Apple - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-30, 18:38   #31
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Ja mam ipoda classic 160GB wlasnie i jestem z niego bardzo zadowolony - ale to oczywiscie z czasow przed ipadem w ogole jeszcze.
Z bateria - nie rozumiem , u mnie trzyma bardzo dobrze?



Google maps Jak ktos ma nowy os, to niestety musi sie obejsc bez tego

PS. Ten tapatalk fajny jest? Bo normalnie przegladanie for na tel to tragedia.
U mnie tez bateria w ipodzie trzyma bardzo dobrze


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 19:12   #32
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

Google maps Jak ktos ma nowy os, to niestety musi sie obejsc bez tego

PS. Ten tapatalk fajny jest? Bo normalnie przegladanie for na tel to tragedia.
No tak, ale chciałabym coś z głosowym turn by turn
Musisz sobie koniecznie ściągnąć tapa Do szału doprowadzało mnie przeglądanie forum przez safari. Warto zainwestować te kilka złotych. Jedynym minusem jest to, że nie widać zdjęć.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja mialam i czekam na ios6,bardzo mi brakuje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Wiem, właśnie zainteresowałam się tym jailbreakiem po Twoim wpisie na truskawkowym. Poczytam sobie o nim na jednym forum japcowych maniaków.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 20:45   #33
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

KotVanGot - od początku masz Apple czy przesiadłaś się z PC/lapka z Windows/Linux? Jeśli zmiana, to jak, lepiej, gorzej, brakuje ci czegoś z poprzedniego systemu?
od początku to raczej się nie da bo jak nie zarabiałam to nie było mnie stać a rodzice tez chętni nie byli żeby sponsorować maczka ale w koncu kupiłam sobie i używam go już 3 lata i jestem zadowolona. Wcześniej byłam uzytkowniczką windowsa z braku realnej alternatywy jeśli chodzi o pewne aplikacje - po prostu na linuksa ich jeszcze nie było, no i równolegle linuksa.
OS X to tak naprawdę bliski kuzyn linuksa, a design środowiska jest podobny trochę do gnome więc jeśli ktoś na tym pracował to łatwo się odnajdzie.
Jestem zdania, że nie ma co reagować na teksty typu, że na macu nie chodzi większość gier i programów, bo po pierwsze to może nie chodzą dokładnie te same rzeczy ale są analogiczne, po drugie można zainstalować programik który symuluje środowisko windowsowe i mozna odpalać windowsowe programy na OS X, a po trzecie wreszcie, jak bardzo trzeba, można zainstalować na macu po prostu windowsa jako drugi system operacyjny i używać na zmianę z OS X.

Niczego mi nie brakuje z windowsa, z linuksa też nie (patrz powyżej) szczerze mówiąc, widze same zalety (no oprócz ceny):
- system się nie zwiesza non stop, nie muszę go przeinstalowywać bo komp słabo działa, bo taka sytuacja po prostu nie ma miejsca
- środowisko jest przyjazne, łatwo się przestawić
- poszczególne wersje OS X nie różnią się między sobą aż tak bardzo jak potrafią się różnić windowsy (np xp i vista)
- sam macbook jest ładnie zaprojektowany - dla mnie to też zaleta
- jest świetnym sprzętem dla muzyków i grafików ale także dosyć fajny w takim codziennym uzytkowaniu
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 21:37   #34
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, znalazłam pod nazwą Cosmetic producedate.

znalazlam
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 22:43   #35
kamcia2306
Raczkowanie
 
Avatar kamcia2306
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 159
Dot.: Apple

Zrobił na mnie pozytywne wrażenie, mam go już pare miesięcy jak dla mnie to dodatkowy gadzet bo wiadomo laptopa nie zastąpi we wszystkim a ładuje go różnie zazwyczaj co jakieś 4-5 dni zależy jak czesto z niego korzystam Aktualizację zrobiłam, ale szczerze mówiąc zmian nie widzę, aczkolwiek potwierdzam że np w mapach są błedy, innych nie zauważyłam.. Covera nie kupiłam, mam inny pokrowiec kupiony na allegro za niecałe 30zł..

