Czy spotykałabyś sie z biednym facetem? - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-06, 20:16   #1021
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Pytanie brzmi czemu dany facet jest biedny. Bo głupi, leniwy? Czy mu się chwilowo noga podwinęła. A może tyle ile zarabia mu wystarcza i jest szczęśliwy, robiąc coś innego. Wszystko zależy. Jeśli ktoś by mi odpowiadał pod względem charakteru nie skreśliłabym go tylko dlatego, że mało zarabia, jeśli powód byłby dla mnie do przyjęcia.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 12:22   #1022
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A takie dane skąd?
Z tej samej rozprawy naukowej, z której ty uzyskałaś zapewne dane przeciwne, jednak twoje sa prawdziwe, a moje nie, czy zgadłam?

Nie napisałaś, że nie każdy, tylko że bardzo wielu jest niemądrych.

Robisz to samo, tylko w drugą stronę. Dodaj coś jeszcze, że pewnie są złymi ludźmi.
Chciałabyś
Przepraszam stewardesa, ale masz ty czasem jakieś własne poglądy? Przemyślenia? Teorie? Hipotezy? Bo jak na razie twoja twórczość forumowa sprowadza się do przywalania do innych. Dla porównania, inni się odnieśli do moich słów i inteligentnie wyrazili swoje zdanie, choć różne od mojego.
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 12:55   #1023
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87061735]Z tej samej rozprawy naukowej, z której ty uzyskałaś zapewne dane przeciwne, jednak twoje sa prawdziwe, a moje nie, czy zgadłam?

Chciałabyś
Przepraszam stewardesa, ale masz ty czasem jakieś własne poglądy? Przemyślenia? Teorie? Hipotezy? Bo jak na razie twoja twórczość forumowa sprowadza się do przywalania do innych. Dla porównania, inni się odnieśli do moich słów i inteligentnie wyrazili swoje zdanie, choć różne od mojego.[/QUOTE]
"Zapewne"? Czyli przyjmujesz, że ja też coś zakładam i będę to forsować jako prawdę objawioną, żeby móc mi to wypomnieć? Nie, nie mam takich spostrzeżeń. Czy mam poglądy? Tak, ale zbyt kontrowersyjne, żeby je wyrażać. Boję się aż tak wkładać kij w mrowisko. No ale już dobrze, skoro tak mi weszłaś na ambicję, to się z nimi ujawnię: otóż uważam (mam nawet podstawy śmiało podejrzewać, że tak jest), iż inteligencja nie jest zależna od majętności i należy każdy przypadek oceniać indywidualnie, najpierw upewniając się co do rozumienia definicji. Wiem, ostro.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 13:20   #1024
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
"Zapewne"? Czyli przyjmujesz, że ja też coś zakładam i będę to forsować jako prawdę objawioną, żeby móc mi to wypomnieć? Nie, nie mam takich spostrzeżeń. Czy mam poglądy? Tak, ale zbyt kontrowersyjne, żeby je wyrażać. Boję się aż tak wkładać kij w mrowisko. No ale już dobrze, skoro tak mi weszłaś na ambicję, to się z nimi ujawnię: otóż uważam (mam nawet podstawy śmiało podejrzewać, że tak jest), iż inteligencja nie jest zależna od majętności i należy każdy przypadek oceniać indywidualnie, najpierw upewniając się co do rozumienia definicji. Wiem, ostro.
I dlatego właśnie uczepiłaś się jedynej osoby, która ten pogląd podzieliła?
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 17:09   #1025
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87061910]I dlatego właśnie uczepiłaś się jedynej osoby, która ten pogląd podzieliła? [/QUOTE]
Nie podzieliła, Tobie się bogacze kojarzą z kretynami.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 17:24   #1026
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie podzieliła, Tobie się bogacze kojarzą z kretynami.
Zbijecimozg napisała "nie każdy bogaty jest mądry".
Czy to oznacza, że uważa, że bogaci to kretyni? Serio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 17:36   #1027
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Zbijecimozg napisała "nie każdy bogaty jest mądry".
Czy to oznacza, że uważa, że bogaci to kretyni? Serio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trump to kretyn
Poważniej. Większość świata opiera się na kapitalizmie. Europa i Stany są bogate, bo np. Bangladesz jest biedny, a tam uciekają koncerny, aby obniżyć ceny produkcji. Bezos jest bogaty, bo wyskakuje pracowników. Ba, najbogatsze firmy na świecie są bogate, bo na początku jechały np. na kasie od rządu w USA, a teraz migają się od płacenia podatków. Większość osób osiąga sukces dzięki kapitałowi finansowemu czy chociaż społecznemu (rodzice przykladający wagę do odpowiedniego wykształcenia i wychowania dziecka). American dream nie istnieje. Nie, to nie oznacza, że wszyscy bogaci są głupi. Jobs był na swój sposób wizjonerem. Gates do głupich nie należy.
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 17:55   #1028
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Zbijecimozg napisała "nie każdy bogaty jest mądry".
Czy to oznacza, że uważa, że bogaci to kretyni? Serio?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zbijecimozg napisała, że jest wielu, bardzo wielu bogatych kretynów. Serio. Umknęła Ci ta wypowiedź.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 18:25   #1029
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Zbijecimozg napisała, że jest wielu, bardzo wielu bogatych kretynów. Serio. Umknęła Ci ta wypowiedź.
Owszem, napisałam. Jako zaprzeczenie twierdzenia, że każdy biedny jest głupi, a każdy bogaty - mądry.
Czytajże więcej niż tylko ostatni post, zanim zaczniesz kostki podgryzać
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 18:31   #1030
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87062608]Owszem, napisałam. Jako zaprzeczenie twierdzenia, że każdy biedny jest głupi, a każdy bogaty - mądry.
Czytajże więcej niż tylko ostatni post, zanim zaczniesz kostki podgryzać [/QUOTE]
I zrobiłaś dokładnie to samo, czemu zaprzeczałaś, czyli stwierdziłaś związek między ilością posiadanych pieniędzy a inteligencją.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 19:59   #1031
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
I zrobiłaś dokładnie to samo, czemu zaprzeczałaś, czyli stwierdziłaś związek między ilością posiadanych pieniędzy a inteligencją.
Teraz już sobie obciach robisz, albo nic nie czytałaś, albo nic nie zrozumiałaś. Wpadasz jak zwykle na wątek, coś tam podczytasz, ale niewiele, do czegoś się przyczepisz i nakręcasz gównoburzę bez powodu, rozwalając fajną dyskusję.

