Dziwny chłopak z portalu randkowego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-09, 21:26   #1
Gatita93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11

Dziwny chłopak z portalu randkowego


Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na tym forum. Chciałabym prosić was o poradę, bo sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Okolo 2 miesiące temu na jednymportalu randkowym poznałam pewnego chłopaka. Mieszka on na wsi, 50 km ode mnie. Zaczęliśmy trochę pisać, dość dobrze nam się pisało, bo on pisał dość dużo początkowo i też spodobał mi się wizualnie. Doceniłam, że przyznał mi się, że urodził się niedotleniony i przez to do 6 roku życia nie mówił i musiał chodzić na rehabilitacje a także ma grupę inwalidzka przez to. Twierdzi też, że pracuje w firmie z materiałami budowlanymi jego ojca. Dość szybko przeszliśmy na messengera i zaczęliśmy pisać i dzwonić do siebie, zaproponował mi też spotkanie na kawie a ja się zgodziłam. Cały tydzień przed spotkaniem codzienne do mnie dzwonił, gadaliśmy około godziny. Zauważyłam, że ma trochę problemy z wysławianiem się, ale nie przeszkadzało mi to zbytnio. Przyznał się także, że od 5 lat siedzi na portalu i nie może nikogo poznać, jednak stwierdził że raz udało mi się mieć związek ale tylko 3 miesięczny. Jednak stwierdził, że on bardzo chce mieć swoją rodzinę. W sumie uwierzyłam mu, bo zauważyłam, że ani razu przez całą naszą znajomość ani na chwilę nie zszedł na temat seksu. Potem zauważyłam, że czym bliżej było do naszego spotkania zauważyłam, że jego pisanie do mnie stało się jakieś dziwne. Tak tylko zdawkowo mi odpisywał, nawet nie interesował się zbytnio tym co mu opowiadałam. Mimo to zdecydowałam się na spotkanie. On przyjechał do mnie te 50 km, zdziwiłam się, bo przyjechał z różą, a potem poszliśmy na kawę, on zapłacił za nas 2. Jednak od razu wydał mi się jakiś dziwny. Bardzo poważnie na mnie patrzył i nic się nie uśmiechnął,☠ a ja próbowałam być miła i trochę się uśmiechać. Jednak on zachowywał kamienną twarz. Spotkanie nie trwało zbyt długo, od razu po kawie szybko poszedł do samochodu, przedtem dając mi buziaka w policzek i mówiąc o kolejnym spotkaniu. Po powrocie do domu pisał bardzo mało. Stwierdził tylko, że bardzo dobrze wypadłam na spotkaniu. Za chwilę napisał mi że dziwnie się czuje i że idzie spać. Na drugi dzień znów bardzo mało pisał, zauwazylam też, że cały czas loguje się na portal randkowy. Wieczorem nie wytrzymałam tego, że tak mało pisze i zaczęłam go wypytywać trochę. No to stwierdził, że ciągnie nas do siebie, ale ze musimy poczekać i może coś nas połączy. Następny dzień znów mało pisania. Potem coraz mniej, czasami pierwsza wiadomość dopiero o 23. Czasami odczyta ode mnie wiadomość i nic nie odpisze. A ja staram się być miła, naprawdę, zaczynam różne tematy opowiadam, a tu nic. Jakoś to przetrwałam te jego kiepskie pisanie, już sobie pomyślałam, że może on taki jest ze nie lubi pisać,☠ a woli się spotykać na randkach. Zauważyłam, że były dni że mówił mi że o mnie myśli i że weszłam mu w myśli a są dni że prawie nic nie mówi. Raz się przyznał że kiedy mówił mi takie słowa to był po 2 kieliszkach. Niepokoi mnie też to, że często mówi, że jest nie w sosie, zauważyłam że co drugi dzień taki jest. Ja jednak zgodziłam się na drugie spotkanie, żeby jeszcze się przekonać. Zaproponowałam że pójdziemy na pizze i że na zapłacę skoro on tyle km przyjeżdża. A on od razu się zgodził na to. Co mnie zdziwiło to to, że ja zapłaciłam za pizze a on zjadł ją prawie całą w 5 minut i nawet nie spytał się czy ja jeszcze chcę jeść. Znowu dziwnie się zachowywał, jakoś nie patrzył się w ogóle na mnie kiedy rozmawialiśmy, tylko wiecznie patrzył się na boki. Po pizzy zaprosiłam go do domu na kawę i porozmawiał trochę z moją mamą. Myślałam, że może w moim domu pokaże mi jakieś zainteresowanie, a tu nadal nic. Tylko zwykła rozmowa jak z koleżanką i nadal dziwnie poważnie się na mnie patrzył i nic się nie uśmiechnął. Posiedział u mnie tylko godzinę i się zmył mówiąc, że jest zmęczony po pracy. Jak wrócił do domu to tylko napisał, że dojechał, stwierdził że mam miłą mame i że mam ją pozdrowić i że idzie się zdrzemnąć. Oczywiście po spotkaniu nadal loguje się na portalu. Wieczorem napisał przed północą wysyłając mi linka do jakiegoś filmu na YouTube mówiąc że mam obejrzeć, bo on idzie obejrzeć. Nawet dobranoc mi nie odpisał. A na drugi dzień czyli wczoraj napisał dopiero po 18 pytając jak mi mija niedziela. Ja trochę z nim popisalam, zapytałam czy odpoczął wczoraj a on potem odczytał moja wiadomość i nie nie odpisał. Dzisiaj też jeszcze nie napisał do mnie. Ja już naprawdę nie wiem o co mu chodzi. Pomyślałabym, że mu się nie spodobałam, ale nie rozumiem po co przyjeżdżał 2 razy te 50 km i jeszcze wcześniej pisał mi, że mu zależy na mnie i chciałby żeby nam wyszło. Moja mama zauważyła też, że ma problemy z wysławianiem i myśli, że może to przez tą jego chorobę on taki jest, że jeden dzień pisze dość miło a następny dzień nic nie pisze. Czasami myślę, że może jest nieśmiały w stosunku do kobiet, że tak nie potrafi zrobić żadnego kroku naprzód. Albo on po prostu jest bardzo nie miłą osobą. Już naprawdę nie wiem co o tym myśleć i byłabym wdzięczna gdyby ktoś mi doradził w tej kwestii.
Gatita93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:19   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Naprawdę jesteś tak zdesperowana, żeby latać za inwalidą, który ma cię głęboko gdzieś i szuka cały czas innej? Ile będziesz go karmić i zapraszać na kawki w nadziei, że okaże ci zainteresowanie?

