Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 14:12   #1
adriannamucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46

Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury


Agencja marketingu szeptanego

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-05-23 o 19:00
adriannamucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:04   #2
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

Czy to TEN sklep? Bo jeśli tak to tam jest napisane:

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:00   #3
adriannamucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Czy to TEN sklep? Bo jeśli tak to tam jest napisane:

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
Tak to ten sklep.
Wiem, że darmowe przesyłki mają tylko jeżeli zrobisz przedpłatę na konto. W przypadku probrania płacić chyba 20 zł.

Ja kupowałam i nic nie płaciłam, widać mają mały błąd na stronie, na górze po lewej stronie jest baner informujący o darmowej przesyłce.
Ja złożyłam już 3 zamówienia u nich i nie płaciłam za przesyłkę.
adriannamucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:46   #4
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

Weszłam na stronę, którą podała adriannamucha i muszę przyznać, że wyglądają bardzo interesująco. Na przykład ich oferta przeróżnych olejków do ciała jest ogromna. Mam też pytanie: czy ktoś miał okazję używać dezodorantów lavery albo logony? Czy one działają? Bo większość naturalnych dezodorantów jakie używałam niestety ma znacznie słabsze działanie od zwykłych dezodorantów drogeryjnych, a mi by zależało żeby znaleźć jakiś naturalny, ale mimo wszystko w miarę dobry.

Aha, jeśli chodzi o kosmetyki Rhea to ja osobiście nie bardzo polecam... Piękne kolory, ale są bardzo nietrwałe. Tak samo ich pudry nie cieszą się też zbyt dużym powodzeniem wśród wizażanek. Myślę, że lepsze kosmetyki mineralne z takich dostępnych w Polsce to Everyday Minerals, no ale to już chyba co kto lubi.

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2010-12-01 o 19:54
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 01:38   #5
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

ja miałam pomarańczowa laverę. Używałam w lato, likwiduje zapach potu, ale nie chroni przed poceniem. Wąchałam tez spraye logony- strasznie zajeżdżają denaturatem
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 17:16   #6
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

Cytat:
Napisane przez adriannamucha Pokaż wiadomość
Z minerałami dopiero zaczynam, wiec Rhea są jedyne jakie używałam i jestem zadowolona. Przetestowane mam już cienie, róż do policzków i korektory. Myślę, że następnym razem pokuszę się i sprawdzę Everyday Minerals
Jak lubisz Rheę (kolory cieni mają piekne i miłą obsługę, tak więc to nie jest zła firma tak z zasady ) to Ci powiem jakiego tricku używałam, żeby cienie się trzymały cały dzień Na przykład jeśli chcesz użyć jednego z ich cieni jako eyelinera (polecam kolor eggplant dark, cudo jako eyelinerek) to użyj go na mokro, ale nie z wodą tylko z.... kroplami do oczu Ktoś podał taki myk z cieniami mineralnymi na YT i przetestowałam - faktycznie, działa!
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 12:59   #7
adriannamucha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Jak lubisz Rheę (kolory cieni mają piekne i miłą obsługę, tak więc to nie jest zła firma tak z zasady ) to Ci powiem jakiego tricku używałam, żeby cienie się trzymały cały dzień Na przykład jeśli chcesz użyć jednego z ich cieni jako eyelinera (polecam kolor eggplant dark, cudo jako eyelinerek) to użyj go na mokro, ale nie z wodą tylko z.... kroplami do oczu Ktoś podał taki myk z cieniami mineralnymi na YT i przetestowałam - faktycznie, działa!
nie używam eyelinerów
a na mokro jako cień też tam można zrobić? można użyć płynu do soczewek? czy konkretnie jakiś rodzaj kropli ma być
np taki cień vanilia - świetny jaśniutki można tak"spreparować"
adriannamucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 15:12   #8
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

Cytat:
Napisane przez adriannamucha Pokaż wiadomość
nie używam eyelinerów
a na mokro jako cień też tam można zrobić? można użyć płynu do soczewek? czy konkretnie jakiś rodzaj kropli ma być
np taki cień vanilia - świetny jaśniutki można tak"spreparować"
Na pewno można używać jako zwykłego cienia też, nic nie stoi temu na przeszkodzie Tylko trzeba uważać, bo często kolor jest znacznie intensywniejszy (dlatego radziłam jako eyelinera). Co do płynu do soczewek to nie wiem, bo ja długo nie używałam soczewek, ale tak na chłopski rozum efekt powinien być podobny Najważniejsze, żeby mieszać cień z czymś, co nie zaszkodzi oczom.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 13:56   #9
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

O ciekawy wątek.

