tradzik ach tradzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-02, 01:47   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

tradzik ach tradzik


od ponad roku mam problemy z tradzikeim na twarzy poprzedni dermatolodzy przypisywali mi "lekkie" leki po ktorych zarzyciu niewile sie zmienialo albo tez problemy powracaly .niedawno wybralam sie do kosmetyczki na oczyszczanie skory twarzy i polecila mi dobrego dermatologa .ten zas przepisal mi nastepujace specyfiki: differin nadzien benzacne na noc davercin oraz diane antykoncepcyjna
oczywiscie moge sie do tego dodtosowac ale... lekarz powiedzial o jeszce jednej ponoc skutecznej metodzie(przeraza mnie ona) pobieranie krwi z zyly i wstrzykiwanie jej w posladek najpierw 2ml potem zwiekszac dawke i zmniejszac razem okolo 12 wizyt ma mi to pomoc ale w zyciu nie dam wyssac z siebie krwi a potem jeszce wstrzyknac domiesniowo . czy to jest konieczne?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-02, 01:47   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
tradzik ach tradzik

od ponad roku mam problemy z tradzikeim na twarzy poprzedni dermatolodzy przypisywali mi "lekkie" leki po ktorych zarzyciu niewile sie zmienialo albo tez problemy powracaly .niedawno wybralam sie do kosmetyczki na oczyszczanie skory twarzy i polecila mi dobrego dermatologa .ten zas przepisal mi nastepujace specyfiki: differin nadzien benzacne na noc davercin oraz diane antykoncepcyjna
oczywiscie moge sie do tego dodtosowac ale... lekarz powiedzial o jeszce jednej ponoc skutecznej metodzie(przeraza mnie ona) pobieranie krwi z zyly i wstrzykiwanie jej w posladek najpierw 2ml potem zwiekszac dawke i zmniejszac razem okolo 12 wizyt ma mi to pomoc ale w zyciu nie dam wyssac z siebie krwi a potem jeszce wstrzyknac domiesniowo . czy to jest konieczne?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-02, 12:56   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

Kochana Załamana, nie znam sie byc może na wszystkich sposobach leczenia tradzika, ale wydaje mi sie po pierwsze,że za duzo tych specyfików na twarz, skóra bedzie Ci schodzic żywcem! O ile wiem nie powinno sie mieszac Differinu z innymi lekami przeciwtrądzikowymi. A co do ostatniej metody wydaje mi sie zupełnie abstrakcyjna!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-02, 12:56   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

Kochana Załamana, nie znam sie byc może na wszystkich sposobach leczenia tradzika, ale wydaje mi sie po pierwsze,że za duzo tych specyfików na twarz, skóra bedzie Ci schodzic żywcem! O ile wiem nie powinno sie mieszac Differinu z innymi lekami przeciwtrądzikowymi. A co do ostatniej metody wydaje mi sie zupełnie abstrakcyjna!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-02, 19:48   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: tradzik ach tradzik

Hej! Ja również uważam ,że kuracja może być zbyt silna. Differin to dość silnie działający lek , benzacne słynie z tego ,że mocno wysusza skórę, a davercin... nie napisałaś czy przepisany jako lek doustny czy również zewnętrznie. Co do Diane 35 to już pisałam o tym leku -przypomnę tylko ,że podawany jest kobietom cierpiacym z powodu nadmiernej wrażliwości skóry na androgeny, kuracja przynosi zwykle dobre efekty (nie wcześniej niż po ok 3 miesiącach)- lek należy zażywać pod kontrolą ginekologa. Co do ostatniej opisanej przez Ciebie metody to słyszałam o takiej kuracji , ale ... wiem ,że była zalecana jakieś 40 lat temu , jaka jest skuteczność tej metody niestety nie wiem (nie słyszałam aby dermatolodzy walczyli w ten sposób z trądzikiem), wiem też ,że jest to bolesne.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-02, 19:48   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: tradzik ach tradzik

Hej! Ja również uważam ,że kuracja może być zbyt silna. Differin to dość silnie działający lek , benzacne słynie z tego ,że mocno wysusza skórę, a davercin... nie napisałaś czy przepisany jako lek doustny czy również zewnętrznie. Co do Diane 35 to już pisałam o tym leku -przypomnę tylko ,że podawany jest kobietom cierpiacym z powodu nadmiernej wrażliwości skóry na androgeny, kuracja przynosi zwykle dobre efekty (nie wcześniej niż po ok 3 miesiącach)- lek należy zażywać pod kontrolą ginekologa. Co do ostatniej opisanej przez Ciebie metody to słyszałam o takiej kuracji , ale ... wiem ,że była zalecana jakieś 40 lat temu , jaka jest skuteczność tej metody niestety nie wiem (nie słyszałam aby dermatolodzy walczyli w ten sposób z trądzikiem), wiem też ,że jest to bolesne.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 00:29   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