Edytowane przez c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Czas edycji: 2019-08-07 o 20:02
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 20:52   #1032
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Zbijecimozg napisała, że jest wielu, bardzo wielu bogatych kretynów. Serio. Umknęła Ci ta wypowiedź.
No tak, napisała, że wielu. Ale to nie oznacza większości.

Jeśli napiszę 'jest wiele osób, które zarabiają 20tys. miesięcznie' to oznacza, że myślę, że wszyscy tyle zarabiają? Lub że większość tyle zarabia?

Wielu w tym kontekście oznacza, że nie jest to błąd statystyczny, tylko zauważalna liczba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 21:03   #1033
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87062779]Teraz już sobie obciach robisz, albo nic nie czytałaś, albo nic nie zrozumiałaś. Wpadasz jak zwykle na wątek, coś tam podczytasz, ale niewiele, do czegoś się przyczepisz i nakręcasz gównoburzę bez powodu, rozwalając fajną dyskusję.[/QUOTE]

Ja też czytałam i dokładnie to zrobiłaś.

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87059553]Tak by było, gdyby większość bogatych dorabiała się od pucybuta, ale tu nie USA w latach 60tych. Większość korzysta z majątku zgromadzonego przez przodków i ich pozycji społecznej. Dla mnie bogactwo nie jest żadnym wyznacznikiem inteligencji, a obserwacje osobiste skłaniają do wręcz przeciwnych wniosków, niestety,[/QUOTE]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
No tak, napisała, że wielu. Ale to nie oznacza większości.
Nie. Napisała, że z własnych obserwacji wnioskuje ujemną zależność między pieniędzmi a inteligencją.

To co innego.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 21:18   #1034
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
No tak, napisała, że wielu. Ale to nie oznacza większości.

Jeśli napiszę 'jest wiele osób, które zarabiają 20tys. miesięcznie' to oznacza, że myślę, że wszyscy tyle zarabiają? Lub że większość tyle zarabia?

