Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-05, 16:48   #1
PannaMigotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143

Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?


Witam , chciałam sie was spytać czy jest na tym forum jakaś osoba która wpłaciła pieniadze za zamówienie na stronie http://www.thanatos.com.pl/ i nie dostala przesyłki,ani zwrotu kosztów? Jak wiadomo a własciwie to nie wiadomo co się stało z tym sklepem i tą osobą, nie odpowiada na maile a strona nadal działa! ludzie nadal składaja zamówienia..Wie m ze wiele osób darzyło sympatia Thanatosa ale wszystko ma swoje granice...Jeśli ktoś chciałby coś w tej sprawie zrobić to prosze piszcie .Pozdrawiam

Edytowane przez PannaMigotka
Czas edycji: 2011-09-05 o 18:49
PannaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:25   #2
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

Proponuje poprawic adres na - http://www.thanatos.com.pl/
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:50   #3
PannaMigotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

no tak masz acje, w nagłowku tylko pojawia się ekstrakty a adres właściwy to thanatos
PannaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 09:30   #4
bogmary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

witam
ja kupiłam i zapłaciłam przelewem(100 zł) w listopadzie 2010. Do dziś nic nie doszło, a facet nie odpowiada. Nie wydaje mi się, że to tak prosto działa: "idźcie na policję". Nie bardzo wiem, co zrobić. Zrezygnowałam z wyciągów z banku, a z konta internetowego nie zrobię wydruku(że zapłaciłam), ponieważ jest ważne do 2 miesięcy wstecz. Pat. Może ktoś wie, jak działa taka "procedura" zgłaszania na policję. Będę wdzięczna za porady, bo nie chciałabym, żeby ktoś się znalazł w mojej sytuacji. Podobnie mam na allegro(osoba prywatna), miesiąc temu kupiłam książkę. Do dziś cisza.
bogmary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:18   #5
PannaMigotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez bogmary Pokaż wiadomość
witam
ja kupiłam i zapłaciłam przelewem(100 zł) w listopadzie 2010. Do dziś nic nie doszło, a facet nie odpowiada. Nie wydaje mi się, że to tak prosto działa: "idźcie na policję". Nie bardzo wiem, co zrobić. Zrezygnowałam z wyciągów z banku, a z konta internetowego nie zrobię wydruku(że zapłaciłam), ponieważ jest ważne do 2 miesięcy wstecz. Pat. Może ktoś wie, jak działa taka "procedura" zgłaszania na policję. Będę wdzięczna za porady, bo nie chciałabym, żeby ktoś się znalazł w mojej sytuacji. Podobnie mam na allegro(osoba prywatna), miesiąc temu kupiłam książkę. Do dziś cisza.
No wlasnie ja tez o malo co nie byłabym ponad 100zl w plecy gdybym w pore nie przeczytała na forum o tym że zniknął.A nie masz w historii przelewów?Ja mam w bzwbk internetowe i mam wszystkie przelewy od początku istnienia konta.
/Co do calego procederu zgłaszania- po pierwsze myslę że warto zgłosić to na wszelkich stronach typu 'oszust w sieci' itd - tutaj , natomiast co do policji to znalazlam info że po prostu idzie sie na komende i oni juz wiedza jaka jest procedura,nie wiem jak byloby jesli nie masz dowodu ze zaplacilas Czy przyjma skargę mimo to? Dlatego miedzy innymi napisalam tutaj wątek żeby znaleźć więcej osób-- wtedy sprawę potraktuja bardziej serio.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

znalazłam taką czyjąś wypowiedz na forum -
'idziesz na policje
zaierasz ze soba wydruki wszystkich maili, transakcji, przelewu itp
itd
podajesz dane swoje i sklepu i zglaszasz zawiadomienie o wyludzeniu
od Ciebie kwoty X
Nie ma znaczenia jaka to kwota, ostatnio kolezanka zglosila sprawe,
kupila na allegro jakis produkt za dwadziescia zł i nie dostala
produktu a kupujacy zamilkl, policja zgloszenie przyjela, sprawa
jest w toku.
'

i

'z tą policja to tez jest troche czasu zanim sprawa sie zakonczy, u nas od zgloszenia na policje do otrzymania wyroku sadowego minelo przeszlo 6 msc.
Jezeli sprzedawca to oszust "masowy", to radzilabym zrobic zbiorczy pozew, moze bedzie szybciej.'
Czyli jednak wartobyłoby mieć jakiś dowód zapłaty,nie wiem wiadomości ,historię maili ze sklepem .

