Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/ - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-05, 22:12   #61
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

dziewczynki, help... wiem, że ja tak może trszkę off topic... ale dla mie to ważne z tym mlekiem...:/
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 21:24   #62
aarriieellkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

a ile kosztuj ten olejek poj10 ml? i petro...costam,:d
aarriieellkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 06:55   #63
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Zależy od firmy: ja za swój olejek zapłaciłam ok.7-8 zł, a petroleum D-5 zł
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 15:58   #64
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Dziewczynki a ja mam petroleum D-4 to źle
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 14:01   #65
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Ej dziewczyny komus pomogło? ????
Uzywaliscie ile czasu itp/?

Ja niedługo sobie kupie ten olejek i ten petro cos tam:P:P:P

Pozdrawiam
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 14:36   #66
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

ja używałam raz dziennie, wieczorem przez jakiś miesiąc i nie zauważyłam żadnych zmian... :|
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 14:59   #67
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez singielka1
ja używałam raz dziennie, wieczorem przez jakiś miesiąc i nie zauważyłam żadnych zmian... :|
to i tak dobrze, ja się napaliłam na ten olejek,ale okazał się dla mnie za mocny i milam podrażnienia skóry... kupiłam więc gotowy tonik, lecz po nim mam jakiś wysyp zaskóników... pryszczy nie mam,bo i nie miałam, ale nie wiem czemu taka dziwna reakcja na tonik?może poprostu mój poprzedni tonik lepiej oczyszczał i po przerzuceniu się na coś słabszego taki efekt? ja z bólem serca przyznaję, że się zawiodłam... [ale nie chcę nikogo zniechęcać, dla mnie też kiepska jest mąka i refectocil,a prawie wszyscy są nimi zachwyceni...więc to ja jestem jakaś inna...]
lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-15, 15:16   #68
Magdalenus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 61
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Po prostu któryś ze składników tego toniku zatyka Ci pory.
Magdalenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 20:10   #69
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Ja od dluzszego czasu mialam problemy z cera. I tez zauwazylam, ze po zredukowaniu kosmetykow do minimum i odstawieniu preparatow (ktore podobno mialy pomagac na wypryski a w sumie tylko zaostrzaja problem) moja skora zdecydowanie sie poprawila. Uzywam do mycia naturalnego afrykanskiego mydla... calkowicie bez chemi i potem zwykly, prosty kremik nawilzajacy z Bebe. Czasami w ciagu dnia przemyje delikatnym tonikiem.
I w koncu odetchnelam z ulga... nawet jak mi jakis dorbiazg wyskoczy to rano juz go nie ma a skora w dotyku jest mila i wyglada o wiele lepiej.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 12:08   #70
Madelainemp
Przyczajenie
 
Avatar Madelainemp
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Ja po prostu odstawiłam wodę z kranu na rzecz minerałki. CZasem nawet zwykła, tylko filtrowana i przegotowana. Efekt wręcz szokująco pozytywny. Pozdrowionka!
__________________
Magdalena
Madelainemp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 00:17   #71
paula219
Raczkowanie
 
Avatar paula219
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 77
GG do paula219
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

a ja sie pozbyłam pryszczy używając zwykłego kremu bambino.......im bardziej wysuszacie twarz tym bardziej cera bedzi wytwarzała sebum....i wiecej pryszczy bedziecie miaływiec nie stosujcie zadnych antybiotyków tylko po prostu dajcie sie skórze wyszalec a poprawa nastapi
paula219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-26, 14:55   #72
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

cos w tym jest bo faktycznie po odstawieniu roznych specyfiktow do tlustej skory i przy uzywaniu bardziej delikatnych bezalkoholowych nastapila poprawa
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 20:40   #73
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez paula219
a ja sie pozbyłam pryszczy używając zwykłego kremu bambino.......im bardziej wysuszacie twarz tym bardziej cera bedzi wytwarzała sebum....i wiecej pryszczy bedziecie miaływiec nie stosujcie zadnych antybiotyków tylko po prostu dajcie sie skórze wyszalec a poprawa nastapi
serio sie pozbyłaś pryszczy mydłem bambino??bo ja próbuje od tygodnia i w sumie może tylko troche jest lepiej chociaż chwilami to załamka używasz czegoś jeszcze???