Wielu w tym kontekście oznacza, że nie jest to błąd statystyczny, tylko zauważalna liczba.
Czekałam na ten "argument" No gupia ja, przecież wielu nie równa się większość. I pisząc tak wcale nie dajemy do zrozumienia, że istnieje taka zależność. Mogę np. w każdym wątku o homoseksualistach pisać, że wielu, bardzo wielu z nich to pedofile, a jakby co zasłonić się magicznym "ja tylko piszę, co zaobserwowałam", nie? Nie moja wina, że mam takie doświadczenia. Niczego w ten sposób nie insynuuję i nikt się nie przyczepi, bo w przeciwieństwie do mnie umie czytać ze zrozumieniem i nie kręci afery bez powodu. Prawda?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 21:38   #1035
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja też czytałam i dokładnie to zrobiłaś.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------



Nie. Napisała, że z własnych obserwacji wnioskuje ujemną zależność między pieniędzmi a inteligencją.

To co innego.
Z moich osobistych obserwacji to wynika, że większość zarabia minimum 20tys. miesięcznie. Co nie oznacza, że tak uważam. Według mnie nadinterprerujecie.

Zwłaszcza, że sama autorka tego tekstu twierdzi, że uważa co innego, niż Wy uważacie, że ona uważa (???)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czekałam na ten "argument" No gupia ja, przecież wielu nie równa się większość. I pisząc tak wcale nie dajemy do zrozumienia, że istnieje taka zależność. Mogę np. w każdym wątku o homoseksualistach pisać, że wielu, bardzo wielu z nich to pedofile, a jakby co zasłonić się magicznym "ja tylko piszę, co zaobserwowałam", nie? Nie moja wina, że mam takie doświadczenia. Niczego w ten sposób nie insynuuję i nikt się nie przyczepi, bo w przeciwieństwie do mnie umie czytać ze zrozumieniem i nie kręci afery bez powodu. Prawda?
Pedofilia to przestępstwo.
Mogłabyś napisać "z moich obserwacji wynika, że jest wielu homoseksualistów, którzy nie są inteligentni" czy też 'w mojej opinii jest wielu gejów kretynów'

Twoja opinia na temat czyjejś inteligencji nie jest wyznacznikiem jej inteligencji. Za to jeśli uważasz kogoś za pedofila to powinnaś to zgłosić.
__________________
nazywaj mnie Vill


Edytowane przez ViLLeMkA
Czas edycji: 2019-08-07 o 21:43
ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:03   #1036
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Dowodem na to jest fakt, że wielu ludzi należących do Mensy ma problemy z przystosowaniem społecznym oraz niewielu osiągnęło tzw. sukces finansowy.
Teraz ciekawostka. Testy na IQ (czyli inteligencję) opierają się na matrycach Ravena, czyli wysokie i bardzo wysokie wyniki dość często osiągają osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (nie oznacza to, że te osoby mają autyzm, jeśli ktoś chce pomieszać te dwa pojęcia).
Spokojnie można założyć, że na osiągnięcie sukcesu finansowego nakłada się szereg cech, w których inteligencja nie jest najważniejsza. Przydaje się oczywiście w niektórych dobrze płatnych zawodach (prawnicy, lekarze, programiści).
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:09   #1037
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Carol99 Pokaż wiadomość
Spokojnie można założyć, że na osiągnięcie sukcesu finansowego nakłada się szereg cech, w których inteligencja nie jest najważniejsza. Przydaje się oczywiście w niektórych dobrze płatnych zawodach (prawnicy, lekarze, programiści).

Bardzo dużo też zależy od nastawienia. Osoba np z mentalnością dziada albo typowego polskiego malkontenta nigdy się niczego nie dorobi
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:21   #1038
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Carol99 Pokaż wiadomość
Może chodzi o nielegalny obrót fantami tudzież podawanie lokalizacji stanowisk, aby ktoś mógł ich nielegalnie poszukać?
Nie, o czymś takim nigdy nie słyszałam.

Archeolodzy wydają czasami pozwolenia na budowę (jest troche takich miejsc, widziałam mapkę, wcale nie jakieś Biskupiny)

Jesli coś znajdzie (jakis stary kamien) to ściganie kilkunastu archeologów i ryja na twój koszt (jest jakiś określony czas, już nie pamiętam ile, może max miesiac, potem na koszt państwa. Płacisz za pensje, nocleg i jedzenie. I oczywiście blokują budowę zanim skończysz.
Więc 9/10 od razu ci zasugeruje ile masz zapłacić (A każdy na swój ciekawy sposob), żeby nic nie znalazł i wtedy nawet nie przyjedzie zobaczyć odwiertów.

