Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 16:08   #1
madlen666
Zadomowienie
 
Avatar madlen666
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 305

Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II


witam jak wyżej napszcie co można fajnego kupić pod choinke

Edytowane przez madlen666
Czas edycji: 2008-12-09 o 16:10
madlen666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 16:34   #2
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Zapraszam do nowego wątku, stary przekroczył ilość 5000 postów.

Link do I cześci: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=102022

Warto przejrzeć, jest skarbnicą pomysłów
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 17:02   #3
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

oo... już 2 część
no i na pytanie z poprzedniego wątku odpowiadam... myśle ze bokserki świateczne to dobry pomysł, jesli takich jeszcze mu nie dawalas
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 17:08   #4
northern_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 278
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

co sądzicie o eleganckim długopisie/piórze z Parkera jako prezent gwiazdkowy?
__________________
Il n'est rien de réel que le reve et l'amour
northern_star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 17:31   #5
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Zależy czy TŻ jest elegancki i lubi takie luksusowe duperele czy nie... ;P

A bokserki to na Mikołajki raczej?
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 17:43   #6
kingaaaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 88
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Hej
czy widziała lub kupowała ktoras z was kochane taki zegarek dla swojego MENszczyzny ?? jesli tak to prosze o linka lub co kolwiek bo ja nie moge znalezc ( jest to zegarek marlboro timex
kingaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:00   #7
kiniulkaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 880
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Oooo... Też myślałam o zegarku dla mojego Mężczyzny i ten na zdjęciu bardzoo mi się spodobał
kiniulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 18:13   #8
goraca_czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 207
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Ja myślałam o zegarku Calvina Kleina.. kiedyś razem oglądaliśmy i mu się spodobał tylko za cholerę nie pamiętam co to dokładnie było ;(((

Ja mojemu lubemu w zeszłym roku podarowałam:

bokserki a na nich pozycje z kamasutry :P -New Yorker
perfumy Paco Rabanne 1 Million
fajny zestawik.. (TŻ uwielbia wino) otwieracz do wina, korek, lejek w takiej ładnej drewnianej szkatułce- kupiłam go w sklepie MegaPunkt
no i pyszne, francuskie wino żeby miał co otwierać

jeśli zaś chodzi o pomysły na ten rok..

jeszcze nie wiem ale intensywnie nad tym myślę..
myślałam nad jakimś wspólnym wyjazdem, spa i te sprawy ale TŻ mnie ubiegł i zaklepał taki wyjazd na Mikołajki ;(

muszę wysilić mózgownicę..
zobaczę co Wizażanki będą miały za pomysły :P
goraca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:24   #9
Kredzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Kredzia_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 250
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
oo... już 2 część
no i na pytanie z poprzedniego wątku odpowiadam... myśle ze bokserki świateczne to dobry pomysł, jesli takich jeszcze mu nie dawalas

Nie, jeszcze bielizny ode mnie nie dostawal A w jakich sklepach moge znalezc takowa bielizne?

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
A bokserki to na Mikołajki raczej?
Nie na mikolajki, pod choinke hehe xD A com nie bardzo taki prezent??
Kredzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:28   #10
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

hmm... u mnie w mieście przed świętami pojawia się taka w zwyklych sklepach z bielizna a to na mikołajki prezent czy gwiazdkowy?
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:31   #11
Kredzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Kredzia_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 250
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Gwiazdkowy
Kredzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 18:37   #12
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

ja w kiedys też podarowałam takie mojemu TŻtowi duuuzy wybor byl w tych wzorach na swieta ale spodobały mu się więc ja myślę, że moze byc jako prezent...
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:39   #13
Kredzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Kredzia_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 250
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

No to chyba czas podnies pupsko i zaczac szperac po sklepach
Kredzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:41   #14
ZiomMO
Raczkowanie
 
Avatar ZiomMO
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 105
GG do ZiomMO
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez [URL="https://wizaz.pl/forum/member.php?u=569291"
HotterThanFire[/URL] ;15540703]świetny ten albumik ale na taki superłatwy do zrobienia nie wyglada ;P z jakich materiałów go zrobiłaś? bo pomysł super ale chyba bym nie dała rady zrobić xP