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
O, widzę więcej osób, witam
Mam iPada 3 i iPoda shuffle 2G - stary ale jary
W listopadzie planuję zakup iPhona. Wciąż dumam którego
Wtedy też przyjżę się bliżej waszym appkom Teraz:
MUA, KWC - wiadomo
WomanLog - przydatne, wreszcie mam gdzie zapisywać babskie numerki
Puush - sprawdza się
Skype - bardzo fajnie chodzi, polecam
GG - fatalne, bardziej nie działa niż działa
Calculator HD
Wallpapers HD
TED - super, pełen przegląd zainteresowań, codziennie w kilka minut można się dowiedzieć ciekawych rzeczy, pośmiać też
Moja Paczka - działa
Ikea
Moje wypieki - zbiór przepisów z bloga o tym samym tytule
Snapseed - do zdjęć, taki sobie
iDocs HD - wersja free, szukam zamiennika, polecicie coś?

Z gier malizna, tylko te ulubione - mahjong, młynek, pasjans i sudoku.
Ale poluję na promo Settlersów Uwielbiałam tą grę na PC.

Ze standardowych lubię iBooks, YouTube, iMessage

A propos iPhonów, jak wy sobie radzicie bez dzyndzla do zawieszania? To jakaś parodia, że nie można doczepić smyczy. Ja jestem niezgrabiasz, już widzę oczami wyobraźni jak mi to cudo zaraz wyrżnie krzyżową o glębę

KotVanGot - od początku masz Apple czy przesiadłaś się z PC/lapka z Windows/Linux? Jeśli zmiana, to jak, lepiej, gorzej, brakuje ci czegoś z poprzedniego systemu?

Kamcia2306 jak się sprawuje iPad? Często ladujesz? Masz już aktualizację do iOS6? Ja się wstrzymuję, bo czytałam o błędach. Masz SmartCover? Mnie sie szybko zaczęła marszczyć z jednego brzegu ale bez niej ani rusz.
__________________
19.02.2006
kamcia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 08:11   #36
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Apple

Melduje sie i ja

w ogole co do telefonu jeszcze to ja kocham naklejki na telefon
[przepraszam za sweet focie z lustrem, ale tak sie porobilo, ze mym jedynym aparatem obecnie jest iP i nie mam jak inaczej zrobic mu zdjecia ]
270907_10150936101044145_193369464_n.jpg
kupuje tu, maja tyyyyyle wzorow i kolorow
naklejki sa takie gumowane, po odklejeniu nie zostawiaja sladow na telefonie, a dodatkowo stanowia tez dla niego ochrone [jak sprzedawalam pierwszego iPhone po 4 latach uzywania to byl jedynym egzemplarzem na allegro, ktory nie mial rys na "pleckach" ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 08:46   #37
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Apple

aaa z aplikacji to polecam jeszcze groups [dla tych, co maja ios 6 oczywiscie ]
przydaje sie, zeby sobie wlasnie te grupy porobic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 09:16   #38
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Melduje sie i ja

w ogole co do telefonu jeszcze to ja kocham naklejki na telefon
[przepraszam za sweet focie z lustrem, ale tak sie porobilo, ze mym jedynym aparatem obecnie jest iP i nie mam jak inaczej zrobic mu zdjecia ]
Załącznik 4909504
kupuje tu, maja tyyyyyle wzorow i kolorow
naklejki sa takie gumowane, po odklejeniu nie zostawiaja sladow na telefonie, a dodatkowo stanowia tez dla niego ochrone [jak sprzedawalam pierwszego iPhone po 4 latach uzywania to byl jedynym egzemplarzem na allegro, ktory nie mial rys na "pleckach" ]
z jakiego sklepu?
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 09:36   #39
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Apple

pod "tu" byl link
http://www.decalgirl.com/
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:47   #40
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
pod "tu" byl link
http://www.decalgirl.com/
dziekuje twoj telefon wyglada slodko<3
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 11:04   #41
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Apple

Kat no to pięknie Właśnie tak myślałam, że w praktyce OS jest bardziej przyjazny, Windows często do padaczki mnie doprowadza

