Garbaty nosek - co myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-10-07, 12:14   #1
Bobulianowa
Przyczajenie

Garbaty nosek - co myślicie?

Dziewczyny, dziękuję za odpowiedzi. Macie racje, to co inni myślą o moim nosku to nie mój biznes, czy myślą pozytywnie czy negatywnie. Mi on nie przeszkadza. Miło było poznać Wasze opinie.

Edytowane przez Bobulianowa
Czas edycji: 2019-11-20 o 23:19
Bobulianowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 12:53   #2
alabastrowa7
Raczkowanie

Dot.: Garbaty nosek - co myślicie?

No faktycznie, bardzo oryginalny masz nosek :P Nie sądzę, by losowe osoby wpatrywały się twój profil i rozkminiały twój nos... Przynajmniej jak ja widzę kogoś o nietypowej urodzie to stwierdzam sobie w głowie, że faktycznie coś nietypowego, ale nie wpatruję się i nie rozkminiam.
alabastrowa7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 16:03   #3
Hipnagogia
Zadomowienie

Ja też miałam nos z widocznym garbem i słyszałam teksty, że mam dziwny nos, pytania czy mi się coś stało itd. Zrobiłam w lutym br. operację plastyczną i czuję się z tym dobrze. Ale jeśli Tobie nos nie przeszkadza to olej komentarze tych durnych ludzi, nie każdy musi być idealny.
Hipnagogia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 17:34   #4
chwast
Zakorzenienie

Garbaty nosek - co myślicie?

Twoja decyzja. Mnie by taki nos przeszkadzał i na pewno bym go zauważyła u innej osoby, bo sama miałam kompleks i po prostu zwracam uwagę na każdy nos jaki widzę.
Operacja plastyczna nosa to nie jest małe piwko zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym
Musisz pomyśleć nad za i przeciw, poczytać o możliwych powikłaniach oraz skutkach ubocznych ponadto co jesteś w stanie zrobić jesli wynik zabiegu Cię nie zadowoli. Później zorientować się w wyborze chirurga, co tez nie jest takie łatwe. Określić co da się zrobić co nie, jak zetnie sam garb to koniec może wydawać się dłuższy itp itd. Ty z tego co widzę masz jeszcze przerośnięta cześć chrzestna, jestem ciekawa jak lekarz by wybrnął i co by zaproponował.

Najważniejsze to jednak Twoje samopoczucie.
To, ze ktoś Ci coś powiedział nic nie znaczy. Mnie kompleks towarzyszył od podstawówki mimo, ze nigdy nikt nic o moim nosie nie powiedział i niejednokrotnie słyszałam, ze jest ładny.

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2019-11-02 o 17:35
chwast jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 00:04   #5
Mijanou
Kot-intymnyMOD

Zależy, czy Ci przeszkadza. Ja mam nos rzymski ale totalnie mi nie wadzi. Choć oczywiście wolałabym mieć uroczy, mały i lekko zadarty
Nigdy jednak nie podejmowałabym decyzji o operacji plastycznej nosa na podstawie kilku krytycznych głosów. W sumie niewiele osób rodzi się z nosem idealnym.

Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209

Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw
mikroREKLAMA
Sukces na Twoim egzaminie
Postaw na sprawdzone przygotowanie do Twojego egzaminu: Matura 2020, Matura 2021, Egzamin Ósmoklasisty 2020.

Ta reklama pokazywana jest pod 15 180 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 18:25   #6
Celestine_M
Zakorzenienie

Mnie nie razi. Też mam lekki garb, ale że patrząc en face i z półprofilu wygląda to ok to nie chcę go ruszać tylko dlatego, że z profilu jest widoczny.
Celestine_M jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-25, 20:36   #7
GrazynkaMalinka
Raczkowanie

Masz śliczny nosek! Ja mam o wiele większego garbka i żyje z nim w zgodzie
GrazynkaMalinka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości