Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-09, 22:19   #31
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Na szybko wkleiłam zdjęcie gdzie trzeba podważyć
No i właśnie widzę, że otwieram nie tak jak trzeba. Dzięki wielkie, jutro będę walczyć, bo chciałam sobie ulepszyć mieszankę.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-09, 22:24   #32
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
No i właśnie widzę, że otwieram nie tak jak trzeba. Dzięki wielkie, jutro będę walczyć, bo chciałam sobie ulepszyć mieszankę.
Nie ma za co, przy takim opakowaniu łatwo się zmylić
Miłego używania
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 13:30   #33
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Melduję się i ja, chociaż ostatnio strasznie zaniedbałam paznokcie, może druga odsłona mnie w końcu zmotywuje. Zaczęłam za to olejować włosy, tak jak loipop.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 15:02   #34
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Nie olejowałam kilka dni, zmyłam lakier, patrze i cholera przyrost na środkowych i serdecznych mi się cofnął. Trochę bo trochę, ale się cofnął. Miseczka już na stole

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Chyba jednak nie :p Przypomniało mi się, że mierzyłam przyrost i sprawdziłam
Za pozwoleniem: (lewa od kciuka w mm/prawa od kciuka w mm)
3, 2, 3, 3, 2/2, 3, 2, 3, 2
Od 22.06 do 10.07. Chyba nie najgorzej
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 15:07   #35
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczęta, myślicie, że olejowanie samą Alterrą Migdał&Papaja pomoże w regeneracji paznokci? Czy dołożyć do tego jeszcze coś innego?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 15:24   #36
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[QUOTE=Lavi92;47236362]

U mnie nie było problemu z podważeniem. Pędzelek 'siedzi' jeszcze w takiej części z 'nóżkami' które się trzymają tubki. Trzeba to podważyć (np. cienkim, metalowym pilnikiem, nożem) i wszystko ładnie wyjdzie.
Zdjęcie w załączniku

u mnie był problem z otwarciem otwierałam w dobrym miejscu ale tak ciasno to siedziało ze nóz nie chciał nawet wejsc chodz był bardzo cieniutki
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 15:59   #37
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, myślicie, że olejowanie samą Alterrą Migdał&Papaja pomoże w regeneracji paznokci? Czy dołożyć do tego jeszcze coś innego?
Wydaje mi się, że pomoże. Ja używam tylko olejku rycynowego z olejkiem z drzewa herbacianego i pomaga. No i kąpiele w oliwie.
Alterre dziewczyny chwalą. Najlepszym sposobem będzie próba. Po około tygodniu, dwóch powinnaś zauważyć jakiekolwiek efekty. Jeśli nie to dołóż coś jeszcze
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 17:05   #38
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja na zmianę używam altery i tego z babydream, olejuję od jakiegoś 1,5 tygodnia i już widzę efekty. Zrobiłam dwie ciepłe kąpiele (oliwa z oliwek + olejek rycynowy + sok z cytryny) no i przy zmianie lakieru (to już troche dłużej - jakiś miesiąc, ale mam hybrydy także rzadziej) wcieram olejek rycynowy (tak na 15 minut zostawiam na paznokciach) no i ostatnio jeszcze to serum z wapniem i wit. C.
W sobotę mam weselę, także jutro będe robic hybrydowe mani a potem długa przerwa co by móc częściej używać olejka rycynowego i tego serum ... minusem jest to, ze przez prawie całe wakacje będę pracować na działce co też może mi utrudnić ratunek paznokciom
Ale wniosek jest jedene - olejowanie na prawdę pomaga i to dość szybko przynajmniej u mnie
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 17:39   #39
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny mam pytanie, bo w końcu kupiłam sobie rękawiczki te biedronkowe Spark do mycia naczyń (do sprzątania używam mocniejszych - żółtych). Wiecie może, czy można je używać do gotowania? Mam na myśli obrabianie mięsa, warzyw na tarce itp. itd. Często podczas tych czynności wchodzą mi resztki jedzenia pod paznokcie, a chciałabym tego uniknąć, jednak nie wiem, czy taki lateks może mieć styczność z jedzeniem? Używacie ich może do takich prac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg indeks.jpg (12,5 KB, 50 załadowań)
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 18:47   #40
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że pomoże. Ja używam tylko olejku rycynowego z olejkiem z drzewa herbacianego i pomaga. No i kąpiele w oliwie.
Alterre dziewczyny chwalą. Najlepszym sposobem będzie próba. Po około tygodniu, dwóch powinnaś zauważyć jakiekolwiek efekty. Jeśli nie to dołóż coś jeszcze
Dzięki, spróbuję w takim razie używać na razie samej Alterry
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:20   #41
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Hello proszę o dodanie olejowego FAQ do pierwszego postu bo znowu zaczną się niekończące te same pytania :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 22:33   #42
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, myślicie, że olejowanie samą Alterrą Migdał&Papaja pomoże w regeneracji paznokci? Czy dołożyć do tego jeszcze coś innego?
Spróbować nie zaszkodzi
[QUOTE=taka owaka 77;47246815]
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość


