Seriale cz. IV - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-21, 17:18   #3871
Greengurl95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 171
Dot.: Seriale cz. IV

Od nowa
Greengurl95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-21, 17:20   #3872
Haniahella
Raczkowanie
 
Avatar Haniahella
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 199
Dot.: Seriale cz. IV

Od nowa - rewelacja!
Haniahella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-22, 20:29   #3873
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Skończyłam Barbarzyńcy/Barbarians doby serial, człowiek się nie nudzi choć momentami wiedziałam co się stanie ale mimo wszystko nie jest złym serialem.
Tez ogladalam i mnie wciagnal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-22, 21:59   #3874
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Seriale cz. IV

Ja zaczęłam oglądac "Na spacerniaku" ktoras oglądała?
Edit :to miało być w wątku netflix

Edytowane przez ewel86
Czas edycji: 2020-11-22 o 22:01
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-23, 09:35   #3875
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 758
Dot.: Seriale cz. IV

Ktoś musi umrzeć - szału nie ma, drugi raz serialu bym nie oglądała, dobrze, że tylko 3 odcinki.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-26, 10:09   #3876
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 758
Dot.: Seriale cz. IV

Jestem po 2 odcinkach serialu Wszystkie stworzenia duże i małe może nie jest to wybitne arcydzieło ale ogląda sie miło i przyjemnie, wiem, że jest to remake niestety nie oglądałam z 1978.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-27, 10:31   #3877
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 758
Dot.: Seriale cz. IV

Czy ktoś oglądał Virgin River ?
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-29, 10:37   #3878
inezina
Rozeznanie
 
Avatar inezina
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 779
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Czy ktoś oglądał Virgin River ?
Zaczęłam ale chyba po dwóch odcinkach odpuściłam. Jak dla mnie nudny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
inezina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-29, 13:47   #3879
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Seriale cz. IV

Dzisiaj pochłonęłam dwa odcinki "The undoing", aż chciało mi się jeździć na rowerze stacjonarnym .
Nie wiem, dlaczego tyle osób narzeka na grę Kidman na różnych forach. No ma poprawki, ewidentnie, ale jej gra aktorska jest moim zdaniem taka zachowawcza, bo po prostu pasuje do jej postaci. Grace ma nie wyrażać emocji, być skryta, chłodna, zdystansowana.
Dodatkowo ile razy Kidman w jakichś produkcjach miała na imię Grace; w "Dogville", w "Innych", no i jako Grace Kelly (choć tego nie widziałam), więc już czwarty raz. Odnoszę wrażenie, że jej postać w "Innych" była pod kątem temperamentu podobna, a wówczas jeszcze Nicole nie robiła botoksu. IMO dla mnie wygląda świetnie.

A z Grantem to różnie bywało; na początku uznałam, że się nie nadaje to tej roli, ale teraz zmieniłam zdanie. Świetnie gra manipulatora, jego wygląd mu to ułatwia; pasuje do właśnie takich cwaniaków.

Ciekawa jestem zakończenia. Mam w sumie przypuszczenia.
Stawiam, że jednak zabił Jonathan i jest socjopatą. Mam nadzieję, że nie będzie jakiegoś zakończenia w stylu, że zabił dzieciak, bo to niedorzeczne, albo dziadek (taka niespodzianka na siłę). W sumie podejrzewałabym również Grace, bo jest bardzo dziwną postacią, wydaje się cierpieć na jakieś luki w pamięci.
W tej całej fabule nie pasuje mi, że Grace broni męża. Ja bym go kopnęła w cztery litery i pozwoliła mu gnić w więzieniu. Ale cóż, wówczas nie byłoby serialu!


