W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-08, 13:58   #31
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Witajcie w nowym w±tku i w nowym roku! ja tak sie za³atwi³am po sylwku ze nie mog³am wstaæ z ³o¿ka bo taka gor±czke mia³am dzis troche kontaktuje ale jeszcze nie jest ze mn± dobrze. Pewnie ju¿ opowiada³y¶cie swoje sylwestrowe historie w tamtej czê¶ci...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 14:46   #32
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kitka , Princesska
kim wy jeste¶cie... dzi¶ pe³na entuzjazmu wparowa³am na statystykê, nowe zadanie, nowe obliczenia, wzory, hurra uda mi siê, nie zasnê...20 minut pó¼niej to samo. Postêp jest, bo przewa¿nie po 10 minutach mam odlot
Mój facet w³a¶nie tragiczny jest, jakby go z ta¶my puszcza³a, tak monotonnie prowadzi.


Kupi³am c10, mo¿e dzi¶ machnê!


iii o co chodzi z tym fenomenem rosyjskich od¿ywek i masek?
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-08 o 15:07
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:20   #33
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziêkuje za s³owa otuchy asiabb1983 jeszcze w poprzednim w±tku bo jak narazie to mam jeszcze gorszego do³a przez t± chorobe siedze w domu i ca³y dzieñ spie... nie wiem co sie ze mna dzieje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:08   #34
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

po³o¿y³am farbê, na pocz±tku szczypa³a, teraz ju¿ luzik
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:50   #35
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Nove jak nabierzesz wprawy to statystyka bêdzie dobrze sz³a, mi siê naprawdê podoba³a jak j± skuma³am


Agatko dziêkujê
ja te¿ bêdê mia³a teraz na uczelni gor±cy okres

Tata robi mi faworki

i zima do mnie przysz³a, pojecha³am do szko³y wiosennie w botkach, a pó¼niej musia³am dwa razy od¶nie¿aæ auto, a do domu wraca³am pó³ godziny, bo tak siê wlekli zima jak zwykle zaskoczy³a
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:00   #36
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A ja nie mam pojêcia czym te w³osy pofarbowaæ
by³a ju¿ joanna, londa, loreal, syos i dalej rudoooo pomys³ów mi brak. Bunny chcia³abym docelowo co¶ takiego https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...slonach/Pin-Up lub http://fryzury.info/typ-kolorystyczn.../zdjecie/1101/

Nove u mnie facet by³ ¶mieszny od statystyki, nie cierpia³ kobiet i mia³ durne ¿arty jak ten z Familiady mnie w przysz³ym tygodniu czeka 5 zaliczeñ plus prezentacja nie wiem jak to ogarnê wziê³am tydzieñ wolnego w pracy ju¿
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:05   #37
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej kochane Ja znów przelotem P³yta g³ówna mi prawdopodobnie pad³a Farby zamówione, za 2-3 dni bêdzie akcja blonding Trzymajcie kciuki Oby wysz³o tym razem

Brakuje mi ju¿ forum
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 18:17   #38
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
A ja nie mam pojêcia czym te w³osy pofarbowaæ
by³a ju¿ joanna, londa, loreal, syos i dalej rudoooo pomys³ów mi brak. Bunny chcia³abym docelowo co¶ takiego https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...slonach/Pin-Up lub http://fryzury.info/typ-kolorystyczn.../zdjecie/1101/

Nove u mnie facet by³ ¶mieszny od statystyki, nie cierpia³ kobiet i mia³ durne ¿arty jak ten z Familiady mnie w przysz³ym tygodniu czeka 5 zaliczeñ plus prezentacja nie wiem jak to ogarnê wziê³am tydzieñ wolnego w pracy ju¿
kochana, mój kolor w sztucznym ¶wietle wygl±da tak jako¶ podobnie do tego co w pierwszym linku

a w przysz³ym tygodniu ja te¿ mam zachrzan, ju¿ na ten pi±tek dwa projekty, w przysz³y wtorek konspekt pracy i wstêpn± literaturê, ko³o, a na ¶rodê jeszcze jeden projekt - najs
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kochane Ja znów przelotem P³yta g³ówna mi prawdopodobnie pad³a Farby zamówione, za 2-3 dni bêdzie akcja blonding Trzymajcie kciuki Oby wysz³o tym razem

