Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 22:09   #1
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950

Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY


jest to Serum do skóry wokół oczu Faberlica LU5, producent obiecuje rozjasnienie cieni pod oczami
oto 5 pierwszych skladnikow tego kremu i prosba do tych, co sie na tym zdaje o ich zweryfikowanie
- aqua, sesame oil, caprylic/capric triglyceride, giycerin, aquaftem
oto pozostale skladniki:
squalane, d-panthenol, witch hazel (hamamelis virginiana) extract,
hydrogenated lecithin, c12-16 alcohols, palmitic acid, tocopheryl acetate,
pentaerythrityl tetraisostearate, butylene glicol, horse chestnut (aesculus
hippocastanum) extract, lady's thistle (silybum marianum) extract, camelia
sinensis extract, hydrolyzed wheat protein, carbomer, tea, hyaluronic acid,benzil alcohol, metylparaben, buthylparaben, parfum

czy to cos wyjasnia?
podaje tez link na alegro, gdzie mozna ten kremik nabyc i prosze o wszelkie opinie
moze ktos juz go stosowal?
http://www.allegro.pl/item98536196_z...czami_lu5.html

Edytowane przez moriam
Czas edycji: 2006-04-18 o 21:15
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 17:48   #2
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: KREM POD OCZY, 5 pierwszych skladnikow podaje, ktos pomoze ocenic?

Ja się nie znam tak jakoś ale ja bym chyba nie kupowała... W życiu nie słyszałam o takiej firmie a naprawdę często zachodzę do kosmetycznych sklepów Najlepiej wybierz się do apteki czy do jakiegoś dobrego sklepu kosmetycznego tam napewno Ci doradzą i wszystko wytłumaczą
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:40   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: KREM POD OCZY, 5 pierwszych skladnikow podaje, ktos pomoze ocenic?

olej sezamowy, trójglicerydy, gliceryna- to dobre składniki natłuszczające, nawilżające. jeśli oczekujesz intensywnego działania przeciwzmarszczkowego- to raczej bym sobie nie obiecywała zbyt wiele. ale do codziennej pielegnacji lekko suchej skóry powinien być OK. no, chyba, ze na dalszych pozycjach ma jakieś składniki drażniące itp. co do działania na cienie- póki co, nie zawiera nic szczególnego.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:59   #4
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: KREM POD OCZY, 5 pierwszych skladnikow podaje, ktos pomoze ocenic?

Opis mówi, że ten Aquaftem wzmacnia działanie retinolu, więc to pewnie jakiś jego nośnik. Pięć składników to zbyt mało, żeby się zorientować co to za krem. Olej sezamowy, gliceryna czy trójglicerydy wchodzą w skład wielu kremów - i tych lepszych, i tych zupełnie przeciętnych.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:45   #5
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: KREM POD OCZY, 5 pierwszych skladnikow podaje, ktos pomoze ocenic?

dziekuje wam wszystkim za wypowiedzi, wypytam sie o dalsze skladniki i dolacze

Cytat:
Napisane przez PatkaM84
Ja się nie znam tak jakoś ale ja bym chyba nie kupowała... W życiu nie słyszałam o takiej firmie a naprawdę często zachodzę do kosmetycznych sklepów Najlepiej wybierz się do apteki czy do jakiegoś dobrego sklepu kosmetycznego tam napewno Ci doradzą i wszystko wytłumaczą
jest to firma, ktorej kosmetyki sa dostepne jedynie w dystrybucji, posiada wiele pochlebnych opinii.
drogeryjne i apteczkne kremiki tez nie sa mi obce, ciekawa jestem po prostu czegos nowego
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 08:09   #6
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: KREM POD OCZY, 5 pierwszych skladnikow podaje, ktos pomoze ocenic?