Kamcia u mnie w drugą stronę - zastapił komp całkowicie, przez pierwsze 4 miesiące z ipadem nie włączyłam w ogóle komputera Mam najlepszy dowód, że ani komp sam w sobie, ani Windows nie są mi potrzebne. Mnie tylko zależy na połączeniu z internetem i żeby to było mobilne. Długo myślałam nad zmiana PC na laptopa ale jak weszły na rynek tablety, to wiedziałam, że to jest rozwiazanie dla mnie. Po kolejnej analizie zdecydowałam się na Apple
Tyle, że ja niczego nie ściągam, nie nagrywam, nie projektuję, nie piszę. Nie używam większości podstawowych dla innych programów, więc faktycznie pełny PC czy cokolwiek w ten deseń jest mi zbędne. iPad to taki "asystent" ale u mnie się sprawdza jako narzędzie główne.
Z ladowaniem gorzej, bo maksimum co drugą noc

Ilios pamietam tą babeczkową folię (ja myślałam nad Gigerem) ale co to za lakier?

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-10-01 o 11:06
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 11:12   #42
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Apple

Vril - aloha z colour alike
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 11:38   #43
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Apple

Nazwa nawet odpowiednia Dzięki Krążyłam wokół CA jakiś czas temu, chyba znów się przyjrzę
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 12:12   #44
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Apple

my to wszedzie zrobimy offtop ja generalnie jakis czas temu mialam dziki szał na lakiery z CA, ale musze przyznac, ze po ponad roku regularnego uzywania lakierow tylko CA pogorszyl mi sie stan paznokci [przedtem uzywalam opi/orly i pazury byly jak skala]. teraz odstawilam CA i przerzucilam sie na essie i znow sa dobre takze tych teraz uzywam juz tylko okazjonalnie [ale np ten aloha jest tak piekny, 1 warstwa daje juz takie krycie jak na zdjeciu ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 17:15   #45
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Apple

Cytat:
my to wszedzie zrobimy offtop
poplułam się
dziewczyny potem nadrobię ale szybka piłka, poczebuję twardego etui na 4s, które sie bardzo dobrze trzyma ajfona i ma pewną i wytrzymłą zawieszke na smycz
polecicie coś?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 18:57   #46
what a drama queen
Raczkowanie
 
Avatar what a drama queen
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 123
Dot.: Apple

Dziewczyny pomożecie?
Planuję kupić iPhona 5 w listopadzie. Mam dwie opcje w abonamencie: 2gb transferu danych albo transfer nielimitowany. Na ile to 2gb wystarcza? Skłaniam się do nielimitowanego jednak, bo to tylko 15 euro różnicy w cenie... no ale jednak mój wewnętrzny skąpiec źle by się czuł wydając 15 euro miesięcznie i wykorzystując 1gb danych

Wszelkie opinie mile widziane
what a drama queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 19:04   #47
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Apple

Zgłasza się kolejna miłośniczka marki
Mam iPhona (kolejnego już, bo zaczynałam od 2G, aktualnie mam 4S ) i Macbooka Pro, a myślę intensywnie nad zakupem iPada
Odkąd poznałam produkty Apple nie zamieniłabym ich na żadne inne!
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 19:29   #48
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez what a drama queen Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie?
Planuję kupić iPhona 5 w listopadzie. Mam dwie opcje w abonamencie: 2gb transferu danych albo transfer nielimitowany. Na ile to 2gb wystarcza? Skłaniam się do nielimitowanego jednak, bo to tylko 15 euro różnicy w cenie... no ale jednak mój wewnętrzny skąpiec źle by się czuł wydając 15 euro miesięcznie i wykorzystując 1gb danych

Wszelkie opinie mile widziane
ja wziełabym zdecydowanie bez limitu, a jeśli ma być głowne źródło netu to obowiązkowo
ja mam 500 mb w abonamencie miesięcznym, przy czym głownie korzystam z wifi , natomiast ten pakiet miał być dodatkiem, kiedy jestem poza 'moimi' sieciami . Operator określal to 500 jako ilość odpowiednią dla sporo korzystających z netu. Początkowo było rzeczywiście ok, ale od dwóch miesięcy ledwo wyrabiam. Weekendowe wyjazdy i korzystanie gdzies 'w mieście' spowodowało, ze w tym miesiącu mineło zaledwie 11 dni okresu rozliczeniowego a ja mam już 47% pakietu żużyte (sprawdzam sobie na bieżąco aplikacją D/L monitor) i w przyszłości będę musiała pomsyleć o większym pakiecie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 20:07   #49
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez what a drama queen Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie?
Planuję kupić iPhona 5 w listopadzie. Mam dwie opcje w abonamencie: 2gb transferu danych albo transfer nielimitowany. Na ile to 2gb wystarcza? Skłaniam się do nielimitowanego jednak, bo to tylko 15 euro różnicy w cenie... no ale jednak mój wewnętrzny skąpiec źle by się czuł wydając 15 euro miesięcznie i wykorzystując 1gb danych