Brakuje mi ju¿ forum
trzymam


a jutro mam kolêdê i chyba muszê sobie jak±¶ robotê znale¼æ na ten czas
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2620.jpg (135,9 KB, 120 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2621.jpg (144,3 KB, 105 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2622.jpg (127,5 KB, 85 za³adowañ)

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2013-01-08 o 18:24
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:35   #39
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
A ja nie mam pojêcia czym te w³osy pofarbowaæ
by³a ju¿ joanna, londa, loreal, syos i dalej rudoooo pomys³ów mi brak. Bunny chcia³abym docelowo co¶ takiego https://wizaz.pl/Fryzury/Foto-fryzur...slonach/Pin-Up lub http://fryzury.info/typ-kolorystyczn.../zdjecie/1101/

Nove u mnie facet by³ ¶mieszny od statystyki, nie cierpia³ kobiet i mia³ durne ¿arty jak ten z Familiady mnie w przysz³ym tygodniu czeka 5 zaliczeñ plus prezentacja nie wiem jak to ogarnê wziê³am tydzieñ wolnego w pracy ju¿
ten pierwszy to jakis podwojny popiel wrecz princeska czym bys nie robila rob 8.1 badz 9.1 do znudzenia, na oksy 6% najlepiej na dlugosci na 15 minut co odrosty. Po prostu musisz nasyciæ te wlosy popielem, ja mowilam ze latwo nie bedzie, ale jeszcze raz czy dwa i one juz powinny popiel utrzymywac moze alfaparf sprobuj co? z mixem niebieskim lub szarym

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kochane Ja znów przelotem P³yta g³ówna mi prawdopodobnie pad³a Farby zamówione, za 2-3 dni bêdzie akcja blonding Trzymajcie kciuki Oby wysz³o tym razem

Brakuje mi ju¿ forum
nie doczekam sie chyba jak bedziesz po

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
kochana, mój kolor w sztucznym ¶wietle wygl±da tak jako¶ podobnie do tego co w pierwszym linku

a w przysz³ym tygodniu ja te¿ mam zachrzan, ju¿ na ten pi±tek dwa projekty, w przysz³y wtorek konspekt pracy i wstêpn± literaturê, ko³o, a na ¶rodê jeszcze jeden projekt - najs

trzymam


a jutro mam kolêdê i chyba muszê sobie jak±¶ robotê znale¼æ na ten czas
musialas pokazac wlosiska znowu slina chyba ja tez zaczynam chorowac na przyciemnienie takie do poziomu 8 obejrzalam jeszcze prada albo nic i tam bohaterka ma takei piekne wlosiska zaraz wam moze pokaze

juz mam

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-01-09 o 14:52 Powód: post pod postem
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:53   #40
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny ale moje w³osy to wszystko dziêki Tobie

a¿ takie ciemne Ci siê podobaj±? ale chyba takich to sobie nie zrobisz? ja my¶lê, ¿e w troszkê ciemniejszym te¿ by³oby Ci piêknie, ale w³a¶ciwie to nie potrafiê sobie tego wyobraziæ


ja siê zawsze ¶liniê jak wchodzê do Rossmanna i widzê paletê z farbami L'Oreal a na ok³adce jest Doutzen Kroes - ma tam piêkny, idealny kolor po prostu - to jedno z tych zdjêæ, ta sama seria
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg img-thing.jpg (14,9 KB, 99 za³adowañ)
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:14   #41
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a co to za odcieñ blondu??
http://www.wkinach.pl/wallpapers/d/c...ood-wlosy.jpeg
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 19:24   #42
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny ale moje w³osy to wszystko dziêki Tobie

a¿ takie ciemne Ci siê podobaj±? ale chyba takich to sobie nie zrobisz? ja my¶lê, ¿e w troszkê ciemniejszym te¿ by³oby Ci piêknie, ale w³a¶ciwie to nie potrafiê sobie tego wyobraziæ