U mnie nie było problemu z podważeniem. Pędzelek 'siedzi' jeszcze w takiej części z 'nóżkami' które się trzymają tubki. Trzeba to podważyć (np. cienkim, metalowym pilnikiem, nożem) i wszystko ładnie wyjdzie.
Zdjęcie w załączniku

u mnie był problem z otwarciem otwierałam w dobrym miejscu ale tak ciasno to siedziało ze nóz nie chciał nawet wejsc chodz był bardzo cieniutki
Hmm to może trafiłaś na taką partię choć u mnie też jest bardzo ciasne to podważałam czymś znacznie grubszym od noża
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, bo w końcu kupiłam sobie rękawiczki te biedronkowe Spark do mycia naczyń (do sprzątania używam mocniejszych - żółtych). Wiecie może, czy można je używać do gotowania? Mam na myśli obrabianie mięsa, warzyw na tarce itp. itd. Często podczas tych czynności wchodzą mi resztki jedzenia pod paznokcie, a chciałabym tego uniknąć, jednak nie wiem, czy taki lateks może mieć styczność z jedzeniem? Używacie ich może do takich prac?
Hmmm a może do gotowania bardziej nadadzą się nitrylowe, cieniutkie? Ja czasem je zakładam i póki co żyję i nic złego mi się nie działo
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 12:51   #43
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Hello proszę o dodanie olejowego FAQ do pierwszego postu bo znowu zaczną się niekończące te same pytania :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pozwoliłam sobie wykorzystać Twoje FAQ z poprzedniej części wątku. Jeśli masz mi za złe to wal śmiało i bardziej się wysilę
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 21:36   #44
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, bo w końcu kupiłam sobie rękawiczki te biedronkowe Spark do mycia naczyń (do sprzątania używam mocniejszych - żółtych). Wiecie może, czy można je używać do gotowania? Mam na myśli obrabianie mięsa, warzyw na tarce itp. itd. Często podczas tych czynności wchodzą mi resztki jedzenia pod paznokcie, a chciałabym tego uniknąć, jednak nie wiem, czy taki lateks może mieć styczność z jedzeniem? Używacie ich może do takich prac?
Ja w podobnych przypadkach (zagniatanie ciasta, nacieranie mięsa itd) używam od lat cienkich winylowych, ale tylko dlatego nie lateksowych, że mam do nich lepszy dostęp
W moim przypadku są one jednorazowe, nie wiem na ile grube są te Twoje lateksowe.
Myślę, że o ile nikt z konsumujących później taki posiłek nie ma uczulenia na lateks, to nie ma problemu.
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 23:08   #45
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość

