Żel do mycia twarzy czy mydło? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-16, 21:05   #1
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113

Mydło do TWARZY?Lepsze od żeli?Poradźcie(pani BEATKO!!)


Gdzieś na forum wyczytałam,że pewnej Wizazystce kosmetyczka poleciła delikatne dzieciece mydlo zamiast zeli-do twarzy.Ponoc stan skory sie poprawil.Co Wy na todziewczęta?Czyałam opinie o mydle Bambino i tam któraś z pań też przedkłada je ponad wszystko do mycia.Czy któraś z Was używa może takiego mydełka i jest zadowolona bardziej niż z żeli?
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 21:09   #2
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: Mydło do TWARZY?Lepsze od żeli?Poradźcie(pani BEATKO!!)

ja ci polecam mydło dermatologiczne AA OCEANIC-a, takie z pompką - do kupienia w aptece /głównie/
Bo rozumiem ,że masz problemową cerę? To mydło ma tak naprawdę niewiele wspólnego z pospolitym mydłem, świetnie oczyszcza skórę i jej nie wysusza. Można go stosować do całego ciała, nawet do sfery intymnej
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 21:12   #3
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
Re: Mydło do TWARZY?Lepsze od żeli?Poradźcie(pani BEATKO!!)

tzn. właściwie nie bardzo..ale jak zaczęłam stosować żele to skóra jakby sie pogorszyla-zaczely sie wypryski..chyba zmylam bariere ochronna..a i tak staram sie rano przemywać tonikiem.Takie mtdelko AA bedzie dobre zeby przywrocic poprzedni stan?
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 21:18   #4
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Mydło do TWARZY?Lepsze od żeli?Poradźcie(pani BEATKO!!)

Ja uzywam tylko mydel, nie wiem, czy to kwestia przyzwyczajania, ale jesli myje sie zelem czuje sie niedomyta. A uzywalam duuzo zeli, moja mama kupuje namietnie kosmetyki apteczne i wszyskie jak jej sie znudza trafiaja do mnie. Mam wrazanie, ze moja skora jesat jakas poklejona i wcale nie widze, zeby byla bardziej nawilzona. Mam teraz wlasnie to mydelko Bambino. Dla mnie to najlepszy sposob, ale kazda cera jest inna.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 21:25   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Mydło do TWARZY?Lepsze od żeli?Poradźcie(pani BEATKO!!)

Dużo było o tym na forum... opinie są podzielone. Ja jestem przeciw - moim zdaniem nie widze tu korzysci, klasyczne mydło jest mocno zasadowe, wyjaławia skórę, gdzieś czytałam że pewne detergenty mogą się odkładać na skórze i powodować wypryski... No i makijażu mydłem się nie da zmyć dokładnie na logikę klasyczne mydło raczej wysuszy skórę, przez co na początku będzie ok, a potem cera się znacznie pogorszy...

Tak zawsze myślę - ale np. moja bliska znajoma Śniegotka używa ostatnio mydła, przy naprawdę wrażliwej cerze - i jak na razie jest zadowolona z efektów, a to naprawdę osoba wymagająca jeśli chodzi o pielęgnację! To trochę podkruszyło moją pewność w złowrogie działanie mydla. Może niektórym cerom służy? Ja napwet nie próbuję, strasznie mi ściąga skórę.

A to o czym wspomina Dormonka to chyba nie jest klasyczne mydło, tylko syndet, czyli coś co się pieni i łagodnie oczyszcza, bez naruszania płaszcza ochronnego skóry. Nie znam tego preparatu, ale kosmetyki tego typu są łagodne i mozna je polecac bez obawy.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 21:31   #6
Narnijka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 113
Re: Mydło do TWARZY?Lepsze od żeli?Poradźcie(pani BEATKO!!)

wiele żeli zawiera sodium laurethiumi inne detergenty a to mydelko Bambino nie-jest niezwykle delikatniusie..dla dzieci-to musi być..a Babmbino jest najtańsze i ma najlepsze opinie!Właśnie niekore kosmetyczki polecają zamianę żeli na to mydełko.Aha,aj sie raczej nie maluje..wiec makijażu zmywać nie muszę..a jak się nazywa ten syndet Twojej koleżanki?Możesz mi polecić jakiś taki syndet?..
Narnijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 21:32   #7
dormonka
Raczkowanie
 
