Jak wyładnieć- proszę o porady :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-25, 20:51   #1
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41

Jak wyładnieć- proszę o porady :)


Hej mam 18 lat i chciałabym stać się ładniejsza czy znacie fajne porady dzięki którym stane się atrakcyjniejsza nie chodzi o operację plastyczne ale jakieś produkty, rytuał dzięki którym polepszył się wam wygląd ciała twarzy włosów.
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 10:22   #2
kapuczinka
Przyczajenie
 
Avatar kapuczinka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 26
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

cwiczenia, dieta, olejki, peelingi naturalne, balsamy naturalne duzo by wymieniac. moze podaj pierw co ci w sumie nie odpowiada w swoim wygladzie?
kapuczinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 13:56   #3
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Jeżeli chodzi o skórę to kremy albo jakies serum + regularne łykanie witamin, ograniczenie fastfoodów, palenia itd.
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-26, 20:18   #4
beatka0011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 41
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Mam pewne cele które chce zreazlizować (urodowe) jednak jest mi do tego potrzebna kasa kt8óra jak narazie zbieram. W styczniu mam zamiar iść na zbieg który poprawi kondycję moich włosów oraz kupić tabletki które podobno przyśpieszają porost i wzmacniają włosy. Również chce sobie zafundować zabieg sztucznych rzęs 1:1. Myślę że takie rzęsy które są zrobione profesjonalnie potrafią dodać dużo do urody pod warunkiem że wyglądają naturalnie a nie jak miotła.

Co mi przeszkadza w wyglądzie to moja paznokcie które są obgryzione oraz moja figura. Nie jestem gruba mam przeciwny problem a mianowicie drobniutka budowę ciała, delikatne kształty. Chciałabym troszkę zgrubnać w udach, rozbudować je. Nie umiem jednak się zmotywować do ćwiczeń w domu, miałam taki plan ćwiczyć przez trzy tygodnie co dwa dni, a potem do moich ćwiczeń oddałabym obciążenia na kostki po tym jeszcze bardziej widać efekty. Jednak do tego czasu nawet nie umiem się zmusić żeby coś poćwiczyć jeszcze jest taka pora roku gdzie się nic nie chce. Plus chciałabym mieć wyrzeźbiony delikatnie brzuch, słyszałam też że można chulachopem zwiększyć wciecie w tali teraz mam 64, ale marzy mi się 62 czy 61.

Wszystko wiem wszystko mam rozpisane w głowie ale trudniej o chęć.

Co mogę uznać za moja zalety to długość włosów które sięgają mi za łokieć ( zabieg po to aby poprawić właśnie ich kondycję bo są nieco osłabione) No i kolor włosów mam z tego co słyszę przepiękny jest to blond wpadajacy w rudy i moje włosy wyglądają jak farbowane na zimę ciemnieja na lato jasnieja więc nie mam zamiaru ich farbować po co jak wyglądają jakby były farbniete i mają ladniutki kolorek który mnie wyróżnia sposrod tłumu.

Druga zaleta to moje zęby ( mówiłam dwa lata aparat) są mega proste i mogę pochwalić się hollywoodzkim uśmiechem tylko co z tego jak nie są wystarczająco białe nad tym też chce popracować i pytanie do was czy znacie jakieś produkty do kupienia przez Internet które by naprawdę wybieliły moje ząbki. Myślę że mogę uzyskać efekt wow ale muszą być białe bo proste jak drut już są. A wiadomo białe równe zęby to atrakcyjna cecha.

Trzecia zaleta to moje pełne usta z którymi nic nie muszę w sumie robić.