ja siê zawsze ¶liniê jak wchodzê do Rossmanna i widzê paletê z farbami L'Oreal a na ok³adce jest Doutzen Kroes - ma tam piêkny, idealny kolor po prostu - to jedno z tych zdjêæ, ta sama seria
ale wiesz jak to jest... jak juz ci cos wyjdzie doskonale czyt. twoje wloski, to chce sie wiecej takich idealnych wloskow stworzyc
moze czas na moje choc wiem ze pewnie jakbym przyciemnila to bym beczala tylko tz bylby szczesliwy niemniej w filmie sie nimi zaogladalam, przejdzie mi
doutzen ma piekne wlosy ale nie ma sie co oszukiwac, tutaj jest tona fotoszopa tak jak i u klaudii schiffer- widzialam w jakims magazynie jakie ona ma w realu siano ³o matko a kampania loreala to az slina idzie na kolor i jakosc wlosow

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
popielaty blond 10.1, moze nawet 11.10 a przy odrostach i w g³êbi jakby 9.1.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:24   #43
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hej!


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje za s³owa otuchy asiabb1983 jeszcze w poprzednim w±tku bo jak narazie to mam jeszcze gorszego do³a przez t± chorobe siedze w domu i ca³y dzieñ spie... nie wiem co sie ze mna dzieje

ja uwa¿am, ¿e powinna¶ sobie sprawiæ now± psinke i odrazu by¶ wróci³a z rado¶ci do ¿ywych ,bo takie zamartwianie i pog³êbianie siê w smutku nie wró¿y nic dobrego pomy¶l nad tym
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
po³o¿y³am farbê, na pocz±tku szczypa³a, teraz ju¿ luzik
szybkens z Ciebie czekamy na efekty
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
kochana, mój kolor w sztucznym ¶wietle wygl±da tak jako¶ podobnie do tego co w pierwszym linku

a w przysz³ym tygodniu ja te¿ mam zachrzan, ju¿ na ten pi±tek dwa projekty, w przysz³y wtorek konspekt pracy i wstêpn± literaturê, ko³o, a na ¶rodê jeszcze jeden projekt - najs

trzymam


a jutro mam kolêdê i chyba muszê sobie jak±¶ robotê znale¼æ na ten czas
piêkny podobny do mojego
³adny i szczerze powiem chcia³abym Ciê zobaczyæ odmienion±
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:31   #44
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

W tym ¶wietle ró¿nicy nie widaæ
wrêcz mam wra¿enie, ¿e odrost minimalnie ciemniej z³apa³ ni¿ zwykle
Ale to siê jutro oka¿e. Co do kondycji póki , co jest na jednej pó³ce z Garnierem-sza³u nie robi, krzywdy te¿ nie. Zrobiê w kamerce zdjêcie, a za 2 tyg. jak bêdê w domu aparatem.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:34   #45
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
hej!




ja uwa¿am, ¿e powinna¶ sobie sprawiæ now± psinke i odrazu by¶ wróci³a z rado¶ci do ¿ywych ,bo takie zamartwianie i pog³êbianie siê w smutku nie wró¿y nic dobrego pomy¶l nad tym

szybkens z Ciebie czekamy na efekty

piêkny podobny do mojego


³adny i szczerze powiem chcia³abym Ciê zobaczyæ odmienion±
tez tak uwazam co do kotki

troszke jasniejszy niz moj naturalny nie wiem jednak czy sie zdecyduje bo mysle ze to by bylo nieprzemyslane a potem zakatowalabym wlosy zeby wrocic do jasnego blondu w koncu tyle walczylam by miec farbe a nie rozjasniacz... pamietacie ile jeczalam o biale wlosy jak sie ze skandynawskim zegnalam? teraz byloby jeszcze gorzej