znaczy sie kremem już mi poszło na głowe z tego wszystkiego heh bo ja mydła też używam to dlatego
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 22:02   #74
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

ohh dziewczynki co ja najlepszego narobilam
nie doczytalam dobrze i nie zmieszalam tego olejku BOSHE ALE JA GLUPIA JESTEM...
teraz mam buzie jak biedronka 20 letnia DOSLOWNIE!!!!
mozna temu jakos zaradzic?
jesli sie wyleczy niejako moge wrocic do prawidlowej mixtury petroleum+ol. pichtowy????
Pozdrawiam
myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 12:24   #75
ciunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 55
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Sovilo pytanko! jestem tu nowa i strasznie sie ciesze ze znalałam ten link noa le nie wazne ja oczywscie z wiazku z tym mlekiem...nasaczas wacik mlekiem i przecierasz czy popostu tak jak woda myjesz twarz zucasz wsyztsko na siebie? pozniej nie zmywasz tego mleka? wole zadna woda a myjesz twarz jakimis zelami???prosze o dop iz goryd zikei pzodrawiam was dziewczyny
ciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 17:35   #76
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Ze względu na rozpierającą mnie radość po dzisiejszym spojrzeniu w lustro podzielę się swoją metodą, może ktoś wypróbuje, może komuś pomoże...Moja cera była mieszana, najładniejszą częścią twarzy były policzki-ostatnio jdnak zaczęły pojawiać się na nich krosty. Odtawiłam antybiotyk przepisany przez dermatologa, wszelkie drogie ''mazidła'' i ograniczyłam kosmetykę do minium, wykorzystując przy okazji ''babcine sposoby''. Buzię myję 2x dzienne...zwykłym mlekiem, ew. śmietanką przy braku tego pierwszego. Potem- rano tonik Bielendy w żelu ''Zielona herbata'' i... moja wysuszona skóra, spragniona zawsze kremiku teraz go nie potrzebuje! ( kremy na razie odstawiłam, nie mogę trafić na ''ten swój'').Wieczorem stosuje tonik petroleum+olejek pichtowy. To wszystko. Od czasu do czasu maseczka oczyszczająca z aspiryny, nawilżająca- jaka wpadnie w ręce . Jestem zaskoczona i niesamowicie zadowolona ze stanu swojej buzi, mogę wychodzić z domu bez podkładu Teraz, kiedy mam spokój z pryszczami, biorę się za filtry
Serdecznie gratuluję Ja na szczeście nie miałam nigdy dużych problemów z krostkami, ale wiem co to jest, bo moja Przyjaciółka ma. Polecę Jej Twój sposób. Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:15   #77
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez ciunia
Sovilo pytanko! jestem tu nowa i strasznie sie ciesze ze znalałam ten link noa le nie wazne ja oczywscie z wiazku z tym mlekiem...nasaczas wacik mlekiem i przecierasz czy popostu tak jak woda myjesz twarz zucasz wsyztsko na siebie? pozniej nie zmywasz tego mleka? wole zadna woda a myjesz twarz jakimis zelami???prosze o dop iz goryd zikei pzodrawiam was dziewczyny
Najpierw normalnie zmywam twarz, w moim przypadku mydełkiem Bambino- mnie wysuszało tylko na początku, teraz używam go z powodzeniem. Później nasączam wacik mlekiem i przecieram twarz okrężnymi ruchami-zostawiam na pół godziny(jeśli potrzymasz dłużej nic się nie stanie) i zmywam wodą. Czasem nakładam na noc krem(Bilenda, nawilżający z aloesem- lekki i mnie nie zapycha, pozytywnie oceniany na KWC). Skóra po kilku dniach staje się rozjaśniona, gładsza. Dla mnie minusem jest to, że mleko rozjaśnia piegi, które prawie mi poznikały
Ps. Aha, mleko na twarzy zachowuję się jak maseczka- zasycha i ściąga skórę
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:15   #78
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Serdecznie gratuluję Ja na szczeście nie miałam nigdy dużych problemów z krostkami, ale wiem co to jest, bo moja Przyjaciółka ma. Polecę Jej Twój sposób. Pozdrawiam serdecznie
Dziękuję, mam nadzieję, że Twojej przyjaciółce pomoże moj sposób
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 12:01   #79
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

witam
Kiedyś oglądałam program o sławnych modelkach.
Własnie w nim Cindy Crowford podała, że nie może się obyć bez mleka. Robi sobie z nich toniki przelewa do opakowania z atomizerem i spryskuje często twarz.
Myślę, że coś w tym jest. Ja też od czasu do czasu przecieram sobie twarz mlekiem, najczęścien na noc. I faktycznie skóra rano jest trochę inna, ładniejsza.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 15:45   #80
ciunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 55
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

