Paznokcie Wroclaw - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 08:34   #31
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Pani Aniu nie chcę się kłócić. Podziękowałam za ofertę. Ja wiem, że
Pani wykonuje starannie paznokcie, bo u Pani byłam, dobrze się trzymają, nie napowietrzają. Ale skórki miałam fatalne, w jednym miejscu przepiłowane do krwi.
Fakt, ja lubię bogate zdobienia, cyrkonie, kwiatki, czy koronki, czarno-biały french, jak najbardziej, Pani tych zdobień nie robi, ale to nie jest powód mojej odmowy.
Pozdrawiam Magda
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 08:56   #32
ania-tipsy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Prosze mi powiedziec kiedy pani u mnie byla i oczywicie gdzie ja robie pazurki.poniewaz pierwsza wypowiedz diametralnie rozni sie od drugiej pani wypowiedzi
jeszcze sprawa zdobien ,jak pisalam wczesniej nie naklejam tylko i wylacznie kwiatuszkow oraz nie zdobie lakierami,wszystkie ozdoby sa zatapiane pod zelem wtedy potencjalna klientka do uzupelnienia na ladny wzor i nie musi sie przejmowac malowaniem.

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-10-04 o 10:15
ania-tipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 09:16   #33
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

ja we wrocławiu robiłam u dwóch osób, z oby dwóch jestem zadowolona. Tylko że jedna przyjmuje u siebie w domu - Ewelina, a druga dojeżdza do kogoś - Magda. I Magda jest spoza Wrocławia, tylko w nim pracuje. Poleciłam i jedną i drugą paru koleżankom i tez były zadowolone. Jesli ktoś chce dane, albo adres to prosze na priva. Ewelina na bank ogłasza sie na allegro. Magda chyba nie ma swoich prac na internecie.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 09:30   #34
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez ania-tipsy Pokaż wiadomość
Prosze mi powiedziec kiedy pani u mnie byla i oczywicie gdzie ja robie pazurki.poniewaz pierwsza wypowiedz diametralnie rozni sie od drugiej pani wypowiedzi
jeszcze sprawa zdobien ,jak pisalam wczesniej nie naklejam tylko i wylacznie kwiatuszkow oraz nie zdobie lakierami,wszystkie ozdoby sa zatapiane pod zelem wtedy potencjalna klientka do uzupelnienia na ladny wzor i nie musi sie przejmowac malowaniem.
Proszę uprzejmie, byłam u Pani w sierpniu i przedłuża Pani pazurki na tipsie u siebie w domu, ma Pani bardzo sympatyczną rodzinkę (córka, syn i mąż), w czasie, kiedy ja byłam mieliście państwo zgrzyty ze swoją mamą. Mam podawać więcej szczegółów? Nie bawmy się w takie wyliczanki. Wyraziłam swoją opinię i tyle. Nie może mieć mi Pani za złe, że zrezygnowałam z Pani propozycji, mamy wolny rynek
Płacąc blisko 100 zł za tipsy mam nadzieję również na manicure biologiczny przed lub przynajmniej nałożenie oliwki na skórki po założeniu tipsów.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 10:15   #35
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

ania-tipsy Niszczenie zawartości portalu poprzez kasowanie postów plus nieopłacona reklama na forum skutkuje punktami i dalej - banem stałym.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 10:40   #36
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
ja we wrocławiu robiłam u dwóch osób, z oby dwóch jestem zadowolona. Tylko że jedna przyjmuje u siebie w domu - Ewelina, a druga dojeżdza do kogoś - Magda. I Magda jest spoza Wrocławia, tylko w nim pracuje. Poleciłam i jedną i drugą paru koleżankom i tez były zadowolone. Jesli ktoś chce dane, albo adres to prosze na priva. Ewelina na bank ogłasza sie na allegro. Magda chyba nie ma swoich prac na internecie.
wysłałam Ci PW
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 11:00   #37
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Magda, podpinam się do wątku, bo mam dość