Dałabyś rade
No więc ja użyłam do tego starego segregatora, n aktóry przykleiłam papier (w kwiaciarniach zawijają w coś takiego kwiaty). Żeby okładka była miękka, włożyłam pod ten papier wate
Wydarłam kilka ostatnich stron bloku rysunkowego, popodpalałam brzegi, zrobiłam dziurki dziurkaczem, włożyłam do środka i ozdobiłam okładkę i w środku różnymi bzdetkami- suszone kwiaty, szklane kamyczki itp. A zdaje się, że efekt jest
__________________
"Kocham tylko tych, którzy na to zasłużyli..."
ZiomMO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:41   #15
goraca_czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 207
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

http://allegro.pl/item820996837_swia...jki_50_xl.html

wzór 5 jest uroczy. chyba sama się skuszę )
goraca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 19:31   #16
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

mi sie takie bokserki kompletnie nie podobaja :P
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 20:18   #17
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Hej, to może ja się podzielę z moimi pomysłami na prezenty dla mężczyzny Uwielbiam robić prezenty, ale w tym roku na święta jestem jeszcze w trakcie poszukiwania. Ogólnie w ciągu całego roku zbieram propozycje (mam specjalny folder w ulubionych) bo jesienno-zimowy okres mam "cienszki" - urodziny, imieniny, dzień chłopaka, święta, mikołajki i walentynki! Mam nadzieję, że kogoś zainspirują moje pomysły:

