Patenty na bycie NAJ :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-08, 14:44   #31
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

To ja też dopiszę coś

- włosy także po umyciu spłukuję zimną wodą (od niepamiętnych czasów) a
następnie przed wysuszeniem spryskuję je odżywką w sprau Gliss Kur
- stosuję peelingi najczęściej z kawy
- olejek rycynowy na rzęsy
- gimnastyka
- hula-hop- na ładną talię
- skakanka od czasu do czasu
- okłady na oczy z czarnej albo zielonej herbaty
- na jakieś niespodzianki na twarzy zwłaszcza bolące gule stosuję Tribiotic
- samoopalacz (Avene), żeby skóra wyglądała ładniej, bo opalać się nie mogę
- krem do rąk mam zawsze w torebce i kremuję sie wszędzie gdzie się da (ostatnio jak jezdżę busem na uczelnię a trwa to ok 40 min. to po drodze też kremuję ręce i przy okazji znajomemu kierowcy też łapki wysmaruję, chłopak nie protestuje a wręcz czasami się domaga kremu!)

- przy sobie tzn. w torebce zawszę noszę też krem z filtrem, albo próbkę, zależy jak pojemną torebkę akurat mam , pomadkę do ust ochronną, korektor, grzebień, tabletki od alergii, wapno musujące, wodę termalną (teraz mam Iwostin), witaminę C do ssania (to po to, gdy czasami podczas jazdy robi mi się niedobrze to biorę sobie taką wlasnie wit. C i wszystko przechodzi, pomaga także samo myślenie o czymś kwaśnym, ale na mnie lepiej działa wit C.)

- dokładny demakijaż przed snem (nie wyobrażam sobie jak można pójść spać w makijażu! dla mnie to zbrodnia, nawet nie wiem jak bym była zmęczona to muszę zmyć makijaż, umyć buzię żelem i wytonikować się na koniec, aha i krem na buźkę, szyję i dekolt, i dopiero wtedy spać!)

- zdrowe odżywianie, nie lubię tłustych potraw, używam mało tłuszczu, jem dużo warzyw, prawie wogóle białego pieczywa nie jem, tylko chrupkie wasa od czasu do czasu.

- nie noszę spodni które optycznie spracają nogi, nie znoszę zwężanych u dołu spodni,

- zdrowe, białe zęby, do dentysty chodzę regularnie, i używam past wybielających i jak narazie nie narzekam na swoje uzębienie

- stosuję też Etiaxil i problem mokrych bluzek pod pachami mnie nie dotyczy

I narazie tyle sobie przypomniałam
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 15:09   #32
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

To spłukiwanie zimną wodą, to słyszałam, ale - poważnie tak pomaga zmiejszyć przetłuszczanie włosów? W dużym stopniu?

Także spłukuję na koniec zimną wodą, ale nigdy nie czytałam, ale to ma trwać (że kilka minut) więc zwykle było to około 10 sekund
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 15:19   #33
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

10 sekund? To w ogóle można coś spłukać przez tak krótki czas?
Mnie zawsze fryzjerzy mówili, że masaż i spłukiwanie to najważniejsze rytuały, im dłużej się płucze włoski, tym bardziej lśniące będą.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 15:29   #34
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ale najpierw trzeba ciepłą wodą, dopiero później zimną, tak? Bo sama zimna nie zmyje dokładnie szamponu. A może się mylę
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 15:30   #35
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Jak to Fructisa wycofali?? Moje ulubione kosmetyki

A czy plukanie wlosow zimną wodą znacznie zmniejszy przetłuszczanie sie ??
ajali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 15:31   #36
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez ajali
Jak to Fructisa wycofali?? Moje ulubione kosmetyki

A czy plukanie wlosow zimną wodą znacznie zmniejszy przetłuszczanie sie ??
Sandiji i mnie chodziło tylko o serum wygładzające Fructisa (anti-frizz) Reszta chyba zostaje bez zmian Mam nadzieję...
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 15:38   #37
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mckabi
Sandiji i mnie chodziło tylko o serum wygładzające Fructisa (anti-frizz) Reszta chyba zostaje bez zmian Mam nadzieję...
Uff... sorki nie doczytalam czegos
ajali jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 16:13   #38
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Voodia
Pogodo, jak wygląda serduszkowy makijaż ust? Sama mam bardzo duże usta (vide: mój awatar ) i chętnie bym je trochę pomniejszyła
Jak na załączonym obrazku. Mam nadzieję, że zrozumiesz.


