Pocałunki na koniec - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-10, 17:11   #1
Cubasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9

Pocałunki na koniec


Hej. Mam pytanie. Moze i chlopakow, ale do lasek. Na koniec seksu bywa, ze skoncze w ustach swojej partnerki. Potem ona to polknie, sie oblize, ale wiadomo, ze cos tam jeszcze zostaje. Po czym Ona by sie jeszcze chetnie przelizala. Co o tym sadzicie? Zdarzalo Wam sie? Podniecajace to jest dla Was dziewczyny? Bo ja jakos sie zlamac nie moge ;-)
Cubasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 19:01   #2
imlikeaboss
Przyczajenie
 
Avatar imlikeaboss
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 25
Dot.: Pocalunki na koniec

Mimo, że prosiłeś o wypowiadanie się kobiet nie mogę sie powstrzymać od zostawienia komentarza pod Twoim postem.

Gdyby moja kobieta, zgodziła się na coś tak wspaniałego jak kończenie w jej usta, to beż żadnych oporów mógłbym ją pocałować po tym jak przełknie moją spermę. Skoro jej to nie brzydzi to Ciebie tym bardziej nie powinno. BTW Pozazdrościć kobiety.
imlikeaboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 19:12   #3
Cubasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9
Dot.: Pocalunki na koniec

Pocalowac ok, ale chodzi o przelizanie sie z jezykiem kobiete mam wspaniala i dlatego moglbym byc moze, choc czuje jakis niesmak do tego, co wyszlo ode mnie, a nie do niej. Nie prosilem tylko kobiet, kobiety moglyby sie wypowiedziec czy tez tak maja, ze tego chce, a faceci czy to robia ;-)
Cubasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 19:21   #4
imlikeaboss
Przyczajenie
 
Avatar imlikeaboss
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 25
Dot.: Pocalunki na koniec

Mam na myśli namiętny pocałunek z języczkiem.
Nie wiem jakich argumentów użyć... Odwóćmy sytuacje. Pieścisz swoja partnerkę oralnie językiem, czy chciałbyś aby ona później miała opory aby Cie pocałować?
imlikeaboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 20:57   #5
Cubasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9
Dot.: Pocalunki na koniec

Eh, ale ja w sumie nie potrzebije zachety. Pytam o opinie. Czy ktos z was to praktykuje, a moze w sumie jest to normalna, a jq wydziwiam. Nie wiem czy bym chcial, zeby sie wzdrygala, ale jakby miala, to na sile bym jej tego jezyka do ust nie wsadzal. Niektore dzieczyny nie robia oralow, albo nie polykaja, bo cos tam. Ja tego nie osadzal. Bo odwrocmy sytuacje. Ja lubie swojej robic minetke, wiec pewnie i ona by musiala polykac, chociaz tego nie lubi?
Cubasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 21:32   #6
_katasza_
Użyszkodnik
 
Avatar _katasza_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 77
Dot.: Pocalunki na koniec

Z mojego punktu widzenia: to całkowicie, normalnie normalne. Nie uznaję seksu z ludźmi, których ciał się brzydzę, wiem też, że mój Partner nie brzydzi się ani ciała swojego, ani mojego.
Nie przepadam przy okazji za pocałunkami po seksie, ale dziwiłabym się swojemu Mężowi, gdyby 1) chciał kończyć mi w ustach 2) brzydził się późniejszych pocałunków. No cóż... jedną z moich ulubionych jego cech jest zdolność logicznego myślenia i postępowania .
_katasza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 21:39   #7
Cubasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9
Dot.: Pocalunki na koniec

Nie brzydze sie swojego ciala, Jej tymbardziej i moglbym wylizac Ja cala. Czuje jedynie maly opor przed wylizywaniem resztek SWOJEJ spermy stad moje pytanie, jak to jest u Was ;-) a moze Was kobiety, to jakos podnieca?
Cubasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 22:02   #8
_katasza_
Użyszkodnik
 
Avatar _katasza_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 77
Dot.: Pocalunki na koniec

Mnie sperma w ustach podnieca. Pocałunek po ani ziębi, ani grzeje.
_katasza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 06:16   #9
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pocalunki na koniec

Tak, wydziwiasz. Dla mnie pocałunek po lodzie jest takim trochę "podziękowaniem". I gdy facet lodzika z połykiem chce, ale pocałować mnie potem nie, to przestałabym robić loda.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 12:09   #10
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez Cubasa Pokaż wiadomość
Nie brzydze sie swojego ciala, Jej tymbardziej i moglbym wylizac Ja cala. Czuje jedynie maly opor przed wylizywaniem resztek SWOJEJ spermy stad moje pytanie, jak to jest u Was ;-) a moze Was kobiety, to jakos podnieca?
Bo to niemęskie?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 17:11   #11
aaanusiaaa
Przyczajenie
 