Mam sprawdzoną Panią od tipsów - robiłam u niej "paznokcie" przez bodajże 2 lata - Kasia z salonu "Kasia i Tomek" przy bocznej Traugutta (zabijcie mnie, nie pamiętam ulicy" . Kasia jest - imho - najlepsza we Wrocku. Drugiej tak dokładnej osoby nie znam. Paznokcie trzymały mi się u niej zawsze nawet 2 miesiące bez uzupełniania !!! Cudnie zrobione, wypiłowane, manicure bilogiczny pięknie, skórki zadbane, wszytsko jak należy. Ale Kasia przeprowadziła się teraz na Wojnów I strasznie mi do nie nie po drodze - mieszkam na Grunwaldzkim. No i klops.
Byłam już u kilku dziewczyn - reklamowały się na Allegro - z żadnej nie jestem zadowolona. Albo źle wypiłowane, albo po 2 dniach zapowietrzone, albo skórki zmasakrowane - tragos. Obeszłam wkoło wszytskie salony w okolicy i w centrum - naprawdę, aż mi się nie chce pisać. Przez jakiś czas chodziłam do Patrycji - na Szczytnickiej w salonie Visage - i byłam baaardzo zadowolona, ale Pati pojechała sobie do Londynu

No i wczoraj znów byłam zrobić coś z pazurami, znlazłam dziewczynę na Allegro i znów tragedia. Niby zdjęcia ładne, a to co mam na paznokciach woła o pomstę Tzn. może aż tak tragicznie nie jest, bo miałam gorsze rzeczy, i może tak od razu mi nie poodpadają, ale wyglądają źle, jak łopatki, są po bokach źle wypiłowane ... Zwracałm Pani uwagę, w czasie gdy je robiła, ale niestety nie dało Jej się przetłumaczyć, poza tym uważam że brak Jej było umiejętności manualnych ...

Dziewczyny, halo !!! Polećcie kogoś !!!!!
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 11:24   #38
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Asiu, a u kogo byłaś z allegro, możesz mi na PW napisać, jak wolisz, bo ja też byłam i niby ładnie, manicure i całkiem fajnie ozdobione, ale wyprowadzić linii uśmiechu we frenchu to nie bardzo i po uzupełnianiu zostawiony taki kawał niepokrytego żelem paznokcia, że szok. Poszłam z trzytygodniowym odrostem, a wyszłam z takim już 10 dniowym. Zła jetsem jak nie wiem, co. Teraz znalazłam dziewczynę daleko ode mnie, ale cóż, poświecę się. Tobie nawet nie podaje, bo to przy Świeradowskiej, miałabyś całe miasto do przejechania. No chyba, że chcesz Albo inaczej, umówiona jestem na 12 października dam znać po, może nawet zdjęcia wkleję

A Wojnów to dla mnie taka abstrakcja, że przez ostatnie 5 minut szukałam go na mapie Wrocławia, bo nawet nie wiem, gdzie jest
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 11:49   #39
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Magada, piszę PW . Chociaż może należałoby napisać na forum do kogo z Allegro we Wrocławiu nie warto pójść, ale ... nie wiem. Opory mam. Jak zawsze, jestem w stanie wybronić nawet najgorsze partactwo, a to że ktoś miał gorszy dzień , a to że coś tam a to że coś tam ... Chyba zbyt naiwna jestem


Świeradowska odpada, ale kurczę teraz to się zeźliłam jeszcze bardziej. Jest tyle stylistek, że aż głowa boli, no prawie tyle ile prawników , sama pod domem mam , wręcz brama przy bramie - 2 salony !! I żebym musiała jeździć po końcach miasta i świata żeby paznokcie zrobić ... Ja nie chcę cudów, koronek, dimantów i zlotych kokardek, ja chcę normalne paznokcie , takie zwykłe zwyczajne I nie jestem też jakaś żmija straszna, mogę wydac i 200 zł na paznokcie, ale chcę ładne i trwałe - ale to chyba marzenia mam straszne ;]
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 15:30   #40
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

halo, halo, żadna Wrocławianka nie jest zadowolona ze swojej stylistki paznokci??
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 11:33   #41
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
wysłałam Ci PW
Odpowiedzialam na priv. Jak madziunia80 skorzysta i potwierdzi, ze dobre, to chetnie podam namiary innym wizażankom. Ja tipsy robiłam z 2 lata temu. Teraz mam długie i mocne. Ale te kosmetyczki robią dalej paznokcie.