- Któraś z Was pytała o prezent dla mężczyzny zafacynowanego historią. Sama studiuję ten kierunek, więc mniej więcej mogę podpowiedzieć. Historycy uwielbiają czytać. Wiele zależy od tego, jaki okres go interesuje. Wpiszcie w google frazę: książki historycy i znajdziecie dużo propozycji. Dla historyka najważniejsze są źródła pisane i to sprawi mu z pewnością najwięcej radości. Z takich troszkę oryginalnych pozycji - Ferguson "Empire" i "World at War". Jeśli natomiast książka wyda Wam się odrobinę zbyt pospolitym pomysłem to polecam repliki broni, modele, często gry strategiczne, albumy, globusy/mapy a w życzeniach możecie wykorzystać np. listy Napoleona.
- Uniwersalnym prezentem dla faceta jest również nóż. Nie chodzi tu jednak o scyzoryki z bazarku tylko porządne noże cenione przez osoby, które się tym interesują. Mój były miał chopla na tym punkcie i zarażał kolegów. Takie noże się kolekcjonuje, czyści, testuje ale i wykorzystuje w codziennym życiu - także w kuchni, warsztacie, standardowych pracach domowych, w zabawach survivalowych. W okolicy 100zł znajdziecie takie modele jak: puma booster, spyderco byrsyd raven, a z droższych, wyczesanych np. pentagon elite I lub II.
- Pytacie często o prezenty dla maniaków komputerowych. Wiem z autopsji, że czasem ciężko jest wybrać odpowiedni model karty graficznej i często jest to trochę za duży wydatek. Jeśli Twój chłopak jest właścicielem laptopa to możesz zainwestować w jakiś praktyczny gadżet np. stolik do łóżka - ceny zaczynają się od 50zł, ale droższe są z opcją "grawerowania" czegoś na blacie lub torbę. Można też kupić jakiś fajny gadżet pod usb jak podgrzewacze do kubków lub lodóweczki, jonizatory powietrza pod USB (dla alergików), lampki, kapcie podgrzewane i wiele bardziej kuriozalnych jak wyrzutnie rakiet pod USB i inne takie No i jak niektóre kobitki pisały o pendrivach. Niektóre są wyjątkowo odjechane. Z droższych propozycji - myszki - za 150zł można wyszukać naprawdę fajną. Wasz mężczyzna z pewnością ucieszy się z gry np. oryginalne klasyki - diablo, warcraft, starcraft itd.
- Podajecie też jako przykłady kupowanie koszulek lub koszul. Jeśli natomiast Wasz facet ubiera bluzy to ja właśnie polecam taki prezent. Fajne propozycje są w Cropp Town, Housie itd. Można dołączyć liścik, że bluza ma tulić jego ramiona zawsze wtedy, gdy Was przy nim nie ma W tych sklepach jest fajnie, bo bez problemu można wymienić lub oddać kupiony ciuch.
- Możecie także podarować mu karnet np. na basen, do aquaparku, wejściówkę na masaż, karnet na siłownię, tenis, billard, strzelnicę lub kręgle - zależy co lubi. Może być też prenumerata jego ulubionej gazety.
- Ze sprzętu elektronicznego - odtwarzacz mp3 - tanie, dobre i oryginalne - ipody shuffle lub dobry zegarek. Nie kupujcie jednak tanich zegarków na allegro - z pełnym szacunkiem, ale to buble. Popsują się szybciej niż się zorientujecie, a zegarmistrzowie śmieją się z takiej chińszczyzny - nie ma tam czego naprawiać - mechanizm jest plastikowy! Mężczyźni raczej nie noszą biżuterii, a jedynie właśnie zegarki, więc moim zdaniem (a jest to moje prywatna opinia, choć podparta zdaniem dziadka zegarmistrza) jeśli już decydujemy się zakupić zegarek to model z klasą. Zegarek dla mężczyzny to jak pierścionek dla kobiety. Do 300zł - Adriatica, Orient, Citzen itd. Z wyżej póki ~ 1500zł - Davosa, Oris, Certina, Poljot, Tissot. Mnie nie stać na taki wydatek, więc zegarka nie kupię.
- Widziałam dedykowane czekoladki "czekoladowy telegram" - takie bajery (i wiele innych słodkich) serwuje Chocolissimo - wejdźcie na ich stronę. Są również pakiety kwartalne - coś dla łasuchów. Ja kiedyś zwyczajnie poszłam do tesco i kupiłam wszystkie rodzaje goplany jakie mieli - owinęłam wstążką i facet był w siódmym niebie
- Któraś z dziewczyn pisała, że jej TŻ jest kierowcą autobusu. Może coś takiego: http://www.crystals.pl/detale.html?id=34 - na stronie znajdziecie też inne pojazdy i nie tylko.
- Ogólnie uniwersalnym prezentem jest... napój... Dobre wino, wódka i inny alkohol lub np. zestaw herbat. Jeśli nie macie pieniędzy to za 3zł kupcie mu piwo i wydrukujcie na komputerze jakąś śmieszną etykietkę typu "napój dla najlepszego faceta na świecie" itd. Można kupić również akcesoria - kufle z dedykacją, zestawy do otwierania win, piersiówki itd. Kiedyś były takie kieliszki z laskami w bikini - po nalaniu napoju znikało bikini :P
- Dla mężczyzny interesującego się sportem - frotki na rękę (ok 19zł), torby, ochraniacze, ubrania sportowe, hantle, bilety na mecze itd, książka z trasami rowerowymi w jego mieście.
- Wspominałyście także o biletach na koncerty. Na tej stronie znajdziecie niezłe źródło: http://www.lastfm.pl/events - już od 15zł można zafundować sobie fajny wieczór bo wcale nie trzeba jechać do warszawskiego spodka Pamiętajcie, że często bilety kupione wcześniej są dużo tańsze! I idźcie z nim na ten koncert Będzie fajnie. Jeśli nie muzyka to może występ kabaretu? Jeśli chodzi o prezenty muzyczne to oczywiście oryginalne płyty (tak, wiem, dziś wszystko można "zassać z internetu", ale nie w takiej jakości jak na płycie!). Teraz płyty nawet zagranicznych zespołów można kupić w wydaniu specjalnie dla Polski (nie różnią się niczym od standardowych) - za ~ 34zł! Pomyślcie też o DVD z koncertu jego ulubionego zespołu.
- Dla faceta z samochodem CB radio, nawigacja. Nie wiem co to warte, ale są takie do 100zł.
- meskabizuteria.pl Popatrzcie tutaj. Mi się nie podobają, ale wiem, że są faceci, którzy noszą takie błyskotki. I można coś wygrawerować.
- Możecie pomyśleć także o kupnie piłkarzyków (250zł) - trochę spory wydatek, ale jaki facet o takich nie marzy?
- Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na umieszczenie zdjęć to może fotoksiążki? To coś w rodzaju albumu ale wydane w formie książki. To naprawdę ciekawy sposób na wydruk fotek - zwłaszcza cyfrowych, które zwykle trzymamy na komputerze. Wiele firm oferuje taką usługę w różnych cenach i rodzajach - można znaleźć i za 25zł. Nawet jeśli umieścicie w takim albumie zdjęcia ze wspólnie spędzonych wakacji to myślę, że zrobicie na nim wrażenie.
- No i kilka słów o wspólnie spędzanym czasie.
Ogólnie jestem zwolenniczką wspólnie spędzanego czasu. Bo jakiś przedmiot rzuci w kąt, perfumy mu się skończą, ciuchy spiorą, inne rzeczy popsują/wymieni na nowe, a o jakiś wydarzeniach i miejscach będzie pamiętał zawsze Dlatego w jego święto warto kupić fajną kartkę i zrobić z niej zaproszenie.
Pewnie wydaje się Wam to drogie, bo mamy w głowie czterogwiazdkowy hotel, ale to nie jest konieczne aby się dobrze bawić. Gospodarstwa agroturystyczne - doba kosztuje 25zł w przyzwoitych warunkach. Jeśli nie macie daleko w góry to latem można wybrać się na weekend wyjątkowo tanio (latem jest taniej w górskich kurortach). Jeśli dobrze poszukacie to znajdziecie miejsce z sauną, billardem, tanim jedzeniem. Za 60zł są przyzwoite oferty ze SPA wliczonym w cenę. Jeszcze nie trafiłam na pokój z karaluchami. Pomyślcie o tym

