Preparat/sposób na zahamowanie wzrostu paznokcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-15, 07:06   #1
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504

Preparat/sposób na zahamowanie wzrostu paznokcia


Przewrotne pytanie i pewnie zdziwi nie jedna wizazanke :-

Ale tak,mam bardzo słabe,lamliwe i rozdwajajace się paznokcie.Na dodatek rosną z prędkością światła.Kiedyś miałam taki etap,bardzo krótki,ze rosły wolniej ale zdecydowanie mocniejsze.I stąd moje pytanie,czy znacie może jakieś preparaty,sposoby aby zatrzymać tempo rosnących paznokci?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 09:58   #2
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Preparat/sposób na zahamowanie wzrostu paznokcia

Ja nigdy nie slyszalam o takim preparacie, wrecz prze iwnie masa jest produktow, po ktorych paznokcie rosna szybciej. A nie myslalas o odzywce, ktora panokcie wzmocni? Beda rosly swoim tempem, ale mocniejsze. Zalecam odzywki bez formaldehydu, taie jak np opi, golden rose czy sally hansen. Ja wybralam black diamond z gr, bo byla zachwalana gdzies tam gdzie szukalam swojej odpowiedniej, a calkowicie sie przekonalam czytajac artykul u sroki, ze sklad bardzo dobry i odzywka dziala, a dodatkowo jest tania! Jak odzywisz paznokcie i bedziesz to robic na biezaco to nie sadze, ze oslabialy sie beda od tego, ze rosną.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 12:19   #3
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Preparat/sposób na zahamowanie wzrostu paznokcia

Przerobilam dziesiatki odzywek,nail tec-i,sally h,mavala,olejowanie ,terapie ibx (zadawalakaca) olwjowanie,zelatyna i efekty marne.Byłam u dermatologa -nie stwierdzono żadnego problemu.Najlepsze rezultaty jak na razie daje ibx i olejek migdałowy ale marzy mi się wolniejszy porost paznokcia.Ja za nimi nie nadążam
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 09:17   #4
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Preparat/sposób na zahamowanie wzrostu paznokcia

Ale paznokieć jak urośnie do pewnego stopnia to pozniej juz sam z siebie dalej wolniej rosnie, a jak sa za dlugie to przeciez mozna spilowac. A suplementujesz witaminy?
Tak jeszcze mi sie przypomnialo o odzywce z bielendy, total repair, tez ma zdrowy sklad. Moja kumpela bardzo chwali, mowi ze zabezpiecza przed urazami.
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 10:18   #5
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Preparat/sposób na zahamowanie wzrostu paznokcia

Cytat:
Napisane przez Jaagodzianka Pokaż wiadomość
Ale paznokieć jak urośnie do pewnego stopnia to pozniej juz sam z siebie dalej wolniej rosnie,

eeeeee, pierwsze słyszę

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Przewrotne pytanie i pewnie zdziwi nie jedna wizazanke :-

Ale tak,mam bardzo słabe,lamliwe i rozdwajajace się paznokcie.Na dodatek rosną z prędkością światła.Kiedyś miałam taki etap,bardzo krótki,ze rosły wolniej ale zdecydowanie mocniejsze.I stąd moje pytanie,czy znacie może jakieś preparaty,sposoby aby zatrzymać tempo rosnących paznokci?
Moja przyjaciółka ma podobny problem. Rosną szybko, ale są miękkie, rozdwajają się.. Przetestowałyśmy już naprawdę wiele. Nie wiem, co bym mogła Tobie polecić, skoro już tyle próbowałaś. Natomiast preparatu na spowolnienie nie znam...
Jeszcze jedyna rzecz, która mi przychodzi do głowy - może choroby wewnętrzne mogą być przyczyną? Czasami tego nie wiążemy, a na przykład choroby tarczycy czy problemy hormonalne może jakoś negatywnie wpływają...
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 07:46   #6
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Preparat/sposób na zahamowanie wzrostu paznokcia

Mam wrazenie ,ze skracajac paznokiec (nosze krotkie,bo po co mi dlugie slabe i lamiace sie?) czy też spolowujac stymuluje go i pobudzam do wzrostu.

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Dzięki za odp.

Być może ze przyczyną tkwi od środka.Nie suplementuje witamin,za to staram sie odzywiac zdrowo .Jem sporo orzechow pestek warzyw. Paradoksem jest natomiast to ze najlepsza kondycja moich paznokci byla podczas ciazy.Wiec moze to hormony?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 10:08   #7
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Preparat/sposób na zahamowanie wzrostu paznokcia

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Być może ze przyczyną tkwi od środka.Nie suplementuje witamin,za to staram sie odzywiac zdrowo .Jem sporo orzechow pestek warzyw. Paradoksem jest natomiast to ze najlepsza kondycja moich paznokci byla podczas ciazy.Wiec moze to hormony?
no to by sugerowało na hormony. Może warto iść do gina i poprosić o skierowanie na badania. No chyba, że tabsy anty bierzesz.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 07:02   #8
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Preparat/sposób na zahamowanie wzrostu paznokcia

Dzięki za sugestie
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-18 08:02:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.