A jeśli chodzi o makijaż to chciałabym go też wykonywać lepiej, wiem jakie cuda można nim wykonać dlatego czemu by nie nauczyć się malować profesjonalnie, makijaż dobrze zrobiony naprawdę ulepsza nasza urodę.
beatka0011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 20:49   #5
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez beatka0011 Pokaż wiadomość
Co mi przeszkadza w wyglądzie to moja paznokcie które są obgryzione oraz moja figura. Nie jestem gruba mam przeciwny problem a mianowicie drobniutka budowę ciała, delikatne kształty. Chciałabym troszkę zgrubnać w udach, rozbudować je.
Na rozbudowanie mięśni to raczej tylko siłownia lub kursy z obciążeniem typu body pump, ćwiczenia bez obciążeń niewiele ci dadzą.
Cytat:
Napisane przez beatka0011 Pokaż wiadomość
Druga zaleta to moje zęby ( mówiłam dwa lata aparat) są mega proste i mogę pochwalić się hollywoodzkim uśmiechem tylko co z tego jak nie są wystarczająco białe nad tym też chce popracować i pytanie do was czy znacie jakieś produkty do kupienia przez Internet które by naprawdę wybieliły moje ząbki. Myślę że mogę uzyskać efekt wow ale muszą być białe bo proste jak drut już są. A wiadomo białe równe zęby to atrakcyjna cecha.
Idź na wybielanie zębów do porządnego gabinetu, bo domowymi sposobami można sobie zrobic krzywdę.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-26, 01:43   #6
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Cytat:
Napisane przez beatka0011 Pokaż wiadomość
Mam pewne cele które chce zreazlizować (urodowe) jednak jest mi do tego potrzebna kasa kt8óra jak narazie zbieram. W styczniu mam zamiar iść na zbieg który poprawi kondycję moich włosów oraz kupić tabletki które podobno przyśpieszają porost i wzmacniają włosy. Również chce sobie zafundować zabieg sztucznych rzęs 1:1. Myślę że takie rzęsy które są zrobione profesjonalnie potrafią dodać dużo do urody pod warunkiem że wyglądają naturalnie a nie jak miotła.
Na włosy używałam ampułek z rzepą z Joanny. Nie zwróciłam uwagi na to, czy włosy rosły po tym szybciej, czy nie, ale na pewno rosło ich dużo więcej, a i kondycja była nieco lepsza. Pochłania to więcej czasu, niż zjedzenie tabletki, ale wolałam to, niż łykanie dodatkowych tabletek.

Na rzęsy używałam kiedyś serum z bimatoprostem. U mnie zdziałało cuda, ale koleżanki straszyły możliwymi efektami ubocznymi, chociaż żadna z nich osobiście ich nie doświadczyła. Efekt zdecydowanie nie przypominał miotły, ale niektórzy od razu widzieli, że coś zrobiłam z rzęsami, bo naturalnych jeszcze nie widzieli w tej długości.

Jeśli będziesz przedłużać rzęsy u kosmetyczki, to przede wszystkim poszukaj dobrej kosmetyczki i dokładnie przyjrzyj się wykonanym przez nią rzęsom. Moim zdaniem ładne, zadbane, długie i gęste rzęsy dodają kobiecie niesamowicie dużo uroku, ale już nawet lekko przesadzone rzęsy wyglądają po prostu śmiesznie.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 21:34   #7
cocolocco
Raczkowanie
 
Avatar cocolocco
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Jeżeli chodzi o drobną budowę ciała - można to zmienić stosując odpowiednią dietę (z dodatnim bilansem kalorycznym), plus ćwiczenia (siłowe). Najlepiej by było ćwiczyć z większym obciążeniem, ale jeżeli siłownia nie wchodzi grę, to jakieś ćwiczenia z gumą albo innym obciążeniem też będą spoko.
Dobra dieta oprócz sylwetki wpłynie też na cerę, twarz stanie się ładniejsza. Do tego warto stosować odpowiednią pielęgnacje (może pomocna by tu była konsultacja z dermatologiem, który wskazałby odpowiednie produkty do Twojej cery?).

