wszystkich najmniej kryjące były właśnie Clarins i Lancome...MUsisz spróbowac, bo ja przez długi cza uzywałm SHISEIDO i kiedys poszłam po następny i okazało się dotąd rewelacyjnie działający zaczął się warzyć na cerze - fakt - chiałam uzywac beztłuszczowego, a cera mi wysuszyło przebywanie w tropikach + słona woda, wtedy własnie uzyłam pierwszy raz clarinsa....i to był strzał w dziesiatkę, mimo ze mam cere raczej mieszaną( bez wyprysków) wówczas była ona sucha jak pieprz i ten podkład rewelacyjnie sie sprawdził...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 09:41   #18
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=305&page=1

Ten podkład jest niesamowity. SKóra po nim jest nawilżona i gładziusieńka. Polecam
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 14:01   #19
Florcia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Mam 23 lata i bardzo suchą skórę od dłuższego czasu szukam podkładu i za każdym razem nie trafiam na taki który bedzie choc w połowie dobry. Może któraś z Was pomoże mi jaki podkład powinnam kupic??
Florcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-14, 15:03   #20
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Kieruj się przede wszystkim właściwościami, zazwyczaj podkład , który ma w nazwie 'matujący' nie koniecznie będzie dobry dla suchej cery, bo może przesuszać, powinien mieć w składzie pielęgnacyjne składniki, raczej nie powinien mieć w składzie alkoholu. Wpisz w KWC ' podkład nawilżający' - coś na pewno się znajdzie.
Ze swojej strony polecam Sculpta Diora, ratowałam sobie nim cerę po odwodnieniu jej i przesuszeniu, jest gesty, treściwy,nie wysusza.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:08   #21
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Ja mam cerę suchą ale bez większych problemów, także też szukałam lekkiego podkładu. Wizażystka poleciła mi AMC Inglot'a i jestem zachwycona
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:45   #22
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Ja od siebie mogę polecić Givenchy PhotoPerfexion. Dobrze nawilża, nie muszę już kłaść pod niego żadnego kremu czy serum, bo sam w sobie pielęgnuje skórę . Ma jednak jedną większą wadę - może podkreślać zmarszczki mimiczne.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 21:13   #23
doogma
Raczkowanie
 
Avatar doogma
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 239
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)



jazmine napisala: ,,krem NIVEA drogie panie robi sie na pierwszym semestrze szkoły kosmetycznej , bo jest to tylko emulsja lanoliny ( tłuszczu pochodzenia zwierzecego) , wody i zapachu...

Nie polecam uzywania go w innym wydaniu, niz na popekane pięty, w dodatku uzywany zimą, poczas mrozu, może spowodowac odmrozenie naskórka...´´


To ze krem Nivea jest ,,tylko´´ emulsja 3 skladnikow nie dziala chyba na jego niekorzysc- nieprawdaz? To ze jest robiony przez kogos na ktoryms semestrze jakiejs szkoly tez nie dziala na niekorzysc tego kremu. Faktem jest niezaprzeczalnym ze ten krem w moim przypadku dziala cuda- czego zadnym innym kremom z najwyzszych polek sie nie udalo. Takie wpisy swiadcza albo o ignorancji albo arogancji- jesli ktos winduje ocene kremu tylko dlatego ze ma w swoim skladzie 50 substancji zaczynajacych sie od E-... i super cene do tego to gratuluje. Wole sie maziac miksem wody i lanoliny za 5zl i cieszyc sie piekniejsza cera od kogos, kto za swoj krem zaplacil 500zl i ma w swoim skladzie pol tablicy Mendelejewa.
__________________
Swiadomosc, ze gdzies istnieje Ktos, kto mnie rozumie i o mnie mysli, mimo odleglosci i niewypowiedzianych uczuc przemienia me zycie w kwitnacy ogrod
doogma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 16:53   #24
Edit_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Moja mama od 30 lat używa tylko kremu NIVEA pierwsze zmarszczki pojawiły się u niej po 40 roku życia. Kiedy szła do kosmetyczki malować się przed weselem siostrzenicy, kosmetyczka była zachwycona jej cerą- gładką, promienną. Ja mam 24 lata i może teraz mniej zmarszczek niż moja mama, ale kondycja mojej cery jest o wiele gorsza, dlatego postanowiłam iść za przykładem mojej mamy. Zrezygnować z drogich kremów kupowanych w aptekach, kiedy efektu nie ma, tylko w portfelu mniej.