Hmmm a może do gotowania bardziej nadadzą się nitrylowe, cieniutkie? Ja czasem je zakładam i póki co żyję i nic złego mi się nie działo
Cytat:
Napisane przez 971368423 Pokaż wiadomość
Ja w podobnych przypadkach (zagniatanie ciasta, nacieranie mięsa itd) używam od lat cienkich winylowych, ale tylko dlatego nie lateksowych, że mam do nich lepszy dostęp
W moim przypadku są one jednorazowe, nie wiem na ile grube są te Twoje lateksowe.
Myślę, że o ile nikt z konsumujących później taki posiłek nie ma uczulenia na lateks, to nie ma problemu.
A kupujecie je w zwykłym sklepie, czy aptece? Nigdy jeszcze za takimi się nie rozglądałam.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-11, 23:30   #46
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A kupujecie je w zwykłym sklepie, czy aptece? Nigdy jeszcze za takimi się nie rozglądałam.
Dostaniesz je w aptece
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 09:31   #47
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Pozwoliłam sobie wykorzystać Twoje FAQ z poprzedniej części wątku. Jeśli masz mi za złe to wal śmiało i bardziej się wysilę
Haha spoko spoko ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 09:33   #48
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Dostaniesz je w aptece
Dziękuję
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 16:28   #49
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A kupujecie je w zwykłym sklepie, czy aptece? Nigdy jeszcze za takimi się nie rozglądałam.
W aptece albo sklepie medycznym.



Czy ktoś był ostatnio w Biedronce?
Ja byłam dzisiaj i zobaczyłam coś takiego:
http://www.biedronka.pl/pl/product,i...-be-beauty-2-g
W składzie były głównie olejki, na pierwszym miejscu migdałowy, ale nie przyglądałam się, bo biegłam w pośpiechu do kasy.
Zasadniczo chodzi mi o opakowanie
Z bliska wyglądało na to, że część "przypędzelkową" można usunąć, a opakowanie ponownie napełnić. Byłaby to dobra opcja dla tych, którzy chcą mieć olejek przy sobie na momenty, kiedy niespodziewanie jest chwila na olejowanie, ale niekoniecznie nosić flakonik po lakierze. Czyli coś dla mnie.

Ale może któraś już próbowała/ma? Widzę, że mają ten specyfik w ofercie od 3.07.

Edytowane przez 971368423
Czas edycji: 2014-07-12 o 16:46
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 17:16   #50
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Haha spoko spoko ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Uff... Kamień z serca! Jestem lepsza z liczenia niż pisania (szczególnie jak policzyłam, że 600:20=300 i dopiero mama następnego dnia wyprowadziła mnie z błędu )



Cytat:
Napisane przez 971368423 Pokaż wiadomość
W aptece albo sklepie medycznym.



Czy ktoś był ostatnio w Biedronce?
Ja byłam dzisiaj i zobaczyłam coś takiego:
http://www.biedronka.pl/pl/product,i...-be-beauty-2-g
W składzie były głównie olejki, na pierwszym miejscu migdałowy, ale nie przyglądałam się, bo biegłam w pośpiechu do kasy.
Zasadniczo chodzi mi o opakowanie
Z bliska wyglądało na to, że część "przypędzelkową" można usunąć, a opakowanie ponownie napełnić. Byłaby to dobra opcja dla tych, którzy chcą mieć olejek przy sobie na momenty, kiedy niespodziewanie jest chwila na olejowanie, ale niekoniecznie nosić flakonik po lakierze. Czyli coś dla mnie.

Ale może któraś już próbowała/ma? Widzę, że mają ten specyfik w ofercie od 3.07.
Miałam to w ręku, ale odłożyłam. Niby chciałam, ale w sumie to nie chciałam :p Tak, tak... Baba
Ogólnie chwalę sobie wiele produktów Be Beauty więc można się pokusić. Z drugiej strony jeśli producentem jest Bell (nie spojrzałam) to miałabym mieszane uczucia. Ich lakiery mi nie podeszły.
__________________
"Take what you need and be on your way"

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2014-07-12 o 17:19
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 13:11   #51
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

