Neutrogena Visibly Young - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-26, 18:54   #1
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71

"Visable Young" NEUTROGENA


Cześć Dziewczynki!
Właśnie widzialam w tv reklamkę nowego jakiegoś kremiku NEUTROGENY z miedzią i pięknie brzmiącą nazwą "Visable Young"...Czy ktoraś z Was moze już go testowała? I co z tym omładzającym działaniem miedzi? Ja osobiście pierwsza słyszę - miedz w kremie - he he hi hi...
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-26, 19:22   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: "Visable Young" NEUTROGENA

Miedź w kremie już była, konkretnie w miedziowo-cynkowym żelu Eris z serii dwudziestka, ale ten żel nie jest odmładzający [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-09, 17:40   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Neutrogena Visibly Young

Ostatnio pojawiła się reklama kremu nawilżającego Neutrogena Visibly Young z aktywną miedzią, nie myślałam w ogóle o tym kremie ale trafiłam przypadkiem na próbkę w ostatniej "Gali". Okazało się że krem jest idealny do mojej twarzy, szybko się wchłonął i zauważyłam natychmiastową poprawę cery.Pani Beatko co pani myśli o tym kremie, czy naprawdę miedż jest składnikiem, który przywraca skórze młody wygląd?
Dziewczyny czy któraś z was ma ten krem?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-09, 18:11   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do Pani Beatki Krajnik- Neutrogena Visibly Young

Zużyłam już cały słoiczek kremu na noc i pod oczy, zaczęłam drugi komplecik + emulsję na dzień, ktora pojawiła się niedawno [img]icons/icon7.gif[/img]
Uważam że to doskonałe kosmetyki. W reklamówkach nie piszą, w jakim wieku mozna zacząć je stosować, ale gdzieś w sieci znalazłam informację że od 25 roku życia (przed chwilą napisałam, że na stronie Neutrogeny - ale sprawdziłam, to nie tam, przepraszam za dezinformację - grzebałam po róznych stronach szukając fotek europejskiej wersji kremu). Dwa pierwsze zgłosiłam już do KW [img]icons/icon7.gif[/img] - zerknij sobie, a wstepna ocena emusji na dzień - także bardzo OK.
Dodam, że Visibly Young (tak nazywa się chyba w Europie) i Visibly Firm (USA) to te same produkty.
pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-09, 18:24   #5
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: Pytanie do Pani Beatki Krajnik- Neutrogena Visibly Young

Niedawno kupiłam ten kremik - jak dla mnie rewelacja. Twarz gładziutka, wypoczęta, odżywiona, aksamitna w dotyku. Nie świecę się po nim jak latarnia - choć od kremu na noc nie wymagam, by matowił. Ma on spełniać zupelnie inne zadania. I w wypadku tego kremu - myślę , że tak sie dzieje.
Pozdrawiam i polecam.
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-09, 18:39   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Neutrogena Visibly Young - prośba do Złośliwca :)

Zło, mam wielką prośbę:
ja zgłosiłam te kremiki do KW, ale krem pod oczka pod nazwą podwójną, a na noc - tylko pod nazwą Visibly Firm (to że jest to u nas Visibly Young, zaznaczyłam tylko w recenzji).
Czy możesz czasowo - uzupełnić nazwę kremu na noc o "Visibly Young"? przy okazji - 50 zł to on kosztował tylko w promocji, teraz już 56 [img]icons/icon9.gif[/img]
A w zamian za to ja zgłoszę trzeci element serii i wszystkie fotki do wymiany, bo zorganizowałam polską reklamówkę; tylko muszę mieć deko czasu żeby zeskanować [img]icons/icon7.gif[/img] a z tym w tej chwili u mnie krucho [img]icons/icon12.gif[/img]
dziękuję z góry ..
[img]icons/icon27.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-09, 20:54   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do Pani Beatki Krajnik- Neutrogena Visibly Young