Jeśli podczas budowy wykopiesz czaszkę z 1 wojny światowej i ktoś to zgłosi, to tak samo, zapłacisz to archeolog zakopie czaszkę w lesie i po sprawie. Albo wstrzyma ci budowę na 3 lata i będą sobie kopać.
[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87059349]Ale Ty tez możesz zarabiać więcej, a nie tylko liczyć na to, że facet ma zarabiać ileś tam. Jasne, nie wyobrażam sobie być z facetem co nie ma żadnych ambicji i nie pracuje bo mu się nie chce, ale też nie mogłabym wymagać by zarabiał ileś tam, nawet gdybym sama zarabiala więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Łooo, serio mogę?
Tylko co do tego mają moje zarobki?
Skąd ci przyszło do głowy, że "tylko liczę, że facet ma zarabiać ileś tam"?

Nie wiem co to za argument, że Ty byś nie mogła jak widać wiele osób może
Założę się, że Ty masz jakieś wymaganie którego nie mam ja (np. moga ci sie podobac bokserki, wiec facet w slipach cie nie bedzie krecil) i coś w tym złego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:24   #1039
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Bardzo dużo też zależy od nastawienia. Osoba np z mentalnością dziada albo typowego polskiego malkontenta nigdy się niczego nie dorobi
A to w dużej mierze zależy od kapitału społecznego i finansowego jednostki. Na nastawienie ma też wpływ system wartości.
Tak samo, jeśli ktoś ma w dupie pieniądze i np. chce się zająć tym, co kocha. Taka praca naukowa na początku jest wyjątkowo mało dochodowa, ale ciekawa i nie skreśliłabym np. doktoranta filologii klasycznej dlatego, że zarabia o rząd wielkości mniej niż ja.
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 22:27   #1040
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Z moich osobistych obserwacji to wynika, że większość zarabia minimum 20tys. miesięcznie. Co nie oznacza, że tak uważam. Według mnie nadinterprerujecie.

Zwłaszcza, że sama autorka tego tekstu twierdzi, że uważa co innego, niż Wy uważacie, że ona uważa (???)
Autorka się skapnęła, że zrobiła to samo, co druga strona i teraz próbuje się jakoś wymigać.
Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Pedofilia to przestępstwo.
Mogłabyś napisać "z moich obserwacji wynika, że jest wielu homoseksualistów, którzy nie są inteligentni" czy też 'w mojej opinii jest wielu gejów kretynów'

Twoja opinia na temat czyjejś inteligencji nie jest wyznacznikiem jej inteligencji. Za to jeśli uważasz kogoś za pedofila to powinnaś to zgłosić.
Co zrobić? A zrobiłaś to samo dla kobiet dyksryminowanych w pracy?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:28   #1041
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Nie, o czymś takim nigdy nie słyszałam.

Archeolodzy wydają czasami pozwolenia na budowę (jest troche takich miejsc, widziałam mapkę, wcale nie jakieś Biskupiny)

Jesli coś znajdzie (jakis stary kamien) to ściganie kilkunastu archeologów i ryja na twój koszt (jest jakiś określony czas, już nie pamiętam ile, może max miesiac, potem na koszt państwa. Płacisz za pensje, nocleg i jedzenie. I oczywiście blokują budowę zanim skończysz.
Więc 9/10 od razu ci zasugeruje ile masz zapłacić (A każdy na swój ciekawy sposob), żeby nic nie znalazł i wtedy nawet nie przyjedzie zobaczyć odwiertów.

