EKO / NATURALNA PIELĘGNACJA / ZDROWIE czasopisma które chętnie czytamy :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-26, 13:07   #1
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011

EKO / NATURALNA PIELĘGNACJA / ZDROWIE czasopisma które chętnie czytamy :-)


Jeżeli wątek nie jest w odpowiednim miejscu to proszę o przesunięcie. Niestety nie wiedziałam gdzie go umieścić.

Chciałabym się dowiedzieć kochane wizażanki jakie czasopisma czytacie o tematyce wymienionej w wątku. Nie ukrywam, że na rynku jest niewiele do poczytania zwłaszcza o naturalnych kosmetykach.

Ja jeszcze do niedawna kupowałam magazyn Sielskie Życie. Niestety nie jest to tak naprawdę to o czym chciałabym czytać. Ale pewnie kogoś zainteresuje. Można tu znaleść historie ludzi mający jakieś nietypowe zainteresowania, pasje. Jest dużo przepisów kulinarnych ze zdjęciami. Jak udekorować stół. Pielęgnować kwiaty. Jest też kilka stron poświęconych kosmetykom oraz zwierzętom.

Drugim magazynem jest e!stilo. Z czystym sumieniem mogę wam go polecić. W każdym numerze jest obszerny wywiad ze znaną osobą. W najnowszym z Anią Starmach. Znajdziecie tu także felietony, ciekawe artykuły o tym jak dbać o siebie, zdrowym odżywianiu, dietach, ziołach, naturalnej pielęgnacji, podróżach, książkach związanych tą tematyką. Taki typowy eko magazyn. Szkoda tylko, że do kupienia co dwa miesiące i też nie w każdym sklepie. W prenumeracie na cały rok każda osoba otrzymuje w prezencie kosmetyki Yves Rocher o wartości ponad 100 zł. Także warto.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 13:53   #2
Kitty_91
Raczkowanie
 
Avatar Kitty_91
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 291
Dot.: EKO / NATURALNA PIELĘGNACJA / ZDROWIE czasopisma które chętnie czytamy :-)

Szczerze mówiąc czasopism o takiej tematyce nigdy nie widziałam... zwykle, jeśli już, to widuję pojedyncze artykuły a szkoda bo chętnie bym poczytała Jako, że interesują mnie takie rzeczy często czytam blogi o takiej tematyce, których ostatnio powstało całkiem sporo. Jeśli nie zależy Ci tylko i wyłącznie na czasopismach chętnie polecę kilka
__________________
Moje Devia(nt)cje
Kitty_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 08:15   #3
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: EKO / NATURALNA PIELĘGNACJA / ZDROWIE czasopisma które chętnie czytamy :-)

Ja to zazwyczaj czytam artykuły na stronach internetowych, blogach. Często też na zagranicznych stronach.
Z takim typowym magazynem jeszcze się niestety nie spotkałam. Ale zazwyczaj są one zbyt skomercjalizowane.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-29 09:15:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.