Mimo wszystko rekomenduję jednak popracować nad swoim poczuciem własnej wartości (i przede wszystkim nie uzależniać go od wyglądu). Postaraj się znaleźć w sobie cechy, które lubisz najbardziej i je podkreślać. I tak jak napisałaś, że swój uśmiech uważasz za zaletę, to np w makijażu podkreślałabym usta. Jeżeli bardzo przeszkadza Ci kolor zębów, to może przy okazji wizyty u stomatologa podpytaj o jakieś rozwiązanie (czasem zwykłe piaskowanie zębów dużo daje).
Tak samo jeżeli chodzi o figurę. Postaraj się uwypuklić cechy które uważasz za atrakcyjne. Pewność siebie sama w sobie jest atrakcyjna, a skupiając się na eliminacji "wad", zawsze znajdziesz coś kolejnego do poprawki. Powodzenia
__________________
cocolocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-12, 01:52   #8
RyszardL
Fotograf Ślubny Śląsk
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Dużo fajnych porad
RyszardL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-18, 12:21   #9
SysiaNadolna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 6
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Strasznie dużo takich ogółów. Ćwiczenia na ciało wraz z dobrą dietą na pewno zrobią swoje a jeżeli chodzi o cerę to na pewno jakieś maseczki oczyszczające.
SysiaNadolna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-06, 17:35   #10
BrzoskaKami2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Fryzjer, kosmetyczka, makijażystka - fajny krem na twarz. Lekka szminka i ewentualnie kontakt ze stylistką, żeby dobrała odpowiedni strój I jesteś jak nowa!
BrzoskaKami2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-22, 13:38   #11
Kolorowa_Official
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Polecam stosowanie balsamów, może zmiana fryzury - najlepiej udać się w tym celu do fryzjera, dieta, ćwiczenia , inny makijaż z wyraźniejszym konturowaniem , zmiana stylu ubierania.
Kolorowa_Official jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-28, 14:46   #12
honoratatkacz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 26
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

ja np stawiam na henne brwi i olejowanie twarzy
honoratatkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-19, 11:32   #13
lucynamz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Dieta to 85% sukcesu a 15% to ruch gwarantuję, ja przeszłam sporą metamorfozę, 26kg w dół... z kuleczki zrobiłam się atrakcyjną kobietą.
lucynamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-19, 15:11   #14
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Zdrowe jedzonko
Ruch
Pielęgnacja
Masaże
Self Care
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 11:37   #15
rozwojiuwodzenie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 7
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Może wizyta u kosmetyczki będzie dobrym pomysłem?
Dodatkowo z pewnością siłownia + dieta i zmiany na pewno będą
rozwojiuwodzenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 09:52   #16
szalone_zycie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Czasami nie trzeba dużo! Wystarczy zmienić fryzurę, zadbać o swoją cere, pójść na siłownię! Efekty przyjdą bardzo szybko! Pozdrawiam!
szalone_zycie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 16:30   #17
Marlena_Marleen
🌟
 
Avatar Marlena_Marleen
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Arrow Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Temat stary ale odpowiedź na czasie Zauważyłam, że większość odpowiedzi skupia się na diecie i ćwiczeniach, ale niestety pomija podstawowy aspekt, jakim jest zdrowie. To trochę zaskakujące, zwłaszcza że zdrowie to fundament, na którym powinny być budowane wszelkie zmiany w stylu życia. Tylko jedna osoba zwróciła uwagę na to, że brak pewności siebie może wynikać z głębszych kwestii, a nie tylko z wyglądu czy umiejętności. Zamiast więc szukać szybkich, cudownych rozwiązań, warto zastanowić się nad tym, co naprawdę chcemy osiągnąć i dlaczego. Zrozumienie własnych motywacji może być kluczem do trwałej zmiany i dobrostanu.

