tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-26, 22:10   #1
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694

tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany


Dziewczynki, poszukuję tłustego, ciężkiego krmeu pod oczy na noc. Przejrzałam KW, i poza Ziają i Lancasterem nic tam takiego nie było?
Nie mam żadnych problemów ze skórą pod oczami, ale, od pisania pracy magisterskiej i siedzenia w akadamikowym, wiecznie suchym pokoju, strasznie mi się sciąga. Używam dobrego kremu na dzień (Elizabeth Arden), ale chciałabym go wspomóc jakimś nocnym natłuszczaczem.
Jaki krem Was osatnio rozdraznił? Pewnie byłby dobry Cena obojętna (ale niska wskazana).
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 22:37   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

a może re-lipid daxa? sama nie używałam, ale wiem, że Dziewczyny go sobie chwalą.może by się nadawał?
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 22:54   #3
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

Klasyczna Nivea Asiu Warstwa pod oczka, na początku biała, a potem powoli sie wchłania Sama stosuję z powodzeniem, a cena jaka jest każdy widzi
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 22:56   #4
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

Ty wiesz Buniu, że sama miałam to zaproponować,bo przez ostatnie dni tak właśnie używałam kremu nivea( miałam nie tyle suchą skórę na powiekach, co skorupkę ) , ale jakoś wstydziłam się przyznać do takich eksperymentów.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 22:59   #5
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

acha- nivejka sprawiła się na medal- po 2 (!!!) dniach używania raz dziennie( czyli dwóch aplikacjach!) po skorupce nie było śladu.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 23:05   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

Może Re Lipid Daxa? Sama mam ten problem, skóra pod oczami sucha jak wiórek. Ale u mnie cięzkie i tłuste kremy nie do końca się sprawdzają - rano budzę się z mocno spuchnietymi oczami. Osobiście najpierw nakładam zwykły krem pod oczy dowolnej maści, a na to Physiogel. I bardzo jestem zadowolona, physiogel znakomicie nawilża, a nie jest taki cięzki i nie jestem po nim spuchnięta.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 23:32   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

Re-Lipid nie jest tłusty i ciężki. Jest skuteczny, ale tłustym go nazwać nie można. Ciężki jest tylko w porównaniu do żeli pod oczy. Niemniej jest bardzo skuteczny.

Jeśli zależy Ci na tłustym i ciężkim preparacie to polecam krem z masłem kakaowym Ziaji - mi kiedyś bardzo pomógł.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-27, 08:31   #8
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

koko napisał(a):
> ale jakoś wstydziłam się przyznać do takich eksperymentów.

Czemu eksperymentów? To bardzo porządny krem uniwersalny i przynajmniej mnie nie uczula, jak wiele droższych
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-27, 08:35   #9
monika_t
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 908
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

olej z migdalow lub awokado....
monika_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-27, 08:40   #10
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

Kochane jesteście! Daxowi sie przyjze, bo to moja ulubiona firma . O masle kakaowym ziaji nie pomyslalam, a tez moze sie sprawdzic . Wlasnie wykanczam sloik oliwkowego na szyje i inne przesuchy, i jest fajny Do olejkow - nie mam dojscia, choc faktycznie, byly by pewnie najlepsze.

A co do Nivei... Od niej rozpoczne eksperymentowanie, bo oczywiscie mam w domu Tylko jedno pytanie: czy macie na mysli taki zwykly gesty kremik w niebieskiej PUSZCE ze zdjeciem? czy jaka inna wersje, jak plastik czy "cieply letni deszcz'?

biegne czytac na KW o Daxie
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-27, 08:49   #11
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

ja miałam na myśli ten klasyczny nivea- w niebieskiej puszce, czy też plastikowym pudełeczku. Myślę, że Bunia równiez myślała o tym.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-27, 08:54   #12
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

joannea napisał(a):
> Tylko jedno pytanie: czy macie na mysli taki zwykly gesty kremik w niebieskiej PUSZCE ze zdjeciem? czy jaka inna wersje, jak plastik czy "cieply letni deszcz'?
>
Niebieską Ona w zalezności od pojemności jest w plastiku (mam najmniejsze pudełeczko, chyba 2,89zł ), największa chyba 400 ml jest w puszcze, a po drodze wiele pośrednich opakowań http://www.nivea.pl/subbrandcontents.php?pid=6&psid=0&
Krem jest początkowo dosć "tępy", dlatgo warto chwilę ogrzać w dłoni

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-27, 11:01   #13
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Re: tłusty ciężki kerm pod oczy poszukiwany

A myślałaś o olejku z wiesiołka. Jest w kapsułkach, które trzeba przekuć. Uzywam, gdy czuje podrażnienie w okolicach oczu. ładnie nawilża i uspokaja.
Do łykania też jest dobry.
firma OEPAROL
Pozdrawiam
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-27, 23:08   #14
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: tłusty... wycofuja Len&Retinol