PS. Ch****a, miałam takiego fajnego, długiego posta i mi go zerzarło Później poprodukuje się jeszcze raz, bo teraz mam robotę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png image001.png (4,0 KB, 307 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 16:31   #39
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Jesli chodzi o mnie to najwazniejsze:
-Nanobase-wtedy,gdy moja buzia jest odwodniona
-SVR Lysanel Lotion-kilka razy w tygodniu,wygladza,rozjasn ia,oczyszcza moja cere.
-Dermalibour lub Sudocrem-na podrazniona skore
-Zel ze swietlikiem-na podraznione powieki
-Masc ichtiolowa lub Tribiotic-na te bolace pryszcze
-Zielona glinka-skarb natury
-Duzo wody mineralnej
-Conajmniej raz w tygodniu peeling ciala (Exfotonic)


Teraz doszlo dodatkowo:
-dieta i zdrowe odzywianie sie,pomimo iz waze zaledwie 40-pare kilo,uwielbiam jesc,ale moj zoladek nie wytrzymal i ciezko sie rozchorowal
-cwiczenia,zaczelam chodzic na basen
-I przede wszystkim NIE PALE,po 10 latach rzucilam,udalo sie!-czuje sie lzejsza,zdrowsza i ladniejsza (i poki co,bardziej nerwowa ).
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 16:37   #40
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mckabi
Ale najpierw trzeba ciepłą wodą, dopiero później zimną, tak? Bo sama zimna nie zmyje dokładnie szamponu. A może się mylę
Ja robię tak:
myję skórę głowy i włoski szamponem i spłukuję letnią (ciepławą,no) wodą, potem nakładam odżywkę na conajmniej poł godziny i spłukuje zimną wodą.
Są nieziemsko lśniące i takie śliskie (silikony rządzą)

Co do przetłuszczenia - tak jak juz napisałam,ja przetłuszczające włosy miałam z dziesięć lat temu, ale mi pomogły. nic dziwnego, skoro podczas spłukiwania ciepłą wody gruczoły łojowe pracują zdecydownie intensywniej, więc i więcej "tłustości" produkują.
A i tak wiadomo, ze najbardziej do przetłuszczenia przyczynia się non-stop używanie szamponów właśnie do takich włosów
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 16:41   #41
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez ajali
Uff... sorki nie doczytalam czegos
Nie ma sprawy
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 16:46   #42
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ja robię tak:
myję skórę głowy i włoski szamponem i spłukuję letnią (ciepławą,no) wodą, potem nakładam odżywkę na conajmniej poł godziny i spłukuje zimną wodą.
Są nieziemsko lśniące i takie śliskie (silikony rządzą)

Co do przetłuszczenia - tak jak juz napisałam,ja przetłuszczające włosy miałam z dziesięć lat temu, ale mi pomogły. nic dziwnego, skoro podczas spłukiwania ciepłą wody gruczoły łojowe pracują zdecydownie intensywniej, więc i więcej "tłustości" produkują.
A i tak wiadomo, ze najbardziej do przetłuszczenia przyczynia się non-stop używanie szamponów właśnie do takich włosów
Na pół godziny, jeny ja niestety nie mam tyle czasu A mogłabyś jeszcze zdradzić, jakiej odżywki używasz Ja też chcę takie lśniące włoski
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 17:07   #43
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Myję głowę zanim wejdę do wanny. Nakładam na wlosy czepek - pod wpływem ciepła (jeszcze opary wody to potęgują) - łuski się otwierają i subst.odzywcze wnikają głębiej i lepiej działają.

Lubię domowe odżywki - olejek rycynowy, piwo, oliwa z oliwek, cytryna w różnych proporcjach albo maseczkę 3minutową Pantene Pro-V "złota linia".
Ostatnio mile zaskoczył mnie Fructis 1minutową maseczką z linii "odbudowa i blask', juz gdzieś o tym pisałam.
Te maseczki są tanie, a po pół godzinie działają lepiej niż profesjonalne, przynajmniej u mnie
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 17:31   #44
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dzięki Sandijuś
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 17:49   #45
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Witajcie,
a mój sposób na skuteczne i nie przeciążające odżywianie włosów jest taki:
zamiast (konwencjonalnie) umyć głowę a potem nałożyć odżywkę, to ja robię na odwrót- lekko moczę głowę, nakładam odżywke (czasem w międzyczasie moczę się w wannie, tak jak Sandija, co by się lepiej wchłonęło) , a dopiero potem myję głowę- to, czego włosy i tak już nie wchłoną- po prostu zmywam- i w ten sposób włoski są nawilżone ale nie obciążone. Często też zostawiam sobie odżywkę na noc, a myję głowę z rana to dopiero działa!
Poza tym, za skuteczne uważam nakładanie co wieczór olejku rycynowego na rzęski- nie wiem, czy są gęstsze, ale na pewno lepiej nawilżone, bardziej posłuszne i tusz się z rana ślicznie po nich ślizga, przez co można ładnie podkreślić oczy!