Naprawdę dobra produkcja. Uważam, że lepsza niż drugi sezon "Wielkich kłamstewek" (choć Streep też miała tam parę dobrych scen).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-29, 13:53   #3880
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Dzisiaj pochłonęłam dwa odcinki "The undoing", aż chciało mi się jeździć na rowerze stacjonarnym .
Nie wiem, dlaczego tyle osób narzeka na grę Kidman na różnych forach. No ma poprawki, ewidentnie, ale jej gra aktorska jest moim zdaniem taka zachowawcza, bo po prostu pasuje do jej postaci. Grace ma nie wyrażać emocji, być skryta, chłodna, zdystansowana.
Dodatkowo ile razy Kidman w jakichś produkcjach miała na imię Grace; w "Dogville", w "Innych", no i jako Grace Kelly (choć tego nie widziałam), więc już czwarty raz. Odnoszę wrażenie, że jej postać w "Innych" była pod kątem temperamentu podobna, a wówczas jeszcze Nicole nie robiła botoksu. IMO dla mnie wygląda świetnie.

A z Grantem to różnie bywało; na początku uznałam, że się nie nadaje to tej roli, ale teraz zmieniłam zdanie. Świetnie gra manipulatora, jego wygląd mu to ułatwia; pasuje do właśnie takich cwaniaków.

Ciekawa jestem zakończenia. Mam w sumie przypuszczenia.
Stawiam, że jednak zabił Jonathan i jest socjopatą. Mam nadzieję, że nie będzie jakiegoś zakończenia w stylu, że zabił dzieciak, bo to niedorzeczne, albo dziadek (taka niespodzianka na siłę). W sumie podejrzewałabym również Grace, bo jest bardzo dziwną postacią, wydaje się cierpieć na jakieś luki w pamięci.
W tej całej fabule nie pasuje mi, że Grace broni męża. Ja bym go kopnęła w cztery litery i pozwoliła mu gnić w więzieniu. Ale cóż, wówczas nie byłoby serialu!


Naprawdę dobra produkcja. Uważam, że lepsza niż drugi sezon "Wielkich kłamstewek" (choć Streep też miała tam parę dobrych scen).
Ja licze na to, ze rozwiazanie zagadki bedzie takie, jak w ksiazce, chociaz jest sporo roznic w fabule, wiec w sumie kto wie Nie lubie Granta, ale faktycznie pasuje do roli. Nicole tez pasuje.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-29, 14:00   #3881
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja licze na to, ze rozwiazanie zagadki bedzie takie, jak w ksiazce, chociaz jest sporo roznic w fabule, wiec w sumie kto wie Nie lubie Granta, ale faktycznie pasuje do roli. Nicole tez pasuje.
Ja nie czytałam książki, ale po seansie na pewno się z nią zapoznam. Wątpię, żeby było inne zakończenie, choć nie mam oczywiście porównania z oryginałem, na ile zmienili fabułę, ale na podstawie innych produkcji widzę, że zmieniają pojedyncze elementy, ale główna oś fabularna pozostaje taka sama.

Jejku, teraz muszę się powstrzymać, żeby nie wygooglować zakończenia . Odnoszę wrażenie też, że Sylvia musi zyskać na znaczeniu, bo na razie to w sumie nie pełni żadnej roli. Podejrzewam, że Jonathan miał z nią romans.
Ogólnie to chciałabym, żeby zabił Jonathan, ale chyba jednak skłaniam się bardziej, że Grace ma problemy natury psychicznej i to ona zrobiła, bo te retrospekcje też były dziwne.
.

Czy ktoś wie, o której wrzucają nowe odcinki na HBO go? Mam na myśli, czy będzie dostępny po północy, czy raczej rano? Co prawda jutro pracuję od rana, ale co tam.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-29, 14:03   #3882
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Czy ktoś oglądał Virgin River ?
Nuda, flaki z olejem. Główna aktorka mdła. Przeciągające się odcinki. Padłam po 3 odcinku. Jak ktoś chce mieć coś włączonego w tle podczas klejenia pierogów, to taki serial będzie idealny. Do normalnego oglądania się nie nadaje. Chyba, że chcesz zasnąć. Obudzisz się i nic ciekawego się nie wydarzy.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 10:24   #3883
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 758
Dot.: Seriale cz. IV