Daj sobie spokój dziewczyno. On jeden był chętny się z tobą umówić? Po co do niego piszesz skoro on ci nawet nie odpisuje. Bez urazy, ale tego jak cię traktuje nie usprawiedliwia żadne niedotlenienie. On po prostu jest bucem.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:30   #3
Gatita93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Dziękuję Ci za twoją wiadomość Leany. Trochę lepiej się poczułam, bo tak właśnie myślałam, że on zachowuje się jak jakiś buc, ale chciałam poznać opinię kogoś z zewnątrz, bo czasami nie wierzę w swoją intuicję. Powiem Ci tak. Zapisałam się na ten portal tak z głupoty i nie planowałam się z nikim spotykać. Chciałam tak z ciekawości trochę popisać z kimś, a że akurat tak wyszło, że tak daleko to zaszło i na początku dobrze nam się pisało, to spróbowałam spotkać się. Niestety, wyszło jak wyszło a teraz trochę źle się czuję, bo na 1 spotkaniu wydawało mi się, że była między nami chemia, niestety 2 randka wszystko zweryfikowała. Dziś się nie odezwał cały dzień, więc już teraz pozbylam się resztek nadziei, że coś jeszcze z tego będzie. Tylko nie podoba mi się, że mi robił nadzieję przyjeżdżając 2 raz te 50 km i pisząc kilka dni przed spotkaniem, że bardzo chciałby żeby nam wyszło, ponieważ myśli że warto, bo znalazł ze mną wspólny język. Nie wiem, może on tylko kiedy jest pijany jest zdolny mówić mi takie rzeczy. Dodam, że on ciągle siedzi w domu i gra w gry komputerowe. Zauważyłam, że kiedy do mnie dzwonił to też grał, bo było słychać stukanie w klawisze. To też sprawiało, że naprawdę dziwnie się czułam.
Gatita93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:36   #4
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Dwie randki to jeszcze nie jest robienie komuś nadziei - ot, widocznie nie zaiskrzyło z jego strony. Minus jest taki, że powinien, zamiast urywać kontakt stopniowo, po prostu o tym powiedzieć prosto z mostu. Ale widocznie jest mocno nieobyty i bucowaty, i nie doczekasz się tego.