Wszelkie opinie mile widziane
A do czego i z jaką częstotliwością będziesz wykorzystywała ten transfer?
Ja mam 1GB w pakiecie, mój telefon ma włączoną sieć 3G bez przerwy, czy to w nocy czy w dzień, używam praktycznie non stop jednego messangera, przeglądam strony w drodze do pracy, korzystam z jakdojadę, czasem nawet appki aktualizuję jak jestem poza domem i to 1GB mi w zupełności starcza. Zdarza mi się czasem uruchamiać w telefonie hot spot wifi, zeby sprawdzic poczte na drugim telefonie. Myślę, że 2GB spokojnie Ci starczy.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 21:02   #50
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Odkąd poznałam produkty Apple nie zamieniłabym ich na żadne inne!
Mnie jakos uzywanie produktow tej firmy tak nie nastroilo.
No ale to chyba reakcja obronna na ich marketing
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:44   #51
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Mnie jakos uzywanie produktow tej firmy tak nie nastroilo.
No ale to chyba reakcja obronna na ich marketing
Ile osób, tyle opinii
Jak dla mnie prostota, która wyraża się zarówno w designie jak i obsłudze produktów Apple jest nie do zastąpienia.
OS X jest też moim zdaniem dużo przyjaźniejszym w użytkowaniu systemem operacyjnym - z Windowsem miałam wieczne problemy , a sam Macbook w moim przypadku okazał się dużo trwalszym sprzętem niż laptopy HP, Acera i Samsunga razem wzięte.
Nie jestem specjalnie wymagającym użytkownikiem, ale umiem docenić komfort, jakie wnoszą w moje życie te urządzenia.
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 21:59   #52
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Ile osób, tyle opinii
Jak dla mnie prostota, która wyraża się zarówno w designie jak i obsłudze produktów Apple jest nie do zastąpienia.
OS X jest też moim zdaniem dużo przyjaźniejszym w użytkowaniu systemem operacyjnym - z Windowsem miałam wieczne problemy , a sam Macbook w moim przypadku okazał się dużo trwalszym sprzętem niż laptopy HP, Acera i Samsunga razem wzięte.
Nie jestem specjalnie wymagającym użytkownikiem, ale umiem docenić komfort, jakie wnoszą w moje życie te urządzenia.
Szczegolnie przyjazny jest ten nowy OS do iphone'a jak sie chce na googlemaps posmigac
Jesli chodzi o hardware, to z nowym iphonem5 i nowa wtyczka do niego tez przyjaznie dogodzili
Laptopy HP i Acera to jest szajs, to i ze mac jest trwalszy od tego, to sie nie dziwie.
Apple ma dobry design produktow niewatpliwie i wygode uzycia, ale jakos nic mnie nie powala w tym na tyle, zeby nie wyobrazac sobie uzywania innego telefonu, odtwarzacza muzyki itd.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 06:30   #53
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Cytat:
Napisane przez what a drama queen Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie?
Planuję kupić iPhona 5 w listopadzie. Mam dwie opcje w abonamencie: 2gb transferu danych albo transfer nielimitowany. Na ile to 2gb wystarcza? Skłaniam się do nielimitowanego jednak, bo to tylko 15 euro różnicy w cenie... no ale jednak mój wewnętrzny skąpiec źle by się czuł wydając 15 euro miesięcznie i wykorzystując 1gb danych

Wszelkie opinie mile widziane
Ja mam 2 gb transferu, ogladam sporadycznie youtube, mam caly czas wlaczana siec komorkowa, aktualizacje automatyczne, nie ograniczam sie i mi starcza


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 09:30   #54
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Apple

W iPadzie mam kartę z taryfą Orange Free. Ostatnio doladowałam pod koniec czerwca za 100zł (bonus 6GB transferu) i w tej chwili licznik pokazuje ok. 3,5GB zużycia, więc pięknie. Używam pól na pól OF i wifi - łącznie po kilka godzin dziennie.
Przy czym mam wyłączone lokalizacje programowe (systemowe + znajdź iPad włączone) i nie używam GPS/map bo nie potrzebuję. Poczta ustawiona na "ręcznie", OF najczęściej odbiera mi na EDGE (ale działa bez problemu, nie narzekam).