Avatar aaanusiaaa
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Tak, wydziwiasz. Dla mnie pocałunek po lodzie jest takim trochę "podziękowaniem". I gdy facet lodzika z połykiem chce, ale pocałować mnie potem nie, to przestałabym robić loda.
Zgadam się w 100 %
Skoro ja nie mam oporów zeby piescic mezczyzne oralnie i połykam jego sperme, to on po tym powienien dac buzka albo pocalowac jako taki znak podziekowania
Moj mnie bardzo czesto potem caluje. Nie ma powodu zeby sie brzydzil WŁASNEJ spermy. Tak powinno byc.
__________________
,,Wszystkie nasze marzenia mają szansę się spełnić,
jeśli mamy odwagę je zrealizować"
aaanusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 18:52   #12
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Pocalunki na koniec

Mnie też chłopak całuje po wytrysku, ale ja nie lubię go całować w usta kiedy to on jest stroną aktywną w oralu. Więc rozumiem autora.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 16:41   #13
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Tak, wydziwiasz. Dla mnie pocałunek po lodzie jest takim trochę "podziękowaniem". I gdy facet lodzika z połykiem chce, ale pocałować mnie potem nie, to przestałabym robić loda.
Jak wyżej.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 22:04   #14
_independent
Raczkowanie
 
Avatar _independent
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Pocalunki na koniec

Co za słownictwo - "przelizać"...

Uważam, że jeżeli kobieta połyka Twoją spermę to bez żadnych oporów powinieneś się z nią pocałować, mniej czy bardziej namiętnie.
_independent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 22:10   #15
Cubasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9
Dot.: Pocalunki na koniec

Polyka, bo lubi. Ja nie musze lubic. Nie zmuszam jej do tego... W trakcie zmian pozycji, bo minetce sie z nia caluje, po robieniu loda tez, ale po wytrysku po prostu jakos nie moge sie przelamac. Dlatego tez chcialem sie dowiedziec jakie jest zdanie innych na ten temat. Przelizac... Tak sie mowi, normalne slowo jak kazde inne. Nie wiem, co to za czepianie sie slowek..
Cubasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 05:12   #16
Mala__Mary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 30
Dot.: Pocalunki na koniec

Bo słowo "przelizać" jest dziwne i ja w sumie nie do końca wiem, o co ci chodzi.

co do pocałunku po wytrysku w usta. Teoretycznie nie musisz nic, ale mi by było głupio, gdyby partner miał opory.
To trochę tak jakby połykanie spermy było dla ciebie obrzydliwe, ale jednocześnie czerpiesz przyjemność z tego, że ona robi "obrzydliwe rzeczy".
No i logicznie rzecz biorąc, to chyba ty się powinieneś mniej brzydzić od niej, to w końcu z twojego organizmu pochodzi.
I na koniec - wydziwiasz, mi by nie przyszło do głowy, że można się tym brzydzić.
Mala__Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 06:51   #17
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez Cubasa Pokaż wiadomość
Przelizac... Tak sie mowi, normalne slowo jak kazde inne. Nie wiem, co to za czepianie sie slowek..
Nie, to nie jest normalne słowo. Przelizać to sobie możesz loda na patyku.
Weź, nie wiem ile masz lat, ale słownictwo jak w gimbazie. Przelizać, przeruchać.. Gdyby facet tak do mnie mówił, z takim brakiem szacunku do tak ważnych czynności, to nigdy nie doszłoby między nami do czegoś więcej. Ale może ja jestem dziwna i dla mnie pocałunek to coś więcej niż lizanie a seks to coś więcej niż ruchanie.

Cytat:
Napisane przez Cubasa Pokaż wiadomość
Polyka, bo lubi.
Skąd wiesz? Ja np. Lubię robić loda a nie lubię połykać. Mimo to dałam się namówić, bo mojemu facetowi to sprawia wielka przyjemność.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 11:35   #18
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Pocalunki na koniec

A ja po oralu nie dam rady się całować z chłopakiem, bo mnie moje smaki brzydzą. To jest fakt, nie do debaty, bo to nic nie zmieni. Krzywię się i mam ochotę natychmiast usta przepłukać. Więc jestem w stanie zrozumieć, że on swojej spermy też nie ma jakiejś strasznej ochoty czuć. Nigdy się do pocałunków nie garnął wtedy.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 11:18   #19
wojskowy33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 95
Dot.: Pocalunki na koniec

To nie kończ w jej ustach i po problemie.
wojskowy33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 11:31   #20
Cubasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9
Dot.: Pocalunki na koniec