W każdym razie po Twoim opisie Waszych spotkań wnioskuję, że nie ma czego żałować
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:45   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Cytat:
Napisane przez Gatita93 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za twoją wiadomość Leany. Trochę lepiej się poczułam, bo tak właśnie myślałam, że on zachowuje się jak jakiś buc, ale chciałam poznać opinię kogoś z zewnątrz, bo czasami nie wierzę w swoją intuicję. Powiem Ci tak. Zapisałam się na ten portal tak z głupoty i nie planowałam się z nikim spotykać. Chciałam tak z ciekawości trochę popisać z kimś, a że akurat tak wyszło, że tak daleko to zaszło i na początku dobrze nam się pisało, to spróbowałam spotkać się. Niestety, wyszło jak wyszło a teraz trochę źle się czuję, bo na 1 spotkaniu wydawało mi się, że była między nami chemia, niestety 2 randka wszystko zweryfikowała. Dziś się nie odezwał cały dzień, więc już teraz pozbylam się resztek nadziei, że coś jeszcze z tego będzie. Tylko nie podoba mi się, że mi robił nadzieję przyjeżdżając 2 raz te 50 km i pisząc kilka dni przed spotkaniem, że bardzo chciałby żeby nam wyszło, ponieważ myśli że warto, bo znalazł ze mną wspólny język. Nie wiem, może on tylko kiedy jest pijany jest zdolny mówić mi takie rzeczy. Dodam, że on ciągle siedzi w domu i gra w gry komputerowe. Zauważyłam, że kiedy do mnie dzwonił to też grał, bo było słychać stukanie w klawisze. To też sprawiało, że naprawdę dziwnie się czułam.
Słuchaj, to nie jest twój problem, że facet jest aspołeczny, ma jakieś zaburzenia, nie kontroluje grania albo siebie po alkoholu. Na początkowym etapie znajomości powinno pasować ci praktycznie wszystko, a jak zapalają ci się jakieś lampki ostrzegawcze to nie ma co marnować czasu na zastanawianie się co z nim nie tak, ani czekanie aż się ogarnie. Nie jesteś też fundacją charytatywną, żeby poświęcać swoje dobre samopoczucie i spotykać się na siłę, bo on jest taki pokrzywdzony przez los i wymaga specjalnej troski. Niestety na portalach randkowych jest sporo dziwaków. Jak będziesz pochylać się nad każdym to może zabraknąć ci czasu na poznanie kogoś naprawdę wartościowego, kto będzie potrafił naprawdę zaangażować się w relację z tobą i cenił będzie twoją osobę, a nie darmową pizzę.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Możesz zakończyć znajomość sama. Nie musisz czekać, aż zrobi to facet.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:45   #6
Gatita93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Mary_Poppins dziękuję za wiadomość. No niby tak, ale mógł nie pisać tych wszystkich rzeczy że mu zależy. Jeszcze dzień przed spotkaniem zapytał się czy ja chciałabym do niego pojechać. Kiedy mu zaproponowałam że zaproszę go do domu to zgodził się. Najgorsze, że następnego dnia zapomniał o tym i kiedy mu powiedziałam, że teraz pojedziemy do mnie do domu to zrobił takie oczy zdziwione, więc zapomniał o tym. Wcześniej już kilka razy złapałam go na tym, że mówiłam mu o czymś a on następnego dnia nie pamiętał o tym. Nie wiem czy to przez to niedotlenenie czy naprawdę tak mało ważna jestem. Masz rację, raczej nie ma czego żałować, bo te randki były naprawdę dziwne, pierwszy raz spotkałam się z taką osobą. Mojej mamie też się średnio spodobał, mówi, że zasługuje na kogoś lepszego. Niestety, ja już taka jestem, że jak się trochę przywiążę do kogoś to snuje sobie wielkie nadzieje, a potem przychodzi zimny prysznic i cierpię.
Gatita93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:51   #7
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Cytat:
Napisane przez Gatita93 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za twoją wiadomość Leany. Trochę lepiej się poczułam, bo tak właśnie myślałam, że on zachowuje się jak jakiś buc, ale chciałam poznać opinię kogoś z zewnątrz, bo czasami nie wierzę w swoją intuicję. Powiem Ci tak. Zapisałam się na ten portal tak z głupoty i nie planowałam się z nikim spotykać. Chciałam tak z ciekawości trochę popisać z kimś, a że akurat tak wyszło, że tak daleko to zaszło i na początku dobrze nam się pisało, to spróbowałam spotkać się. Niestety, wyszło jak wyszło a teraz trochę źle się czuję, bo na 1 spotkaniu wydawało mi się, że była między nami chemia, niestety 2 randka wszystko zweryfikowała. Dziś się nie odezwał cały dzień, więc już teraz pozbylam się resztek nadziei, że coś jeszcze z tego będzie. Tylko nie podoba mi się, że mi robił nadzieję przyjeżdżając 2 raz te 50 km i pisząc kilka dni przed spotkaniem, że bardzo chciałby żeby nam wyszło, ponieważ myśli że warto, bo znalazł ze mną wspólny język. Nie wiem, może on tylko kiedy jest pijany jest zdolny mówić mi takie rzeczy. Dodam, że on ciągle siedzi w domu i gra w gry komputerowe. Zauważyłam, że kiedy do mnie dzwonił to też grał, bo było słychać stukanie w klawisze. To też sprawiało, że naprawdę dziwnie się czułam.
No to jest czego zalowac.. Kolesia, ktory rozmawiajac z Toba zajmuje sie czyms innym, nie bardzo sie Toba interesuje, nie odpisuje na wiadomosci, pisze chyba z nudow nie z zainteresowania, nie proponuje spotkan a jak juz do nich dochodzi to zachowuje sie -delikatnie mowiac-dziwne, co sama zauwazylas. Serio jest czego zalowac?
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 22:56   #8
Gatita93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

