Mycie buzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-14, 11:37   #1
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana

Mycie buzi


Dermatolog zaleca mi mycie twarzy wodą z mlekiem, a następnie spłukanie wodę. Mam cerę tłustą i wrażliwą, czasami pojawia mi się trochę trądziku, ale są to pojedyńcze krostki, na które stosuję zapisane kremy (Hascoderm i maść robioną o podobnych właściwościach). Czy takie mycie buzi jest odpowiednie?
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 13:59   #2
Chrumka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 4
Re: Mycie buzi

Ehhh wiem co czujesz!!Mam podobne problemy ale nie nie mam potrzeby korzystania z porad lekarz. Mam dostep do bardzo dobrych kosmetykow. Dzieki nim ustrezglam sie zmian na policzkch (bym miala jak po niedoleczoneju ospie).Zalecam Ci żel antybakteryjny do mycia buzi oraz pianke do twarzy z firmy A.T.W. Jesli chcesz więcej informacji daj mi znac. Pozdrawiam
Natalia-Kosana napisał(a):
> Dermatolog zaleca mi mycie twarzy wodą z mlekiem, a następnie spłukanie wodę. Mam cerę tłustą i wrażliwą, czasami pojawia mi się trochę trądziku, ale są to pojedyńcze krostki, na które stosuję zapisane kremy (Hascoderm i maść robioną o podobnych właściwościach). Czy takie mycie buzi jest odpowiednie?
Chrumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 17:31   #3
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Mycie buzi

Chrumka napisał(a):
> ... Zalecam Ci żel antybakteryjny do mycia buzi oraz pianke do twarzy z firmy A.T.W. Jesli chcesz więcej informacji daj mi znac. Pozdrawiam

Ja chętnie czegoś się dowiem
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 17:38   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Mycie buzi

ale to nie są profesjonalne kosmetyki chyba..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 22:47   #5
Chrumka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 4
Ach ta nasza uroda.... :)

Zapewne wiesz doskonale, że niewiele rzeczy (a tym bardziej jeśli chodzi o sparwy kosmetyczne!) da się opisać w kilku slowach. Ale co tam, postaram się.
Działalność firmy A.T.W. skupia się na produkcji i dystrybucji kosmetyków pielęgnacyjnych z wyciągami homeopatycznymi dla całej rodziny. Stara się zaoferować wszystkie rodzaje kosmetyków potrzebnych do zdrowej pielęgnacji ciała w domu. Najwyższa jakość surowców oraz całkowicie naturalne ich pochodzenie (roślinne) pozwala zaoferować kosmetyki najbardziej wrażliwym Klientom.
Kilka poteznych plusow tych kosmetykow:
-bez chemii
-POLSKIE NA POLSKA KIESZEN!!
-dla calej rodzinki
-nawet dla alergikow i niemowlat
-gama zastosowań bardzo szeroka.
Ja nawet zmywam nimi naczycia! Są równie dobre jak środki chemiczne tylko nie niszczą skóry. A tańsze niż zmywarka
I jeszcze jedno: nie sa to kosmetyki kolorowe tylko pielegnacyje. Tzw. "kolorówka" jest tylko dodatkiem.
Jesli komuś zależy na urodzie a nie tuszowaniu problemów - polecam.
Jeśli jeszcze będą jakieś pytania (a na pewno tak postaram się odpowiedzieć na każde.
Pozdrawiam
Chrumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 22:51   #6
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Mycie buzi

A ja ci odradzam A.T.W. Mam badzo zle wspomnienia z uzywania kosmetykow tej firmy. Mam cere normalna ze sklonnoscia do wysuszana, bardzo wrazliwa i alergiczna. Wole sobie nie przypominac co z moja cera zrobily kosmetyki A.T.W. Papier scierny, to za malo powiedziane... Dzieki bogu mam to za soba. Obecnie stosuje pianke Idea 25, Citro Biotic a do zmywania makijazu Physiogel i ten zestaw bardzo mi sluzy
Co prawda profesjonalne to nie jest, ale wydaje mi sie, ze moze byc przydatne zarowno co cery tlustej, a tym bardziej wrazliwej

Pozdrowienia,
Cheetah

p.s. Dlaczego mam wrazenie, ze to kolejna 'reklama' A.T.W.?
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 22:57   #7
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Ach ta nasza uroda.... :)

> Kilka poteznych plusow tych kosmetykow:
> -bez chemii

Taaaak, na pewno, a to co mnie uczulilo, to pewnie wyciag z zielonego jabluszka.. (Zeby nie byc goloslowna, to dermatolog powiedzial, ze musialy byc to jakies sztucznosci )

> -POLSKIE NA POLSKA KIESZEN!!