To Wy jakies problemy macie. Liczylem na jakies konkrety, a nie dobre porady cioci kloci... Zadalem konkretne pytanie i liczylem na odpowiedz na nie. A Tu skad wiesz czy ona lubi polykac? Moze nie koncz w jej ustach... Gdybym sie spuszczal, to bym pocalowal. O ludzie... Wiem, ze lubi, bo pytalem. Czemu mam nie konczyc, skoro oboje to lubimy? Nie koncze tam zawsze, czasem leci na cycki albo tylek czy gdzies tam jeszcze. Nie brzydze sie jej, tylko odczuwam niechec do lizania MOJEJ spermy, ale to dlatego, ze wydaje mi sie to takie eh.. Wlasnie niemeskie byc moze? To tak samo jak czuje odraze do innych penisow i w zyciu bym zadnego nie dotknal czy np nie chcialbym w zyciu byc pieszczony po odbycie czy zeby mi kobieta cos tam wsadzala, chociaz ponoc doznania sa ciekawe. Jednak ja nie moglbym potem o tym myslec, nie ma takiej opcji... Dlatego pytalem tylko jakie sa wasze doznania. Czy np kobiety to podnieca/moze podniecac? Czy jesli faceci to robia, to nie czuja oporow? A moze po prostu jest to normalne, a ja wlasnie widziwiam i najzwyczajniej powinienem sie wtedy pocalowac z jezykiem i poczuc twn smac i nie ma w tym nic nienaturalnego... Prosze czytac pytanie, a nie pisac jakies odpowiedzi z pupy nie na temat;-)
Cubasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 11:36   #21
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez Cubasa Pokaż wiadomość
To Wy jakies problemy macie. Liczylem na jakies konkrety, a nie dobre porady cioci kloci... Zadalem konkretne pytanie i liczylem na odpowiedz na nie. A Tu skad wiesz czy ona lubi polykac? Moze nie koncz w jej ustach... Gdybym sie spuszczal, to bym pocalowal. O ludzie... Wiem, ze lubi, bo pytalem. Czemu mam nie konczyc, skoro oboje to lubimy? Nie koncze tam zawsze, czasem leci na cycki albo tylek czy gdzies tam jeszcze. Nie brzydze sie jej, tylko odczuwam niechec do lizania MOJEJ spermy, ale to dlatego, ze wydaje mi sie to takie eh.. Wlasnie niemeskie byc moze? To tak samo jak czuje odraze do innych penisow i w zyciu bym zadnego nie dotknal czy np nie chcialbym w zyciu byc pieszczony po odbycie czy zeby mi kobieta cos tam wsadzala, chociaz ponoc doznania sa ciekawe. Jednak ja nie moglbym potem o tym myslec, nie ma takiej opcji... Dlatego pytalem tylko jakie sa wasze doznania. Czy np kobiety to podnieca/moze podniecac? Czy jesli faceci to robia, to nie czuja oporow? A moze po prostu jest to normalne, a ja wlasnie widziwiam i najzwyczajniej powinienem sie wtedy pocalowac z jezykiem i poczuc twn smac i nie ma w tym nic nienaturalnego... Prosze czytac pytanie, a nie pisac jakies odpowiedzi z pupy nie na temat;-)
No właśnie dlatego spytalam, czy nie lubisz tego, bo to niemęskie? Mogłeś odpowiedzieć wcześniej

Mnie kręci, byłoby mi przykro, gdyby nie chciał całować po, ale ludzie są różni.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 11:48   #22
Cubasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9
Dot.: Pocalunki na koniec

Ale kreci Cie sam pocalunek czy pocalunek se sperma w ustach?
Cubasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 11:56   #23
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pocalunki na koniec

A to laska cię chce całować ze sperma w ustach, czy po polkniwciu?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 11:58   #24
Cubasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9
Dot.: Pocalunki na koniec

Akurat po polknieciu, ale cos tam chyba zostaje
Cubasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 12:03   #25
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pocalunki na koniec

Nie zostaje.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 13:54   #26
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pocalunki na koniec

Nie chcesz, nie całuj, ale nie zdziw się, że będzie niezadowolona (?)
Jeśli chodzi tylko o to, że brzydzi cię twoje własne nasienie, bo to niemęskie, to radzę wyluzować
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 15:46   #27
imlikeaboss
Przyczajenie
 
Avatar imlikeaboss
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 25
Dot.: Pocalunki na koniec

Dla mnie bylaby gorsza świadomość ze inny facet tam kończył. Gdyby moja kobieta pozwalala mi tam konczyc to z ochota bym ja (jak autor mowi) "przelizal"
imlikeaboss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:33   #28
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Pocalunki na koniec

Cytat:
Napisane przez imlikeaboss Pokaż wiadomość
Gdyby moja kobieta, zgodziła się na coś tak wspaniałego jak kończenie w jej usta, to beż żadnych oporów mógłbym ją pocałować po tym jak przełknie moją spermę.
Nic dodać, nic ująć....

Gdyby facet po takim finale brzydził się mnie pocałować to już więcej by tego nie uświadczył. Proste.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 18:38   #29
AnimaVillisx
Przyczajenie
 
Avatar AnimaVillisx
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 24
Dot.: Pocalunki na koniec

Mi moj facet zawsze daję buzi po...ale musze sie go zapytać czy go to nie brzydzi.
AnimaVillisx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 18:51   #30
Cubasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9
Dot.: Pocalunki na koniec

Zapytaj pamietaj tylko, ze nie chodzi o skromny pocalunek w usta, tylko o wylizanie migdalkow;-p
Cubasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-30 09:04:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.