squalane - lipid; d-panthenol - prowitamina B5, łagodzi podrażnienia, nawilża; witch hazel (hamamelis virginiana) extract - ekstrakt z oczaru wirginijskiego, ma działanie ściągające i przeciwzapalne, więc pewnie ma radzić sobie z cieniami; hydrogenated lecithin - lecytyna, emulgator; c12-16 alcohols - jakiś alkohol; palmitic acid - kwas palmitynowy, natłuszcza, nawilża; tocopheryl acetate - witamina E; pentaerythrityl tetraisostearate - niestety nie wiem, butylene glicol - rozpuszczalnik, horse chestnut (aesculus hippocastanum) extract - ekstrakt z kasztanowca, wzmacnia naczynka krwionośne itd. - wiadomo, lady's thistle (silybum marianum) extract - ekstrakt z ostropestu, antyutleniacz; camelia sinensis extract - zielona herbata, antyutleniacz, działa tonizująco itd. - wiadomo jak; hydrolyzed wheat protein - proteiny pszenicy;carbomer - stabilizator, tea - jakby nazwa była niepełna, nie wiem co to jest, bo raczej nie herbata; hyaluronic acid - kwas hialuronowy, nawilża; benzil alcohol, metylparaben, buthylparaben - konserwanty, parfum - wiadomo.


Dopiero się wprawiam w czytaniu składów i nie potrafię ocenić, czy np. proporcje składników w kremie są właściwie dobrane. Nie wiem, czy to serum jest skuteczne, ale nie wygląda źle - witaminy, wyciągi roślinne, antyutleniacze, brak zapychaczy, niepotrzebnej chemii.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 10:34   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: KREM POD OCZY, 5 pierwszych skladnikow podaje, ktos pomoze ocenic?

dobry skład (niekoniecznie na cienie), dobra cena.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 16:17   #8
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: KREM POD OCZY, 5 pierwszych skladnikow podaje, ktos pomoze ocenic?

jeszcze raz dizekuje za wypowiedzi, zamowie ten kremik, jak nie pomoze , to chociaz nie zaszkodzi
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 20:37   #9
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Cool Antirougeurs na dzień. Diroseal na noc. Co pod oczy?

Mam cerę naczynkową. Na dzień stosuję Antirougeurs. Na noc Diroseal. A co przy tym zestawie kłaść pod oczy? Mam tam sińce odkąd pamiętam. I zaczynają pojawiać się również zmarszczki. Na razie używam Hydraphase LRP, ale jakoś nie skutkuje. Poradźcie...
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 20:57   #10
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Antirougeurs na dzień. Diroseal na noc. Co pod oczy?

Cytat:
Napisane przez green_tea
Mam cerę naczynkową. Na dzień stosuję Antirougeurs. Na noc Diroseal. A co przy tym zestawie kłaść pod oczy? Mam tam sińce odkąd pamiętam. I zaczynają pojawiać się również zmarszczki. Na razie używam Hydraphase LRP, ale jakoś nie skutkuje. Poradźcie...
A moe Actice C LRP? Witaminka C dodoatkowo rozjaśni sińce i uszczelni naczynka
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 21:04   #11
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Antirougeurs na dzień. Diroseal na noc. Co pod oczy?

Cytat:
Napisane przez L_V
A moe Actice C LRP? Witaminka C dodoatkowo rozjaśni sińce i uszczelni naczynka


Mam 27 lat. Czy mimo to mogę stosować ten krem?
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 21:08   #12
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Antirougeurs na dzień. Diroseal na noc. Co pod oczy?

Cytat:
Napisane przez green_tea
Mam 27 lat. Czy mimo to mogę stosować ten krem?
Ja mam 24 i używam go z powodzeniem. Active C polecany jest nawet 20-latkom. A poza tym, kremó nie dobieramy do wieku, tlyko do potrzeb skóry
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 10:12   #13
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Antirougeurs na dzień. Diroseal na noc. Co pod oczy?

Moim zdaniem, Diroseal pod oczy może zdziałać wiele dobrego, jeśli da mu się baaardzo dużo czasu. Pogrubienie naskórka spowoduje, że nie tylko zmarszczki, ale i sińce będą mniej widoczne.
Na dzień smaruję się kroplami Juvit, doskonale się pod oczy nadają, no i wit. C wspomaga działanie filtrów. Na sińce pomaga mi też krem z wit. C i fitohormonami z czerwonej koniczyny Flos-Leku - nie wiem, jak to się dzieje, ale działa świetnie.
A najważniejsze w przypadku skłonności do sińców to się porządnie wysypiać w dobrze wywietrzonym pomieszczeniu
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 22:46   #14
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 447
Dot.: Antirougeurs na dzień. Diroseal na noc. Co pod oczy?

