Czy warto kupić drogi depilator? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-20, 14:41   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Czy warto kupić drogi depilator?


Taki powyżej 300 złotych, z różniastymi gadżetami i nakładkami zmniejszającymi ból?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-23, 13:42   #2
blackdoris
Przyczajenie
 
Avatar blackdoris
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Re: Czy warto kupić drogi depilator?

Wydaje mi się, że te bajerki działają na autosugestię i...kieszeń. Przez kilka lat używałam Brauna z jedną prędkością. Zmieniłam go na Philipsa z dwoma prędkościami i nakładką masującą. I owszem, jest lepiej, ale tylko dzięki możliwości regulacji prędkości (może ich być więcej). A żeby mniej bolało polecam: ciepła kąpiel + szorstka gąbka i mocne wytarcie ręcznikiem, a po depilacji nogi można schładzać np. żelami kojącymi i nawilżającymi.
Próbowałam kiedyś chłodzić brwi lodem przed depilacją i wcale nie bolało mniej...
Poza tym ten sprzęt szybko tanieje, widziałam nawet w pół roku pół ceny!
__________________
Doris
blackdoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-25, 00:49   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Czy warto kupić drogi depilator?

Moim zdaniem NIE...Mialam depilator Philipsa z dwoma predkosciami(to akurat przydatna fukcja) i teraz mam depilator z nasadka chlodzaca...To jest przereklamowane.. owszem, moze troszeczke zmniejszy to bol, ale minimalnie... i ta ciecz, ktora jest w tej nasadce (po trzymaniu cala noc w zamrazalniku) nie wytrzumuje "operacji" usuwania wlosow z tylko jednej !!! nogi i sie roztapia... i znowu trzeba to dziadostwo zamrazac...
Uwazam, ze jesli chodzi o bol przy depilatorach, to mozna sie go pozbyc tylko jedna metoda... czyli: regularnym stosowaniem depilatora, po kilku razach juz nie boli.... Ale za pierwszym razem..bol okropny, pamietam to doskonale [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img].
Teraz nie uzywam depilatora, bo i tak musialam to robic co tydzien (bo wloski maja rozna dlugosc i te najkrotsze depilator nie chwyci) i wrastaly.. okropnie wrastaly... zeby to jeszcze pojedyncze wloski ale nie.. chyba z 80% [img]icons/icon9.gif[/img]..
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-25, 09:19   #4
blackdoris
Przyczajenie
 
Avatar blackdoris
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Re: Czy warto kupić drogi depilator?

Mi też wrastały i robiły się stany zapalne, ale zauważyłam że żel peelingujący i szorstka gąbka bardzo pomagają. Nie cierpię odrastających włosków, więc robię poprawki co tydzień.
Raz zdecydowałam się na wosk (okrutna męka), ale miałam zastrzeżenia do dokładności i robiłam poprawki depilatorem...
Regularność? To podstawa! W innym przypadku polecam godzinę męki u kosmetyczki, a dopiero później depilator. (U mnie różnica była znaczna na udach ponieważ wcześniej nie byłam w stanie dotknąć się do nich depilatorem, TAAAKI BÓL, i je po prostu goliłam; a teraz luzik)
__________________
Doris
blackdoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-25, 10:06   #5
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: Czy warto kupić drogi depilator?

Wasze odpowiedzi są zupełnie niezachęcające. Myślałam, że depilatory to wygoda i spokój na co najmnej trzy tygodnie.
[img]icons/icon9.gif[/img] Sama juz nie wiem czy kupować czy nie.
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-25, 11:00   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Czy warto kupić drogi depilator?

Ja tez jestem w „kropce” bo planowałam kupić nowy depilator (philipsa – Satin Ice – przez niektóre z Was wychwalany a przez inne nie za bardzo) i nie wiem teraz co robić. Mam bardzo wrażliwą skórę a te nasadki chłodzące i masujące strasznie mnie kuszą. Póki co depilator jest u nas nieosiągalny, więc mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-25, 18:48   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Czy warto kupić drogi depilator?

Nie uzyska sie 3-tygodniowej gladkosci, bo wloski sa w roznym stanie wzrostu.. jedne sa juz na tyle dlugie, ze depilator je chwyci a inne sa jeszcze za krotkie..a jeszcze inne dopiero jutro po depilacji [img]icons/icon7.gif[/img] zaczna rosnac [img]icons/icon7.gif[/img]... Wiec to co pisza w gazetach jest smieszne.. i powiem prawde, denerwuje mnie. Ostatnio czytalam w Twoim Stylu jak to panienka, ktora nigdy wczesniej nie uzywala depilatora (bala sie bolu) jest zachwycona depilarotem z nasadka chlodzaca..i nic ja nie bolalo. Co to za bzdura! Tak moglaby powiedziec dziewczyna, ktora stosowala juz depilator powiedzmy od roku i teraz dostala ten z nasadka.. ale nie dlatego, ze nasadka spowodowala znikniecie bolu ale przyzywczajenie powoduje, ze nie jest to dla niej bol. Takze nie wierzecie w te cuda...bo to zaden cud...niestety.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-26, 15:22   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Czy warto kupić drogi depilator?

Zgadzam się z nineczką [img]icons/icon7.gif[/img]
Do depilatora i bólu z tym związanego trzeba się przyzwyczaić. Te droższe depilatory mają to same działanie i z tym samym skutkiem co te tańsze. (czy kupisz Philipsa z nasadką chłodzącą czy zwykłego Brauna z dwoma prędkościami to bedzie prawie to samo)
Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.