Sandijo a przez ile minut spłukujesz główkę zimną wodą?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 18:44   #46
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Kurczę,no nie wiem, nie płuczę z zegarkiem w ręku, ale myślę, ze parę minut na pewno. 3, 5? może więcej, jak się zamyślę

A propos sposobu Basi - często na noc nakładam na końcówki odżywkę do spłukiwania. Wcieram ją w nie i w ogóle nie spłukuję, rano po prostu rozczesuję odwłosie jakby nigdy nic
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 18:53   #47
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
10 sekund? To w ogóle można coś spłukać przez tak krótki czas?
Mnie zawsze fryzjerzy mówili, że masaż i spłukiwanie to najważniejsze rytuały, im dłużej się płucze włoski, tym bardziej lśniące będą.
Ha, 10 sekund To znaczy - najpierw dokładnie przez ileśtam minut spłukuję letnią, jak już wszystko dokładnie wypłuczę, to zakańczam spłukiwanie zimnym strumieniem. A że mi potem w głowę zimno, to szybko rezygnuję z pomysłu. Za to dzisiaj będę spłukiwać dzielnie kilka minut
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 20:10   #48
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Spróbuj, spróbuj
Na początku może Ci być zimno, ale ani kataru od tego nie złapiesz, ani zatok nie przeziębisz - jedynie możesz dostać szaleńczego blasku włosków
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 20:13   #49
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

No więc spróbowalam Poza tym trzymalam dluzej odzywkę na wlosach. Efekt: gladziutkie, blyszczące wloski (sama nie wierze oczkom) zamiast matowych piór

Moj inny sposob to zimny prysznic (super ujędrnia )
ajali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 20:24   #50
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Spróbuj, spróbuj
Na początku może Ci być zimno, ale ani kataru od tego nie złapiesz, ani zatok nie przeziębisz - jedynie możesz dostać szaleńczego blasku włosków
Może być zimno? Toż to prawdziwie zamraża mózg (jeśli mowa o lodowatej wodzie)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 20:43   #51
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Jednak na razie chyba sobie podaruję tą zimną płukankę Boli mnie gardło i wolę nie ryzykować przeziębienia Ale jak tylko poczuję się lepiej, wypróbuję ten patencik
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 20:47   #52
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Kochana Pogodo, miło Cię widzieć - tak dawno Cię nie widziałam, od czasów kultowego wątku "do filtromaniaczek"

No a wracając do rzeczy:
moja bratowa, którą zaraziłam zimnym spłukiwaniem,na początku jojczała,że dla niej to za bardzo arktyczne klimaty a morsem to ona nie jest i nie planuje być. I nie została, ale przestała narzekać, że jej lodowato w skórę głowy. Pewno ładne włosy jej to zrekompensowały

Mnie tam mózgu nie zamraża, ja go wyłączam podczas relaksujących kobiecych obrządków - od nadmiaru myślenia robią się zmary
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 21:03   #53
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

No i jestem po lodowatym spłukiwaniu. Po wszystkim to myślałam, że mi palce odpadną
W głowę nawet nie było aż tak zimno, myślę że można się przyzwyczaić a nawet polubić.
A włosy? Faktycznie coś tam się musiało pozamykać, bo przyjemnie gładsze są i nie mam końcówek rozczapierzonych jak zwykle
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 21:04   #54
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Kochana Pogodo, miło Cię widzieć - tak dawno Cię nie widziałam, od czasów kultowego wątku "do filtromaniaczek"
Tak, ja w tym kultowym wątku już pisałam, że jak się "rozdrobnimy" to mnie będzie mniej Nie nadążam z czytaniem. Ale mogę obiecać, że Was nie opuszczę i będę się pojawiać to tu, to tam

A co do płukania to ja po kilku latach takiego płukania włosów w lodowatej wodzie, nadal nie mogę się przyzwyczaić i wciąż mnie mrozi
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 21:18   #55
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Oj wg. mnie warto się pomęczyć z tą zimną wodą, dla takiego efektu. Włosy są naprawdę gładziutkie i błyszczące

Info dla posiadaczek jasnych włosów, wyczytałam gdzieś, że do wody można dodać też troche soku z cytryny, albo odrobinę octu winnego wtedy połysk jest jeszcze większy.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 21:26   #56
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Pogódko,najważniejsze, żebyś się pojawiała
Beoneself, cieszę się, że już widzisz efekt "lodówki"
Wojtusiu, też świeta prawda z tym octem czy cytryną - dzięki temu zakwaszamy włoski, a takie ph też służy błyszczącej czuprynie.
Kiedys przez kilka lat stosowałam, teraz - przyznaję, że z lenistwa - rzadko to robię.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 21:41   #57
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