[/COLOR]jazmine napisala: ,,krem NIVEA drogie panie robi sie na pierwszym semestrze szkoły kosmetycznej , bo jest to tylko emulsja lanoliny ( tłuszczu pochodzenia zwierzecego) , wody i zapachu...

Nie polecam uzywania go w innym wydaniu, niz na popekane pięty, w dodatku uzywany zimą, poczas mrozu, może spowodowac odmrozenie naskórka...´´


To ze krem Nivea jest ,,tylko´´ emulsja 3 skladnikow nie dziala chyba na jego niekorzysc- nieprawdaz? To ze jest robiony przez kogos na ktoryms semestrze jakiejs szkoly tez nie dziala na niekorzysc tego kremu. Faktem jest niezaprzeczalnym ze ten krem w moim przypadku dziala cuda- czego zadnym innym kremom z najwyzszych polek sie nie udalo. Takie wpisy swiadcza albo o ignorancji albo arogancji- jesli ktos winduje ocene kremu tylko dlatego ze ma w swoim skladzie 50 substancji zaczynajacych sie od E-... i super cene do tego to gratuluje. Wole sie maziac miksem wody i lanoliny za 5zl i cieszyc sie piekniejsza cera od kogos, kto za swoj krem zaplacil 500zl i ma w swoim skladzie pol tablicy Mendelejewa.[/QUOTE]
Edit_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 09:44   #25
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

odświeżam


Chyba nigdy nie znajde podkładu który będzie mi odpowiadał

było już ich trochę
cerę mam wysuszoną na policzkach
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 09:01   #26
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Też bym odświeżyła....
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 07:39   #27
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Ja używam lancom taint miracle. Twarz często miewam przesuszoną i taką, no szarą bez życia.
Ten podkład sobie radzi, ale nadal szukam KWC
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 21:05   #28
raczkiraczki
Przyczajenie
 
Avatar raczkiraczki
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 18
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

też miałam taki problem, mam bardzo suchą skórę a podkłady ją jeszcze bardziej wysuszały. Teraz używam podkładu z firmy Pharmaceris ( nawilżający) i jestem z niego bardzo zadowolona. Podkład ten można dostać w aptece
raczkiraczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 11:24   #29
joie
Raczkowanie
 
Avatar joie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: .
Wiadomości: 287
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

ja także proszę o pomoc w wyborze idealnego podkładu do cery suchej. Dodam, że moja cera jest przesusszona po kuracji dermakologicznej i niestety łuszcząca skóra uwidacznia się przy uzyciu źle dobranego podkładu... Używałam Revlon do cery suchej - niestety nie zdął egzaminu, używałam także krem BB z Biodermy - niestety maja tylko 1 odcień i jest dla mnie za ciemny
__________________
Que trop tard n'arrive pas trop tot. . .
joie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:04   #30
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Najlepszy podklad do suchej cery(górna półka)

Cytat:
Napisane przez joie Pokaż wiadomość
ja także proszę o pomoc w wyborze idealnego podkładu do cery suchej. Dodam, że moja cera jest przesusszona po kuracji dermakologicznej i niestety łuszcząca skóra uwidacznia się przy uzyciu źle dobranego podkładu... Używałam Revlon do cery suchej - niestety nie zdął egzaminu, używałam także krem BB z Biodermy - niestety maja tylko 1 odcień i jest dla mnie za ciemny
Guerlain Lumiere lub gold..krem BB od guerlain ... Wszystkie gdy mam problem z suchością pomagają mi. Fajny jest też Bobbi Brown spf 15 ale ma minimalne krycie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-24 12:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.