Avatar dormonka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 105
Re: Mydło do TWARZY?Lepsze od żeli?Poradźcie(pani BEATKO!!)

nie wiem, czy Oceanic TOBIE akurat pomoże, bo jak wyżej czytałaś - każda skóra reaguje inaczej. Ja mam cerę trądzikową, baaaardzo problematyczną i mnie to mydło pomogło. Bardzo dobrze wspominam także żel apteczny La Roche-Posay do cery trądzikowej, ale ty takiej cery nie masz chyba. AA Oceanic dość trudno kupić w realu, ale widziałam w Esentii.pl i wkrótce też je tam zakupię
dormonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-16, 22:02   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Mydło do TWARZY?Lepsze od żeli?Poradźcie(pani BEATKO!!)

Narnijko, używałam głównie kostek Seba Med, które bardzo lubiłam, potem też miałam kostkę Neutrogeny. Wszystkie wyglądają jak klasyczne mydła ale nimi nie są nie są zasadowe. Kostki znajdziesz w ofercie firm aptecznych raczej, na pewno ma taką SVR.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 18:43   #9
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Question Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Mam bardzo zanieczyszczoną cerę. Mieszaną (z przewagą tłustej) pełną zaskórników, itp., na której codziennie pojawia się jakaś niespodzianka ;/
Właśnie skończył mi się żel do mycia twarzy Garnier Czysta Skóra [dobrze 'mył', ale nie miał wpływu na wągry czy pryszcze...] i nie wiem, jaki żel kupić teraz... Szukam czegoś na kieszeń nastolatki A może lepsze byłoby ... mydło ?


Więc czym myć twarz? Możecie mi polecić coś, co ni 'wybiela' cery? (bo i tak bladam :P)
Czekam na propozycje
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 20:25   #10
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

jeśli zastanawiasz się nad mydłem to proponuje mydło siarkowe Barwa kosztuje ok. 3zł zobacz jego opinie na KWC, przyczynia sie do leczenia syfków, szybciej się goją, ale nie polecam używać go codzień, najwyżej co 2 a najlepiej co 3 dzien
polecam też żel do mycia twarzy Lirene do tłustej i mieszanej świetnie odświeża, oczyszcza i nie wysusza kosztuje ok. 13zł
nie ma chyba idealnego żelu który by leczył niespodzianki i wągry, ale te kosmetyki przyczyniaja się do utrzymania czystosci skóry a mydło zapobiega powstawaniu nowych syfków w jakims tam stopniu
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 11:04   #11
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Lightbulb Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Cytat:
Napisane przez bluegirl
jeśli zastanawiasz się nad mydłem to proponuje mydło siarkowe Barwa kosztuje ok. 3zł zobacz jego opinie na KWC, przyczynia sie do leczenia syfków, szybciej się goją, ale nie polecam używać go codzień, najwyżej co 2 a najlepiej co 3 dzien
polecam też żel do mycia twarzy Lirene do tłustej i mieszanej świetnie odświeża, oczyszcza i nie wysusza kosztuje ok. 13zł
nie ma chyba idealnego żelu który by leczył niespodzianki i wągry, ale te kosmetyki przyczyniaja się do utrzymania czystosci skóry a mydło zapobiega powstawaniu nowych syfków w jakims tam stopniu

Hm... Co do żelu Lirene... Czy nie rozjaśnia on skóry? Bo ja bladziutka jestem i nie chcę tracić swojej pierwszej opalenizny )
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-01, 11:14   #12
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

nie wydaje mi się żeby rozjaśniał, jest raczej delikatny i zupełnie nieszkodliwy, nie wysusza co najważniejsze a przyjemniej oczyszcza i odświeża
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 19:11   #13
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Cool Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Polecam kostki myjące z Dove, świetnie zmywają makijaż, nie podrażniają i są tanie[ok 4 zł], z żelami też się męczyłam, ale one nadmiernie mnie wysuszały i ściągały skórę, przez co ona tylko więcej sebum produkowała. tak więc skutek odwrotny.
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 19:51   #14
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Nie przeczytalam dokladnie wczesniejszych wypowiedzi, ale zel do mycia twarzy ani mydlo zaskornikow nie zlikwiduja, rozjasniac tez nie beda bo za delikatne sa, a polecam tylko i wylacznie zele do mycia twarzy, przekonalam sie sama na sobie, ze o wiele sluza cerze, choc oczywsicie mozesz zobaczyc co Tobie bardziej odpowiada