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
W tym ¶wietle ró¿nicy nie widaæ
wrêcz mam wra¿enie, ¿e odrost minimalnie ciemniej z³apa³ ni¿ zwykle
Ale to siê jutro oka¿e. Co do kondycji póki , co jest na jednej pó³ce z Garnierem-sza³u nie robi, krzywdy te¿ nie. Zrobiê w kamerce zdjêcie, a za 2 tyg. jak bêdê w domu aparatem.
ona ma jeszcze taka wlasciwosc ze do okolo tygodnia ci o ton zjasnieje wiec nie przejmuj sie ze jest odrost szarawy czy cos.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:41   #46
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ale wiesz jak to jest... jak juz ci cos wyjdzie doskonale czyt. twoje wloski, to chce sie wiecej takich idealnych wloskow stworzyc
moze czas na moje choc wiem ze pewnie jakbym przyciemnila to bym beczala tylko tz bylby szczesliwy niemniej w filmie sie nimi zaogladalam, przejdzie mi
doutzen ma piekne wlosy ale nie ma sie co oszukiwac, tutaj jest tona fotoszopa tak jak i u klaudii schiffer- widzialam w jakims magazynie jakie ona ma w realu siano ³o matko a kampania loreala to az slina idzie na kolor i jakosc wlosow
Bunny ten tekst o tworzeniu kolejnych piêknych w³osów wiesz jak mi zabrzmia³? jakby¶ tworzy³a jakiego¶ Frankesteina idealnego i chcia³a wiêcej, jak taki szalony doktorek oczywi¶cie to bardzo pozytywne!

T¯ wola³by ciemniejsze w³osy? to tak jak mój

wiem, akurat L'Oreal raczej nie oszczêdza na reklamach i zawsze s± dopracowane a co za tym idzie - wyphotoshopowane
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:43   #47
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
tez tak uwazam co do kotki

troszke jasniejszy niz moj naturalny nie wiem jednak czy sie zdecyduje bo mysle ze to by bylo nieprzemyslane a potem zakatowalabym wlosy zeby wrocic do jasnego blondu w koncu tyle walczylam by miec farbe a nie rozjasniacz... pamietacie ile jeczalam o biale wlosy jak sie ze skandynawskim zegnalam? teraz byloby jeszcze gorzej

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------


ona ma jeszcze taka wlasciwosc ze do okolo tygodnia ci o ton zjasnieje wiec nie przejmuj sie ze jest odrost szarawy czy cos.
najgorzej w³a¶nie tak hop siup post±piæ jak ja a potem come back do jasnych

princesko a mo¿e co¶ takiego Ciê zainteresuje https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=13
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:45   #48
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny ten tekst o tworzeniu kolejnych piêknych w³osów wiesz jak mi zabrzmia³? jakby¶ tworzy³a jakiego¶ Frankesteina idealnego i chcia³a wiêcej, jak taki szalony doktorek oczywi¶cie to bardzo pozytywne!

T¯ wola³by ciemniejsze w³osy? to tak jak mój

wiem, akurat L'Oreal raczej nie oszczêdza na reklamach i zawsze s± dopracowane a co za tym idzie - wyphotoshopowane
hê? no nie ¿artuj
bardziej czuje jakby to bylo dzielo tworcze a ja jak malarz- pomieszac, pomalowac i jest nowy picasso czy inny tam, na malarstwie sie nie znam wiesz, nie mozna stac w miejscu bo sie czlowiek cofa, trzeba rozszerzac swoj warsztat
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:54   #49
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

mnie siê podoba ten efekt u mysi https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=27 ciekawe jakby u mnie wyszed³ taki miks
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 20:09   #50
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kochane Ja znów przelotem P³yta g³ówna mi prawdopodobnie pad³a Farby zamówione, za 2-3 dni bêdzie akcja blonding Trzymajcie kciuki Oby wysz³o tym razem

Brakuje mi ju¿ forum
trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
kochana, mój kolor w sztucznym ¶wietle wygl±da tak jako¶ podobnie do tego co w pierwszym linku

a w przysz³ym tygodniu ja te¿ mam zachrzan, ju¿ na ten pi±tek dwa projekty, w przysz³y wtorek konspekt pracy i wstêpn± literaturê, ko³o, a na ¶rodê jeszcze jeden projekt - najs

trzymam


a jutro mam kolêdê i chyba muszê sobie jak±¶ robotê znale¼æ na ten czas
Twój kolor jest boski taki mog³abym mieæ w³osy Twoje te¿
mnie sesja co roku zaskakuje a teraz to szczególnie, du¿o zajêæ opu¶ci³am,¿eby chodziæ do pracy
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
najgorzej w³a¶nie tak hop siup post±piæ jak ja a potem come back do jasnych

princesko a mo¿e co¶ takiego Ciê zainteresuje https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=13
Dziêkujê tylko ta dziewczyna nak³ada³a na jasny blond i obawiam siê,¿e mia³abym br±zowe w³osy po tym