Kochane! Eksperyment z Nivejka podejme dzisiejszej nocy . Dziekuje bardzo za sugestie . Szczegolnie za te z rozgrzaniem w dloniach bo konsystencja wydawala mi sie zbyt zbita, by pakowac go na oczka, a teraz juz wiem, co zrobic.
ALE MAM KOMUNIKAT: dzis po drodze do biblioteki przelecialam sie po perfumeriach (dziwnie jakos sa zawsze po drodze , w celu przyjrzenia sie Daxowi i jeszcze Pollenie Ewie, ktora wczoraj rzucila mi sie w oczy na KW, jako ulubiony kosmetyk moich ulubionych Wizazanek . W sklepie firmowym Polleny Eay (tym na 6-tego sierpnia) pani powiedziala, ze seria Len i Retinol jest wycofywana, i ze oni juz tego kremiku pod oczy nie maja i miec nie beda (podobnie jak maseczki poprawiajacej owal twarzy). I ze bede miec duzo szczescia, jezeli znajde je gdziekolwiek indziej. Co do wycofywania, nie wiem, czy mowila prawde, ale faktem jest, ze nie moglam go znalezc w zadnym nastepnym sklepie
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 00:28   #15
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: tłusty... wycofuja Len&Retinol

joannea napisał(a):
> ALE MAM KOMUNIKAT: dzis po drodze do biblioteki przelecialam sie po perfumeriach (dziwnie jakos sa zawsze po drodze , w celu przyjrzenia sie Daxowi i jeszcze Pollenie Ewie, ktora wczoraj rzucila mi sie w oczy na KW, jako ulubiony kosmetyk moich ulubionych Wizazanek . W sklepie firmowym Polleny Eay (tym na 6-tego sierpnia) pani powiedziala, ze seria Len i Retinol jest wycofywana, i ze oni juz tego kremiku pod oczy nie maja i miec nie beda (podobnie jak maseczki poprawiajacej owal twarzy). I ze bede miec duzo szczescia, jezeli znajde je gdziekolwiek indziej. Co do wycofywania, nie wiem, czy mowila prawde, ale faktem jest, ze nie moglam go znalezc w zadnym nastepnym sklepie

No coś podobnego kochana Asiu !!!! jestem w szoku bo ten krem pod oczy z tej serii jest rewelacyjny !!! muszę osobiście jutro tam lecieć i wybadać co i jak !!!
Kompletnie nie rozumiem niektórych firm i ich polityki jak coś dobrego i fajnego, a może na dodatek jeszcze nie drogiego to trzeba wycofać i walić reklamę na jakieś buble,buuu... jestem w szoku i pół nocy spać nie będę, a jutro wykupię chyba do ostatniego produktu wszystkie produkty z tej mojej ulubionej serii... to się nazywa strategia marketingowa,błeee...
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 08:18   #16
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: tłusty... wycofuja Len&Retinol

No właśnie, Iwonko, ja też wogóle nie rozumiem, o co im chodzi. Pamiętam niedawną sprawę z serią matujacą Erisu - dziewczyny też pisały e-maile do producenta... A w efekcie i tak wykupywały resztki ze sklepów, żeby zrobić zapasy.
Jeżeli przejdziesz się do Polleny, daj koniecznie znać, co i jak, bo bardzo jestem sama ciekawa. Pani, z którą ja rozmawiałam, to ta, która jest tam najczęściej, stoi przy pierwszym stoisku od wejścia, taka krótko ostrzyżona, z pasemkami blond (jakiś taki pasiasty balejaż), w okularach, koło 35 lat. Ona stwierdziła, że stare serie muszą być wycofywane, żeby mogły przyjśc nowe, ale jakoś bez wiary to mówiła (bardziej na zasadzie: no taka pani męcząca, co ja mam powiedzieć).

Najzabawniejsze jest to, że jest właściwie ta seria jest najwyżej oceniana na KW...


Iwonalodz napisał(a):
> No coś podobnego kochana Asiu !!!! jestem w szoku bo ten krem pod oczy z tej serii jest rewelacyjny !!! muszę osobiście jutro tam lecieć i wybadać co i jak !!!
> Kompletnie nie rozumiem niektórych firm i ich polityki jak coś dobrego i fajnego, a może na dodatek jeszcze nie drogiego to trzeba wycofać i walić reklamę na jakieś buble,buuu... jestem w szoku i pół nocy spać nie będę, a jutro wykupię chyba do ostatniego produktu wszystkie produkty z tej mojej ulubionej serii... to się nazywa strategia marketingowa,błeee...
>
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 09:40   #17
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: tłusty... wycofuja Len&Retinol

Właśnie, ja w zeszłym tygodniu też szukałam kilku produktów Polleny i weszłam do drogerii która prowadzi ich firmowe stoisko. Ekspedientka powiedziała że czekają na przedstawiciela (który notabene nie pojawia się)i nie wiedzą co będzie z tą firmą bo Pollenę ma przejąć jakiś koncern francuski. Ile w tym prawdy nie wiem. Pozdrawiam.
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 12:44   #18
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: tłusty... wycofuja Len&Retinol

Fatalne wieści! Nie rozumiem czym się kierują marketingowcy choć w tym przypadku chyba nie chodzi o odświeżenie marki... mam niejsane pojęcie, że firma albo zniknie z rynku albo ktoś ją przechwyci. U mnie w Gdańsku kiedyś kosmetyki Polleny Ewy były dostępne w każdym sklepie, od jakiegos czasu jest ich coraz mniej, i sa tylko te najpopularniejsze linie (Bursztyn, Len i Retinol własnie, Len). Szkoda, bo bardzo cenię tę firmę. Wydaje mi się że w 3mieście jest jeszcze sporo dostępnych kosmetyków z tej linii, przejdę się po sklepach i sprawdzę. Kremu z serii Len+retinol sama używałam długo i wiernie, ostatnio chciałam sobie kupić maseczki na twarz i szyję z tej linii. Sprawdzę, wydaje mi się że co nieco jeszcze powinno zostać. U mnie największy wybór Polleny był o dziwno nie w drogerii ale w markeciuku Bomi tam poluję ma moją ukochaną serię Eva Medica
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.