Jestem na etapie wykańczania "chemii drogeryjnej testującej na zwierzętach" i chętnie zrobię zakupy w tym sklepie. Jeśli ktoś może dać recenzję kolejnych produktów, napisać co warto, a czego nie kupować, to byłabym wdzięczna

Linusiaczek - właśnie obejrzałam na YT film użytkownika manaturka i ona poleca zaopatrzyć się w ałun, czyli minerał, który używa się celem zmniejszenia potliwości. W tym sklepie go akurat nie ma.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 09:48   #10
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

W niedalekiej przyszłości muszę się zaopatrzyć w antyperspirant, żel pod prysznic (może być choćby płyn do kąpieli - cokolwiek do mycia ciała), lotion, masło lub balsam do ciała (myślę, że kupię masło Ziaja, bo jeszcze nie miałam, ale jak w sklepie jest jakieś fajne to czemu nie?), krem do rąk i krem do twarzy na noc, maseczka do twarzy też mi się kończy.
Mam cerę tłustą, czasem jakiś wyprysk, na prawym policzku zauważam naczynka, ale są one niewidoczne, na nosie oczywiście wągry.
Za wszelkie sugestie serdecznie dziękuję <cmok>
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 15:44   #11
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

Dzięki Ada! Będzie mi łatwiej zakupy robić przy najbliższej okazji.
Wiem, że Ziaja nie jest naturalna, ale kupuję ją, ponieważ nie testuje na zwierzętach i jest tania, na co, w obecnej mojej sytuacji, też muszę zwracać uwagę Pozdr!
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 11:05   #12
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

bazylia_79 - liczymy na rychłą recenzję. Ja z chęcią poczytam o cynamonie, gdyż uwielbiam tą przyprawę. Na święta idealny zapach
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 10:39   #13
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

Cóż, ja peanów na rzecz sklepu wygłosić nie mogę. Fakt, dostałam dużo próbek, ale ni mniej, ni więcej niż z innych miejsc w sieci, w których zamawiam towar. Niestety dla mnie to za mało, by tam wrócić.

Towar został nie zabezpieczony, wskutek czego kosmetyk się wylał, zalewając inne rzeczy. Ale nie to było najgorsze. Obsługa jest dla mnie nie do przyjęcia. Niestety zamiast gonić najwyższe standardy i dbać o klienta - zostałam potraktowana dość niegrzecznie.

Aha - kuponu zniżkowego nie dostałam. Widocznie nie zasłużyłam

Wolę zdecydowanie inne, milsze i bardziej przychylne ludziom miejsca w sieci. Nawet jeśli kosztuje to 10 zł więcej.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 20:14   #14
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A z tego sklepu jeszcze jakieś mydełko może polecasz? Albo interesujący kosmetyk? Bo jak już robię zakupy, to nie będę brała jednej rzeczy...

Ten sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, ja polecam ziemie wulkaniczną logony biała, kosmetyki Alva Rhassoul, Micel Argile Provence, Alepię, no i na La Claree jest wyprzedaż, ale tylko mega pojemnosci, Born to Bio żele pod prysznic
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 20:20   #15
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, ja polecam ziemie wulkaniczną logony biała, kosmetyki Alva Rhassoul, Micel Argile Provence, Alepię, no i na La Claree jest wyprzedaż, ale tylko mega pojemnosci, Born to Bio żele pod prysznic
Od dawna mnie kusiły żele Born to Bio, więc chyba w jakiś się zaopatrzę No i micel, choć jest tylko 100 ml pojemności, jak patrzyłam. No i też myślę nad micelem Pat&Rub lub micelem Born to Bio dla dzieci, już nie wiem na co się zdycydować
Przyjrzę się tym kosmetykom, jestem do tego w trakcie czytania Waszego naturalnego wątku kosmetycznego Czytałam go na bieżąco tylko przy pierwszej części, teraz to już mam trochę do nadrabiania
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-05-02 o 20:22
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 21:22   #16
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Od dawna mnie kusiły żele Born to Bio, więc chyba w jakiś się zaopatrzę No i micel, choć jest tylko 100 ml pojemności, jak patrzyłam. No i też myślę nad micelem Pat&Rub lub micelem Born to Bio dla dzieci, już nie wiem na co się zdycydować
Przyjrzę się tym kosmetykom, jestem do tego w trakcie czytania Waszego naturalnego wątku kosmetycznego Czytałam go na bieżąco tylko przy pierwszej części, teraz to już mam trochę do nadrabiania