DieRasareli dziękuję za wiadomość. No tak, macie wszyscy rację, teraz jak to czytam to faktycznie aż mi głupio, bo widzę, że zachowuje się jak idiotka. Niestety, już raz przeszłam w życiu toksyczny związek po którym bardzo cierpiałam, a nawet myślałam, że z nikim innym już nie będę. Ten chłopak o którym pisze jest pierwszym z którym spotkałam się po rozstaniu, a minęły już 2 lata. Może dlatego taka desperacja z mojej strony i chęć poznania kogoś. Niestety, to jak zachował się przy pizzy od razu zwróciło moja uwagę. Bo zapłacić mogłam, nie mam z tym problemu, ale wyglądało to tak jakby chciał się za darmo najeść. Może jeszcze za małą tą pizze zamówiłam, tak mi się wydaje
Gatita93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 07:39   #9
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Cytat:
Napisane przez Gatita93 Pokaż wiadomość
Niestety, to jak zachował się przy pizzy od razu zwróciło moja uwagę. Bo zapłacić mogłam, nie mam z tym problemu, ale wyglądało to tak jakby chciał się za darmo najeść. Może jeszcze za małą tą pizze zamówiłam, tak mi się wydaje
Daj spokój, piszesz o nim źle, bo Cię odrzucił. Gdyby dalej pisał i chciał się spotykać to jakoś byś przełknęła tą pizzę. W takim zachowaniu pokazujesz tylko brak klasy.

Trzeba się spotkać aby zweryfikować świeżą znajomość. Nie zaskoczyło między Wami po prostu i nie ma co dramatyzować. Narobiłaś sobie nadziei, więc wyciągnij wnioski i nabierz dystansu do znajomości z portali randkowych. Nie każda znajomość kończy się związkiem i nie ma w tym nic złego. Mniej desperacji a więcej luzu i czerpania przyjemności z randkowania i poznawania ludzi.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 08:14   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Daj spokój, piszesz o nim źle, bo Cię odrzucił. Gdyby dalej pisał i chciał się spotykać to jakoś byś przełknęła tą pizzę. W takim zachowaniu pokazujesz tylko brak klasy.