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Tak sobie jeszcze myślę- czy jeśli pójdziesz do banku i wyjaśnisz sprawę to myślisz że oni nie mogą zajrzeć do historii,archiwum konta cokoklwiek i zrobić wydruk ,wyciąg z tamtego okresu?Wydaje mi sie że na 90%mogą

Edytowane przez PannaMigotka
Czas edycji: 2011-09-06 o 16:17
PannaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 16:24   #6
lucysad
Raczkowanie
 
Avatar lucysad
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 231
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez bogmary Pokaż wiadomość
witam
ja kupiłam i zapłaciłam przelewem(100 zł) w listopadzie 2010. Do dziś nic nie doszło, a facet nie odpowiada. Nie wydaje mi się, że to tak prosto działa: "idźcie na policję". Nie bardzo wiem, co zrobić. Zrezygnowałam z wyciągów z banku, a z konta internetowego nie zrobię wydruku(że zapłaciłam), ponieważ jest ważne do 2 miesięcy wstecz. Pat. Może ktoś wie, jak działa taka "procedura" zgłaszania na policję. Będę wdzięczna za porady, bo nie chciałabym, żeby ktoś się znalazł w mojej sytuacji. Podobnie mam na allegro(osoba prywatna), miesiąc temu kupiłam książkę. Do dziś cisza.
Nie chcę się wymądrzać bo się mało znam, ale odnośnie Allegro to na wątku perfumowym dziewczyny pisały, że chyba allegro zwraca pieniądze, bo mają program ochrony kopujacych. Napisz do Allegro i opisz im swoją sytuację, może coś konkretnego odpiszą.
lucysad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 11:07   #7
bogmary
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

wielkie dzięki dziewczyny. Najpierw poszperam w banku. Jak coś ruszy, dam znać. Pozdrawiam.
bogmary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 14:08   #8
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

Witam,
Bogmary jeżeli zapłaciłaś przelewem to jego potwierdzenie na pewno masz w historii przelewów, tylko trzeba dobrze poszukać - sama mam problem z historią transakcji :P
Z tego co czytałam to dziewczyna zakupiła jakieś produkty przez podaną w linku stronę a nie przez Allegro więc program ochrony kupujących nie ma tu nic do rzeczy - zresztą i tak to nie działa bo sama zostałam oszukana.
W moim przypadku kwota nie była duża, wydrukowałam wszystkie maile żeby mieć całą historię transakcji oraz potwierdzenie zapłaty - płaciłam "płacę z Allegro". Poszłam na komisariat, wyjaśniłam co i jak, policjant kazał mi spisać na kartce całą historię życia, wziął dokumenty i kazał czekać na odp. Oczywiście sprawa została umorzona z powodu małej szkodliwości czynu a Allegro nic nie robi w tej sprawie.
Po przeszukaniu Internetu i wpisaniu w google nazwy użytkownika który mnie oszukał okazało się że nie tylko ja się dałam nabrać. Nawiasem mówiąc miałam szczęście bo inni zostali oszukani na znacznie większe kwoty.
Także mimo wszystko Bogmary walcz o swoje.
Pozdrawiam.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 10:40   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

ja bym wysłała przedsądowe wezwanie do zapłaty z potwierdzeniem odbioru- jeśli macie jakiś adres stacjonarny. Ostatnio walczyłam ze sklepem internetowym o odzyskanie prawie 1400zł i kontaktowałam się z rzecznikiem praw konsumenta, z prawnikami.

edit, tu macie adres http://www.nokaut.pl/thanatos-com-pl/

Niestety po wyszukaniu na stronie http://www.stat.gov.pl/regon/ znalazłam informację że 2011-01-01 działalność gospodarcza została zawieszona
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-09-12 o 12:12
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 15:58   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

no tak moze i zawiesil dzialanosc, ale nie powinno byc tak ze stronke powinien zamknac? Ona dziala, mozna wsadzac produkty do kosza, wiec wnioskuje ze jak bym poszla dalej dokonala bym zakupu.
Bardzo nie ladnie z jego strony, znany tutaj i na innych forach, zostal obdarzony zaufaniem i wszystko szlo dobrze, a teraz prosze... coraz wiecej osob ktore zaplacily a towaru nie otrzymaly ;o(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 09:00   #11
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja bym wysłała przedsądowe wezwanie do zapłaty z potwierdzeniem odbioru- jeśli macie jakiś adres stacjonarny. Ostatnio walczyłam ze sklepem internetowym o odzyskanie prawie 1400zł i kontaktowałam się z rzecznikiem praw konsumenta, z prawnikami.