Jeśli podczas budowy wykopiesz czaszkę z 1 wojny światowej i ktoś to zgłosi, to tak samo, zapłacisz to archeolog zakopie czaszkę w lesie i po sprawie. Albo wstrzyma ci budowę na 3 lata i będą sobie kopać.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasami podobno się zdarzają tacy, którzy informują złych psujów, chociaż z wiarygodnego źródła o czymś takim nie słyszałam.
Ach, faktycznie. Przyblokowanie budowy średnio ludzi satysfakcjonuje.
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:55   #1042
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Osoba np z mentalnością dziada albo typowego polskiego malkontenta nigdy się niczego nie dorobi
XD ta ojkofobia jest aż żenująca. Kto to niby jest "typowy polski malkontent"? Czym niby różnią się malkontenci w zależności od narodowości malkontenta?
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 05:52   #1043
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Co zrobić? A zrobiłaś to samo dla kobiet dyksryminowanych w pracy?
Nie brałam udziału w ogóle w dyskusji o zgłaszaniu dyskryminacji płacowej, ponieważ nigdy nie byłam jej świadkiem.
Ale tak, jak najbardziej poparłabym kobiety dyslruminowane (również w sądzie) a sama nigdy nie zgodziłabym się pracować dla szowinisty.

Mamy to szczęście, że mieszkamy w Polsce i mamy jedne z najniższych roznic w zarobkach między kobietami i mężczyznami
https://financialobserver.eu/poland/...ender-pay-gap/


No ale jak dla mnie możesz kogokolwiek nazywać pedofilami. Możesz napisać, że prawie wszyscy są pedofilami. Jak tam lubisz. Tylko nie wiem co na to moderacja
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill


Edytowane przez ViLLeMkA
Czas edycji: 2019-08-08 o 06:07
ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 08:01   #1044
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Nie brałam udziału w ogóle w dyskusji o zgłaszaniu dyskryminacji płacowej, ponieważ nigdy nie byłam jej świadkiem.
Ale tak, jak najbardziej poparłabym kobiety dyslruminowane (również w sądzie) a sama nigdy nie zgodziłabym się pracować dla szowinisty.

Mamy to szczęście, że mieszkamy w Polsce i mamy jedne z najniższych roznic w zarobkach między kobietami i mężczyznami
https://financialobserver.eu/poland/...ender-pay-gap/


No ale jak dla mnie możesz kogokolwiek nazywać pedofilami. Możesz napisać, że prawie wszyscy są pedofilami. Jak tam lubisz. Tylko nie wiem co na to moderacja
Tylko nadal nie wiem, co ma zgłaszanie lub niezgłaszanie z faktem, że wielu z nich to rzeczywiście pedofile. Bardzo, bardzo wielu. Z moich obserwacji wynika, że tendencja jest większa niż u hetero.

Dla Ciebie mogę pisać, ciekawe co będzie jak zacznę tak pisać zawsze, kiedy o nich mowa, jednocześnie deklarując tolerancję i wypierając się jakichkolwiek sugestii i stronniczości.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 08:50   #1045
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

"Obserwacje SKŁANIAJĄ mnie" = gdyby miała już jakieś wnioski wyciągać, to obserwacje otoczenia wskazywałyby na wniosek przeciwny. Ale ich nie wyciągam, bo żyję na tyle długo, by wiedzieć, że taka korelacja nie istnieje. Stąd stwierdzenie początkowe, że nie zgadzam się z twierdzeniem, iż biedny=brak aspiracji.
Czy wykres też zrobić? Bo w sumie nie wiem, czemu tyle czasu na wizażu upływa na bronieniu się przed absurdalnymi zarzutami stwewardesy, która lepiej wie, co kto uważa, byle jej pasowało?
edit: i oczywiście już pedofile. Stewardesa, wypraszam sobie żebyś moimi słowami wycierała sobie gębę i uzywała ich w obrzydliwym, obraźliwym kontekście. Zgłoszę to, bo mnie pani w***wiła i nie dam świeżaków. Zwłaszcza że miałąś 34 strony żeby obronić ludzi niezamożnych, ale słowem nie pisnęłaś, wtedy cię jakoś poczucie sprawiedliwości nie bolało, a teraz nagle udajesz świętą joannę od bogatych? Ić.