Dziękuję dziewczęta za odpowiedż.Chyba kupię ten krem tylko nie wiem gdzie go szukać ( nie rzucił mi się w oczy w żadnej drogeri).Czy cena 50 zł. jest aktualna?
Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-09-09, 21:22   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do Pani Beatki Krajnik- Neutrogena Visibly Young

dziewczyny a dla jakiej cery jest ten krem? I co obiecuje producent?

ps. ogolnie bardzo, bardzo lubie produkty Neutrogeny.. tutaj w Stanach jest mnostwo produktow tej firmy..sa rowniez kolorowe kosmetyki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-09, 21:28   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do Pani Beatki Krajnik- Neutrogena Visibly Young

nadaje się chyba do każdej bez specjalnych problemów - ja mam mieszaną i suche partie sa nawilzone, a całość zmatowana [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-09, 21:30   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do Pani Beatki Krajnik- Neutrogena Visibly Young

Obawiam się, że ten na noc moze być problem dostac w tej cenie - ja kupiłam go w Geant w K-cach, ale za drugim razem zapłaciłam już ok. 56 zł [img]icons/icon9.gif[/img] Natomiast ten pod oczka - dalej ok. 50 zł. Ale uważaj - w innej drogerii widziałam je za ponad 60 zł!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-10, 07:40   #11
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Neutrogena Visibly Young - do Maga :)

Juz poprawilem [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-09-10, 09:16   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do Pani Beatki Krajnik- Neutrogena Visibly Young

maga napisala (w odpowiedzi), ze kremiki te mozna stosowac od 25 roku zycia. CZy na pewno?? Stuknie mi wkrotce to cwiercwiecze, ale nie chcialabym przdobrzyc..
pozdrawiam
maga napisał(a):
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-10, 12:20   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do Pani Beatki Krajnik- Neutrogena Visibly Young

Cześć!
Sama byłam ciekawa; znalazłam taką informację na jakiejś stronce zagranicznej; jeśli ją ponownie wygrzebię, to oczywiście wrzucę linka [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale tak na zdrowy rozum; jeżeli ten krem ma stymulowac produkcję kolagenu, to jego stosowanie trzeba uzależnić chyba od stanu skóry, ocenionego indywidualnie - jeżeli zauważasz, że skóra nie wygląda już świeżutko jak płatek róży [img]icons/icon12.gif[/img] to chyba można sięgnąc po ten kremik, ponieważ jest nieagresywny (np. widuję dziewczyny w wieku ok. 25 lat zakochane w solariach, które miewają cerę w stanie opłakanym - z widocznymi, głębokimi zmarszczkami - chyba mogłyby go stosować); ale prewencyjnie to raczej nie ma sensu [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-10, 12:23   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Neutrogena Visibly Young - do Maga :)

Dziękuję [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja wywiążę się dopiero jutro [img]icons/icon38.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-10, 12:51   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do Pani Beatki Krajnik- Neutrogena Visibly Young

Wybacz..ale jak po uzyciu próbki kremu możesz zauważyć "natychmiastową poprawę cery"??? Tym bardziej, że jest to krem, który ma redukować drobne zmarszczki?
Zredukował po pierwszym użyciu?Przecież to niemożliwe.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-10, 16:57   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Pytanie do Pani Beatki Krajnik- Neutrogena Visibly Young

Do Beaćki!!!
Napisałam że po użyciu próbki zauważyłam natychmiastową poprawę ponieważ tak było.Dla mnie ważne jest to aby krem się wchłonął wtedy czuję że skóra jest odpowiednio nawilżona,cera robi się gładsza,i widać gołym okiem że dany kosmetyk ci służy.Niestety po użyciu niektórych kremów wychodzą czerwone plamy, wypryski i niewiadomo co jeszcze....taka jest prawda.Dlatego pozwoliłam sobie na takie stwierdzenie " natychmiastowa poprawa " ja osobiście po przetestowaniu jakiegoś kosmetyku wiem od razu czy jest on dla mnie czy nie.
Aha co do zredukowania zmarszczek to nie wiem ponieważ jeszcze takowych nie posiadam. Pozdrawiam serdecznie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.