Powstał drugi sezon Virgin River więc myslałam, że to jakis ciekawy serial ale widać jednak nie.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-30, 22:04   #3884
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Powstał drugi sezon Virgin River więc myslałam, że to jakis ciekawy serial ale widać jednak nie.
Zaśniesz w połowie odcinka.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 09:29   #3885
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Zaśniesz w połowie odcinka.
Ogladam to z braku laku, na zmiane z Dawson's Creek i Heartbreak High, nie zachwyca mnie, ot serial do puszczenia w tle przy malowaniu paznokci. Logiki u bohaterow zero.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 10:11   #3886
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 758
Dot.: Seriale cz. IV

Zamiast Virgin River obejrzałam 2 odcinki Stewardesa / The Flight Attendant , o matko ogladając ten serial sama sie czułam jakbym była po kilku głebszych, niestety mnie ten serial nie wciągnął.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 15:10   #3887
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Seriale cz. IV

Skończyłam DNA, duński serial z polskim wątkiem, całkiem dobry.
Na HBO zaczął się serial grozy 30 srebrników. Groza jest!
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 18:27   #3888
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Skończyłam DNA, duński serial z polskim wątkiem, całkiem dobry.
Na HBO zaczął się serial grozy 30 srebrników. Groza jest!
Obczaję potem ten DNA, bo uwielbiam skandynawskie produkcje. Do dziś czuję pustkę po skończeniu Broen. Kiedyś oglądałam jeszcze duński the Killing, chyba znów do niego wrócę.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-01, 18:29   #3889
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Seriale cz. IV

30 srebrników mam zamiar obejrzeć.

Obejrzałam ostatni odcinek "Od nowa". Sama nie wiem. W porównaniu z poprzednimi odcinkami było słabo.
Z jednej strony podobało mi się rozwiązanie, że winny jest Jonathan, też spodobała mi się prawniczka bez skrupułów (i przy okazji to miała rację z tym młotkiem), ale całość wypadła rozczarowująco. Nic dla mnie nie wskazywało, że Grace jednak obróci się przeciwko mężowi; chyba wolałabym zakończenie, że udało się go wybronić, wszystko wraca do normy, a wtedy dopiero te retrospekcje z zabójstwem.
Do tego Jonathan, sugerujący, że to jego syn to zrobił, wypadł po prostu żałośnie. Podobnie ostatnia scena na moście. Trudno mi uwierzyć, że tak to rozegrał; mógł przecież złożyć zeznania i opowiedzieć łzawą historię, że jego rodzice go nie kochali i dlatego obwiniają go o śmierć siostry.

Jedynie nie chciałabym, żeby oskarżyli męża Eleny, jakoś on i jej syn wzbudził u mnie współczucie, co rzadko mi się zdarza z bohaterami.

Dziadek też w tym odcinku wypadł słabo, a był taką wyrazistą postacią. Wszystko było w sumie słabe.

Mam niedosyt.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-02, 09:35   #3890
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
30 srebrników mam zamiar obejrzeć.

Obejrzałam ostatni odcinek "Od nowa". Sama nie wiem. W porównaniu z poprzednimi odcinkami było słabo.
Z jednej strony podobało mi się rozwiązanie, że winny jest Jonathan, też spodobała mi się prawniczka bez skrupułów (i przy okazji to miała rację z tym młotkiem), ale całość wypadła rozczarowująco. Nic dla mnie nie wskazywało, że Grace jednak obróci się przeciwko mężowi; chyba wolałabym zakończenie, że udało się go wybronić, wszystko wraca do normy, a wtedy dopiero te retrospekcje z zabójstwem.
Do tego Jonathan, sugerujący, że to jego syn to zrobił, wypadł po prostu żałośnie. Podobnie ostatnia scena na moście. Trudno mi uwierzyć, że tak to rozegrał; mógł przecież złożyć zeznania i opowiedzieć łzawą historię, że jego rodzice go nie kochali i dlatego obwiniają go o śmierć siostry.

