Szkoła policealna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-02, 21:15   #1
Fifikiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 2

Szkoła policealna


Witam dziewczyny jestem tu nowa 😉

Mam do was pytania🙋

Co sondzicie o Szkole Cosinus i w jakich miastach jest lub podajcie inne jak macie do polecenia ale darmowe??

Co myślicie o tych kierunkach

-Technik BHP(czy warto iść, czy dam sobie radę, czy raczej polegne i wycofa się, jak z praktykami, czy nauczyciele pomogą mi z praktykami jak jestem z innego miasta i nie znam tu nikogo)??

-Technik informatyk lub coś powiązane z tym ( te same pytania co wyżej 👆&#128070
Fifikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 09:45   #2
Fifikiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoła policealna

Czy ktoś mi napisze swoją recenzję na ten temat, ktoś może doświadczył to i wie jak jest
Fifikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 12:46   #3
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Szkoła policealna

Cytat:
Napisane przez Fifikiki Pokaż wiadomość

Co sondzicie o Szkole Cosinus i w jakich miastach jest lub podajcie inne jak macie do polecenia ale darmowe??
Co robimy? :OOO

W jakich miastach jest odpowiada google w ciągu kilku sekund.

Cytat:
Napisane przez Fifikiki Pokaż wiadomość
Czy warto iść, czy dam sobie radę, czy raczej polegne i wycofa się, jak z praktykami, czy nauczyciele pomogą mi z praktykami jak jestem z innego miasta i nie znam tu nikogo
A skąd mamy wiedzieć, czy jakaś obca baba z neta sobie poradzi? Jakie to ma znaczenie, z jakiego miasta jesteś? To nie szkoła podstawowa, gdzie pani będzie szukała Ci praktyk, bo ty nic nie znasz.
Jednak, z tego co wiem czasem szkoły policealne mają opcję znalezienia praktyk. Nie prościej zadzwonić i się dowiedzieć?

Edytowane przez Vanir410
Czas edycji: 2019-04-08 o 12:50
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 10:11   #4
anula19_92
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 48
Dot.: Szkoła policealna

uczę się jeszcze w liceum cosinus w lublinie, ale mam znajomych którzy kończyli bhp, kosmetykę i byli zadowoleni, szkoła bezpłatna, zajęcia w weekendy, nie było problemu z praktykami
anula19_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 15:54   #5
renatabednarczyk12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 13
Dot.: Szkoła policealna

Cytat:
Napisane przez anula19_92 Pokaż wiadomość
uczę się jeszcze w liceum cosinus w lublinie, ale mam znajomych którzy kończyli bhp, kosmetykę i byli zadowoleni, szkoła bezpłatna, zajęcia w weekendy, nie było problemu z praktykami



Ja kończyłam szkołę policealną (kosmetykę) w Cosinusie w Radomiu.

Praktyki były, nie było żadnego problemu z nimi. Znalazłam je w salonie kosmetycznym właściwie niedaleko miejsca zamieszkania i później nawet zaproponowano mi tam pracę, bo się sprawdziłam i byli ze mnie zadowoleni.
renatabednarczyk12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-27, 12:32   #6
OlgaaPiekar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoła policealna

Cytat:
Napisane przez renatabednarczyk12 Pokaż wiadomość
Ja kończyłam szkołę policealną (kosmetykę) w Cosinusie w Radomiu.

Praktyki były, nie było żadnego problemu z nimi. Znalazłam je w salonie kosmetycznym właściwie niedaleko miejsca zamieszkania i później nawet zaproponowano mi tam pracę, bo się sprawdziłam i byli ze mnie zadowoleni.



O praktyki nie trzeba się obawiać, naprawdę. Wszystko da się zorganizować
Ale ja również polecę cosinusa, przygotują Was naprawdę dobrze. Egzaminy z OKE zdaje się i zdobywa się tyt. technika (jeżeli tak oferuje dany kierunek) - więc ma się potwierdzenie kwalifikacji. I nie płaci się za żadne egzaminy, to jest warte podkreślenia.
OlgaaPiekar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-01, 10:34   #7
basialew3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoła policealna

Cosinusa polecam, kończę kosmetykę ja poszłam z polecenia, bo długo się zastanawiałam. Myślę, że fajna opcja jeżeli nie chcecie lub też nie możecie sobie pozwolić na studia.
basialew3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-01, 10:48   #8
Paullaaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 5
Dot.: Szkoła policealna

Cytat:
Napisane przez Fifikiki Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny jestem tu nowa 😉

Mam do was pytania🙋

Co sondzicie o Szkole Cosinus i w jakich miastach jest lub podajcie inne jak macie do polecenia ale darmowe??

Co myślicie o tych kierunkach

-Technik BHP(czy warto iść, czy dam sobie radę, czy raczej polegne i wycofa się, jak z praktykami, czy nauczyciele pomogą mi z praktykami jak jestem z innego miasta i nie znam tu nikogo)??

-Technik informatyk lub coś powiązane z tym ( te same pytania co wyżej 👆&#128070

Ja robię technika Kosmetologii w Toruniu. Jestem mega zadowolona. Dużo zajęć praktycznych i są nawet kursy z makijażu ślubnego i wieczorowego, to można sobie połączyć i lepiej razem wygląda na świadectwie i później podobno lepiej jest znaleźć pracę. No i szkoła jest bezpłatna a do tego w weekendy i mogę ją połączyć z pracą a to juest mega duży plus.
Paullaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 15:38   #9
Gabi_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 12
Dot.: Szkoła policealna

Cytat:
Napisane przez Paullaaa90 Pokaż wiadomość
Ja robię technika Kosmetologii w Toruniu. Jestem mega zadowolona. Dużo zajęć praktycznych i są nawet kursy z makijażu ślubnego i wieczorowego, to można sobie połączyć i lepiej razem wygląda na świadectwie i później podobno lepiej jest znaleźć pracę. No i szkoła jest bezpłatna a do tego w weekendy i mogę ją połączyć z pracą a to juest mega duży plus.

Ja jestem po tym kierunku!

Świetna sprawa jeżeli interesujecie się branżą beauty.
Gabi_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-25, 14:53   #10
alicja_n12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła policealna

na bhp był mój brat. był zadowolony, pracuje jako bhp w firmie, która go właściwie namówiła, żeby zrobił tego technika. nauka trwała bodajże 3 semestry. ja jestem po opiekunie medycznym i też polecam cosinusa
alicja_n12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-25 15:53:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.