Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 10:09   #91
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

napisałam bezpośrednio do Lavery, odpowiedzieli mi, że sklepy stacjonarne zbytnio nie chcą kupować kolorowych kosmetyków, i że mogę podjechać do nich do magazynu i tutaj coś wybrać
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:58   #92
MariaKatarzyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 87
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

cześć ostatnio zetknęłam się z tą firmę po raz pierwszy a teraz widzę że ona jest już od dawna na rynku doświadczenie mam na razie tylko z szamponem i pastą mam nadzieję że nie pomyliłam firmy bo piszecie o kosmetykach kolorowych
MariaKatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 13:59   #93
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MariaKatarzyna Pokaż wiadomość
cześć ostatnio zetknęłam się z tą firmę po raz pierwszy a teraz widzę że ona jest już od dawna na rynku doświadczenie mam na razie tylko z szamponem i pastą mam nadzieję że nie pomyliłam firmy bo piszecie o kosmetykach kolorowych
lavera ma kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe pochwal się jaki masz szampon i paste.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 18:35   #94
maryska80
Raczkowanie
 
Avatar maryska80
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

kupiłam sobie tonik i ten fluid z serii miętowej... zobaczymy czy zadzialają
__________________


Bo jeszcze nie pora na tych
Co przed złem uciekają
maryska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 23:17   #95
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

Czy któraś używała podkładu z tym naturalnym składem Lavery?
Jak wrażenia?
Widziałam, że w składzie ma alkohol, trochę się boję, że mnie podrażni, bo mam wrażliwą cerę. Jak u was się sprawdził?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 17:04   #96
MariaKatarzyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 87
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

pasta - lavera basic sensitive taka niebieska
szampon wyrzuciłam opakowanie ale w sklepie rozpoznam
a czy oni mają płyn do higieny intymnej? bo nie spotkałam się
MariaKatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 20:46   #97
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Czy któraś używała podkładu z tym naturalnym składem Lavery?
Jak wrażenia?
Widziałam, że w składzie ma alkohol, trochę się boję, że mnie podrażni, bo mam wrażliwą cerę. Jak u was się sprawdził?
Podkład bardzo fajny, lekki, ładnie kolorki. Mnie nie podrażnia a jestem alergiczką.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 21:42   #98
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

Ja już zużyłam dwie próbki serum My age i nadal nie wiem czy kupić czy nie Pogonią mnie jak znów przyjdę do sklepu po próbkę hehe
Jestem zachwycona bo ładnie się wchłania, chyba CHYBA mnie nie zapycha, minerały się ładnie na nich trzymają, cera zaspokojona ale.... no własnie jakby za mało nawilża bo lekko napina. Za moment wychodzą suche skórki mimo, że w pierwszej chwili nawilżył.
Wiem to nie jest krem nawilzajacy a serum tylko. Akurat wymagam czegos co producent sam w sobie nie obiecuje
Jakby czegos mi w nim brakowało, dlatego nadal się wacham. Byc moze kupie i podkręce go kilkoma kroplami olejku i wtedy bedzie idealny.

Czytałam dobrą recenzje na KWC o kremie na dzien z tej samej serii co serum.
Może krem byl by lepszy, hmm
Mial ktoś te cudo?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...es-my-age.html
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 10:53   #99
MariaKatarzyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 87
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

ostatnio nabyłam sól do kąpieli śpieszę się aby ją wypróbować
MariaKatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 12:32   #100
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

a ja mam nowy nabytek z Lavery szampon mleczko pomarańczowe, szampon ma taka glutkową konsystencje ale ja jestem nim zachwycona włosy są puszyste i jest jakby ich więcej. Szampon boski
http://www.kosmetyki-natury.eu/pl/p/...ych-Lavera/247
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 13:52   #101
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

Skusiłam sie na zel do włosów - bardzo mocny.... Bleee, porażka
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 10:16   #102
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

Czy któraś z Was używałam podkłady Trend Sensitiv Lavery? Dostałam kilka dni temu próbkę przy zakupie innych kosmetyków eko, wypróbowałam i przypasowała mi. Nie wiem jak przy dłuższym użytkowaniu, nie zapycha?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:32   #103
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

Czy któraś z Was używała kredki do oczu Lavera?
Chciałabym zapytać dziewczyny o wrażliwych oczach czy możecie ją polecić?

Jestem alergikiem Nie mogę używać "normalnych" kosmetyków, podrażaniają mnie (czerwone oczy, łzawienie, pieczenie, itd.). Po dość długim czasie niemalowania się użyłam próbki cieni mineralnych Rhea i jest ok Tzn. po odcieniach z brokatem/drobinkami oczy lekko mnie swędzą, ale po matowych nic się nie dzieje. Skoro mineralne, naturalne cienie mnie nie podrażaniają, to może kredka też nie zrobi mi krzywdy?

A może polecicie inną kredkę dla bardzo wrażliwych oczu?
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 11:53   #104
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

co tutaj taka cisza? nikt nie używa tej marki?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 08:37   #105
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

Ja wlasnie zakupilam sobie ten barwiony zel do brwi

http://www.ecco-verde.de/lavera/make...style-care-gel

Uzylam 2 razy i narazie stoi bo mam w uzytku zel alverde. Poza tym Uzytkowo taki sam. Kolor jest jak by ciut ciemniejszy, ale minimalnie, te dwa uzycia krzywdy sobie nim nie zrobilam, utrwala tez tak samo delikatnie( jak na moje brwi), kolor gdy deszcz padal i troche mi chlapnelo w twarz sie nie rozmazal/nie splynal. Dobra alternatywa jak ktos lubie takie rzeczy. Do tej pory wolalam podkreslac brwi cieniem i utrwalac bezbarwna odzywka, ale ze moja spaprali i przestala utrwalac to sprobowalam z takimi zelami.