Ah, dziewczyny, wydaje mi się jeszcze, że podarunki w postaci serduszek i rameczek ręcznie wykonanych są może słodkie, ale dla przyjaciółki. Faceci jednak wolą prezenty praktyczne. Owszem, być może nawet powieszą sobie taki obrazek na ścianie, ale czy naprawdę będą zadowoleni tak, jak z normalnego prezentu? Nie wiem... Większość z Was myśli o tym, co same chciałybyście dostać. Moim zdaniem (a nie chcę nikogo urazić) to troszkę złe myślenie. Również bielizny nie podarowałabym mojemu mężczyźnie (chyba, że sama bym sobie kupiła seksowny komplecik) bo takie bokserki podarowane w prezencie kojarzą mi się ze świąteczną "klątwą skarpetową" To troszkę inna sprawa - facet może kupić kobiecie bieliznę (bez przesady - nie skarpety :P ), ale kobieta mężczyźnie... hmm. Może jako dodatek?

To tyle. Jeśli coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę. Część prezentów wypróbowana Pozdrawiam wytrwałych, którzy dotarli do końca postu. Mam nadzieję, że byłam pomocna. Wątek śledzę bo sama szukam inspiracji. Pozdrawiam
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 21:33   #18
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Alice_in_Wonderland
spisałaś się na medal, bardzo przydatne pomysły, dzięki
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 22:23   #19
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

oo przyda sie dziekuje
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 22:24   #20
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

no i doczekałysmy się drugiej części
Ja wlaśnie rozmyślam, co tu kupić na urodziny mojemu TŻtowi.. przerobiłam już chyba wszystko..
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 15:50   #21
aniolka
Zadomowienie
 
Avatar aniolka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niebo:D
Wiadomości: 1 468
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

moj ulubiony wątek

ja kupuje na Mikołaja ksiązkę, tonik i slodyczne świąteczne Calosc zapakuje w a'la worek, czapke lub skarpete
__________________
Jestem przeciez wirtualna. Jak anioł. Anioly też sa wirtualne.
Zawsze takie były. Nawet na tysiac lat przed Internetem.
Ale w moim przypadku to kłamstwo.
Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem



Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć.
aniolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 20:18   #22
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Alice, po pierwsze świetna robota, nieźle się napracowałaś
A teraz moje uwagi i przemyślenia

