Krem do depilacji naprawdę mocnych uciążliwych włosków - co polecicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-04, 17:47   #1
LDZ_EL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5

Krem do depilacji naprawdę mocnych uciążliwych włosków - co polecicie?


Cześć!
Przychodzę wołając o pomoc bardziej doświadczone użytkowniczki forum, bo mam już dość codziennego (niestety) walczenia z golarką i spędzania sporo czasu w łazience.
Mam problem ze skutecznym pozbywaniem się włosków z nóg, ale chciałabym uniknąć zabaw z laserami. Kilka lat temu zawiodłam się na kremach, ale myślę że czas spróbować ponownie.
Czy mogłybyście polecić mi jakiś naprawdę mocny krem do depilacji?
Mam czarne, bardzo twarde i grube włoski, przez co tuż po ogoleniu i tak widać kropki na całych łydkach a następnego dnia już czuć kłucie wygląda jeszcze gorzej, macie więc mniej więcej pogląd, że problem z tym cholerstwem niemały.
Z góry dziękuję!
LDZ_EL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 07:33   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Krem do depilacji naprawdę mocnych uciążliwych włosków - co polecicie?

Cytat:
Napisane przez LDZ_EL Pokaż wiadomość
Cześć!
Przychodzę wołając o pomoc bardziej doświadczone użytkowniczki forum, bo mam już dość codziennego (niestety) walczenia z golarką i spędzania sporo czasu w łazience.
Mam problem ze skutecznym pozbywaniem się włosków z nóg, ale chciałabym uniknąć zabaw z laserami. Kilka lat temu zawiodłam się na kremach, ale myślę że czas spróbować ponownie.
Czy mogłybyście polecić mi jakiś naprawdę mocny krem do depilacji?
Mam czarne, bardzo twarde i grube włoski, przez co tuż po ogoleniu i tak widać kropki na całych łydkach a następnego dnia już czuć kłucie wygląda jeszcze gorzej, macie więc mniej więcej pogląd, że problem z tym cholerstwem niemały.
Z góry dziękuję!

Krem nie jest w tej sytuacji żadnym rozwiązaniem, usuwa tylko to, co nad skóra, a skoro masz ciemne, grube włosy, to zawsze będzie widać tę część, co jeszcze nie wyrosła ponad skórę. Ja bym na Twoim miejscu sięgnęła po trwalsze rozwiązania, niekoniecznie od razu laser, ale np depilator albo wosk.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 10:42   #3
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Krem do depilacji naprawdę mocnych uciążliwych włosków - co polecicie?

Mam ten sam problem co Ty
Możesz spróbować depilatora, plastrów z woskiem albo pasty cukrowej
Mi niestety po każdym z powyższych strasznie wrastają włoski i mam nogi w czerwone kropki, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak codzienne golenie maszynką
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 16:03   #4
LDZ_EL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Krem do depilacji naprawdę mocnych uciążliwych włosków - co polecicie?

Depilatory i wosk odpadają, próbowałam ale nie wyszło mi to na dobre i chcę spróbować kremu... Jakiś możecie polecić?
LDZ_EL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-07 17:03:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.