Mysle, ze na wizazu dowiedziono juz, ze sa jeszcze lepsze i na bardziej polska kieszen.

> -dla calej rodzinki
> -nawet dla alergikow i niemowlat

Jestem alergikiem i ta firma na pewno nie jest dla mnie.
A swojego dziecka nie skazywalabym na takie dzialanie kosmetykow.

> -gama zastosowań bardzo szeroka.

Ja znam tylko jedno...

Pozdrowienia,
Zdegustowana Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-16, 23:07   #8
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Ach ta nasza uroda.... :)

Chrumka napisał(a):
> Działalność firmy A.T.W. skupia się na produkcji i dystrybucji kosmetyków pielęgnacyjnych z wyciągami homeopatycznymi dla (...ciach!)

Chciałbym zapewnić, że działalność oparta na kryptoreklamie podlega opłatom, tak jak normalna reklama.

Na kogo mam wystawić fakturę? Proszę o dokładne namiary na maila zlosliwiec@wizaz.pl.

Dziękuję za skorzystanie z reklamy portalu Wizaż.pl


p.s.
Cennik reklamowy: http://www.wizaz.pl/reklama.php
Podstawa wystawienia faktury: <a href=http://www.wizaz.pl/MediaKit/copyright.php>warunki korzystania z portalu</a>
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 23:12   #9
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Ach ta nasza uroda.... :)

niestety kosmetyki A.T.W zawierają konserwanty,środki zapachowe, zapewne i barwiące -jak w przypadku wielu firm są osoby zachwycone tymi kosmetykami ,ale są również takie ,którym te kosmetyki zupełnie nie służą.Dlatego nie można tak jednoznacznie zachwalać kosmetyków -czy będą odpowiednie okazać się może tylko po wypróbowaniu.
Akurat żele do mycia twarzy tej firmy mogę pochwalić - polecam Żel do mycia i demakijażu twarzy. Z innych firm może poproś o próbkę SVR - bardzo dobre ,apteczne kosmetyki
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 23:15   #10
Chrumka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 4
Kosmetyki profesjonalne.

Witam
Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "kosmetyka profesjonalna" ale odpowiem tak:
Tych kosmetyków używają i polecają lekarze. Wielu z nich para się takimi profesjami jak: stomatolodzy, dermatolodzy, specjaliści dermatolodzy, ginekolodzy i położnicy. Więc nie może być to czcza gadanina
Oczywiście nie reklamuje ich żadna znana osoba ( choć wielu ze znanych twarzy ich używa) ale pewnie dlatego kosmetyki są w ten sposób tańsze.
Wiele kosemtyczek w swych gabinetach ma profesjonalne opakowania tych kosmetyków i oczywiście wykozystują je do zabiegów. Powstają salony kosmetyczne, które nie tylko współpracują z firmą A.T.W. ale mają w swej ofercie TYLKO jej kosmetyki.
Jednym z wielu argumentów jest również ten, iż są to kosmetyki wspomagające leczenie.
Jeśli masz dodatkowe pytania, jeśli jesteś spragniona informacji, postaram się odpowiedzieć na każde z nich
Pozdrawiam @-->--
Chrumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 23:15   #11
Chrumka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 4
Kosmetyki profesjonalne.

