Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-07, 09:31   #1
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Exclamation

Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????


Na Czole Mam Takie Drobne Grudki Z Których Po Wyciśnieciu Wyłazi Cos Białego, Cały Czas To Wyciskam Ale One Sie Cały Czas Odnawiają I Nie Chca Zniknąć, Na Nosie Mam Jakieś Czarne Wągry, Pomocy !!! Jak Sie Tego Pozbyć ??
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 09:36   #2
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Exclamation Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Ludzie Help !!!!!!!!!!!
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 09:49   #3
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Skorzystaj z wyszukiwarki - takich wątków było mnóstwo
Zerknij tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=146636


PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 10:04   #4
PrincesS_MermaiD
Przyczajenie
 
Avatar PrincesS_MermaiD
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z Morza
Wiadomości: 15
GG do PrincesS_MermaiD
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Wyciskaj te drobne Grudki wyłącznie jak są "Dojrzałe"(czyli zaczerwienione a na Czubku zbiór Ropy) albo poprostu poczekaj jak znikną.Zawsze myj ręce Antybakteryjnym srodkiem przed wyciskaniem,po wyciskaniu zdezynfekuj twarz. Inaczej te miejsce gdzie wyciskałaś może się "zapalić" i zostenie ci brzydka blizna.Żeby ci te Grudki nie wyskakiwały codziennie myj twarz antybakteryjnym środkiem a 2 razy w tygodniu rob Rumiankowe Okłady na twarz.To dobrze dezynfekuje twarz i zabija bakterie,co stwarza że pryszcze nie będą już się już pokazywać.
Żeby pozbyć się Wągrów powinnaś zrobić sobie "Parówkę" żeby otworzyć Pory(Trzymać twarz nad gotującą się wodą ),umić dobrze ręce i delikatnie wyciskać Wągry,lepszy sposób na wągry jest poprostu isc do kosmetyczyki
Jeżeli te wszystkie paskudstwa nie znikną powinnaś wybrać się do dermatologa.
__________________
I"m a Mermaid princess... in my Dream.
PrincesS_MermaiD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 11:55   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Te grudki które masz na czole to zaskórniki zamknięte. Było o tym masę na forum, poszukaj przy pomocy wyszukiwarki - gwarantuję że wyskoczy Ci sporo lektury.
Absolutnie nie polcam samodzielnego usuwania grudek, bardzo łatwo tu o zakażenie, i rozsianie infekcji. Co do parówek, nie jestem zwolenniczką, cześciej robią więcej złego niż dobrego, jeśli masz cere płytko unaczynioną to tym bardziej powinnaś ich unikać.
Z opisu wynika iż masz trądzik zaskórnikowo-grudkowy. Możesz leczyć na własną rękę kosmetykami, złuszczać kwasami czy smarować nadtlenkiem benzoilu albo iść do lekarza.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 13:11   #6
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Ja polecem dobrego dermtatologa. Mi wyleczył trądzik w ciagu miesiąca. Miałam spokój pól roku Oczywiście każdy ma inna twarz, ale co lekarz, to lekarz...
Pozdrawiam!
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 13:12   #7
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

no wlasnie idz do lekarza albo poradz sie swojej kosmetyczki jakie kosmetyki powinnas uzywac by wyleczyc to na wlasna reke
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-07, 13:14   #8
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

dorastasz kochana i lepiej wybierz sie do lekarza lub kosmetyczki, oni ci powiedza co i jak z tym robic
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 21:01   #9
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

ciekawe z tym rumiankiem oklady bede sama musiala sprobowac nie wiem czy mi cos to da bo ja mam troszke inny problemik