Ja mam 1 metode. U fryzjera, kosmetyczki - patrze jak dana osoba wygląda. Tak samo z tipsami, dziewczyny same sobie je robią. Nigdy nie zakladalam tipsów u dzieczyn, które miały je brzydko zrobione. Wyszłam tak z 2 razy z "salonu" aha i raz ucieklam od fryzjera... Ale później uświadomiłam sobie, ze fryzjerka sama sie nie pofarbowala i od tego czasu, zawsze chodze w salonie do tej fryzjerki, ktora ma najgorszą fryzurę. Jak boga kocham, sprawdza się
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 15:24   #42
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Dobra dziewczyny, trzymać kciuki za dwie i pół godziny umówiona jestem na tipsy ma nadzieję, że wyjdę zadowolona
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 09:36   #43
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Już jestem po i jestem bardzo zadowolona. Byłam ostatnią klientką Asi w piątek i siedziałam prawie do 21.00. Stwierdziłam, że ściągnę poprzednie tipsy i założę nowe, bo już się zapowietrzyły, odłaziły, itp. Zrobiłam sobie french z delikatnymi ozdobami - kwiatki akrylowe na serdecznych i kciukach no i pomarańczowa cyrkonia. Asia jest naprawdę dobra w tym co robi. Mogę ją śmiało polecić, polecić też mogę Ewelinę Rolę, jak poszukacie to znajdziecie jej blog paznokciowy. Zdjęcie jak widać autorstwa Asi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moj french w wykonaniu Asi B..jpg (118,8 KB, 522 załadowań)
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2007-10-18 o 12:20
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 11:35   #44
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

śliczne
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 12:37   #45
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
śliczne
dzięki Agoosiu
też tak uważam, w końcu udało mi się trafić na naprawdę profesjonalną dziewczynę
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:42   #46
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

tez mialam dawno temu przygode z Pania Ania i szczerze nie polecam. zapowietrzenia, przepilowana plytka i przy uzupelnieniu nawet nie zlikwidowanie zapowietrzen tylko technika "rozowy zel wszystko przykryje". do tego produkty firm no name z allegro. i o ile sie nie myle, ta pani juz dawno instruktorem nie jest, zreszta nie dziwie sie ze nie chwali sie firma bo jest to firma srednio przez nas lubiana
i Pani Aniu - Pauli to Pani do piet nie dorasta
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 07:45   #47
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Madziunia bardzo ladnie zrobione pzzuraski Ciesze sie, ze znalazlas kogos dobrego
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 08:24   #48
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
dzięki Agoosiu
też tak uważam, w końcu udało mi się trafić na naprawdę profesjonalną dziewczynę

Super paznokcie!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 14:11   #49
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

dziękuję dziewczyny
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 15:40   #50
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Aaaaaaaaaaaa, Magda !! Ładne

Bosz, czyli zdaje się że muszę jechać na Świeradowską Będę jechać ze dwa lata przy tych korkach

Edit: byłam na stronie Eweliny ... Śliczne paznokcie A Ewelina gdzie przyjmuje ? (tylko mi nie pisz że na Kuźnikach, bo się załamię )
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 08:01   #51
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaa, Magda !! Ładne

Bosz, czyli zdaje się że muszę jechać na Świeradowską Będę jechać ze dwa lata przy tych korkach

Edit: byłam na stronie Eweliny ... Śliczne paznokcie A Ewelina gdzie przyjmuje ? (tylko mi nie pisz że na Kuźnikach, bo się załamię )
Asiu, nie wiem, gdzie Ewelina przyjmuje, bo u niej nigdy nie byłam. Ale możesz do niej napisać ze strony bloga Na pewno jest tam jakieś "napisz do mnie" Dzięki za komplementy, przekażę Asi
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 19:56   #52
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

madziunia80 nadal jesteś zadowolona z efektu? W innym wątku pytałam się dziewczyn, czy mogą mi polecić dobrą stylistkę paznokci z Wrocławia. Chyba skorzystam z oferty Asii, bądź też Eweliny Ile kosztują takie śliczne paznokcie u Asii?