Cytat:
Na dzień stosuję Antirougeurs. Na noc Diroseal. A co przy tym zestawie kłaść pod oczy?
to samo. na poczatku diroseal moze nie codziennie, musisz sprawdzic
__________________
scarface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 08:31   #15
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Antirougeurs na dzień. Diroseal na noc. Co pod oczy?

Cytat:
Napisane przez scarface
to samo. na poczatku diroseal moze nie codziennie, musisz sprawdzic
To prawda. Zaproponowałąm Active C ze względu na Twoje sińce. Ale możesz przecież stosować te kremy co do twarzy. Mozesz rózwnież kupic active C do twarzy a nie pod oczy - to to samo
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 10:18   #16
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Antirougeurs na dzień. Diroseal na noc. Co pod oczy?

Miałam próbkę Active-c pod oczy i strasznie mnie podrażniał...
mam nosorożcowatą skórę, mało co jest w stanie jej zaszkodzić (nie pamiętam czy zdarzyło się kiedyś coś takiego)
Miałam active c XL - smarowałam całą twarz łącznie z oczami, tak samo active c do cery suchej, redermiciem też wszędzie się pacałam - i nic się nie działao...a active c do oczu ---po prostu wyżerał mi oczy, migrował i szczypał niemiłosiernie...zużyłam go na szyję
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 08:18   #17
Matylda_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
coś przeciwzmarszczkowego pod oczy

Witam, czy możecie mi coś poradzić do stosowania pod oczy? Jestem już po 30, potrzebuję czegoś przeciwzmarszczkowego i działającego na zmarszczki już istniejące, do tej pory używałam rożnych kremów ale nie jestem zadowolona. Zastanawiałam się na stosowaniem Juvitu pod oczy (a jeśli Juvit to coś na to?). Mam wątpliwości czy warto wydawac pieniądze na kremy np. z górnej półki bo nie jestem przekonana, że dzialają. A może krem do twarzy np. Redermic również pod oczy? Będę wdzięczna jak mi coś doradzicie. Dodam, że karmię piersią więc na razie nie mogę chyba retinoidów. Pozdrawiam
Matylda_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 09:00   #18
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: coś przeciwzmarszczkowego pod oczy

Matylda_7
Skoro nie możesz stosować retinoidów to polecam pod oczy krem LRP Active C. Stosuje ponad dwa miesiące i widzę, że kurze łapki, które miałam pod oczami stały się mniej widoczne, uległy spłyceniu. Kremik jest bardzo delikatny nie podrażnia oczu.
Juvit jest zbyt ciężki, może migrować do oczu i powodować podrażnienie, a jeśli chciałabyś coś własnoręcznie robionego to serum na bazie kwasu askorbinowego (nie Juvitu) na całą twarz i pod oczy.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:26   #19
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: coś przeciwzmarszczkowego pod oczy

Cytat:
Napisane przez Matylda_7
Zastanawiałam się na stosowaniem Juvitu pod oczy (a jeśli Juvit to coś na to?). Mam wątpliwości czy warto wydawac pieniądze na kremy np. z górnej półki bo nie jestem przekonana, że dzialają. A może krem do twarzy np. Redermic również pod oczy? Będę wdzięczna jak mi coś doradzicie.
Juvit jest na glicerynie, i może zapychać, poza tym tworzy na skórze lepką niewchłanialną warstewkę.
Tu masz przepisy na sera z wit. C => http://www.biochemiaurody.com/DzialLab/serum-wit.c.htm
Najlepszym wyjściem jest robienie samej serum z kw. askorbinowego. Kupisz go w www.mazidla.com.
=> http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
W mazidlach znajdziesz w Receptariuszu fajne przepisy, nie tylko na sera z wit. c => http://mazidla.com/index.php?option=...id=18&Itemid=2
=> http://mazidla.com/index.php?option=...&id=1&Itemid=2

Polecane przez dziewczyny kremy z witaminą C to Activ C, Redermic firmy La Roche - Posay. Ten drugi oprócz wit. C zawiera również kwas hialuronowy, dobry nawilżacz.
Tu masz linki do wątków o tych kremikach
=> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=Redermic
=> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=Redermic

Jak już sprawisz cobie jakiś kosmetyk z wit. C to nie zapomniej w trakcie aplikacji o dekolcie i szyji.