Cytat:
Napisane przez Alice_in_Wonderland Pokaż wiadomość
Pytacie często o prezenty dla maniaków komputerowych. Wiem z autopsji, że czasem ciężko jest wybrać odpowiedni model karty graficznej i często jest to trochę za duży wydatek. Jeśli Twój chłopak jest właścicielem laptopa to możesz zainwestować w jakiś praktyczny gadżet np. stolik do łóżka - ceny zaczynają się od 50zł, ale droższe są z opcją "grawerowania" czegoś na blacie lub torbę. Można też kupić jakiś fajny gadżet pod usb jak podgrzewacze do kubków lub lodóweczki, jonizatory powietrza pod USB (dla alergików), lampki, kapcie podgrzewane i wiele bardziej kuriozalnych jak wyrzutnie rakiet pod USB i inne takie No i jak niektóre kobitki pisały o pendrivach. Niektóre są wyjątkowo odjechane. Z droższych propozycji - myszki - za 150zł można wyszukać naprawdę fajną. Wasz mężczyzna z pewnością ucieszy się z gry np. oryginalne klasyki - diablo, warcraft, starcraft itd.
No cóż, mój jest informatykiem i stolika do łóżka za nic by nie chciał, wiem bo namawiałam go kiedyś, żeby sobie w ikea kupił Więc jak zawsze zależy, może się okazać niestety bardzo nietrafionym prezentem

Gadżetów na USB nie znosi i uważa za idiotyzm

Pendriv'y... mało który maniak takowych nie ma, mój ma chyba z 10

Dostał: plecak, cooler, myszkę - o czym już kiedyś pisałam

Myślałam jeszcze o wypasionych głośnikach - kochamy oboje muzykę - ale mamy podłączone kompy do wieży HiFi więc raczej prezent bez sensu

Podkładka pod myszkę z naszym zdjęciem - ale jakieś oklepane mi się wydaje

Cytat:
Napisane przez Alice_in_Wonderland Pokaż wiadomość
Ah, dziewczyny, wydaje mi się jeszcze, że podarunki w postaci serduszek i rameczek ręcznie wykonanych są może słodkie, ale dla przyjaciółki. Faceci jednak wolą prezenty praktyczne. Owszem, być może nawet powieszą sobie taki obrazek na ścianie, ale czy naprawdę będą zadowoleni tak, jak z normalnego prezentu? Nie wiem... Większość z Was myśli o tym, co same chciałybyście dostać.
Cóż, ale kiedy wyczerpało się wszystkie pomysły i możliwości to tylko to zostaje... i wcale nie myślę, co ja bym chciała dostać Zawsze staram się kupić mu coś przydatneogo lub prezent od serca... jednak w przypadku mojego wymagającego faceta nie jest to łatwe

Na dodatek, mimo wszystko, co już pisałam i pisać będę - niektórzy faceci lubią i na prawdę cieszą się z takich prezentów

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Aaaa, a to pomysł na prezent tegoroczny... ale średnio jestem przekonana

http://www.allegro.pl/item824741125_...4_promocj.html
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 20:41   #23
prinzessin
Raczkowanie
 
Avatar prinzessin
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 114
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez northern_star Pokaż wiadomość
co sądzicie o eleganckim długopisie/piórze z Parkera jako prezent gwiazdkowy?

Myślę, że jak najbardziej
__________________
Dopiero kiedy piekielnie boisz się o kogoś, kiedy niepokój nie pozwala ci oddychać, strach zatyka arterie i odbiera rozum, dopiero wtedy, moja mała, ty kochasz naprawdę.
prinzessin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:37   #24
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

a ja jeszcze mam takie pytanie do Was:
mój luby uwielbia spa itp itp i myslalam, czy na urodzinki nie sprawic mu jakies karnetu na masaż.
Znacie jakies fajne osrodki w trojmiescie?
wiem, ze lubi Faltom - ale nie wiem, czy tam robią jakies takie bilety,karnety, które mozna dac w formie prezentu?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:13   #25
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

a ja dalej myślę, co mojemu TŻtowi na urodziny
Romantyczne prezenty, dajemy sobie bardzo często :tak: . I tu oboje mamy na swoim koncie takie 'przeboje' jak:
* TŻ mi:
- serduszka na szybie z powodami dlaczego mnie kocha ( pokoj mam na drugim piętrze więc się postarał biedny na drabinie o 4tej rano je przyczepiał )
- kiedy weszl;am do pokoju caly pokój w płatkach róż i z sufitu na mnie poleciała mała porcja
- zróbił film o mnie.. taki jakby teledysk do piosenki "jeden moment" [aż się popłakalam jak to oglądałam ]
- zorganizował wspólny dwudniowy wyjazd
-upiekł mi tort na urodzinu w kształcie serca

