laserowe usuwanie pieprzykow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-26, 12:01   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

laserowe usuwanie pieprzykow


chcialam zapytac czy to bezpieczny zabieg i czy nie pozostawia blizn ( mam do usuniecia pieprzyk w okolicy ust)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-26, 12:47   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: laserowe usuwanie pieprzykow

Ja usuwałam z twarzy 2 pieprzyki , ale metodą "wycięcia" u chirurga plastyka. Jestem bardzo zadowolona , nawet bez makijazu miejsca po zabiegu są niewidoczne.No i można taki wycinek przebadać. Tam gdzie była większa narośl jest taka tyci kreseczka , drugi był płaski i prawie nic nie widać ( a to sam środek policzka ).Grunt to fachowiec.Jakoś po tygodniu od wycięcia było już okey.Potem smarowałam miejsca po zabiegu (jak już zagoiły się) maścią od blizn Cepan(chyba tak nazywała się), taka śmierdząca chyba czosnkiem.
Jestem bardzo zadowolona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-26, 22:13   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: laserowe usuwanie pieprzykow

Ja raczej skłaniam się ku zabiegom chirurgicznym. Wszelkie znamiona , które dermatolog (lub onkolog )kwalifikuje do usunięcia powinny być przebadane histopatologicznie . Laser niszczy zupełnie usuwaną tkankę , tak ,że nie można pobrać wycinka i zbadać tkanki.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 06:45   #4
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87
Re: laserowe usuwanie pieprzykow

A czy mogłabyś podać ile musiałaś zapłacić za usuwanie swojego pieprzyka i ile czasu goiła się ranka?
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 09:54   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: laserowe usuwanie pieprzykow

Miałam do usuniecia 2 pieprzyki.Pierwszy w mniej widocznym miejscu usunełam okolo 6 lat temu. Tak jak wczesniej pisałam był on większy i nawet włoski z niego wyrastały , wycięcie bylo głębsze ( oczywiście wycinek poszedł do badania ).Została po nim taka tyci cieniutka kreseczka ,prawie niewidoczne nawet bez makijazu.
Po roku usunęłam drugi, płaski na policzku.Tu praktycznie nic nie widać , takia mała plaska blizenka(po trądziku są wieksze zmiany).
A cena?.Drugi pieprzyk usuwalam w 1996r,kwiecień -więc cena
obecnie będzie inna.Najpierw oplata pierwszej wizyty u chirurga,powinien dokładnie obejrzeć pieprzyk i omówić zabieg( zaplacilam okolo 50 zł).Sam zabieg w miejscowym znieczuleniu kosztowal 100 zł.(mam jeszcze rachunek).No i koniecznie badanie histopatologiczne- opłata ok.30 zł.( mozna zrezygnować ale uwazam ze tu akurat niema co oszczędzać-przynajmniej człowiek spokojnie śpi).Zdjęcie szwu wliczone w zabieg.Ogólny koszt okolo 200 zł.
Jesli chodzi o gojenie to trwa krótko,po zabiegu jest tak mała kreseczka na której robi się strupek i po tygodniu jest tylko małe zaczerwienienie jak po skaleczeniu (po tygodniu może półtora robilam juz makijaz).Po jakimś czasie miejsce smarowałam maścią od blizn(jak wygoilo się- Cepan).
Naprawdę jestem zadowolona i zapomniałam już o kompleksach w jakie wpędzały mnie te"ozdoby".Tylko bardzo ważne, dobor chirurga plastyka-sprawdzcie czy jest na liście specjalistów chirurgów plastyków.
Wszystko kosztowało niewiele a samopoczucie super.Powodzenia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 23:56   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: laserowe usuwanie pieprzykow

dzieki za odpowiedz gdzie moge znalezc dobrego chirurgra plastyka? najlepiej w krakowie lub okolicach
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-07, 12:03   #7
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re:usuwanie pieprzykow-do awik2

czy przed zabiegiem szczepilas sie przeciw zoltaczce? chcialam usunac pieprzyk najlepiej jak najszybciej ale nie wiem czy bez szczepienia to nie bedzie za duze ryzyko.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-09-07, 15:35   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: laserowe usuwanie pieprzykow

Tez sie podlaczam do pytania... mam co prawda nazwiska dwoch poleconych lekarzy ale chcialabym miec wybor i kontakt z kims kto juz u kogos byl... Ceny z tego co wiem to wahaja sie teraz miedzy 400-500zl za jedno znamie - w przypadku wiekszej ilosci daja upust.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-07, 18:43   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: laserowe usuwanie pieprzykow

Nie , nie szczepiłam się. Ani przy pierwszym zabiegu ani przy drugim. Oba zabiegi miałam wykonywane w klinice w sali do tego przystosowanej,odkażanej .Wszystko było sterylne
To jest bardzo prosty zabieg, myślę że większe ryzyko występuje u dentysty, czy nawet kosmetyczki ,fryzjera.
Pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-07, 19:16   #10
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: laserowe usuwanie pieprzykow

dziekuje za odpowiedz. Wybiore sie jeszcze w tym miesiacu na zabieg. Znalazlam prywatna klinike (Medicina w Krakowie) gdzie od 150 zl mozna usunac znamie (w zaleznosci od wielkosci). Ale nic nie wiem o jakosci wykonywanych tam uslug. Dziewczyny jezeli cos wiecie na ten temat, lub dysponujecie sprawdzonymi adresami to prosze dajcie znac. Bede baaaardzo wdzieczna. Pozdrawiam.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-07, 19:34   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: laserowe usuwanie pieprzykow

Hej, ja również chciałabym usunąć znamię... Czy możecie polecić jakiegoś lekarza z 3miasta??? Pozdrowionka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-09-28, 22:26   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: laserowe usuwanie pieprzykow

Laseru niepolecam, moze ci przebarwic na stele skore i to miejsce, na korym go kskierowano bedzie zupelnie biale pozbawione barwnika; ja mam cos takiego bo chcialam byc piekniejsza; w ogole nie polecam usuwania pieprzykow bo mozna dostac raka skory, to bardzo bardzo niebezpeiczne zabiegi... jak chcesz zyc zostaw tego pieprzyka w spokoju, ja mam pare na twarzy, ale czasami dodaja one uroku a nie szpeca; dziewczyny nie wariujcie prosze!!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:36   #13
halmarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: Re: laserowe usuwanie pieprzykow

Czesc! Chce usunac pieprzyka z twarzy. Czy ktos moglby mi polecic dobra klinike w okolicach Krakowa? Preferuje usuwanie chirurgiczne.
serdecznie dziekuje
halmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.