Krem Bambino po terminie. Czy nadal dobre? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 19:45   #1
Sensey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Exclamation

Krem Bambino po terminie. Czy nadal dobre?


No a więc kupiłam sb krem bambino, bo podobno dobrze chroni cerę. Zapach dobry. Konsystencja jak brałam na palce to taka no.. jak kozie mleko <krem>, no wiecie, taka delikatna papcia.. ale rozcierało się trudno, może dla tego że twarz miałam jeszcze troszku wilgotną.
Potem tak jakoś data terminowa mi się napatoczyła na oczy. Nie wiem czy na pewno terminowa. W domu twierdzą że może być to również data wyprodukowania. I 3 lata od tej daty kończy się ważność. No to a więc data to ( 08.2011)
A pytanie: Czy mogę go stosować do skończenia zawartości opakowania? Czy coś mi się stanie? A może nie bd działać jak powinien?

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Sensey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 11:07   #2
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: Bambino po terminie. Czy nadal dobre?

Cytat:
Napisane przez Sensey Pokaż wiadomość
No a więc kupiłam sb krem bambino, bo podobno dobrze chroni cerę. Zapach dobry. Konsystencja jak brałam na palce to taka no.. jak kozie mleko <krem>, no wiecie, taka delikatna papcia.. ale rozcierało się trudno, może dla tego że twarz miałam jeszcze troszku wilgotną.
Potem tak jakoś data terminowa mi się napatoczyła na oczy. Nie wiem czy na pewno terminowa. W domu twierdzą że może być to również data wyprodukowania. I 3 lata od tej daty kończy się ważność. No to a więc data to ( 08.2011)
A pytanie: Czy mogę go stosować do skończenia zawartości opakowania? Czy coś mi się stanie? A może nie bd działać jak powinien?

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Skoro jest napisane że "3 lata od tej daty kończy się ważność" i podana jest data 08.2011 to podejrzewam, że to data produkcji, więc krem powinien być ważny do 2014r. Nie mam w tej chwili Bambino pod ręką bo bym sprawdziła na swoim opakowaniu.
A to że się ciężko rozprowadzał, to on taki jest - trudny do rozsmarowania.
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM

Edytowane przez ania smerfetka
Czas edycji: 2012-02-01 o 11:09
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:24   #3
gosh85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 84
Dot.: Krem Bambino po terminie. Czy nadal dobre?

Czy może mi ktoś napisać czy mój krem bambiono przypadkiem nie jest zepsuty. Otóż na wieczku i w okolicy gdzie zamyka się kremik pojawiła się tak woda, ale to chyba tłuszcz co widać na jednym zdjęciu na palcu. Kremik, przynajmniej mi się tak wydaję nie śmierdzi, konsystencja trochę ciapowate, ale to głównie przez te ostatnie temperatury. Ale najbardziej niepokoi mnie ta woda-łuszcz na wieczku i wokół niego i na sreberku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem bambino.jpg (47,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krem bambino1.jpg (57,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krem bambino4.jpg (46,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krem bambino5.jpg (78,4 KB, 12 załadowań)
gosh85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:17   #4
Sensey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 9
Dot.: Krem Bambino po terminie. Czy nadal dobre?

Cytat:
Napisane przez gosh85 Pokaż wiadomość
Czy może mi ktoś napisać czy mój krem bambiono przypadkiem nie jest zepsuty. Otóż na wieczku i w okolicy gdzie zamyka się kremik pojawiła się tak woda, ale to chyba tłuszcz co widać na jednym zdjęciu na palcu. Kremik, przynajmniej mi się tak wydaję nie śmierdzi, konsystencja trochę ciapowate, ale to głównie przez te ostatnie temperatury. Ale najbardziej niepokoi mnie ta woda-łuszcz na wieczku i wokół niego i na sreberku.
Mi się wydaje że właśnie od tych temperatur się zepsuł .
Sensey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 14:03   #5
gosh85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 84
Dot.: Krem Bambino po terminie. Czy nadal dobre?

Ale czy masz ten krem i możesz powiedzieć, że u Ciebie się taki tłuszcz nie pojawia na opakowaniu. Bo ja już trochę wcześniej zauważyłem ten tłuszczyk, ale teraz podczas tych upałów jeszcze bardziej się uwidocznił, co widać na zdjęciu. Wezmę to pudełko do ręki i już jestem cały upaćkany. Ale jednak to jest tłusty krem, ale ja się nieznam.
gosh85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.