POza tym mialam slynny samoopalacz Lavera. jak dla mnie najlepszy jaki mialam, ale ze ja i tak nosze spodnie albo dulugie kiecki to nog nie musze sobie opalac, a rece to i tak troche sloneczka dostana, wiec mi to nie potrzebne, zamiast w tym roku dokonczyc oddalam kolezance, ktorej wczesniej zrobilam probke i bardzo lubi

http://www.ecco-verde.de/lavera/sonn...smilch-koerper

i ostatni zamawiajac pare rzeczy oprocz tego zelu do brwi dolozylam jeszcze sole do kapieli, zeby dojsc do przesylki darmowej

http://www.ecco-verde.de/lavera/dusc...lz-rose-garden

w tym sklepie co zamawialam byly tylko 4 rodzaje: roza, miod, limonka i pomarancza.
Zuzylam miod i owszem, fajna sol, ale takie cos to ja robie sobie sama, wiec eksta kupowac nie bede, jedynie jak mi troche brakowac bedzie do darmowej przesylki, to wsadze cos taniego do koszyka.

a bym zapomniala mam jeszcze filtr mineralny, chyba trzecie lato juz bedzie i w tym roku chyba wywale nie zuzyjemy
https://www.viasalutis.de/lavera-bab...sf-20/a-10011/

jak to lavera, przez zwaratosc cynku bieli a moje dziecko juz jest w tym wieku ze to obciach a ja jeszcze przykladam sie mocno i wcieram mocno, zeby jak najmniej bielilo i to tez mu nie pasuje, w konsekwencji uzywalismy zadko. Kupilam juz nowy filtr mineralny, ktory nie bieli, na twarz jest mi on za ciezki, ale na cialo bardzo mi sie podoba, wiec bedziemy uzywac. jak by kogos interesowalo to jest to ten produkt

http://www.ecco-verde.de/eco-cosmeti...f-30-ohne-duft


edit:
zapomnialam, ze przeciez tez pasty uzywamy z Lavera. Moje dzieco uzywa tej niebieskiej bez fluoru, a ja ostatni zakupilam za zielona mietowa z fluorem. Podobno do 20rz fluor ma sens i pomyslala ze jak on juz tak dlugo pasty bez fluoru uzywa to moze dobrze mu zrobi co jakis czas taka z fluorem, ale niestety dla niego zbyt mocna, wiec ja ja wzielam. Owszem fajna, ladnie odswieza, ale nie jest taka piekaca jak klasyczne pasty.
Poza tym na polce stoi jeszcze zel do wlosow. Maly chcial, ale ze wlosy zapuszcza i juz ma boba, ale jeszcze grzywka nie jest rowna to i nie chce juz nic wcierac we wlosy , no i on jakis taki paprok jest ze musi gdzies ta glowe wsadzic albo lapskami malcha i sie wszystko rozwala. jego koloedzy w szkole jak wejda z ulozonymi wlosami to z takimi ze szkoly wyjda, a u niego czy wlosy krotkie czy dlugie i tak kazdy lata w swoja strone.
ja kupilam sobie lakier do wlosow i mi sie pdooba, utrwala dosc mocno jak na naturalny kosmetyk.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-05-16 o 08:45
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 14:58   #106
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zakupilam sobie ten barwiony zel do brwi

http://www.ecco-verde.de/lavera/make...style-care-gel

Uzylam 2 razy i narazie stoi bo mam w uzytku zel alverde. Poza tym Uzytkowo taki sam. Kolor jest jak by ciut ciemniejszy, ale minimalnie, te dwa uzycia krzywdy sobie nim nie zrobilam, utrwala tez tak samo delikatnie( jak na moje brwi), kolor gdy deszcz padal i troche mi chlapnelo w twarz sie nie rozmazal/nie splynal. Dobra alternatywa jak ktos lubie takie rzeczy. Do tej pory wolalam podkreslac brwi cieniem i utrwalac bezbarwna odzywka, ale ze moja spaprali i przestala utrwalac to sprobowalam z takimi zelami.
I jak lepszy Lavera czy Alverde? Miałam ten drugi ale zastanawiam się czy nie kupić teraz tego Lavera.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 10:36   #107
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki LAVERA - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
I jak lepszy Lavera czy Alverde? Miałam ten drugi ale zastanawiam się czy nie kupić teraz tego Lavera.
mam drugi egzemplarz i wlasnie dotarla kolejna maskare ale bez koloru.
Jesli chodzi o ta barwiona to przez zawartosc Shellack ciupke mocniej utrwala od alverde, ale ma tez o ton ciemniejszy odcien od jasnej alverde. Jak maskara jest swieza, to trzeba ze szczoteczka uwazac, tzn ja musze, bo latwo przedobrzyc i mam ciutke za mocny odcien, wtedy najlepiej jak mocniej oczy pomaluje, ale mysle ze ktos z ciemniejsza uroda, powinien byc z odcienia zadowolony i nie bedzie mial problemow ze przesadzi i brwi za ciemne. Jak mi sie pacnie i troche skora sie upacka kolo brwi, to nie ma problemu, opuszkiem palca mozna latwo zetrzec.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 11:36:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.