Bunny nie zacytowa³o mi.. wiem spodziewa³am siê tego niby,ale wiesz jak to jest chcia³abym mieæ JU¯ idealny kolor a my¶lisz,¿e ta alfa zdzia³a cuda? nigdy nie mia³am z ni± styczno¶ci, jako¶ wolê kupiæ farbê w sklepie,ale jak mia³oby byæ odrazu piêknie to bym kupi³a
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 21:18   #51
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
nie no ja mam zasieg 4/5 kresek musi latac
mialam ten 1mb ale od czegos trzeba bylo zaczac
farbuj bo jestem mega ciekawa efektow
Jako¶ w tym tygodniu jeszcze bede farbowaæ, ale nie wiem kiedy Najpó¼niej w weekend.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
kochana, mój kolor w sztucznym ¶wietle wygl±da tak jako¶ podobnie do tego co w pierwszym linku

a w przysz³ym tygodniu ja te¿ mam zachrzan, ju¿ na ten pi±tek dwa projekty, w przysz³y wtorek konspekt pracy i wstêpn± literaturê, ko³o, a na ¶rodê jeszcze jeden projekt - najs

trzymam


a jutro mam kolêdê i chyba muszê sobie jak±¶ robotê znale¼æ na ten czas
Ty to powinnas dostac wpierdziel za te w³osy

Ja sobie ciebie nie wyobra¿am w takim ciemnym ;>
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
mnie siê podoba ten efekt u mysi https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...8&postcount=27 ciekawe jakby u mnie wyszed³ taki miks
Mi sie nie podoba Jaki¶ taki nijaki ten kolor...


Wklejam moje w³osiska, zobaczcie jak mi po tym 10-2 Palette zrudzia³o wszystko u góry.... Fakt ¿e w³osy mam do mycia wiêc bardziej widaæ ni¿ zwykle no ale tak czy siak Tragedia... jak ja to wyprowadze to nie wiem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0132.jpg (50,1 KB, 60 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0133.jpg (100,3 KB, 85 za³adowañ)
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 21:32   #52
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 544
witam i ja w nowej czêsci

Kitu¶-³adniutki masz kolorek, ale on jest mocno ch³odny prawda? odrosty nasze mysie siê chyba mocno nie odznaczaj± przy nim ? tak wypytuje bo mój ju¿ ma ponad 1,5 cm i w koñcu dobrze widzê jego kolor, jest taki szary jak Princesska wstawi³a w 1 i 2 linku

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
ja siê zawsze ¶liniê jak wchodzê do Rossmanna i widzê paletê z farbami L'Oreal a na ok³adce jest Doutzen Kroes - ma tam piêkny, idealny kolor po prostu - to jedno z tych zdjêæ, ta sama seria
mi on przypomina syossa.. chocia¿ ja mam bardziej w karmel
przy linii czo³a widaæ szary odrost
jedno w nocy, drugie w sztucznym ¶wietle-cos takiego mam obecnie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg styczen.jpg (45,8 KB, 90 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg styczen1.jpg (18,5 KB, 67 za³adowañ)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-01-09 o 14:34 Powód: post pod postem
infatuated jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 22:04   #53
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka¿ wiadomo¶æ
witam i ja w nowej czêsci

Kitu¶-³adniutki masz kolorek, ale on jest mocno ch³odny prawda? odrosty nasze mysie siê chyba mocno nie odznaczaj± przy nim ? tak wypytuje bo mój ju¿ ma ponad 1,5 cm i w koñcu dobrze widzê jego kolor, jest taki szary jak Princesska wstawi³a w 1 i 2 linku
nie jest mocno ch³odny w sztucznym ¶wietle tak wygl±da, w normalnym pokaza³am w ostatnich postach poprzedniego w±tku, nie wiem czy widzia³a¶

nie odznaczaj± siê mocno odrosty widaæ dopiero jak przy³o¿ê koñcówki w³osów do odrostu, wtedy widaæ, ¿e kolor nieco inny
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-08, 23:48   #54
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 12 127
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Witajcie Blondyny

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
kochana, mój kolor w sztucznym ¶wietle wygl±da tak jako¶ podobnie do tego co w pierwszym linku

a w przysz³ym tygodniu ja te¿ mam zachrzan, ju¿ na ten pi±tek dwa projekty, w przysz³y wtorek konspekt pracy i wstêpn± literaturê, ko³o, a na ¶rodê jeszcze jeden projekt - najs

trzymam


a jutro mam kolêdê i chyba muszê sobie jak±¶ robotê znale¼æ na ten czas
Kitka jaki to lakier?