Co więcej, w dzisiejszych czasach łatwo znaleźć "fachowca" online, który na podstawie tylko BMI i pytania o ktorej jesz ostatni posiłek, wysluchaniu ogólnych celów ułoży dietę, rozpisze trening i zasugeruje suplementy, nie pytając nawet o podstawowe informacje zdrowotne. To podejście jest nie tylko niekompletne, ale i potencjalnie niebezpieczne, ciekawe co po latach u autorki
__________________
Oblicze staje się swego rodzaju wizytówką, odzwierciedlającą tożsamość naszej duszy. Choć mowa pozostaje subtelnie ukryta za maską milczenia.
Marlena_Marleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 18:37   #18
MinimaNebula
Przyczajenie
 
Avatar MinimaNebula
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 10
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Zdecydowanie się zgadzam, pomijanie kwestii zdrowotnych może źle się skończyć. Swego czasu wdrozylam dietę ze względu na stan zdrowia - jadłam bardzo dużo, ale i tak nigdy tak szybko i trwałe nie schudłam jak wtedy. Moim zdaniem zdrowie powinno być punktem wyjścia .
MinimaNebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-03, 01:57   #19
Marlena_Marleen
🌟
 
Avatar Marlena_Marleen
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Smile Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

❄️ Zima nadchodzi, a razem z nią chłodniejsze powietrze, wiatr i suche ogrzewanie, które mogą wpłynąć na kondycję naszej skóry. Dlatego pamiętajcie, Dziewczyny, o odpowiedniej pielęgnacji!
💧 Nawilżanie to Klucz
W zimie nasza skóra potrzebuje dodatkowej dawki nawilżenia. Wybierzcie kremy i balsamy, które są bogate w substancje nawilżające, takie jak kwas hialuronowy czy gliceryna. Regularne nawilżanie pomoże utrzymać skórę miękką i gładką.
🌬️ Ochrona Przed Wiatrem
Wiatr może wysuszać skórę, dlatego warto chronić ją przed tymi warunkami. Zaopatrzcie się w kremy ochronne lub balsamy, które tworzą barierę ochronną przed wiatrem i utratą wilgoci.
🧴 Unikajcie Gorących Kąpieli
Gorące kąpiele mogą przesuszać skórę jeszcze bardziej. Postawcie na ciepłą wodę i krótsze prysznice, aby nie zmywać naturalnych olejków z powierzchni skóry.
🥗 Zdrowa Dieta
Pamiętajcie, że to, co jecie, ma wpływ na kondycję skóry. Wprowadźcie do diety więcej owoców, warzyw, zdrowych tłuszczów i białka, aby wspomóc zdrowy wygląd skóry.
🍉 Picie Wody
Nie zapominajcie pić wody, nawet w chłodniejsze dni. Nawodnienie jest kluczowe dla utrzymania skóry w dobrej kondycji.
🌞 Kremy Z Filtrem
Nawet zimą skóra potrzebuje ochrony przed promieniowaniem UV. Wybierzcie kremy z filtrem, aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem słońca.
Dbanie o skórę zimą to inwestycja w jej przyszłość. Pamiętajcie, że piękna i zdrowa skóra to nie tylko kwestia kosmetyków, ale także odpowiedniej pielęgnacji i nawyku dbania o siebie. ✨💆☠♀️🌬️
__________________
Oblicze staje się swego rodzaju wizytówką, odzwierciedlającą tożsamość naszej duszy. Choć mowa pozostaje subtelnie ukryta za maską milczenia.
Marlena_Marleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-27, 17:06   #20
Krystianon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Całkowicie zgadzam się z Tobą, Marleno! Zdrowie to fundament, na którym powinno się budować wszelkie zmiany w stylu życia, a skupianie się tylko na diecie i ćwiczeniach to za mało. Brak pewności siebie może mieć wiele głębszych przyczyn, a szukanie szybkich rozwiązań bez zrozumienia własnych motywacji nie prowadzi do trwałych rezultatów.
Krystianon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-13, 17:48   #21
MariczkaW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jak wyładnieć- proszę o porady :)

Polecam trening EMS - elektrostymulacja mięśni. Zabieg stosowany w salonach medycyny estetycznej, oraz w centrach odnowy biologicznej Efekt po miesiącu używania, wymarzona sylwetka w krótkim czasie
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-03-14 o 08:45 Powód: link
MariczkaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 17:48:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.