edit, tu macie adres http://www.nokaut.pl/thanatos-com-pl/

Niestety po wyszukaniu na stronie http://www.stat.gov.pl/regon/ znalazłam informację że 2011-01-01 działalność gospodarcza została zawieszona
masakra http://www.thanatos.com.pl/product_i...5750b5cae31ef3 zwroccie uwage na date dodania produktu, jak dla mnie to jest zwyczajne swinstwo. u Thanatosa zakupy robilam raz i odebralam osobiscie wiec nie mialam takich problemow, wspolczuje wszystkim oszukanym i mam nadzieje, ze ten czlowiek poniesie kare
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 21:36   #12
mglista
Przyczajenie
 
Avatar mglista
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 25
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
masakra http://www.thanatos.com.pl/product_i...5750b5cae31ef3 zwroccie uwage na date dodania produktu, jak dla mnie to jest zwyczajne swinstwo. u Thanatosa zakupy robilam raz i odebralam osobiscie wiec nie mialam takich problemow, wspolczuje wszystkim oszukanym i mam nadzieje, ze ten czlowiek poniesie kare
Moze jest chory, albo cos złego się dzieje w jego zyciu? Ja u niego nic nigdy nie zamawiałam, ale jezeli ktoś wie, gdzie się miesci jego sklep, to dobrze byloby podjechać i dowiedzieć się na miejscu co się z nim dzieje.
mglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 09:39   #13
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez mglista Pokaż wiadomość
Moze jest chory, albo cos złego się dzieje w jego zyciu? Ja u niego nic nigdy nie zamawiałam, ale jezeli ktoś wie, gdzie się miesci jego sklep, to dobrze byloby podjechać i dowiedzieć się na miejscu co się z nim dzieje.
to po kiego wystawia nowe produkty, skoro stare zobowiazania ciągną sie za nim? ja zamawialam pod koniec 2008, żadnego sklepu stancjonarnego nie ma, przyjechalam do mieszkania na Sienkiewicza, a zakupione rzeczy podal mi chyba jego ojciec, niezbyt mily z reszta
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 19:35   #14
PannaMigotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

Ooo widze że jednak jest duży odzew,ciesze się,walczcie o swoje dziewczyny Trzeba by to zgłosić na policję, ja nie mogę bo nie zamawiałam nic, ale niesamowicie mnie wkurza że sklep sobie nadal istnieje,ciekawe ile kasy już sobie nabił?Może ma już sprawę?Jak ktos chce wsparcia żeby zgłosić czy coś to chętnie pomogę , jestem z Warszawy, mam też wielu znajomych studentów prawa
PannaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 22:19   #15
Deboora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Oszukani przez Thanatosa?

Blefuje z tym zawieszeniem działalności. Spójrz na trzecią ofertę http://www.productcom.com/vp-Panax-ginseng-extract/ - złożona 12.05.11.
Tutaj 16 czerwca http://www.gongchang.com/Centella_as...es-dp10578271/
Deboora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 14:58   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Oszukani przez Thanatosa?

Cytat:
Napisane przez Deboora Pokaż wiadomość
Blefuje z tym zawieszeniem działalności. Spójrz na trzecią ofertę http://www.productcom.com/vp-Panax-ginseng-extract/ - złożona 12.05.11.
Tutaj 16 czerwca http://www.gongchang.com/Centella_as...es-dp10578271/
oficjalnie (i prawnie) działalność jest zawieszona z początkiem tego roku. A fakt ze dodaje nowe produkty to już inna kwestia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 11:07   #17
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

Witam. U Thanatosa kupowałam wiele razy na przestrzeni kulku lat, często odbieralam osobiście bo też jestem z Wrocławia. Wspólpraca układała się bez zarzutu.

Kolejne zamówienie złożyłam w sierpniu 2011r. ( z opcją płatnosć przy odbiorze) i cisza, kompletna. Pisałam maile aby się przypomniec i nic. Ja również jestem zaskoczona tą ciszą. Moze coś sie stało? Bo jak wytłumaczyć fakt , że na stronie internetowej brak wzmianki o zawieszeniu działalności.
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 12:25   #18
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

dobrze, ze niego nie zamowilam, a grzebalam na jego stronie ostatnio...cos sie ruszylo?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 09:32   #19
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Czy jest tu ktoś oszukany przez Thanatosa?

Ja swoje przejścia opisałam w wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=191490&p age=19

Po kilku miesiącach czekania dostałam pieniądze po wykonaniu telefonu do thanatosa.

Edytowane przez syrenka
Czas edycji: 2011-10-30 o 09:37
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.