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-10-02 o 09:31
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 09:43   #55
what a drama queen
Raczkowanie
 
Avatar what a drama queen
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 123
Dot.: Apple

Dzięki za opinie W realu ludzie też ogólnie mówią, że 2gb wystarczy. Ino wtedy musiałabym więcej dopłacić do telefonu na początku, więc ciągle myślę, myślę... Więc gdyby ktoś jeszcze chciał radzić...

A przy okazji, kto jeszcze jest "zachwycony" nową wtyczką? W czerwcu kupiłam nowiutką docking station do iPoda... i do iPoda zostanie...
what a drama queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 10:17   #56
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Ja przerzucilam sie na OSX w 2005 r. chyba. Obawialam sie, ale nie potrzebnie OSX jest dużo prostszym systemem i przyjazniejszym w obsłudze. Jedynym mankamentem dla mnie byl brak totalnej kompatybilnosci Pages lub pierwszego Officca na Maca z Officcem Windowsowskim. Dlatego w pierwszym macu (w iMacu) zrobiłam dwie partycje i prace pisałam na Windowsach. Teraz nowy Officce 2011 na Maca jest juz dopracowany i wszystko smiga jak trzeba.

Ktoś z Was używał może Entourage z pierwszego Officca? Ja miałam przez niego sporo problemów na Mountain Lionie i musiałam stawiać system od nowa.
Z tego co wiem na ostatnich dwóch systemach: Lionie i Mountain Lionie nie działa dobrze Logic, więc nie poleca sie robienia upgrade'u tylko pozostanie max na Snow Leopardzie.
W Mountain Lionie dużo pożera mocy procesora (wysokie PCU) ciągła synchronizacja.

A jak Wam sie pracuje na nowym systemie?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 12:21   #57
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Apple

A tak w ramach przypomnienia - wczoraj 05.10. była 1-sza rocznica śmierci Steve'a Jobsa KLIK
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 15:46   #58
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Apple

ja jeszcze nie robiłam upgrade do ML więc się nie wypowiem ale z Liona jestem zadowolona, zauważyłam poprawę po Snow Leopardzie, który też nie był złym systemem.
W ogóle masa ludzi śmieje się z apple i ich sposobu w jaki wydają systemy operacyjne - stosunkowo często i generalnie zmiany czasami na pierwszy rzut oka nie są bardzo widoczne. Ale wg mnie to dobrze, bo łatwiej być na bieżąco zamiast czekać po kilka lat jak na windowsa a w rezultacie otrzymywać czasami tak zmieniony system, że ciężko się przyzwyczaić do zmian, które czasami zupełnie nie są na lepsze, jak xp-vista

chodzi mi po głowie ten iPhone 5, zwłaszcza, że niedawno padł mi telefon i używam małej nokii która chyba została zrobiona przed naszą erą ale czekać na niego miesiąc... masakra no i jestem ciekawa czy naprawdę te telefony tak strasznie obłażą z farby?
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 15:52   #59
marie_antoinette9
Raczkowanie
 
Avatar marie_antoinette9
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Apple

ja tez sie zglaszam

Mam iPada, iPhone i iPoda. Ma któraś z Was iPhone 5? Rozważam jego zakup, ale nie wiem czy nie jest za wielki, Bo np straaasznie nie podoba mi sie iPhone 4/4s bo jest toporny i dosyć niewygodny, najbardziej lubie iPhone 3GS
marie_antoinette9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 15:54   #60
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Apple

Mi się podoba to, że można ściągnąć system poprzez App Store. Jest szybko, taniej i program mamy przypisany na stałe do konta. Dla mnie to rewelacja przede wszystkim dlatego, że jest taniej i natychmiast

Ja nie słyszałam nic o złażącej farbie w iP5, ale nie sądzę, żeby był źle zrobiony A minusy/defekty ma każdy produkt. Taka już natura rzeczy
Ale niech się lepiej wypowie ktoś, kto ma iP5
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 13:39:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.