skuteczny pilling! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-17, 16:32   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

skuteczny pilling!


Czy znacie może jakiś skuteczny piling do twarzy i ciała dla cery normalniej ze skłonnością do trądziku i niebagatelnej cenie? sadze ze wiele osób skorzysta z waszej pomocy! z góry dziękuje
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 16:39   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: skuteczny pilling!

Spróbuj żelu z mikrogranulkami firmy Johnson&Johnson. Można go stosować codziennie, ma działanie antybakteryjne i delikatnie złuszcza naskórek.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-17, 16:56   #3
Patulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 6
Wyślij wiadomość przez ICQ do Patulka GG do Patulka
Re: skuteczny pilling!

Ja poleciłabym ci ziołowy peeling drobnoziarnisty Dr Irena Eris Program 24h. Używałam go osobiście i był bardzo dobry. Powiem że ja również mam cerę ze skłonnością do trądziku. Życzę powodzenia.
Patulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-20, 13:00   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: skuteczny pilling!

Hej!
Do tej pory używałam czterech:
1.St.Ives.Apricot Scrub ( biała tubka 150 ml, ok 20 zł.)-doskonały, można stosowac codziennie, ma troszkę dziwny zapach, coś ala eukaliptusowy, ale świetnie zmiata martwy naskórek i pozostawia przyjemne uczucie chłodu.Wydajny, starcza na dłuuugo. [img]icons/icon7.gif[/img]
2. Eris peeling gruboziarnisty do cery tłustej i mieszanej,jest trochę za gęsty i naprawde gruboziarnisty,ogólnie nie jest żle, ale jeśli mam wybierac wole ten pierwszy
3. oraz Eris drobnoziarnisty do cery wrażliwej ( 75 ml, ok 11 zł.)- nie ma się w sumie do czego przyczepic , poza tym że nie jest taki wydajny, mała pojemnosc w porównaniu do ceny
4. a także nie peeling ale doskonale sprawdzający się w tej roli, antybakteryjny żel oczyszczający Garniera Synergie Pure.- ma delijkatne drobinki, w zasadzie stosując go codziennie nie trzeba juz robić peelingu.
Pozdrawiam i życze owocnego ścierania!

Pati napisał(a):
> Ja poleciłabym ci ziołowy peeling drobnoziarnisty Dr Irena Eris Program 24h. Używałam go osobiście i był bardzo dobry. Powiem że ja również mam cerę ze skłonnością do trądziku. Życzę powodzenia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-20, 13:04   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: skuteczny pilling!

Ach zapomniałam! Ten żel Garniera kosztuje coś ok 11 zł i ma 150 ml pojemności.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-20, 17:52   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: skuteczny pilling!

Też polecam peelingi dr Eris (zajrzyj do ocen w KW - ostatnio dorzuciłam wszystkie, a dziewczyny dokładają swoje opinie); a do ciałka - szwedzki żel pilingujący H2O Formula, w śmiesznie niskiej cenie, z mikroelementami morskiego pochodzenia, b. delikatny [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-21, 06:05   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: skuteczny pilling!

Ja jakis m-c temu kupilam NIVEA z mikrogranulkami niebieskimi i wit E.
BARDZO WYDAJENY zazwyczja konzcyly mi sie po 2 tygodniach a ten mam jescze w tubce.
Nie jest ostry, raczej sredni.
Chwale sobie go i jak mi sie skonczy kupuje nastepny.
Bodajze kosztowal ok 13 zł/
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-25, 13:56   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: skuteczny pilling!

Hej hej
Do cery z wikwitami raczej nie powinno się stosować pilingów, możesz ewentualnie spróbować tych enzymatycznych lub dla cer wrażliwych, ciekawym i bardzo łagodnym preparatem żelowym jest ten z serii Tin Tin, specjalnej serii dla cery trądzikowej z wyciągiem z tymianku i lukrecji, tani jak barszcz(kosztuje chyba ok 5-7 zł), mimo że nie mam trądzika od czasu do czasu używam go do mycia twarzy.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 16:33   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: skuteczny pilling!

Jeśli masz cerę normalną ze skłonnością do wyprysków(to chyba raczej cera mieszana) musisz używać delikatnych peelingów.Jeśli mechaniczne to z syntetycznymi kuleczkami, bo te naturalne zawierają zmielone łupiny i czasem mogą podrażnić(np. mnie podrażnił morelowy peeling St.Yves).Świetny jest peeling Lumene(najlepszy jaki miałam i wrócę do niego), a teraz używam peelingu Dax Cosmetics z chińskimi ziołami.Też dobry na lato, bo orzezwiajaco pachnie i zawiera delikatniutkie drobinki bambusa.Nie powinny Cię podrażnić,a dobrze oczyszczają.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 16:58   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: skuteczny pilling!do Coralin

a peeling Dax cosmetics w jakiej cenie jest i czy duży?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-25, 18:06   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: skuteczny pilling!do Coralin

Ten peeling Dax Cosmetics jest do twarzy więc pojemność"tylko" 75 ml, a kosztuje 10-12 zł.Jest naprawdę dobry.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-06-25, 20:57   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: skuteczny pilling!

Do ciała bardzo skuteczny jest kosmetyk niemieckiej firmy Catherine. jest to balsam Jojoba , jeśli dodasz do porcji balsamu pół łyżeczki cukru to otrzymasz rewelacyjnie działający peeling. Kosmetyki tej firmy można kupić tylko w salonach kosmetycznych , przeważnie w takich gdzie zabiegi na dłonie i tipsy są wykonywane z zastosowaniem kosmetyków tej firmy (Catherine to głównie pielegnacja dłoni , paznokci- ten peeling jest świetny)
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.