ale sprobuje i tak z ta parowka bo wagry to cos co mnie dreczy a do kosmetyczki nie pojde z takim syfem ble ble wstyd hehe
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 08:37   #10
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Dolegliwosci, o ktorych piszesz to typowe objawy okresu pokwitania, ktore jak na zlosc najczesciej pojawiaja sie na twrzy, plecach i dekolcie. Odradzam Ci wszelkie samodzielne wyciskanie zaskornikow i wypryskow, nawet palcami umytymi mydlem antybakteryjnym!!!!!!
Mozesz je usunac w gabinecie kosmetycznym podczas zabiegu oczyszczania skory. Szukaj gabinetu i kosmetyczki, ktora wykonuje ten zabieg z zachowaniem zasad higieny a jak taki zabieg powinien wygladac przeczytaj tutaj:http://www.wizaz.pl/beata_zabiegi_oczyszczanie.php
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 12:12   #11
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Cool Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

jak wyglada taki zabieg oczyszczania twarzy, bo ja troche sie tego boje
a najbardziej przeraza mnie ta cena
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-08, 13:46   #12
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Cytat:
Napisane przez suwa89
ciekawe z tym rumiankiem oklady bede sama musiala sprobowac nie wiem czy mi cos to da bo ja mam troszke inny problemik

ale sprobuje i tak z ta parowka bo wagry to cos co mnie dreczy a do kosmetyczki nie pojde z takim syfem ble ble wstyd hehe
jaki znowu wstydd?? od tego jest kosmetyczka, kobitko bys widziała z jakimi "przpadkami"one maja do czynienia to bys dopiero uciekła
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 13:47   #13
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Cytat:
Napisane przez Paulinka675
jak wyglada taki zabieg oczyszczania twarzy, bo ja troche sie tego boje
a najbardziej przeraza mnie ta cena
moj zabieg oczyszczania wyglada mniej wiecej tak: kosmetyczka najpierw oczyszcza cere mleczkiem, pozniej robi mi parowke bodajze z azotem, maseczki, pozniej sama ja recznie oczyszcza, pozniej maseczki, ale ja mam jeszcze nawilzanie i dotlenianie wiec mnie to wynosi (10 maseczek) ok. 60 zeta i to nie jest straszne, wrecz przeciwnie jest to przyjemne
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 16:05   #14
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Cytat:
Napisane przez ufcio
moj zabieg oczyszczania wyglada mniej wiecej tak: kosmetyczka najpierw oczyszcza cere mleczkiem, pozniej robi mi parowke bodajze z azotem, maseczki, pozniej sama ja recznie oczyszcza, pozniej maseczki, ale ja mam jeszcze nawilzanie i dotlenianie wiec mnie to wynosi (10 maseczek) ok. 60 zeta i to nie jest straszne, wrecz przeciwnie jest to przyjemne
Ja oczyszczania nie wspominam wcale przyjemnie , poza maseczkami oczywiście.
Oczyszczanie ręczne przyjemne jest tylko dla wytrzymałych na ból. Trzeba się niestety liczyć z tym, że im gorsza cera tym boli bardziej. Czego się jednak nie zniesie żeby lepiej wyglądać... Na szczęscie bolesna część nie trwała u mnie zbyt długo...
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 16:56   #15
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Question Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

a ile sie utrzymuje efekt po wizycie u kosmetyczki ??
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 18:13   #16
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Wszystko zależy od cery. Jeśłi idziesz z dużą ilością ropnych wyprysków to one nie znikną od razu po zabiegu. Goją się po 1-2 dniach, zabiegi te trzeba powtarzać, po jednym nie ma co oczekiwac cudów. Myślę, że oczyszczanie raz w miesiącu to konieczność, dopóki nie zauważy się poprawy, później stopniowo coraz rzadziej. Moja koleżanka jest kosmetyczką i sama miała trądzik, wyleczyła właśnie w ten sposób. Wyleczyła to może lekko przesadzone okreslenie, bo musi bardzo uważać cały czas, oczyszczać regularnie, bardzo dbac o cere, uwazac na dietę, itp.
Pozdrawiam
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 18:30   #17
margo_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

tak tez mam ten problem... wiem ze to nieuniknione ale po wizycie u kosmetyczki mialam "rany" w miejscu tych wypryskow ktore trzeba bylo usunac igłą ale zniknely po jakims czasie...
margo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 20:59   #18
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Unhappy Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