Jedynie nie chciałabym, żeby oskarżyli męża Eleny, jakoś on i jej syn wzbudził u mnie współczucie, co rzadko mi się zdarza z bohaterami.

Dziadek też w tym odcinku wypadł słabo, a był taką wyrazistą postacią. Wszystko było w sumie słabe.

Mam niedosyt.
Calosc bardzo mi sie podobala, ale w sporej czesci zgadzam sie z Twoimi przemysleniami odnosnie finalu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-03, 11:48   #3891
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 758
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Skończyłam DNA, duński serial z polskim wątkiem, całkiem dobry.
Na HBO zaczął się serial grozy 30 srebrników. Groza jest!
Widziałam ten dwa seriale i byłam ciekawa czy warto obejrzeć, a sam lubię skandynawskie seriale, szkoda, że już te dobre się pokończyły.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-04, 10:28   #3892
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 758
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzałam ostatni odcinek Od nowa moim zdaniem Hugh Grant najlepiej wypadł z całej obsady potem Donald Sutherland ( ale tylko dlatego, że było go mniej ) oraz Noma Dumezweni potem Nicole Kidman. Ostatni odcinek początkowo było ok ale końcówka to jakaś porażka, mozna było lepiej zakończyć serial.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-08, 16:53   #3893
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 758
Dot.: Seriale cz. IV

Zaczęłam The Crown jeszcze poczekam z osądem ale pierwsze sezony były lepsze.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-10, 08:05   #3894
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ogladam to z braku laku, na zmiane z Dawson's Creek i Heartbreak High, nie zachwyca mnie, ot serial do puszczenia w tle przy malowaniu paznokci. Logiki u bohaterow zero.

Też obejrzałam Dawson's Creek. Fajnie, ze można jeszcze zobaczyć takie stare seriale.

Szukam drugiego sezonu Extant z H. Berry.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-10, 08:20   #3895
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Też obejrzałam Dawson's Creek. Fajnie, ze można jeszcze zobaczyć takie stare seriale.

Szukam drugiego sezonu Extant z H. Berry.
Ja sobie dawkuje odcinki powoli, jestem w polowie drugiego sezonu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-10, 08:58   #3896
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja sobie dawkuje odcinki powoli, jestem w polowie drugiego sezonu.

Jeszcze trochę Ci zostało
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-10, 09:03   #3897
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jeszcze trochę Ci zostało
X lat temu widzialam wszystkie sezony, ale pamietam tylko najwazniejsze watki, a i tez nie wszystkie. Milo sobie obejrzec serial od poczatku, bo to byl jeden z moich ulubionych w podstawowce i gimnazjum
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-10, 10:51   #3898
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 758
Dot.: Seriale cz. IV

Obejrzałam do końca The Crown niby serial dobry ale cos mi brakuje w tym serialu wolałam jednak te pierwsze 2 sezony.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-10, 11:39   #3899
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
X lat temu widzialam wszystkie sezony, ale pamietam tylko najwazniejsze watki, a i tez nie wszystkie. Milo sobie obejrzec serial od poczatku, bo to byl jeden z moich ulubionych w podstawowce i gimnazjum

Wszystkich odcinków nie oglądałam w tv. Jak to w tv - czasem sie przegapiło. Nie wiedziałam tez z kim skończy Joey. Finał mnie pozytywnie zaskoczył

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Obejrzałam do końca The Crown niby serial dobry ale cos mi brakuje w tym serialu wolałam jednak te pierwsze 2 sezony.

Moim zdaniem bardzo dobry. Może aż za dobry, bo podobno royalsi trzęsą się o stołki Nawet gdybym chciała to nie mogę ich lubić. O Dianie tez mam negatywne zdanie po tym sezonie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-12-10, 11:44   #3900
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Wszystkich odcinków nie oglądałam w tv. Jak to w tv - czasem sie przegapiło. Nie wiedziałam tez z kim skończy Joey. Finał mnie pozytywnie zaskoczył
Pamietam, ze na finale plakalam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-26 19:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.