Trzeba się spotkać aby zweryfikować świeżą znajomość. Nie zaskoczyło między Wami po prostu i nie ma co dramatyzować. Narobiłaś sobie nadziei, więc wyciągnij wnioski i nabierz dystansu do znajomości z portali randkowych. Nie każda znajomość kończy się związkiem i nie ma w tym nic złego. Mniej desperacji a więcej luzu i czerpania przyjemności z randkowania i poznawania ludzi.
Dokładnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 09:47   #11
little_monkey
Przyczajenie
 
Avatar little_monkey
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 8
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

skoro chłopak już ewidentnie nie szuka kontaktu, to po co Ty to robisz? może po prostu nie chce tego kontynuować, olej to.
little_monkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-10, 09:48   #12
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

W sumie to od początku było widać, że nie jest Wam po drodze. Można to było ukrócić szybciej

A co do wzmianki "W sumie uwierzyłam mu, bo zauważyłam, że ani razu przez całą naszą znajomość ani na chwilę nie zszedł na temat seksu" to nie jestem pewien, czy powinnaś to uznawać za zaletę
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 09:50   #13
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87407766]
A co do wzmianki "W sumie uwierzyłam mu, bo zauważyłam, że ani razu przez całą naszą znajomość ani na chwilę nie zszedł na temat seksu" to nie jestem pewien, czy powinnaś to uznawać za zaletę [/QUOTE]

Zwłaszcza jak ktoś chce zakładać rodzinę to dość istotne, żeby seksu nie unikał
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 10:39   #14
Gatita93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Ja nie szukam z nim kontaktu już. Jak mi napisał w niedzielę to odpisałam mu na te KILKA zdań a kiedy już na końcu nic nie odpisał to ja też już milczę cały czas. No nie wiem, dla mnie to była akurat zaleta, że nie wspominał nic o seksie, bo spotkałam się w swoim życiu z wieloma facetami, którzy tylko by o seksie gadali i wiem, że tacy to raczej nie szukają poważnego związku.
Gatita93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 10:46   #15
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