Cytat:
Napisane przez Matylda_7
Dodam, że karmię piersią więc na razie nie mogę chyba retinoidów.
Niestety dopóki karmisz maluszka nie możesz używać retinoidów. Jednak to one najlepiej działają przeciwzmarszczkowo. Inne kremy m. in. te z wit. C tylko dobrze nawilżąją skórę, dzięki czemu możesz mieć słudzenie spłycenia zmarszczek.

Miłej lektury
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 16:46   #20
Matylda_7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
Dot.: coś przeciwzmarszczkowego pod oczy

Dziewczyny, dziekuje za Wasze rady Contax, duże buziaki za tak szczegółowe informacje , na pewno z nich skorzystam. Pozdrawiam
Matylda_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 17:17   #21
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: coś przeciwzmarszczkowego pod oczy

Cytat:
Napisane przez Matylda_7
Contax, duże buziaki za tak szczegółowe informacje , na pewno z nich skorzystam. Pozdrawiam
Matylda nie ma sprawy, jak coś jeszcze potrzebujesz to śmiało pytaj.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 18:36   #22
peach_girl
Przyczajenie
 
Avatar peach_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
A co na since pod oczami?

Mam bardzo poważny problem z oczami, pod którymi występują since. Mam bardzo jasną cere i to troche brzydko wygląda. Chce się ich pozbyc. Macie jakieś skuteczne metody?
peach_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 10:27   #23
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: A co na since pod oczami?

Ja na since uzywalam roznych specyfikow (sztyft pod oczy z Vechy tez - nic nie pomogl) i nic nie pomaga na since.

Teraz robie sobie oklady z z torebek czarnej herbaty. Tzn. 2 torebki wrzucam do szklanki i zalewam woda tylko tyle, zeby sie torebki zamoczyly. Gdy ostagna klade je na oczy. Nieraz sie rozwalaja od wyciskania, to wtedy do tej herbatki wrzucam wacik, troche odciskam i na oczka.

Jest troszke lepiej, ale ja nie robie czesto, bo tpo mi strasznie skore pod oczami wysusza.

Ponoc dobre efekty daje robienie takich okladow 2 razy dziennie.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 21:17   #24
justa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Powieki

mój problem ciągnie się juz od kilkunastu lat.Moja skóra powiek jest bardzo rozciagnięta.Próbowałam już wszystkiego od kostki lodu,torebek wacików z herbatą .kremów proponowanych w wątkach na wizazu ,lecz moja skóra jak zauważyłam jest tak bardzo rozciągnięta,że osoby starsze ode mnie o 10.15 lat maja lepsza skóre powiek:-( jestem gotowa spróbować kremów złuszczających kwasów,retinoidów,by skóra powiek się dorze złuszczyła i powstała nowa.Jakie konkretnie produkty byłyby dobre na początek?Jakie stężenia?
justa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 08:13   #25
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Powieki

Raczej się nie łudż,że kremy skurczą skórę powiek.
Masz dwa wyjścia - albo zaakceptować takie powieki albo zoperować u dobrego chirurga plastyka.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 09:53   #26
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Powieki

z Avonu jest krem taki liftingujacy pod oczy i na powieki, nie wiem czy dobry, ale pozytywne opinie slyszalam na jego temat.
to link to KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14717
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 13:03   #27
justa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: Powieki

tak operacja jest nieunikniona,lecz muszę poczekać okolo 10 (wtedy będzie sie bardziej oplacało). Narazie bardzo by sie sprzydało choc minimalnie (pare milimetrów) skurczyć skóre.Czy retinoidy to dobry pomysł?
justa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 13:21   #28
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Powieki

Justa ja też mam opadające powieki i od lat stosuję rozmaite kremy na nie.Ostatnio używam Ystheal Avene.Na pewno ujędrniają one skórę,ale żaden krem nie spowoduje jej skurczenia o parę milimetrów.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 13:52   #29
justa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: Powieki

Pomóżcie wizażanki!
Jakie kremy zastosować na skóre powiek ? Jestem gotowa użyć wszystkiego z retinolem itp . Proszę o program pielęgnacji. Nie boję się podrażnienia przez mocniejsze kremy-będe kłaść krem bliżej łuku brwiowego by preparat nie dostał sie do oczu.
Boje sie ze krem Ystheal zamało pomoże.
justa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 13:56   #30
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Powieki

Przede wszystkim w jakim wieku jesteś i na czym polega to rozciągnięcie skóry powiek, bo nie kapuję.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-27 14:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.