Forever Young / SR Skincare z UK - opinie o kosmetykach tej marki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 15:26   #31
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Forever Young / SR Skincare z UK - opinie o kosmetykach tej marki

Witam, przejdę od razu do rzeczy

Mam cerę mieszaną, lubiącą się przetłuszczać i przesuszać, do tego, żeby za dobrze nie było, naczynkową z dużą skłonnością do wyprystków oraz z przebarwieniami i piegami (mam na buzi wszystkie kolory tęczy - przeważa różowy). Chcę zakupić któryś z peelingów kwasem ze strony forever-young.pl Najprawdopodobniej na początek kupię ten produkt http://www.forever-young.pl/10-kwas-...30ml-152-p.asp jednak chciałabym dowiedzieć się, jak przygotować skórę do takich zabiegów. Na początek tonik z kwasem? Dla naczynkowca może być ten --> http://www.forever-young.pl/125ml-al...bkowy-98-p.asp ? Czy lepiej przygotować sobie prostszy tonik z kwasem samemu?
I jeszcze jedno pytanie.. dlaczego neutralizator a tak dobroczynnymi składnikami trzeba zmyć po 1-2 minutach? Ze względu na odczyn zasadowy?

Pozdrawiam Wizażanki, Ola
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 17:12   #32
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Forever Young / SR Skincare z UK - opinie o kosmetykach tej marki

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:01 Powód: proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich w
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 22:07   #33
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Forever Young / SR Skincare z UK - opinie o kosmetykach tej marki

Cytat:
Napisane przez motylanoga Pokaż wiadomość
Mam niestety podobne wrażenia, brak daty ważności etc. to raczej dyskwalifikacja dla kosmetyku. Jeżeli będę coś zamawiać jeszcze, to zdecydowanie napiszę wcześniej do firmy w tej sprawie. Bo to trochę niebezpieczne, zadnych oznaczeń, certyfikatów itp.
I ja skusiłam się na kosmetyk firmy Forever young. Brak opakowania i daty ważności dyskwalifikuje firmę.
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 13:50   #34
miska189
Zadomowienie
 
Avatar miska189
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 384
Dot.: Forever Young / SR Skincare z UK - opinie o kosmetykach tej marki

Ja od trzech tygodni używam serum z witaminą C na opinie jeszcze za wcześnie, ale zapowiada się fajnie. W kolejce czeka też tonik migdałowo jabłkowy.
miska189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 14:08   #35
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Forever Young / SR Skincare z UK - opinie o kosmetykach tej marki

Witam... odświeżam wątek - czy mogłybyście napisac coś więcej na temat efektów działania serum z argileliną - czoło, lwia zmarszczka, zmarszczki pod oczami? zastanawiam się nad kupnem, ale jest bardzo mało opinii na ten temat a te z blogów sprawiają na mnie wrażenie "sponsorowanych.
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 20:16   #36
22Elwira22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 24
Dot.: Forever Young / SR Skincare z UK - opinie o kosmetykach tej marki

A ja mam ochote na kwas migdalowy 15% z tej firmy no i sie zastanawiam. jakos bardziej mnie przekonuja te kwasy niz kwasy z np. biochemiiU albo zrob S krem, kktore trzeba samemu krecic :-P A moze to to samo i placimy tylko za opakowanie?? Moze sie ktos wypowiedziec na ten temat??
22Elwira22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-30 21:16:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.