Dziewczyny, czy któraś z Was korzystała z usług Pani, która oferuje swoje usługi na allegro pod nickiem Fitnesska_2004
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 08:32   #53
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

cyn@monko po pierwsze przestrzegam przed Fitnesską, widziałam zdjęcia jej pazurów na forach paznokciowych i szczerze nie polecam, są łopatowate, a o linii uśmiechu ładnie zaokrąglonej możesz pomarzyć. Jeżeli chodzi o Asię to owszem, nadal mam do niej pełne zaufanie, pazury trzymają się super, zdobienia są śliczne. Mam już nowe i na początku grudnia wybieram się na kolejne uzupełnianie.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2007-11-24 o 16:34
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 21:49   #54
MartiniBianco
Raczkowanie
 
Avatar MartiniBianco
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 249
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

To ja tez poprosze na PW jezeli mozna
__________________
Ćwiczę do upadłego... silną wolę... przy lodówce
MartiniBianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 22:10   #55
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Magda - miliony buziaków za namiary na Asię !

Właśnie wróciłam - zdjęcia moich pazurków w wykonaniu Asi w załącznikach - nie muszę chyba nic dodawać. Profesjonalnie zrobione pazury, porządek z moimi tragicznymi naturalnymi, i super robota - ostatni raz miałam tak dobrze zrobione pazokcie ze dwa lata temu Wszysto rowniutko, skórki niezalane oczywiście, linię uśmiechu widać jasno, idealna linia C. Po prostu nic dodać nic ująć. Plus Asia jest przesympatyczna i atmosfera jest ekstra

Asia jeszcze raz bardzo dziekuje I z czystym sercem polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg frenchfiolet2.jpg (78,2 KB, 431 załadowań)
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 09:35   #56
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Super paznokcie
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 10:28   #57
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Asiu, cieszę się, że jesteś zadowolona. Pazurki piękne, jak to u pani bobrowej Pozdrawiam obie Asieńki
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 13:43   #58
kajmania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Witam wszystkie miłe Panie
jestem zupełnie nowa (goła bo jeszcze bez swojego ava - nawet nie wiem jak go wkleić jeszcze) i od razu z pytaniem -
przyłączam się do wątku - szukam kogoś kto dobże zażeluje mi moje pazurki z robi ładny frenczyk... moje dotychczasowe doświadczenia - niestety fatalne. żel się podpowietrza od strony skórek - już właściwie na drugi dzień po zrobieniu paznokci. bardzo mi to przeszkadza.

czy na prawdę we Wrocławiu nie ma nikogo kto zrobiłby mi porządnie za uczciwe pieniądze (120) pazury? (a możę są felerne? )
pozdrawiam
kajmania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 15:14   #59
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Asiu, cieszę się, że jesteś zadowolona. Pazurki piękne, jak to u pani bobrowej Pozdrawiam obie Asieńki
Właśnie wróciłam z uzupełnienia, mam french z wężykiem ze srebrnych cyrkonii na serdecznych i kciukach, śliczne

Cytat:
Napisane przez kajmania Pokaż wiadomość
czy na prawdę we Wrocławiu nie ma nikogo kto zrobiłby mi porządnie za uczciwe pieniądze (120) pazury? (a możę są felerne? )
pozdrawiam
Jest Asia, przecież piszemy
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 12:15   #60
kajmania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

) no właśnie widzę, że piszecie...
nie piszecie tylko gdzie jest Asia

a pazurki na fotkach fantastyczne!

tak poza tym to wesołych świąt.
__________________
"...jestem światem i sobą w świecie..."
kajmania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 13:07:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.