Szczoteczka do zębów Braun- syf w nakładce,co z tym zrobić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-04, 07:14   #1
nissia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 29

Szczoteczka do zębów Braun- syf w nakładce,co z tym zrobić??


Mam szczoteczkę do zębów Braun'a. Jestem z niej bardzo zadowolona. Usunęła mi przebarwienia i kamień nazębny. Jednak ostatnio zauważyłam że w nakładce(tzn. tej szczoteczce) zbierają się różne nie ciekawe, wręcz obleśne rzeczy Próbowałam to usunąć igłą jednak niewiele to dało bo cały syf siedzi głębiej tak ze nie mogę tam się dostać. Co z tym zrobić? Mam dodatkowe nakładki (które zresztą są cholernie drogie) ale u rodziców 80 km stadL.Czy kros miał podobny problem .Brzydzę się teraz myc zęby mając świadomość że TO tam siedzi.
nissia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 08:42   #2
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Szczoteczka do zębów Braun- syf w nakładce,co z tym zrobić??

"syf" na nasadzcie czyli tej czesci wymiennej ze szczoteczka ??? to radze wymienic. i napewno nie myc tym zebow. nie wiem co mozna z tym zrobic, sama uzywam takiej szczoteczki od lat i nigdy nic mi sie tam takiego nie zebralo. wymieniam te nasadke cmniej wiecej co 2 miesiace.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 12:48   #3
ritka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 150
Re: Szczoteczka do zębów Braun- syf w nakładce,co z tym zrobić??

Może jestem jakaś dziwna, ale ja po każdym użyciu swojego Braun'ika myję szczoteczkę (zdejmuję i płukam intensywnie). A dodatkowo raz na kilka dni "wydłubuję" resztki pasty (to ten syf) zalegający we włosiu szczoteczki zwykłą wykałaczką. No i wymieniam nasatkę co 2 m-ce.
ritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 12:55   #4
nissia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 29
Re: Szczoteczka do zębów Braun- syf w nakładce,co z tym zrobić??

Ja też czyszczę moja szczoteczkę dokładnie po każdym myciu.O zaschnieciu pasty itp. nie ma mowy.Może to zależy od pasty?
nissia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 13:06   #5
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Szczoteczka do zębów Braun- syf w nakładce,co z tym zrobić??

mozliwe ze zalezy od pasty... ja uzywam elmex naprzemiennie z aloesowa firmy forever cos tam a byc moze od takich "twardych" jak blendamed faktycznie sie taki osad zbiera. moze tez przesadzasz z jej iloscia ? pasty naprawde wiele nie trzeba. pasta ma sie spienic i myc zeby a nie zostawac na szczotecze to moej zdanie
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 13:14   #6
ritka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 150
Re: Szczoteczka do zębów Braun- syf w nakładce,co z tym zrobić??

Może i od pasty to zależy. Od kilku lat stosuję jedynie Elmex (czerwony - bo dzięki temu mogę sobie pozwolić na rzadsze wizyty - kontrolne li tylko - u dentysty). Natomiast przyszło mi do głowy coś takiego - może zbieranie się pasty na szczoteczce wynika też z tego, że dosyć mocno (ale bez przesady!) przyciskam ją do zębów? Może przez to właśnie pasta nie może swobodnie wypłynąć ze szczoteczki i zostaje na niej? Co wy na taką hipotezę? Aha, jeszcze dodam, że tą wykałaczką czyszczę również te otworki z tyłu nasadki.
ritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-04, 13:26   #7
nissia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 29
Re: Szczoteczka do zębów Braun- syf w nakładce,co z tym zrobić??

Doszłam do wniosku że to chyba pasta.Wcześniej też używałam Elmex (czerwony) i Aronal - niebieski) zakupione w Niemczech.Ten polski Elmex cos mi nieodpowiada.Chyba poproszę znajomą aby mi podesłała te pasty.
nissia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.