Czy może mi ktoś doradzić???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-28, 15:36   #1
kobietka_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 17

Czy może mi ktoś doradzić????


Już nie długo mam studniówke i mam jeden problem A mianowicie chodzi o dobór makijażu i dodatki . Ja mam czarną skromną sukieneczke i nie wiem jaki mam kupic szal <chodzi o kolor> i na jaki kolor pomalowac oczy Może ktoś mi doradzić ja mam brązowe oczy i brazowe wlosy.Nie wiem czy to ma jakies nazczenie w doborze makijażu i szala ale z biżuteri bede miec takie coś ze srebra z diamencikami ktore mienia sie na rozne kolory ale najbardziej chyba na taki pomaranczowy prosze pomozcie mi jak mam sie pomalowac i na jakiego koloru kupic szal !!!!!!
Zapomnialam napisac ze te kwiatki i skrzydelka tych waszek na naszyjniku i kolczykach maja pomalowane na kolor taki srebrzysty (bialo-szary lub taki siwy )
kobietka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 17:57   #2
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Czy może mi ktoś doradzić????

Musialabyc dac jakies swoje fotki wtedy pomysli sie nad makijazem szal oczywiscie tylko dla sukienki z odkryta gorna czescia sukienki A sama mialam na studniowce czarny szal a u dolu mial kilka paskow mieniacych sie czerwienia. osobiscie polecam czarne szale bo sa bardzo uniwersalne. W sumie wiem ze niby na studniowce trzeba blyszczec ale moze za duzo tej bizuterii ?Tak mi sie wydaje z opisu ale moge sie mylic. Sama mialam tylko bransoletke i kolczyki bylo mi wygodnie i bardzo ladnie wygladalam bo po co robic z siebie choinke i jeszcze martwic sie czy czasem nie zachacze o cos albo ja zgubie. Pozdrawiam
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 19:04   #3
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Czy może mi ktoś doradzić????

skoro sukienka jest skromna to dodatki muszą być mniej skromne
A makijaż na pewno musi być intensywny, bo przecież wieczorowy.
Niestety, na temat barw makijażu bez Twoich fotek nie jestem w stanie się wypowiedzieć.
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 19:53   #4
komplik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy może mi ktoś doradzić????

Cytat:
Napisane przez Audacieux
skoro sukienka jest skromna to dodatki muszą być mniej skromne
A makijaż na pewno musi być intensywny, bo przecież wieczorowy.
Niestety, na temat barw makijażu bez Twoich fotek nie jestem w stanie się wypowiedzieć.
masz brazowe oczy i wlosy a makijaz powinien byc wieczorowy wiec proponuje cienie w turkusie i kredke do oczu tez turkusowa dla kresek na dolnej powiece.braz i turkus to piekny zestaw,super podkresli Twoje spojrzenie.te diamenciki tez pewnie gdzies tam mienia sie na niebieskawo lub turkusowo.zrob probe dzien wczesniej i sama zobacz
__________________
pogadajmy...
komplik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 19:55   #5
komplik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy może mi ktoś doradzić????

Cytat:
Napisane przez komplik
masz brazowe oczy i wlosy a makijaz powinien byc wieczorowy wiec proponuje cienie w turkusie i kredke do oczu tez turkusowa dla kresek na dolnej powiece.braz i turkus to piekny zestaw,super podkresli Twoje spojrzenie.te diamenciki tez pewnie gdzies tam mienia sie na niebieskawo lub turkusowo.zrob probe dzien wczesniej i sama zobacz
zapomnialam dodac ,ze cienie bron Boze matowe....uff
__________________
pogadajmy...
komplik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 11:30   #6
kobietka_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 17
Dot.: Czy może mi ktoś doradzić????

Gosiaska jestem twojego zdania dlatego wybralam sobie skromniutka sukieneczke a o foteczki sie postaram albo jeszcze dzisiaj dam albo jutro a cio z makijazem to myslalam zeby oczka pomalowac na fiolet i kupic szal w odcienu fioletu bo tak mi sie zdaje ze czarna sukienka i czarny szal to chyba za ciemno ?? a cio do turkusu to zapomnialam dodac ze nie lubie miec oczy pomalowane na kolorowo ogolnie sie maluje od czasu do czasu i uzywam 2 kolorow braz albo taki popielaty:/ a cio myslicie o tym fiolecie ???
kobietka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.