Aqua beauty Nivea visage czy warto? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-18, 08:54   #1
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314

w sprawie Aqua Beauty Nivea


Czy mogłaby mi któraś z Was napisać, jaką konsystencje ma ten krem? Chodzi mi o to, czy jest "żelowa", czy nie. Dzięki.
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 20:19   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: w sprawie Aqua Beauty Nivea

Niestety - nie jest żelowa. Bardzo żałuję, bo uwilebiam taką konsystencję [img]icons/icon9.gif[/img]. Ekspedientka w drogerii wprowadziła mnie w błąd, co nie zmienia faktu, że kremik i tak jest bardzo przyjemny, choć z drugiej strony to żaden ósmy cud świata.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 20:45   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: w sprawie Aqua Beauty Nivea

A czy Aqua Beauty jest do cery uchej, tzn. ma ciężką konsystencję? I mam jeszcze pytanko szybciutkie do entuzjastki: Czy Activ Futur L'oreala jest tylko dla cery dojrzałaj czy do dość młodej tez będzie dobry? Dięki [img]icons/icon7.gif[/img] Nici
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 21:34   #4
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: w sprawie Aqua Beauty Nivea

Z tego, co pamiętam, krem ten przede wszystkim ma pomóc utrzymać twoją "młodzieńczą świeżość". Nie wydaje mi sie jednak aby był on skierowany do młodziutkich nastolatek.Sądzę,że krem ten jest optymalną propozycją dla dziewcząt i kobiet powyżej 17-18 lat. Ja mam 22 i dużo moich koleżanek go używa.
Może Agnieszka jeszcze cos na ten temat powie.
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 06:35   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: w sprawie Aqua Beauty Nivea

Dięki Entuzjastko, w takim razie chyba go sobie kupię, napisz mi proszę jeszcze tylko o zapachu, to dla mnie bardzo ważne [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 07:39   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: w sprawie Aqua Beauty Nivea

Wącham i wacham ten krem, żeby Ci opisać tan zapach, ale jak to z zapachami bywa, jest to raczej cieżkie.Dla mnie tez maja one ogromne znaczenie, choć ten krem kupiłam zapakowany, bez uprzedniego powąchania. Mogę Ci jedynie powiedzieć, że jest swieżutki, delikatny , po prostu ładny, z kategorii tych, które moim zdaniem spodobaja sie każdemu. Tak jak zresztą wszystkie zapachy kremów L'Oreala.Jestem przekonana,że Tobie również sie spodoba.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-19, 07:47   #7
ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 5
Re: w sprawie Aqua Beauty Nivea

Entuzjastko, w najnowszym cosmopolitan jest m.in. próbka tego kremiku - spróbuj , po co kupować cały słoiczek jeśli miałby ci nie pasować.
ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-08, 18:19   #8
jennyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 19
Aqua beauty Nivea visage czy warto?

Zastanawiam sie nad zakupem jakiegos dobrego kremiku na dzień pod makijaz. Ostatnio jakos wpadł mi w rece Aqua beuty z Nivea ale bym chciala sie pierw dowiedziec czy po posmarowaniu pozostawia taka swiecąca sie warstwe? Wczesniej używałam Hydrafresh z Loreala i fajnie nawilzal cere lecz sie tak nienaturalnie swiecila po nim. I jestem ciekawa jak sie na Aqua beuty trzyma podkład ,jedynm słowem czy warto Jak macie jakies dobre kremiki do polecenia na dzien pod makijaz to z równiez prosze o podpowiedz. z gory dziekuje pozdrawiam
jennyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 09:43   #9
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Re: Aqua beauty Nivea visage czy warto?

Ja mam i jestem bardzo zadowolona - możesz odszukać moją ocenę w KW: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=405
Jednak nie wszystkie wizażanki są zadowolone. Ja wiem jedno - kremik jest świetny. Warunkiem jest jednak nie przesadzanie z jego ilością.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 10:58   #10
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Aqua beauty Nivea visage czy warto?

Najlepiej by było jakbyś podała jaki masz rodzaj cery Bo kremów jest duuuuużo
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-09, 14:13   #11
jennyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 19
Re: Aqua beauty Nivea visage czy warto?

Raz na tydzień chodze na solarium i czesto uzywam samoopalaczy,wiec skórka jest sucha, staram sie ja nawilzac jak sie tylko da W dzien zas jak robie sobie makijaz to musze twarz dobrze nawilzyc by rozprowadzic rownomiernie puderek,bo jak uzywam kremu matujacego to latwo o plamy, ale po paru godzinach buzka mi sie zacyna juz swiecic ;/ eh...i tak w kółko.. ;] hmmm...moze masz jakas porade dobra? z gory dziekuje za pomoc i zainteresowanie
jennyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.