po pierwsze dziekuje za szybka i precyzyjna odpowiedz a po drugie cale szczescie bo i tak nie zamierzalam korzystac z tej metody. co do davercinu to jest do uzytku zewnetrznego 2,5% a zapomnialam napisac o jeszce jednym leku Dalacin doustnie co 8 godzin to tez jakis antybiotyk ...martwi mnie jednak to co powiedziala kati.n czy differinu naprawde nie mozna laczyc z innymi specyfikami? och i jak ja mam sobie z tym poradzic?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-02-03, 00:29   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

po pierwsze dziekuje za szybka i precyzyjna odpowiedz a po drugie cale szczescie bo i tak nie zamierzalam korzystac z tej metody. co do davercinu to jest do uzytku zewnetrznego 2,5% a zapomnialam napisac o jeszce jednym leku Dalacin doustnie co 8 godzin to tez jakis antybiotyk ...martwi mnie jednak to co powiedziala kati.n czy differinu naprawde nie mozna laczyc z innymi specyfikami? och i jak ja mam sobie z tym poradzic?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 15:25   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

Czesc,Ja mialam tez problemy ze skora(byl to dermatit,allergia--cala twarz mialam czerwona,w jakis plamach,swiad..)i mi tez lekarz zalecil kuracje,z krwia,o ktorej tutaj piszesz.Nazywa sie to autogemoterapia i stosuje sie nadal przy roznych problemach ze skora,poprawia to imunitet organizmu i skory.Ja przeszlam caly kurs -10 razy-i musze powiedziec ze wcale to nie jest bolesne,a skutek naprawde bardzo dobry.Prawie odrazu byly widoczne poprawy.[img]icons/icon7.gif[/img]Pozdr.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 15:25   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

Czesc,Ja mialam tez problemy ze skora(byl to dermatit,allergia--cala twarz mialam czerwona,w jakis plamach,swiad..)i mi tez lekarz zalecil kuracje,z krwia,o ktorej tutaj piszesz.Nazywa sie to autogemoterapia i stosuje sie nadal przy roznych problemach ze skora,poprawia to imunitet organizmu i skory.Ja przeszlam caly kurs -10 razy-i musze powiedziec ze wcale to nie jest bolesne,a skutek naprawde bardzo dobry.Prawie odrazu byly widoczne poprawy.[img]icons/icon7.gif[/img]Pozdr.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 18:24   #11
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: tradzik ach tradzik

Jeśli jeszcze ktoś ma jakieś doświadczenia z tą metodą to bardzo proszę o podzielenie się z nami doświadczeniami: na razie są dwie sprzeczne ze sobą opinie : bolesne czy nie bolesne, skuteczne czy nie skuteczne. Jednego jestem pewna ,że metoda bardzo stara i dość drastyczna. Ale jeśli skuteczna...
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-02-03, 18:24   #12
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: tradzik ach tradzik

Jeśli jeszcze ktoś ma jakieś doświadczenia z tą metodą to bardzo proszę o podzielenie się z nami doświadczeniami: na razie są dwie sprzeczne ze sobą opinie : bolesne czy nie bolesne, skuteczne czy nie skuteczne. Jednego jestem pewna ,że metoda bardzo stara i dość drastyczna. Ale jeśli skuteczna...
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 20:40   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

Powiem ci jedno ze ten lekarz ma calkowita racje na temat wstrzykiwania twojej krwi. Wiem cos na ten temat a nawet wiecej. Odpisz mi to ci wszystko powiem
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 20:40   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

Powiem ci jedno ze ten lekarz ma calkowita racje na temat wstrzykiwania twojej krwi. Wiem cos na ten temat a nawet wiecej. Odpisz mi to ci wszystko powiem
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 20:42   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

A ja moglabym sie dowiedziec?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-03, 20:42   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

A ja moglabym sie dowiedziec?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-05, 22:10   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

miga 23 prosze o dodatkowe informacje i jesli to mozliwe dokladne
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-05, 22:10   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

miga 23 prosze o dodatkowe informacje i jesli to mozliwe dokladne
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-06, 15:48   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

witam
od dawna mam problemy z tradzikiem ( nie tylko na twarzy, ale rowniez na plecach) czy moglaby mi pani polecic dobry krem oraz tonik na tego typu problemy
z gory dziekuje
Ps. z uwzglednieniem tego, ze jestem nastolatka( 14 lat)
acha przydalaby mi sie rownierz maseczka z glinki, ale nie wiem jaka wybrac...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-02-06, 15:48   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

witam
od dawna mam problemy z tradzikiem ( nie tylko na twarzy, ale rowniez na plecach) czy moglaby mi pani polecic dobry krem oraz tonik na tego typu problemy
z gory dziekuje
Ps. z uwzglednieniem tego, ze jestem nastolatka( 14 lat)
acha przydalaby mi sie rownierz maseczka z glinki, ale nie wiem jaka wybrac...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-07, 00:13   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