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 20:21   #15
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Cytat:
Napisane przez Sathi
Polecam kostki myjące z Dove, świetnie zmywają makijaż, nie podrażniają i są tanie[ok 4 zł], z żelami też się męczyłam, ale one nadmiernie mnie wysuszały i ściągały skórę, przez co ona tylko więcej sebum produkowała. tak więc skutek odwrotny.

A czy te kostki Dove mają jakiś 'pozytywny' wpływ na tłustą, zanieczyszczoną skórę?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 20:50   #16
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Ja odradzam mydło gdyż wysusza skórę, nawet te najdelikatniejsze i dla dzieci. Jeżeli lubisz myć buzie mydłem to polecam kostkę myjąca firmy A-derma, ale niestety jest ona droga kosztuje ok 15zł. Nie zawiera mydła tylko łagodne składniki myjace.
Również polecam Ci żel Lirene,( w rosmanie 10,99zł) miałam go i zamierzam kupić ponownie.
Ze zmywaczy do buzi uzywałam też Piankę Głeboko Oczyszczająca Clean&Clear , dobrze myła, nie pamietam tylko czy wysuszała,chyba nie. ( 11,99zł w tesco)
Akurat sama teraz mam na wykonczeniu mleczko do zmywania i chjce sie przerzucic narazie na jakiś żel więc znam ceny gdyz sie rozgladałam ostatnio
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 21:03   #17
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Ja osobiscie nie polecam mydełek...jak wiadomo przesuszają co źle sie kończy dla skóry...wydziela ona wiecej łoju, więc z likwidowania zanieczyszczeń nici... Ja sama używam teraz tylko łagodnych żeli i nie narzekam a mydełkiem np. tym siarkowym to myśle, ze można myć jedynie raz na jakiś czas(jak dla mnie to minimum tydzień...+ oczywiscie nawilżanie)

Pozdr.
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 21:12   #18
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Cytat:
Napisane przez _Novotna_
Ja odradzam mydło gdyż wysusza skórę, nawet te najdelikatniejsze i dla dzieci. Jeżeli lubisz myć buzie mydłem to polecam kostkę myjąca firmy A-derma, ale niestety jest ona droga kosztuje ok 15zł. Nie zawiera mydła tylko łagodne składniki myjace.
Również polecam Ci żel Lirene,( w rosmanie 10,99zł) miałam go i zamierzam kupić ponownie.
Ze zmywaczy do buzi uzywałam też Piankę Głeboko Oczyszczająca Clean&Clear , dobrze myła, nie pamietam tylko czy wysuszała,chyba nie. ( 11,99zł w tesco)
Akurat sama teraz mam na wykonczeniu mleczko do zmywania i chjce sie przerzucic narazie na jakiś żel więc znam ceny gdyz sie rozgladałam ostatnio

Hm, a gdybyś miała porównać, to co byś bardziej polecała mojej cerze Lirene czy Clean&Clear?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 21:30   #19
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Cytat:
Napisane przez okretka
Hm, a gdybyś miała porównać, to co byś bardziej polecała mojej cerze Lirene czy Clean&Clear?
ja wybralabym Lirene
poczytaj moze jednak na KW recenzje obu produktow, na pewno ulatwi wybor
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-01, 22:00   #20
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Jeśli moge się troszeczkę wtrącić...to ja również polecalabym Lirene
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 22:16   #21
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Mydło lepiej nie, zmienia odczyn skóry i wspomaga rozwój bakterii w ten sposób, o wysuszaniu nie wspomnę. Lepiej jakiś żel, łagodny - też polecam wspomniany Lirene albo Kolastyny Piekno Natury (naprawdę niedrogi a dobry żel).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 23:34   #22
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