helloł kończę swoje 1 op alterry m+p i zauważylam że zaczeły mi się szybciej po tym olejku przesuszac ręce jak i skórki. Także odstawiam na jakiś czas i szukam czegoś innego. Korci mnie baby dream lub nowe serum z Eveline (wczoraj widzialam je w rossmanie po 14.99)
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 13:23   #52
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny a co myślicie o olejowaniu bio oilem??
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 13:38   #53
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Czyli ta odzywka z biedronki ma opakowanie podobne do regenerum? Jesli tak to kupie
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 13:58   #54
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Czyli ta odzywka z biedronki ma opakowanie podobne do regenerum? Jesli tak to kupie
Dokładnie. I kosztuje jakoś 8-9 zł więc z tego co się orientuję znacznie mniej niż Regenerum.
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 15:28   #55
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Kurcze...w biedronce najwczesniej bede w czwartek wiec moze juz nie byc ;/
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 15:30   #56
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Melduję się i ja!
Olejuję od września, efekty były, ale takie sobie, aż zaczęłam wkraplać pod paznokcie czysty olejek z drzewa herbacianego (jakiśniesiąc temu) i od tej pory przyrost wyraźnie skoczył! Jak szaleństwo letnie minie - podrzucę fotki.
Buziaki dla Was wszystkich olejowniczek:pazurk i:
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 19:55   #57
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

mi olejek z drzewa herbacianego bardzo wysuszał ręce były suche jak tarło po mimo ze wkrapiałam go pod paznokcie to co wyciekło wmasowywałam w rece no i strasznie smierdział domownicy narzekali dlatego dodałam go do alterry juz kiedys ktos pisał ze po herbacianym przyrost ruszył wiec moze go znowu zaczne stosowac kupiłam ta odzywke z biedronki bardziej ze wzgledu na opakowanie niz na samą odzywke fajnie by było miec cos gdzie mozna by przelewac olejki i nosic np w torebce i olejowac w kazdej wolnej chwili to opakowanie jest plastikowe takie samo jak tej odzywki cztery pory roku z rosmana zeby leciał olejek sie kreci strone przeciwną do pędzelka tą czesc biała gdzie jest pedzelek da się otworzyc ale nie wiem czy jak ta odzywka się nie skonczy to co sie wykreca nie bedzie u góry i nie pójdzie juz napełnic zobaczymy nie była droga wiec warto wypróbowac
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 21:16   #58
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ooo jak tu się pozmieniało od tego czasu, kiedy byłam tu ostatnio (baardzo dawno temu) a wątek doczekał się już nawet drugiej części
Doobra, przyznaję..po prawie 5 m-cach przestałam olejować..
Zatem niniejszym, robię drugie podejście do namaszczania pazurków. Będę musiała chyba znów cyknąć im fotkę, dla późniejszego porównania
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2014-07-13 o 21:26
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 16:37   #59
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dzień dobry
Bardzo długo byłam dziś w wodzie i postanowiłam zrobić zdjęcie odmoczonych pazurków (pokrytych jednak warstwą różowo-beżowej bazy dla ochrony). Końcówki nie są wtedy tak białe, jak zwykle, ale lekko szarawe. A ponieważ mamy nowy wątek, załączam też ostatnie porównanie przed i po, czyli efekty olejowania w pigułce.

U mnie olejowanie główne bez zmian, czyli jak zawsze na noc, za to w dzień od 2 tygodni ani razu, ale to się zmieni
Miłego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg efekty olejowania paznokci.jpg (56,6 KB, 540 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lipcowe odmoczone.jpg (52,8 KB, 472 załadowań)
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 21:00   #60
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez 971368423 Pokaż wiadomość



Czy ktoś był ostatnio w Biedronce?
Ja byłam dzisiaj i zobaczyłam coś takiego:
http://www.biedronka.pl/pl/product,i...-be-beauty-2-g
W składzie były głównie olejki, na pierwszym miejscu migdałowy, ale nie przyglądałam się, bo biegłam w pośpiechu do kasy.
Zasadniczo chodzi mi o opakowanie
Z bliska wyglądało na to, że część "przypędzelkową" można usunąć, a opakowanie ponownie napełnić. Byłaby to dobra opcja dla tych, którzy chcą mieć olejek przy sobie na momenty, kiedy niespodziewanie jest chwila na olejowanie, ale niekoniecznie nosić flakonik po lakierze. Czyli coś dla mnie.

Ale może któraś już próbowała/ma? Widzę, że mają ten specyfik w ofercie od 3.07.


Kupiłam. Zapach ma nieciekawy ale w sumie głównie chodziło mi o opakowanie. Ma ktoś może pomysł jak można by to napełnić ? W tym przypadku chyba nie da się podważyć
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.