bożeeeeeeeee ! kazdego dnia mam jakies nowe grudkiii !!!!!! ja juz nie moge na soebie patrzec !!!!!!!!: (
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 21:11   #19
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Jak masz dodatkowo tłusta cerę to będziesz je mieć przez wiele lat.... A tak to przygotuj się na długotrwałą walkę.... Bo to może trwać nawet i kilka lat i nie wyciska, bo rozsiejesz na całą twarz !!!
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-08, 21:17   #20
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

moja rada: regularnie peelinguj skórę -martwy naskórek nie będzie siedliskiem bakterii.
Tylko nie uzywaj żadnych peelingów z drobinkami, bo rozsiejesz zakażenia. Najlepiej kupic peeling enzymatyczny (ja używam firmy norel -14 zł) albo jakiś inny do cery trądzikowej. Tylko w żadnym wypadku nie z drobinkami...

Powodzenia w walce z koszmarem
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 09:51   #21
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

po pierwsze i najważniejsze - NIC NIE WYCISKAJ!!! W czasie wyciskania bakterie się roznoszą i zaczyna się rozsiewać to, co wyciskasz na reszcie twarzy. W ten sposób nigdy się tej przypadłości nie pozbędziesz!
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 11:30   #22
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Skarbie ja mam to samo dokładnie.ostatnio nawet pisałam podobnego posta.
PO PIERWSZE:
*nie wyciskaj(ja na początku jak zauwazyłam to zaczełam to oczyszczac i sie robilo coraz gorzej).Jak zaczełam to wyciskać to jak się obudziłam na drugi dzień to juz miałam w tych miejscach takie ropne syfy.
PO DRUGIE:
*idz jak najszybciej do dermatologa(masz prawdopodobnie tradzik zaskornikowo-grudkowy)wyprobowałam na te zamkniete białe zaskorniki prawie wszystko nawet brałam tetralysel i powiem ze nic nie dało.Jedynie co widze ze działa to złuszczanie.Poszłam do dermatologa i chciałam żeby mi przepisała DIFFERIN bo antybiotyki zadne nic nie dawały.
Mam teraz Differin i okazjonaknie stosuje Skinoren(moze tez być Acne derm).
Powiem ze tylko te dwa środki powodują ze moja skówa się polepsza.Differin i Skinoren złuszczają i zasuszają te zaskorniki i powoli widze że wszystko się ładnie oczyszcza.W ciągu 4-8 tygodni powinno być juz wszystko ładnie.
Dermatolog ci powie jak stosowac i albo ci to samo przepisze albo coś co bedzie uwazała za słuszne.
ALE PRZEDE WSZYSTKIM NIE WYCISKAJ TEGO SAMA ANI U KOSMETYCZKI BO ZAWSZE MOZNA TRAFIC NA TAKĄ KTÓRA CI TO ROZSIEJE I BEDZIESZ MIAŁA CAŁĄ BUZIE W PRYSZCZACH!!!!!!!!!!!!!!
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 11:48   #23
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Przyupomniało mi sie cioś jeszcze: wszyscy mówią nie wyciskać... ale jak chodzić z takimi białymi wulkanami na twarzy? Zapytałam o to mojego dermatologa i powiedział, że mam sobie kupić w aptece igły do strzykawki i delikatnie nakłuć białą końcówkę pryszcza i podważyć - oczyści się ranę, nie będzie blizny, skóra szybciej się zregeneruje. To działa - tylko trzeba pamiętać, żeby zdezynfekować miejsce po takim "zabiegu" no i żeby nie uszkodzić skóry nakłuwaniem, kłuć tylko ten biały czubek syfa. Polecam!
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 15:34   #24
PrincesS_MermaiD
Przyczajenie
 