zel Lirene to dobry wybor ale oczekujesz takze aby usuwal problemy skorne ? niestety wszelkie srodki do mycia twarzy nie uczynia cery miod cud...zglos sie do dermatologa a on poradzi i zapisze srodki na wagry i pryszcze
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 00:11   #23
pysia_modnisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 33
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

absolutnie nie mydło ja używam zelu do twarzy clean and clear bardzo skuteczny przynajmniej dla mnie :P
pysia_modnisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 09:12   #24
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Cool Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Dzięki za pomoc... A co z tonikiem? Używać? Kiedyś używałam Garnier Czysta Skóra, strasznie wysuszał, więc zrezygnowałam... W ogóle czytałam, że wszystkie toniki to jedno wielkie ***** (za przeproszeniem ) i że lepiej używać tylko żelu + kremu... A co Wy o tym sądzicie?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 09:18   #25
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Wszystko zalezy od tego jaka masz skore i jak na co reaguje.
Ja nie moge uzywac zadnych tonikow, przetestowalam juz wiele, ale po kazdym porzadnie mnie sypalo, musza zawiarac jakis skladnik uczulajacy mnie, choc najwolniej zaczerwieniona cere mialam po "zwyklym" toniku Ziaja (z aloesem).
Toniki maja za zadanie przywrocic naturelne ph skory po wymyciu jej, warto uzywac jelsi sie tylko moze poczytaj na KW, najlepiej wybierz delikatny (bezalkoholowy!)

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 09:32   #26
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Cytat:
Cytat:
Napisane przez _Novotna_
Ja odradzam mydło gdyż wysusza skórę, nawet te najdelikatniejsze i dla dzieci. Jeżeli lubisz myć buzie mydłem to polecam kostkę myjąca firmy A-derma, ale niestety jest ona droga kosztuje ok 15zł. Nie zawiera mydła tylko łagodne składniki myjace.
Również polecam Ci żel Lirene,( w rosmanie 10,99zł) miałam go i zamierzam kupić ponownie.
Ze zmywaczy do buzi uzywałam też Piankę Głeboko Oczyszczająca Clean&Clear , dobrze myła, nie pamietam tylko czy wysuszała,chyba nie. ( 11,99zł w tesco)
Akurat sama teraz mam na wykonczeniu mleczko do zmywania i chjce sie przerzucic narazie na jakiś żel więc znam ceny gdyz sie rozgladałam ostatnio



Hm, a gdybyś miała porównać, to co byś bardziej polecała mojej cerze Lirene czy Clean&Clear?
Lirene jest bardzo łagodny, dobrze myje więc myślę ze mogłabyś go stosować. jeżeli mogę się tak wyrazić to jest "mniej inwazyjny". Clean & Clear moze jednak troche wysuszać, ja mam cere bez żadnych problemów, i kiedy go używałam była buzia naprawde gładziutka. Decyzję jednak Ty już sama musisz podjąć.

Jeżeli chodzi o tonik, to ja uzywam Nivea Visage Young, to jest świetny tonik, w sprayu, ja uzywam go trochę jak wodę termalną tzn psikam na twarz rano, fajnie pachnie i orzeźwia, matuje buzię. A co najważniejsze Pani Basia Kwiatkowska zauważyła w jego składzie że ma kilka dobrych składników nawilżających. Tak więc polecam go, kosztuje ok 15zł, jednak przez ten spray jest bardzo wydajny.

__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 18:25   #27
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Kupiłam mleczko-tonik brązujące z Bielendy chyba pod wpływem chwili bo chcę zatrzymać pierwszą opaleniznę na dłużej ) Mam nadzieję, że mi będzie służyć A niebawem kupię chyba ten żel do mycia twarzy Lirene...
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 20:00   #28
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Żel do mycia twarzy czy mydło? :)

Cytat:
Kupiłam mleczko-tonik brązujące z Bielendy chyba pod wpływem chwili
Skąd ja to znam... Zawsze kupie coś innego niż planowałam...
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.