Generalnie Argile Provence ma bardzo dobre produkty i ceny też niewygórowane. Z Born to Bio ten micel mialam, ale szczerze Ci powiem, że byl kiepski. Paradoksalnie dla mojego dziecka dobry, a mnie podrażniał i nie za dobrze oczyszczał, tusz do rzęs mi rozmazywał, zamiast zmywać Jeśli chodzi o pojedyncze produkty, to jak zawsze KWC jest kopalnią wiedzy i warto przeszukiwac po nazwach i markach A z zeli born to bio mialam kakaowy i gruszkowy i obydwa uwielbiam, tylko od razu przestrzegam, że to nie są takie zapachy, jak tych drogeryjnych kosmetyków, tylko naturalniutkie, kakaowy pachnie jak surowe kakao, nie jak słodka czekolada, ale mnie zauroczyl właśnie ten naturalny zupełnie zapach
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 22:56   #17
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Generalnie Argile Provence ma bardzo dobre produkty i ceny też niewygórowane. Z Born to Bio ten micel mialam, ale szczerze Ci powiem, że byl kiepski. Paradoksalnie dla mojego dziecka dobry, a mnie podrażniał i nie za dobrze oczyszczał, tusz do rzęs mi rozmazywał, zamiast zmywać Jeśli chodzi o pojedyncze produkty, to jak zawsze KWC jest kopalnią wiedzy i warto przeszukiwac po nazwach i markach A z zeli born to bio mialam kakaowy i gruszkowy i obydwa uwielbiam, tylko od razu przestrzegam, że to nie są takie zapachy, jak tych drogeryjnych kosmetyków, tylko naturalniutkie, kakaowy pachnie jak surowe kakao, nie jak słodka czekolada, ale mnie zauroczyl właśnie ten naturalny zupełnie zapach
W KWC zawsze wszystko sprawdzam. Ale o kosmetykach naturalnych nie ma dużo, wolę opinię na forum poznać
Mnie zaciekawiła połowa żeli Born to Bio Wzięłabym dwa póki co, dla sprawdzenia: owoce tropikalne oraz zen i zielona herbata. Mam nadzieję, że będą znośnie pachnieć
Surowe kakao Nie kuś, nie kuś...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 23:36   #18
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

A niedawno była promocja na te zele 3 w cenie dwóch Może na sprobowanie weź jeden, one są wydajne dosć, a promocje często się zdarzają w różnych drogeriach internetowych, z tego co pamiętam bylo, a może nawet jeszcze jest takie promo w biopiekno.pl i w ekodrogerii.pl

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
W KWC zawsze wszystko sprawdzam. Ale o kosmetykach naturalnych nie ma dużo, wolę opinię na forum poznać
Mnie zaciekawiła połowa żeli Born to Bio Wzięłabym dwa póki co, dla sprawdzenia: owoce tropikalne oraz zen i zielona herbata. Mam nadzieję, że będą znośnie pachnieć
Surowe kakao Nie kuś, nie kuś...
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 11:22   #19
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Potrzebuję kosmetyków do cery suchej, alergicznej (z tego powodu delikatnie szaleję z naturalnymi do twarzy), nie mam problemu z zapychaniem. Skórę ciała mam suchą, ale mało wymagającą.
Na co dzień używam do mycia ciała mydeł (z LF), ale czasem lubię urozmaicić to żelem, więc Born to Bio kusi Do twarzy używam tylko 3 kroków Cliniqua, bo bardzo dobrze na moją skórę działają,nie uczulają, oczyszczają i jest gładka, miękka. Chciałabym do tych 3 króków dodać jakiś naturalny krem, póki co używam Emolium w razie przesuszu Ale się zastanawiałam czy używając kosmetyków nienaturalnych nie "zabiję" naturalności kremu, który bym nakładała po 3 krokach?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-05-23 o 19:02 Powód: Nawiązanie do usuniętego posta - agencji marketingu szeptanego
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 11:46   #20
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Sklep z kosmetykami naturalnymi Kosmetyki Natury

Mam BeSave żel pod prysznic z werbeną, jest mega wydajny i dobrze myje
Miałam też koncentrat AMB, ale u mnie się nie sprawdził, a mydełka marsylskie są jednymi z najlepszych na świecie.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-08-16 o 19:13
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.