Edytowane przez c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Czas edycji: 2019-08-08 o 09:24
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:38   #1046
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87063832]"Obserwacje SKŁANIAJĄ mnie" = gdyby miała już jakieś wnioski wyciągać, to obserwacje otoczenia wskazywałyby na wniosek przeciwny. Ale ich nie wyciągam, bo żyję na tyle długo, by wiedzieć, że taka korelacja nie istnieje. Stąd stwierdzenie początkowe, że nie zgadzam się z twierdzeniem, iż biedny=brak aspiracji.
Czy wykres też zrobić? Bo w sumie nie wiem, czemu tyle czasu na wizażu upływa na bronieniu się przed absurdalnymi zarzutami stwewardesy, która lepiej wie, co kto uważa, byle jej pasowało?
edit: i oczywiście już pedofile. Stewardesa, wypraszam sobie żebyś moimi słowami wycierała sobie gębę i uzywała ich w obrzydliwym, obraźliwym kontekście. Zgłoszę to, bo mnie pani w***wiła i nie dam świeżaków. Zwłaszcza że miałąś 34 strony żeby obronić ludzi niezamożnych, ale słowem nie pisnęłaś, wtedy cię jakoś poczucie sprawiedliwości nie bolało, a teraz nagle udajesz świętą joannę od bogatych? Ić.[/QUOTE]
No i właśnie o to oburzenie chodziło. A co niby zgłaszasz? Co Cię tak uraziło? Przecież ja się tylko dzielę obserwacjami, niczego nie sugerując. Mam nawet kolegę geja i traktuję go jak człowieka! I ten akurat nie jest pedofilem. Chyba.
Nie wiem, o co Ci chodzi. Ja spotykam gejów pedofili, a Ty masz szczęście do bogatych kretynów. Rzycie.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:44   #1047
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dla Ciebie mogę pisać, ciekawe co będzie jak zacznę tak pisać zawsze, kiedy o nich mowa, jednocześnie deklarując tolerancję i wypierając się jakichkolwiek sugestii i stronniczości.
No nie wiem co będzie. Chyba nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:47   #1048
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
No i właśnie o to oburzenie chodziło. A co niby zgłaszasz? Co Cię tak uraziło? Przecież ja się tylko dzielę obserwacjami, niczego nie sugerując. Mam nawet kolegę geja i traktuję go jak człowieka! I ten akurat nie jest pedofilem. Chyba.
Nie wiem, o co Ci chodzi. Ja spotykam gejów pedofili, a Ty masz szczęście do bogatych kretynów. Rzycie.
Serio, obrzydliwe jest to, co robisz. Nie ściągniesz mnie do tego poziomu. Powtarzam, ić.

Edytowane przez c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Czas edycji: 2019-08-08 o 09:48
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:52   #1049
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

Ja nie wiem jak można w XXI wieku uważać, że homoseksualizm ma coś wspólnego z pedofilią. To znaczy, wiem, że są osoby, które tak myślą, ale zadziwia mnie ich chęć do chwalenia się całemu światu swoim ograniczonym myśleniem i poważnymi brakami w edukacji.

Cytat:
Raport wydany w 1993 roku przez amerykańską Narodową Akademię Nauk wskazuje: „Większość mężczyzn, którzy molestują chłopców, nie deklaruje seksualnego zainteresowania dorosłymi mężczyznami” (s. 143).

Wyniki badań są jednoznaczne: orientacja seksualna (bi-, homo-, hetero-) nie ma nic wspólnego z molestowaniem. Skłonności pedofilskie występują u niewielkiego odsetka ludzi niezależnie od orientacji. Ani homo-, ani heteroseksualiści nie są grupą, która byłaby bardziej narażona na wystąpienie tego zaburzenia. Najbardziej znany autor przedstawiający odmienny pogląd, Paul Cameron, jest od dekad krytykowany za nierzetelne referowanie wyników badań. Dobrze jest zresztą pamiętać, że w całym społeczeństwie to dziewczynki, a nie chłopcy częściej padają ofiarą wykorzystania.
Od tego są badania naukowe, żeby nie trzeba było wyciągać wniosków ze swoich anegdotycznych doświadczeń, a potem szerzyć krzywdzące bzdury.

Stewardeso, nie pierwszy raz sprowadzasz dyskusję do rynsztoku, żeby udowodnić swoje racje i dowartościować się kosztem innych jej uczestników. Dziwi mnie tylko, że moderacja nie reaguje.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2019-08-08 o 09:54
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 10:15   #1050
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Czy spotykałabyś sie z biednym facetem?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87064086]
Stewardeso, nie pierwszy raz sprowadzasz dyskusję do rynsztoku, żeby udowodnić swoje racje i dowartościować się kosztem innych jej uczestników. Dziwi mnie tylko, że moderacja nie reaguje.[/QUOTE]

Nie reaguje, bo stewardesa niczego nie napisała co jej imputujesz. Czytanie ze zrozumieniem leży.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-17 09:28:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.