To znaczy że błyszczenie włosów zależy tylko od tego czy łuski są dokładnie zamknięte??
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 21:49   #58
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Tak.
Dlatego jak się suszy, to też trzeba kierować strumień powietrza w dół włosa - zgodnie z kierunkiem rośnięcia, no nie wiem, jak to nazwać - wtedy łuski się zamykają i włos jest gładki -> Podstawowa Zasada Wielkiej Sztuki Fryzjerskiej
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 22:12   #59
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

To ja moze skromna ilosc patentow swoich i patentow mamusi, ktore mi zdradzila
- kiedy zdarzy sie, ze wlosy sa bardzo zniszczone (zla farba albo trwala), to mozna zrobic jednorazowa kuracje: dwuminutowa maske Pantene do wlosow farbowanych kladziemy na wlosy, zawijamy w foliowy czepek i zostawiamy na 40 minut. Wlosy wygladaja pozniej rewelacyjnie, mocno blyszcza i maja ladniejszy kolor. Pozniej juz maske stosuje sie tak, jak zaleca producent, czyli 2 minutki naprawde dziala
- skromny patent na lapki - gruuuuba warstwa kremu Neutrogena nalozona na noc. Nie lubie tego kremu stosowac na dzien, bo rece mi sie od niego kleja, ale przez noc potrafi zdzialac cuda.
- patencik podpatrzony z forum Paznokcie: na zniszczone skorki kladziemy olejek z witaminy A, czyli kupujemy w aptece najtansza witamine A w kapsulkach, przebijamy kapsulke szpilka i packe ze srodka kladziemy na skorki. Im dluzej sie trzyma, tym lepiej dziala, wiec tez dobrze stosowac na noc.
- najnowsze odkrycie z cyklu "potrzeba matka wynalazkow": nie wiedzialam, co zrobic ze znienawidzonym korektorem z Sephory, wiec nalozylam go na srodek twarzy (ciutke na srodkowa linie nosa, troszke naokolo). Rewelacyjnie rozswietla i moze sluzyc zamiast drugiego podkladu do modelowania twarzy odcieniami.
- odkrycie z marca: balsam do ust Tisane (w aptece ok. 5-6 zl), dziala jak krem uniwersalny Oriflame, tylko jest duzo tanszy.
Na razie tyle. Co do Waszych sposobow, to czesc na pewno wyprobuje. Ale na pewno nie rozczesywanie wlosow na sucho, bo to juz probowalam i mialam na glowie jedno wielkie siano. Widac nie na kazdego dziala.
edit:
- nie jem bialego chleba, czasem skusze sie na bulke pszenna, ale wtedy z duza iloscia ziaren.
- bardzo ograniczam mieso, najczesciej jem drob, nieco rzadziej wieprzowine. Jem wiecej miesa tylko wtedy, kiedy potrzebuje i taki podzial pozwala mi zachowac umiar.
- jedno z nowszych odkryc: od 2 tygodni stosuje serie Lirene antycellulitowa i chyba dostanie wysokie oceny na KWC, bo juz widze znaczne efekty Pupcia z pewnoscia wyzej niz w zimie
- probuje oddalac od siebie kompleksy na punkcie wlasnego ciala, ktore mialam przez bardzo dlugi czas. Najlepiej pomagaja: smianie sie z siebie, wysokie wymagania co do garderoby (jestem bardzo wybredna, jesli chodzi o ubrania, ale to poplaca, bo potem nie placze przed lustrem) i przyjmowanie komplementow za szczere, a nie sarkastyczne
- taniec stal sie moja druga natura Poprawia sylwetke, samopoczucie, kondycje, dodaje wdzieku, rownowagi, swiadomosci wlasnego ciala i kobiecosci. Polecam kazdej Wizazance
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-08, 22:24   #60
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dżizas, kto pisał o rozczesywaniu włosów na sucho?
U mnie by to nie przeszło, a w życiu> ja od razu mokre rozczesuję rzadkim grzebieniem, takim, co to pięć ząbków na krzyż

A, jeszcze jedno: na piętki jakiś smarowidło wmasować, grubą warstwę zostawić i na to skarpety i spać. Najlepiej sprawdzają sie maści na łuszczyce i tym podobne (niech usuną zrogowacenia), ja polecam Hasceral, kosztuje ok.8zł, a działa super. Sholle się chowają
Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.