No tak, bo można albo nie gadać wcale o seksie, albo tylko o tym. Nie ma nic pomiędzy Pożądanie i flirt powinny być, to naturalne. U Ciebie właśnie od początku były flaki z olejem, a potem zdziwienie że facet się nie odzywa - było do przewidzenia.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 10:50   #16
Gatita93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Galakty098 może i masz rację. Widocznie mam jakąś traumę po poprzednich facetach i nie widzę nic pomiędzy. Niby mówił mi czasami, że mu się podobam, nieraz były dni, że napisał hej śliczna, ale jakoś tak brakowało mi żeby poszedł trochę dalej i na przykład powiedział co mu się we mnie podoba, a tu przez prawie 2 miesiące nic.
Gatita93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-12, 10:26   #17
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Na portalach randkowych można trafić naprawdę na dziwnych ludzi. Niepełnosprawny czy nie - facet moim zdaniem zupełnie nie rokuje i może mieć poważne problemy z tworzeniem relacji z innymi. Do tego w momencie, gdy ktoś pisze coś pod wpływem alkoholu to mi się włącza syrena alarmowa. Obawiam się, że faktycznie reagujesz trochę desperacko. Na przyszłość postaraj się być bardziej uważna. Pamiętaj, że dla siebie samej chcesz jak najlepiej i nie będziesz się zadowalać ludźmi, którzy nie szanują Twojego czasu i są potencjalnie toksyczni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 11:44   #18
Gatita93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Miamiglow dziękuję za odpowiedź. Masz rację, tak właśnie jest i zrozumiałam to już. Niestety, on już nie odezwał się do mnie, tylko trochę smuci mnie, że skoro już spotkał się ze mną 2 razy i pisał prawie 2 miesiące to mógł chociaż zakończyć to z klasą i napisać mi, że nic z tego nie będzie, a on po prostu uciekł jak tchórz. Masz rację, widocznie jeszcze za mało przeżyłam na portalach randkowych i potrzebuje wiecej rozmów i spotkań z różnymi ludźmi żebym mogła wiedzieć jakie są te portale randkowe. Na szczęście już czuję się lepiej po tych kilku dniach, bo pewne sprawy do mnie dotarły.
Gatita93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 11:48   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Cytat:
Napisane przez Gatita93 Pokaż wiadomość
Miamiglow dziękuję za odpowiedź. Masz rację, tak właśnie jest i zrozumiałam to już. Niestety, on już nie odezwał się do mnie, tylko trochę smuci mnie, że skoro już spotkał się ze mną 2 razy i pisał prawie 2 miesiące to mógł chociaż zakończyć to z klasą i napisać mi, że nic z tego nie będzie, a on po prostu uciekł jak tchórz. Masz rację, widocznie jeszcze za mało przeżyłam na portalach randkowych i potrzebuje wiecej rozmów i spotkań z różnymi ludźmi żebym mogła wiedzieć jakie są te portale randkowe. Na szczęście już czuję się lepiej po tych kilku dniach, bo pewne sprawy do mnie dotarły.
"Niestety już się nie odezwał" - serio "niestety?" Po co miałby to kończyć oficjalnie? I niby dlaczego "z klasą"? Przecież ten facet pokazał, że nie ma klasy. Dziewczyno, na przyszłość naucz się, żeby nie mieć oczekiwań z sufitu w stosunku do buców.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-12-13 o 12:24
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-13, 12:00   #20
Gatita93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Po prostu miałam jeszcze jakieś resztki nadziei. Masz rację, będę musiała do tego wszystkiego zacząć inaczej podchodzić. Teraz to już nie wiem czy jeszcze chce kogokolwiek poznać przez internet, bo ciężko będzie mi komukolwiek zaufać.
Gatita93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 12:29   #21
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Cytat:
Napisane przez Gatita93 Pokaż wiadomość
Po prostu miałam jeszcze jakieś resztki nadziei. Masz rację, będę musiała do tego wszystkiego zacząć inaczej podchodzić. Teraz to już nie wiem czy jeszcze chce kogokolwiek poznać przez internet, bo ciężko będzie mi komukolwiek zaufać.
Po prostu poznając kogoś nie nastawiaj się na nie wiadomo co. 1-2 spotkania i nie myśl od razu, że jest jakieś niesamowite przywiązanie. Człowieka nie poznasz przez pisanie, rozmowy online, a pierwsze spotkania dopiero zaczynają kształtować jako taki obraz danej osoby. Nie nabieraj się też na "dużo gada, dużo obiecuje". Facet powiedział, że chce mieć rodzinę, a Ty cała happy jakby to była obietnica zaręczyn po krótkim czasie. Bardziej Ci powinno dać do myślenia to jego od 5 lat siedzenie na portalu randkowym i rzekoma niemożność poznania kogokolwiek (no tak, 3-miesięczny związek, ale nieudany). Dałaś się złowić na gładkie słówka. Mniej naiwności, więcej czujności.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 14:41   #22
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

autorko, moja dobra rada jest taka, żebyś z większym dystansem podchodziła do nowo poznanych facetów..
Swoją drogą, od początku widać było że on nie przejawia zainteresowania Tobą w jakiś szczególny sposób. Myślę że szkoda by było Twojego cennego czasu na takiego kogoś, kto ma humorki, jest nie w sosie, bla bla bla.
On widocznie pomimo swojej grupy inwalidzkiej szuka ideału który nie istnieje.
Powodzenia Ci życzę w dalszych poszukiwaniach
btw, ja też wielu oszołomów poznałam na portalu, i ucinałam szybko kontakty, bez tłumaczenia. Dopiero po długim czasie poznałam mojego obecnego Tż, z którym jestem już 3,5 roku
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 14:46   #23
Gatita93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Dziękuję wam za rady, na pewno wezmę je sobie do serca. Mam nadzieję, że do mnie też jeszcze się szczęście uśmiechnie w tej kwestii. Teraz będę ostrożniejsza przy poznawaniu facetów.
Gatita93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 10:13   #24
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Dziwny chłopak z portalu randkowego

Cytat:
Napisane przez Gatita93 Pokaż wiadomość
Dziękuję wam za rady, na pewno wezmę je sobie do serca. Mam nadzieję, że do mnie też jeszcze się szczęście uśmiechnie w tej kwestii. Teraz będę ostrożniejsza przy poznawaniu facetów.
Poznawanie facetów to dość trudna sprawa i trzeba być gotowym na wszystko. Czasem trzeba przejść przez kilka nieciekawych przypadków, by trafić na kogoś fajnego. Trzymam kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-14 10:13:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.