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

te¿ mam ochotê ju¿ od dawna na przyciemnienie ale podejrzewam, ¿e to by³oby chwilowe i raczej ciekawo¶æ a potem znowu powrót do jasnych, wiêc bez sensu chyba, mo¿e kiedy¶...
xLADYx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 06:05   #55
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Jeste, jestem
wrocilam do zywych
ponadrabialam tamta zalegla czesc, ale stwierdzilam,¿e nie bede juz cytowac


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ten pierwszy to jakis podwojny popiel wrecz princeska czym bys nie robila rob 8.1 badz 9.1 do znudzenia, na oksy 6% najlepiej na dlugosci na 15 minut co odrosty. Po prostu musisz nasyciæ te wlosy popielem, ja mowilam ze latwo nie bedzie, ale jeszcze raz czy dwa i one juz powinny popiel utrzymywac moze alfaparf sprobuj co? z mixem niebieskim lub szarym


nie doczekam sie chyba jak bedziesz po


musialas pokazac wlosiska znowu slina chyba ja tez zaczynam chorowac na przyciemnienie takie do poziomu 8 obejrzalam jeszcze prada albo nic i tam bohaterka ma takei piekne wlosiska zaraz wam moze pokaze
ja chyba watki jdnak pomylilam...
hallo, Bunny to TY!?

A tak poza tym to u mnie po staremu.
Praca,dom,praca,dom.
Jutro T¿ ma uroziny a ja kompletnie nie mam pomys³u na to co mu kupic

A ten krem ktory kupilam chyba mnie jednka zapycha
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...zy-na-noc.html
z tym,¿e moj ma zupe³nie inny sk³ad niz jest podane w recenzji.
wklejam sk³ad poprawny w za³aczniku
eehhhh... chyba nie dla mnie i mojej mieszano-t³ustej skóry, takie typowe kremy przeciwzmarszczkowe na noc
dziewczyny napiszcie prosze co na noc uzywacie?
Kitka ide Twojego bloga przejrzec, bo zdaje sie mamy taki sam typ cery
T³usta, z zaskornikami, zdolna do zapychania powietrzem

Kupi³am rowniez ten szampon Timotei Jericho " wyrazisty kolor"
i odzywke ¿ó³ta Gliss kura co mi Bunny poleci³a¶
Jednaka jeszcze jej nie uzywalam,bo musialam troche wiecej maski na glowe klasc, bo cos mi szuszem zawialo ostatnio, ale to przez ogrzewanie

Jeju jak ja za Wami tesknilam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0007.jpg (46,5 KB, 18 za³adowañ)

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-01-09 o 07:11
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 08:56   #56
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 544
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
nie jest mocno ch³odny w sztucznym ¶wietle tak wygl±da, w normalnym pokaza³am w ostatnich postach poprzedniego w±tku, nie wiem czy widzia³a¶

nie odznaczaj± siê mocno odrosty widaæ dopiero jak przy³o¿ê koñcówki w³osów do odrostu, wtedy widaæ, ¿e kolor nieco inny
widzia³am
no w³asnie tak mi siê wydawa³o, ¿e siê nie odznaczaj± i mo¿na by na 8,2 zapu¶ciæ naturale..
infatuated jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:26   #57
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

W³osy Kitki strasznie mi siê podobaj±, kocham o kondycji nie mówi±c, to kolor jest boski, taki bym chcia³a a ja tak jak Kitka mam mysi odrost kitko Ty nadal Londa 18??

Ja tez uwa¿am ¿e nowy piesek by Ci pomóg³ Kotko

Bunny ja bym Ciê widzia³a w minimalnie ciemniejszym ale nie a¿ takim jaki pokaza³a¶

Kylie Twoje w³osy lubi± proteiny? którego tego gliss kura kupi³a¶? ¿ó³tego jednak? napisz jak w³osy po nim bo siê zastanawiam miêdzy czarnym/br±zowym/¿ó³tym
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:31   #58
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka¿ wiadomo¶æ
Kitka jaki to lakier?

