Problem z rozstępami. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Normaderm.

Notka

Forum eksperta Normaderm. Zapraszamy na forum Normaderm. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii ogólnej oraz laserowej .

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-07, 22:09   #1
daria8
Przyczajenie
 
Avatar daria8
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 9
GG do daria8

Problem z rozstępami.


Witam . Mam 19 lat i z problemem rozstępów borykam sie od 15 roku życia,nie wiem czy to prze szybki moment dojrzewania czy nagłą utratę wagi ( obie sytuację u mnie wystąpiły) . Chciałabym się dowiedzieć czy jest jakiś krem na to by one znikły , lub chociaż by ich widoczność była zminimalizowana ? Miejsce gdzie rozstępy występują to głównie pośladki ( tam jest ich najwięcej i są bardzo widoczne ) mniej posiadam na biuście i w okolicach ud.
daria8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 22:23   #2
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Problem z rozstępami.

Cytat:
Napisane przez daria8 Pokaż wiadomość
Witam . Mam 19 lat i z problemem rozstępów borykam sie od 15 roku życia,nie wiem czy to prze szybki moment dojrzewania czy nagłą utratę wagi ( obie sytuację u mnie wystąpiły) . Chciałabym się dowiedzieć czy jest jakiś krem na to by one znikły , lub chociaż by ich widoczność była zminimalizowana ? Miejsce gdzie rozstępy występują to głównie pośladki ( tam jest ich najwięcej i są bardzo widoczne ) mniej posiadam na biuście i w okolicach ud.
Niestety, jak już rozstępy się pojawiły domowymi i sklepowymi specyfikami całkowicie ich nie zlikwidujesz, możesz sprawić by były mniej widoczne i płytsze, najlepiej gdy zabierzesz się za to gdy rozstępy są jeszcze świeże- czerwone. Z tego co piszesz Twoje rozstępy są stare, jak zakładam już białe. Możesz starać się je spłycić, powinny pomóc regularne peelingi, ja polecam rękawicę kessa- lepsza niż najlepszy zdzierak, możesz w to włączyć szczotkowanie- sprawi to że skóra stanie się bardziej napięta i elastyczna, będzie lepiej wyglądała. Co do specyfików ukierunkowanych na rozstępy z naturalnych warto spróbować oleju makadamia, ma właściwości ujędrniające i jest polecany w walce z rozstępami.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:50   #3
daria8
Przyczajenie
 
Avatar daria8
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 9
GG do daria8
Dot.: Problem z rozstępami.

Dziękuje bardzo za odpowiedź , na pewno skorzystam z porady
daria8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 20:16   #4
Dr n.med. ANNA PURA-RYNASIEWICZ
Raczkowanie
 
Avatar Dr n.med. ANNA PURA-RYNASIEWICZ
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 30
Dot.: Problem z rozstępami.

Cytat:
Napisane przez daria8 Pokaż wiadomość
Witam . Mam 19 lat i z problemem rozstępów borykam sie od 15 roku życia,nie wiem czy to prze szybki moment dojrzewania czy nagłą utratę wagi ( obie sytuację u mnie wystąpiły) . Chciałabym się dowiedzieć czy jest jakiś krem na to by one znikły , lub chociaż by ich widoczność była zminimalizowana ? Miejsce gdzie rozstępy występują to głównie pośladki ( tam jest ich najwięcej i są bardzo widoczne ) mniej posiadam na biuście i w okolicach ud.
Jeżeli doszło już do powstania białych rozstępów, żaden krem ani masaże nie pomogą. Poprawę mogą dać tylko zabiegi podobne do tych stosowanych na blizny, gdyż de facto rozstęp też jest rodzajem blizny zanikowej. Ja u swoich pacjentek stosuję przede wszystkim zabiegi laserem frakcyjnym w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym. Pewną poprawę dają też zabiegi kwasami TCA w połączeniu z dermapenem.
Dr n.med. ANNA PURA-RYNASIEWICZ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Normaderm.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-08 20:16:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.