Normamat a naczynka!!!!Proszę o pilną poradę!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-09, 13:47   #1
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika

Normamat a naczynka!!!!Proszę o pilną poradę!!!


Witam Was kochane koleżanki!
Otóż mam pytanko a propo wycofywanej już serii Normamat Erisa!
Zacznę więc od początku!
Jestem posiadaczką cery mieszanej przetłuszczającej się w okolicach strefy T i niestety z rozszerzonymi naczynkami - są niewielkie, ale są! Wiele kremów już przetestowałam i niestety jeszcze nie znalazłam takiego z którego byłabym zadowolona! Ostatnio na KW przeczytałam wiele pozytywnych opinii na temat beztłuszczowego żel-kremu nawilżająco odżywczego oraz o maseczce ściągająco wygładzającej! Moje pytania są następujące:
1. Czy mojej skórze nie zaszkodzi taka maseczka ściągająca?
2. Czy ta maseczka to aby nie to samo co ta nowa maseczka też z ERISA tylko do cery mieszanej (taka zielona glinka z niebieską nakrętką - arnikowo coś tam)???
3. Czy ten kremik jest naprawdę taki dobry?
Otóż w sklepie on-line ERISA jest jeszcze do zakupienia w promocji kremik + maseczka i mam wielką chętkę kupić sobie, ale nie jestem pewna czy to dobry wybór przy takiej cerze jak moja!
Dodam że używam kosmetyków z FlosLeku do cery naczyńkowej (jestem z niej bardzo zadowolona) w tym również kremu nawilżającego ale tylko na noc bo strasznie człowiek się po nim świeci! A póki co to mam kilka próbek z firmy THALGO do cery mieszanej i właśnie testuję, ale to nie jest to!
Jesem już mocno skołowana więc bardzo proszę o pomoc!!!
Ps. sorki że tak się rozpisałam ale komu sie tu wyżalić jak nie wam kochaniutkie!!!!
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-09, 13:56   #2
Teri
Raczkowanie
 
Avatar Teri
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 216
Re: Normamat a naczynka!!!!Proszę o pilną poradę!!!

Moge Ci odpowiedziec tylko w kwestii naczynek. Mam cere podobna to Twojej i kiedys regularnie uzywalam serii Normamat, lacznie z maseczkami: sciagajaca z glinka (po nalozeniu robil sie z czlowieka potwor z jasno niebieska twarza) oraz taka z wyciagiem z lili wodnej. Po zadnej z nich nie zaobserwowalam zadnych niepozytywnych objawow dotyczacych moich naczynek (ani zadnych innych).
__________________
Normal is not something to aspire to, it's something to get away from. Jodie Foster
One should always keep an open mind, but not so open that one's brains fall out. Bertrand Russell

Teri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 07:08   #3
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Re: Normamat a naczynka!!!!Proszę o pilną poradę!!!

Teri dziękuję bardzo za odpowiedź!!!
Może mnie też nie zaszkodzi ta maseczka, ale chciałabtym aby ktoś rozwiał moje inne wątpliwośći zawarte w pierwszym poście tj. czy ta maseczka to nie ta sama co nowa z serii Eris do cery mieszanej i czy żel-krem nawilżająco odżywczy jest naprawdę skuteczny tzn. czy dobrze nawilża i czy matuje albo chociaż nie pozostawia buzi świecącej jak latarnia??

Wątek podciągam i czekam na inne opinie!!!!
Pozdrowionka!!!
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-10, 12:37   #4
Kasika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 921
GG do Kasika
Re: Normamat a naczynka!!!!Proszę o pilną poradę!!!

Może jednak ktoś cos wie na ten temat? Nie?
Bo obawiam się że oferta z e sklepu Erisa zniknie a ja się nie zdecyduję!!!
Nie chcę kaski kolejny raz na darmo wydać! Pooomocy!
__________________
Kasika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.