Ja TŻtowi
- kalendarz z moimi odważnymi zdjeciami
- kolacja: cały pokój w takich malutkich podgrzewaczach (było ich chyba ze 300 meega efekt )
-oczywiście popularne na forum karteczki przy cukierkach (dlaczego kocham)
- Babeczki , a w nich powibijane malutkie świeczki - kazda swieczka to literka tworząca - I LOVE YOU
- upiekłam tort, kupiłam szampana.
- album z naszymi zdjeciami
- wspólna kąpiel.(olejki, płatki kąpielowe, piana, łazienka w świecach i myy )
- piknik
- na czas mojego wyjazdu (30 dni) dałam mu 30 listów w każdym pisałam co czuję.. wkładałam mu drobnne upominki itp.
-rolkę (taką od paragonu) zapisałam powodami dlaczego go kocham ( czytał chyba z pół godziny )

No i z rzeczowych prezentów
- portfel
- bransoletka
- perfumy
- bluzka/sweter/pasek/szalik/bielizna
- zdjęcie w antyramie
- prostownica ( bo zawsze chciał mieć proste włosy i zobaczyć jak to jest )
-mp3
-kosmetyki wszelkiego rodzaju
-maszynka
-breloczek Serduszko dzielone na pół
-oczywiście słodycze

No i teraz urodziny, a ja oczywiście dylemat.
Myślę o pendrivie i o kinie.. akurat grają u mnie w miescie taki maraton "zmierzch" i "księżyc w nowiu" pod rząd.. od 19 do 00;00 ja będę oglądała
bo lubię sagę, on bo jest maniakiem efektów filmowych ;D ale nie wiem czy to dobry pomysł jakoś tak bez rewelacji
No własnie.. lubi film..interesuje się montażem, nagrywaniem itp. studiuje informatyke..
Macie jakiś ciekawy pomysł?
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus

Edytowane przez k4rotk4
Czas edycji: 2009-11-28 o 23:16
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:38   #26
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Moim zdaniem zabrać faceta na sagę zmierzchu to zafundować mu tortury nie z tej ziemi Ja ledwo zniosłam pierwszą część, a mój facet to myślałam że tam umrze w kinie Ja nie polecam
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:42   #27
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Moim zdaniem zabrać faceta na sagę zmierzchu to zafundować mu tortury nie z tej ziemi Ja ledwo zniosłam pierwszą część, a mój facet to myślałam że tam umrze w kinie Ja nie polecam
byliśmy razem już na "zmierzchu" i jakoś nie narzekał. Ja też nie. Poza tym.. tak jak mówiłam.. on ogląda film dla efektów/montażu/ujęć kamery..itp. więc inaczej na to patrzy.
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:47   #28
Bonia1324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cześć dziewczyny
Mam problem...idą świeta i nie mam pomysłu dla Mojego faceta na prezent.Jest fotografem i myślałam coś z tym związane..pomocy
Bonia1324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:02   #29
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Hmmm, to zależy co ma i czego potrzebuje, no i na co Cię stać

- obiektyw
- statyw
- torba/plecak profesjonalny na sprzęt
- akumulatorki zapasowe
- karty pamięci
- filtry
- lampa zewnętrzna
- książka o fotografii
- album ze zdjęciami jego ulubionego fotografa
- album ze zdjęciami tematycznymi - moda, samochody, sport...
- sprzęt profesjonalny - lampy stojąco, ekrany...

Cuda, tu można masę rzeczy kupić, ale jak piszę - nie mam pojęcia co ma a czego nie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:45   #30
xmonia9x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 83
GG do xmonia9x
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
No i z rzeczowych prezentów
- portfel
- bransoletka
- perfumy
- bluzka/sweter/pasek/szalik/bielizna
- zdjęcie w antyramie
- prostownica ( bo zawsze chciał mieć proste włosy i zobaczyć jak to jest )
-mp3
-kosmetyki wszelkiego rodzaju
-maszynka
-breloczek Serduszko dzielone na pół
-oczywiście słodycze
masz podobne pomysły do moich :p

ja póki co zrealizowałam koszulki, bokserki i zdjęcia w antyramie, a teraz na rocznicę myślę o bransoletce z grawerem.
Jaką bransoletkę Ty podarowałaś? Ucieszył się?
xmonia9x jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.