Witam
Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "kosmetyka profesjonalna" ale odpowiem tak:
Tych kosmetyków używają i polecają lekarze. Wielu z nich para się takimi profesjami jak: stomatolodzy, dermatolodzy, specjaliści dermatolodzy, ginekolodzy i położnicy. Więc nie może być to czcza gadanina
Oczywiście nie reklamuje ich żadna znana osoba ( choć wielu ze znanych twarzy ich używa) ale pewnie dlatego kosmetyki są w ten sposób tańsze.
Wiele kosemtyczek w swych gabinetach ma profesjonalne opakowania tych kosmetyków i oczywiście wykozystują je do zabiegów. Powstają salony kosmetyczne, które nie tylko współpracują z firmą A.T.W. ale mają w swej ofercie TYLKO jej kosmetyki.
Jednym z wielu argumentów jest również ten, iż są to kosmetyki wspomagające leczenie.
Jeśli masz dodatkowe pytania, jeśli jesteś spragniona informacji, postaram się odpowiedzieć na każde z nich
Pozdrawiam @-->--
Chrumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-16, 23:16   #12
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: Mycie buzi

Jeśli nie masz uczulenia na mleko to wydaje mi się to calkiem dobrym pomysłem - bo na pewno łagodzi podrażnienia i nawilża. Przede wszystkim jednak najlepiej używać do mycia buźki mineralki ( i to nisko zmineralizowanej)
Dodam jeszcze, ze to iz jakieś kosmetyki są polecane do Twojego typu cery to nie znaczy, że badą Ci służyć - np. ADERMA Exomega firmy Ducray (swoja drogą bardziej medyczny nawet niż kosmetyczny krem - jak coś pochrzaniłam w nazwie to sorry - ale chyba jeszcze nie widziałam kremu z taką ilością napisów na opakowaniu) do skóry atopowej - a taką niestety mam - najnormalniej w świecie mi ją podrażnia - więc niestety trzeba szukać odpowiednich preparatów dla siebie.
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 23:18   #13
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Do Chrumki

Twój dostęp do forum został właśnie zablokowany.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-17, 00:28   #14
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Do złośliwca

Brawo Zło!

Uznanie za błyskawiczną reakcję!

Powinieneś się zatrudnić w telewizji publicznej jako antyindoktrynator było by to społecznie pożądane

Pozdrawiam
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-17, 08:49   #15
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Kosmetyki profesjonalne.

Chrumka napisał(a):
> Witam
> Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "kosmetyka profesjonalna" ale odpowiem tak:
> Tych kosmetyków używają i polecają lekarze. Wielu z nich para się takimi profesjami jak: stomatolodzy, dermatolodzy, specjaliści dermatolodzy, ginekolodzy i położnicy. Więc nie może być to czcza gadanina
> Oczywiście nie reklamuje ich żadna znana osoba ( choć wielu ze znanych twarzy ich używa) ale pewnie dlatego kosmetyki są w ten sposób tańsze.
> Wiele kosemtyczek w swych gabinetach ma profesjonalne opakowania tych kosmetyków i oczywiście wykozystują je do zabiegów. Powstają salony kosmetyczne, które nie tylko współpracują z firmą A.T.W. ale mają w swej ofercie TYLKO jej kosmetyki.
> Jednym z wielu argumentów jest również ten, iż są to kosmetyki wspomagające leczenie.
> Jeśli masz dodatkowe pytania, jeśli jesteś spragniona informacji, postaram się odpowiedzieć na każde z nich
> Pozdrawiam @-->--

ja też nie do końca wiem co rozumiem pod pojęciem "profesjonalne" - to była prowokacja.

nikt z takim uporem i tak zagorzale nie chwali swoich nawet najulubieńszych kosmetyków.. zresztą autorka pierwszego posta zadała zupełnie inne pytanie, niż "polećcie mi jakieś dobre kosmetyki".
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-17, 16:01   #16
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: Mycie buzi

Nie wiem, jak to jest z mlekiem, ale w młodych "trądzikowych" latach przy mieszano - tłustej cerze sprawdzało mi się mycie twarzy naparem z rumianku. Najpierw czymś delikatnym zmywałam makijaż, potem sporo tym rumiankiem, no i jakiś delikatny krem. Rano też rumiankiem. Zauważyłam wtedy, że przy takich kłopotach unikanie kranówy jest dobre. Albo jak myjesz mlekiem z wodą, a potem płuczesz wodą to przegotowaną, albo jak powiedziała Alraune mineralną.
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-17, 16:06   #17
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: Mycie buzi

Do Natalia Kosana: A tu masz linka do domowej roboty toniku dla tłustej i wrażliwej cery zamieszczonego przez Kruszynkę:
http://www.wizaz.pl/porady/censura.p...ils&itemid=311
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.