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

te¿ mam ochotê ju¿ od dawna na przyciemnienie ale podejrzewam, ¿e to by³oby chwilowe i raczej ciekawo¶æ a potem znowu powrót do jasnych, wiêc bez sensu chyba, mo¿e kiedy¶...
kochana to spróbuj Syossa z Twoich jasnych w³osów i tak siê szybko wyp³ucze, wiêc je¶li Ci siê nie spodoba to po 2 tygodniach bêdziesz mog³a machn±æ swoj± farb±, jasnym blondem, a przynajmniej ciekawo¶æ Ci przejdzie

lakier to Miss Sporty nr 340
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Jeste, jestem
wrocilam do zywych
ponadrabialam tamta zalegla czesc, ale stwierdzilam,¿e nie bede juz cytowac


A ten krem ktory kupilam chyba mnie jednka zapycha
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...zy-na-noc.html
z tym,¿e moj ma zupe³nie inny sk³ad niz jest podane w recenzji.
wklejam sk³ad poprawny w za³aczniku
eehhhh... chyba nie dla mnie i mojej mieszano-t³ustej skóry, takie typowe kremy przeciwzmarszczkowe na noc
dziewczyny napiszcie prosze co na noc uzywacie?
Kitka ide Twojego bloga przejrzec, bo zdaje sie mamy taki sam typ cery
T³usta, z zaskornikami, zdolna do zapychania powietrzem

Kupi³am rowniez ten szampon Timotei Jericho " wyrazisty kolor"
i odzywke ¿ó³ta Gliss kura co mi Bunny poleci³a¶
Jednaka jeszcze jej nie uzywalam,bo musialam troche wiecej maski na glowe klasc, bo cos mi szuszem zawialo ostatnio, ale to przez ogrzewanie

Jeju jak ja za Wami tesknilam
hej

po AA Ciê zapycha? ja uwielbiam AA i nic mi siê po nich nie dzieje, a stosujê te do cery wra¿liwej
Cytat:
Napisane przez infatuated Poka¿ wiadomo¶æ
widzia³am
no w³asnie tak mi siê wydawa³o, ¿e siê nie odznaczaj± i mo¿na by na 8,2 zapu¶ciæ naturale..
ja naturali z t± farb± zapu¶ciæ bym nie mog³a, bo kolor w porównaniu z moimi naturalami jest zbyt ciep³y
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
W³osy Kitki strasznie mi siê podobaj±, kocham o kondycji nie mówi±c, to kolor jest boski, taki bym chcia³a a ja tak jak Kitka mam mysi odrost kitko Ty nadal Londa 18??
jaka Londa 18, nigdy nie farbowa³am Lond± 18
Majirel 8,2


a u mnie od wczoraj ¶nie¿yca
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:42   #59
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej

Ja w³a¶nie siedzê z C10, i ju¿ siê nie mogê doczekaæ efektów

xXxKYLIExXx nie znam siê a¿ tak dobrze na sk³adach, ale ten krem nie ma dobrego sk³adu. Ma parafinê, a ona w³a¶nie (przynajmniej mnie) strasznie zapycha. Ja te¿ mam cerê t³ust±/mieszan±, któr± prawie wszystko zapycha. Teraz U¿ywam te kremy, i jestem z nich zadowolona. Nie zapychaj±, nawil¿aj±, lekko napinaj± skórê. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-na-dzien.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wy-na-noc.html

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
a u mnie od wczoraj ¶nie¿yca
Jak Ci fajnie. U mnie ¶niegu brak. Wcze¶niejszy ju¿ ca³kowicie siê rozpu¶ci³, i mam pogodê jesienn±
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:47   #60
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak Ci fajnie. U mnie ¶niegu brak. Wcze¶niejszy ju¿ ca³kowicie siê rozpu¶ci³, i mam pogodê jesienn±
chêtnie oddam Ci swój ¶nieg, gdy¿ ja czekam na wiosnê, wiêc u mnie jest niewskazany
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.