pierwsza wizyta w salonie kosmetycznym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 21:21   #1
_monika1monika_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1

pierwsza wizyta w salonie kosmetycznym


Witam
Planuję w najbliższym czasie wybrać się na pedicure, lecz będzie to moja pierwsza wizyta, więc samemu można wywnioskować, że moje stopy się średnio zadbane... Nie wiem, jak mam się na ten zabieg przygotować, z jakim wyprzedzeniem umówić się na wizytę, co tam w ogóle się dokładnie dzieje i czy jest jakikolwiek powód do wstydu? ;/ Bardzo proszę o pomoc . Z góry DZIĘKUJĘ
_monika1monika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 09:27   #2
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: pierwsza wizyta w salonie kosmetycznym

Wydaje mi się, że nic specjalnego nie musisz robić. Może zadzwoń do tej kosmetyczki i zapytaj czy masz się jakoś przygotować
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 22:29   #3
kerinails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: pierwsza wizyta w salonie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez _monika1monika_ Pokaż wiadomość
Witam
Planuję w najbliższym czasie wybrać się na pedicure, lecz będzie to moja pierwsza wizyta, więc samemu można wywnioskować, że moje stopy się średnio zadbane... Nie wiem, jak mam się na ten zabieg przygotować, z jakim wyprzedzeniem umówić się na wizytę, co tam w ogóle się dokładnie dzieje i czy jest jakikolwiek powód do wstydu? ;/ Bardzo proszę o pomoc . Z góry DZIĘKUJĘ

Witam
Musiałabyś już zadzwonić i się umówić,bo terminy są różne,w pedicure jest teraz "ruch".Zależy jaki gabinet ,najbezpieczniej założyć spodnie które będziesz mogła podwinąć,nie zakładaj obcisłej mini,i jeżeli będziesz chciała pomalować paznokcie najlepiej założyć klapki z wolnymi palcami (możesz wziąć je w torbę i założyć po zabiegu)a resztą się nie przejmuj ,a na pewno nie ma powodu do wstydu.POWODZENIA
kerinails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 00:16   #4
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: pierwsza wizyta w salonie kosmetycznym

Nic się nie przejmuj jedyną krępującą rzeczą jaką możesz zrobić to spódnica. Wiele klientek sobie z tym świetnie radzi ale jak będziesz pierwszy raz na takim zabiegu to pewnie się nieźle nawyginasz Nie przygotowuj się. Właśnie po to jest ten zabieg żeby stylistka zrobiła ze stópkami porządek. Powodzenia
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 16:08   #5
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: pierwsza wizyta w salonie kosmetycznym

ja ze swojej strony mogę poradzić żebyś na wizytę nie zakadała nowych butów. Ja tak ostatnio zrobiłam i nie dość że buty w kontakcie ze stopami okropnie cuchnęły to jeszcze zabarwiły moje stopy na czarny kolor... najadłam się wstydu i tyle..
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.