Effaclar K czy Effidrate? B.pilne do B.Krajnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-14, 10:36   #1
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207

Effaclar K czy Effidrate? B.pilne do B.Krajnik


Co jest lepsze? Effaclar K czy Effidrate La Roche Posay? Czy może obydwa naraz? Cera tłusta, z rozszerzonymi porami. Jeśli dostanę odpowiedź, to pójdę od razu kupić, proszę, proszę o odpowiedź.
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-14, 10:36   #2
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Effaclar K czy Effidrate? B.pilne do B.Krajnik

Co jest lepsze? Effaclar K czy Effidrate La Roche Posay? Czy może obydwa naraz? Cera tłusta, z rozszerzonymi porami. Jeśli dostanę odpowiedź, to pójdę od razu kupić, proszę, proszę o odpowiedź.
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-14, 13:18   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Effaclar K czy Effidrate? B.pilne do B.Krajnik

Cześć, nie jestem p.Beatką, ale troszkę o tych kosmetykach czytałam bo polecił mi je dermatolog. Wtedy jakoś nieskorzystałam niestety ale wiem, że Effaclar K odnawia naskórek poprzez jego złuszczanie, skóra robi się gładsza. Effidrate to nawilżająca, lekka emulsja, która reguluje wydzielanie łoju i matuje. Ja mialam stosować Effaclar K na noc a Effidrate na dzień, tak więc kosmetyki te różnią się od siebie działaniem. To tyle mojej wiedzy...Może ktoś wie więcej...Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-14, 13:18   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Effaclar K czy Effidrate? B.pilne do B.Krajnik

Cześć, nie jestem p.Beatką, ale troszkę o tych kosmetykach czytałam bo polecił mi je dermatolog. Wtedy jakoś nieskorzystałam niestety ale wiem, że Effaclar K odnawia naskórek poprzez jego złuszczanie, skóra robi się gładsza. Effidrate to nawilżająca, lekka emulsja, która reguluje wydzielanie łoju i matuje. Ja mialam stosować Effaclar K na noc a Effidrate na dzień, tak więc kosmetyki te różnią się od siebie działaniem. To tyle mojej wiedzy...Może ktoś wie więcej...Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.