Avatar PrincesS_MermaiD
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z Morza
Wiadomości: 15
GG do PrincesS_MermaiD
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Ja słyszałam że do tego można użyć też normalnej igły.
Tylko przed nakuwaniem iglę dobrze zdezynfekować nap. zalać wrzątkiem.
__________________
I"m a Mermaid princess... in my Dream.
PrincesS_MermaiD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 16:33   #25
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

zależy co to jest.....jesli to jest juz pryszcz to i moze mozna(ale ja ostatnio to nawet tego nie robie tylko zasuszam i czekam az odpadnie).
Jeżeli to jest tak pod skórą (nie pryszcz jeszcze), takie widać białawe, jakby zbiornioczek z tą biała mazią to jednak tego nie ruszaj.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 20:18   #26
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Unhappy Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

bożeee to jakis koszmar!! do lekarza bede mogla isc dopiero za tydzien jak mama dostanie wyplate ! a ja dzis rano wycisnelam wszystkie krostki i nalozylam sobie maseczke oczyszczajaca pory, po jej zmyciu stwierdzilam ze w miejscu gdzie wyciskalam rano krostki znowu pojawily sie wulkany!! po czym nzowu je wycisnelam potraktowalam tonikiem i nalozylam gruba warstwe kremu, po zmyciu okazalo sie ze krosty znowu sie odrodzily !!! to skandal jakiś ! nigdy mi sie tak nie dzialo! zdenerwowalam sie i przetarlam krostki spirytusem salicylowym moze to je troszke wysuszy. mam juz tego dosc! cale czolo mnie boli !
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 20:21   #27
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Unhappy Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

rok temu tez bylam u dermatologa ale z innym rodzajem krost i zastanawia mnie to ze oni daja zawsze masci wysuszajace, ja nie moge takich uzywac bo skora mi sie luszczy i wtedy musze nalozyc na twarz troche lekkiego kremu
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 20:34   #28
P0LLA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 52
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Paulinka, przede wszystkim zamiast kosmetyków przeciwtrądzkowych używaj tych do cery wrażliwej oczywiście że nawet skóra z pryszczami się wysusza.... Ja jestem weteranka w tej sprawie i choć wciąż pojawiają mi się krostki a mam 24 lata to jednak cerę doprowadziłam do ładu... na noc punktowo na pryszcze tormentiol z apteki (kupisz za jakies 7 zł) i już ich absolutnie nie wyciskaj!!! Zalecza się szybciej jak juz nie bedziesz ich męczyć.... Delikatny kremik rano, tylko nie żaden clerasil, jak łuszczy się skóra to alantan. Ktory generalnie jest świetny bo łagodzi podrażnienia skory.
Powodzenia!!!
P0LLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:42   #29
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Suwa- nie wygłupiaj się z tymi parówkami bo będziesz miała takie problemy jak ja- nie zamkniesz dobrze potem porów i zostaną Ci na twarzy księżycowe kratery!!!! Stanowczo odradzam. Teraz kiedy nakładam podkład na twarz muszę bardzo uważać żeby nie wyglądać "w kropki".
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:53   #30
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Co Się Dzieje Z Moją Twarzą ????

Cytat:
Napisane przez P0LLA
Paulinka, przede wszystkim zamiast kosmetyków przeciwtrądzkowych używaj tych do cery wrażliwej oczywiście że nawet skóra z pryszczami się wysusza.... Ja jestem weteranka w tej sprawie i choć wciąż pojawiają mi się krostki a mam 24 lata to jednak cerę doprowadziłam do ładu... na noc punktowo na pryszcze tormentiol z apteki (kupisz za jakies 7 zł) i już ich absolutnie nie wyciskaj!!! Zalecza się szybciej jak juz nie bedziesz ich męczyć.... Delikatny kremik rano, tylko nie żaden clerasil, jak łuszczy się skóra to alantan. Ktory generalnie jest świetny bo łagodzi podrażnienia skory.
Powodzenia!!!
Kochaaana- weteranka to NIESTETY jestem ja- pierwsze "pryszcze" w wieku lat 12 i tak do tej pory!!!!!!!( obecnie 32 latka) I ciągła walka- obojętnie czy wyciskam czy nie!
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.