jesli moge sie wypowiedziec to powiem tak :co do glinki najlepsza bedzie zielona natomiast jezeli twoje problemy z tradzikiem ciagna sie juz dlugo to lepiej zglos sie do dermatologa poza kremem doradzi ci tez jak najszybciej poradzic sobie z twoim problemem co do naszej metody czyli autochemoterapii to mam pewne watpliwosci przeciez po tym zostaja siniaki a juz napewno po 10 ml krwi!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-07, 00:13   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

jesli moge sie wypowiedziec to powiem tak :co do glinki najlepsza bedzie zielona natomiast jezeli twoje problemy z tradzikiem ciagna sie juz dlugo to lepiej zglos sie do dermatologa poza kremem doradzi ci tez jak najszybciej poradzic sobie z twoim problemem co do naszej metody czyli autochemoterapii to mam pewne watpliwosci przeciez po tym zostaja siniaki a juz napewno po 10 ml krwi!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-12, 13:32   #23
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

Hej

na grudniowym Forum Dermatologii Estetycznej był prezentowany nowy produkt na trądzik. Nazywa się Dermaclin. Jest do nabycia w aptekach. Jest to myjka, która ma potwierdzoną badaniami klinicznymi skuteczność. Jakaś najnowsza japońska technpologia. Przy okazji podobno niedroga.
Zawsze można spróbować a przynajmniej nie jest to chemia i na pewno nie zaszkodzi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-12, 13:32   #24
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

Hej

na grudniowym Forum Dermatologii Estetycznej był prezentowany nowy produkt na trądzik. Nazywa się Dermaclin. Jest do nabycia w aptekach. Jest to myjka, która ma potwierdzoną badaniami klinicznymi skuteczność. Jakaś najnowsza japońska technpologia. Przy okazji podobno niedroga.
Zawsze można spróbować a przynajmniej nie jest to chemia i na pewno nie zaszkodzi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-26, 10:50   #25
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87
Re: tradzik ach tradzik

Czy ktoś wie coś więcej na temat tej myjki?Bo ja o niej słyszałam ale nigdzie nie mogę znaleść żadnych informacji na ten temat.
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-26, 15:55   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: tradzik ach tradzik

Oto cytat ze strony http://objawy.mediweb.pl/htm/choroby_31.htm
"Podawanie autoszczepionek w świetle współczesnej wiedzy nie ma żadnego uzasadnienia. Podobnie zarzucono jako szkodliwe metody leczenia bodźcowego, jak autohemo- i autoseroterapia."
Ja powiem tyle, ze moj tata, po ktorym odziedziczylam niestety okropny tradzik, przeszedl te terapie w mlodosci i od tego czasu skonczyly sie jego problemy z tradzikiem.
Ja natomiast bralam autoszczepionke i przez 2 lata mialam absolutny spokoj. Niestety po tym czasie wszystko wrocilo od nowa. W zeszlym roku przeszlam bardzo skuteczna terapie Unidoxem. Na twarzy nie mam ani jednego pryszcza od roku, natomiast plecy i dekolt to ciagle moje utrapienie.
Gdyby ktos chcial, to moge polecic dermatologa w Katowicach.
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:53   #27
Gliwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3
Dot.: tradzik ach tradzik

Cytat:
Napisane przez guest
od ponad roku mam problemy z tradzikeim na twarzy poprzedni dermatolodzy przypisywali mi "lekkie" leki po ktorych zarzyciu niewile sie zmienialo albo tez problemy powracaly .niedawno wybralam sie do kosmetyczki na oczyszczanie skory twarzy i polecila mi dobrego dermatologa .ten zas przepisal mi nastepujace specyfiki: differin nadzien benzacne na noc davercin oraz diane antykoncepcyjna
oczywiscie moge sie do tego dodtosowac ale... lekarz powiedzial o jeszce jednej ponoc skutecznej metodzie(przeraza mnie ona) pobieranie krwi z zyly i wstrzykiwanie jej w posladek najpierw 2ml potem zwiekszac dawke i zmniejszac razem okolo 12 wizyt ma mi to pomoc ale w zyciu nie dam wyssac z siebie krwi a potem jeszce wstrzyknac domiesniowo . czy to jest konieczne?
Przerażająca metoda , ale czy pomocna w tego rodzaju przypadłości???????:confu sed: Aż mrozi krew w żyłach brrry. Podobno jest skuteczna w przypadku gronkowca, stosuje się ją do dziś, nazywa się to autoszczepionką.. Mój kumpel miał taką terapię i okazała sie rewelacyjna, ale powtarzam w przypadku gronkowca ( pozbył się go). Jak to się ma do trądziku tego nie wiem. Ale chyba nie chciała bym tego wypróbować na własnej skórze , choć jestem już bardzo zdesperowana
Gliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.