kurde a ja zostawiałam melko na twarzy bez zmywania upsss no ale nic mi ie nie działo cały czas tylko miałam ładnie napieta twarz a po nocy to skorka jest fanstayczna jesli zostawi sie na noc mleko na twarzy...dobra dziza odp teraz mleko bede zmywac po 30 min
ciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 18:46   #81
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Dziewczyny, spokojnie, nic sie nie dzieje, jak zostawicie mleko nawet na caly dzien na twarzy
ja ostatnio nie wychodzilam z domu (bo inaczej musze chociaz jakis puderek nalozyc) i rano zrobilam tonik z czystego mleka i do wieczora skore w ogole nie blyszczala sie!! przy mojej cerze jest to wrecz nieprawdopodobne, bo zazwyczaj do 2 godzin (jelsi nie mam makijazu) cere mam jako tako, czyt. jeszcze nie jak latarnie
Jutro sprobuje po wymyciu przetrzec mlekiem, pozniej kremik (=bloker) i puderek,c hco mysle, ze efektu zmatowienia juz nie bedzie, na to oczywiscie skrobia, ale zdam relacje jak z matowieniem, jelsi sie cos pozniej nalozy

Pomysle tez o olejku i pertoleum, ale nie wiem czy sie zdecyduje, bo ostatnio na mojej twarzy troche czerwonych kropek (i to nie tylko male pryszcze, ale jakby i uczulenie od 2 m-cy), choc nie wiem czy to nie przez leki przeciwtradzikowe...

No to jutro napisze jak matowienie cery mlekiem
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 20:59   #82
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Ja z wielkim poswięceniem odkładam wszystkie mazidła na trądzik ooo a ile tego jest I co ja teraz z tym zrobie? No trudno... Teraz używam tylko żelu antybakteryjnego Ziaja TIN TIN i toniku z tej samej serii Oczywiście kremik nawilżający Physiogel no i czasem korektor z Sorayi CARE CONTROL. Doszłam do wniosku, że za młoda jestem na te mazidła Też kiedyś po przeczytaniu wątku użyłam parę razy mleka. Niestety nie wytrzymałam długo, ponieważ mleko jakoś mi tak brzydko pachniało ... to było chyba 0.5% Łaciate. Aby zapach całkowicie się ulotnił musiałam ponownie umyć twarz żelem. Czy Wy też macie takie odczucia czy tylko ja jakaś przewrażliwiona jestem? Któraś z Was drogie dziewczęta wspominała coś o mydle afrykańskim. Cóż to takiego? Jakie efekty i gdzie mogłabym to zakupić? Gorąco pozdrawiam
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 21:36   #83
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Mi na poczatku prtzeszkadzal zapach, ale szybo sie ulatnia,wystarczy zaczekac az mleko wyschnie
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 16:30   #84
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

mleko? hmm skoro maseczki sie robi z jogurtow to mleko tez pewnie dziala jakos fajnie hm hm ciekawe musze sprobowac
P.S ile ja sie ciekawych i nowych i przydatnych rzeczy dowiem na tym forum to szok :P
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 16:51   #85
crevetca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3
GG do crevetca
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Tym mlekiem nawilżasz wacik i przemywasz twarz czy robisz to jakoś inaczej?
crevetca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:45   #86
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Cytat:
Napisane przez Sovilo
Najpierw normalnie zmywam twarz, w moim przypadku mydełkiem Bambino- mnie wysuszało tylko na początku, teraz używam go z powodzeniem. Później nasączam wacik mlekiem i przecieram twarz okrężnymi ruchami-zostawiam na pół godziny(jeśli potrzymasz dłużej nic się nie stanie) i zmywam wodą. Czasem nakładam na noc krem(Bilenda, nawilżający z aloesem- lekki i mnie nie zapycha, pozytywnie oceniany na KWC). Skóra po kilku dniach staje się rozjaśniona, gładsza. Dla mnie minusem jest to, że mleko rozjaśnia piegi, które prawie mi poznikały
Ps. Aha, mleko na twarzy zachowuję się jak maseczka- zasycha i ściąga skórę
crevetca trzeba uwaznie sledzic watek

a tak na marginesie przesledzilam dokladnie watek i zamierzam sprawdzic ten "mleczny tonik" mam jeszcze takie pytanko.. Czy ktoras z was myla moze twarzyczke mydelkiem siarkowym? Ostatnio gdzies przeczytalam ze sie sprawdza ale tak sie zastanawiam.. przeciez to musi strasznie wysuszac buzke
__________________
Pozdrawiam

Corpus Delicta
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:41   #87
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Ja kiedyś my. Po dłuzszym stosowanibuzie miałam bez prysczy. Jednak nie uzywałam zadnego kremu nawilzajacego ani toniku i potem znowu wrociły ;/ Ale polecam bardzo fajne Po nim znikły mi małe wypryski na pośladkach.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:32   #88
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

Potwierdzam, mydełko siarkowe jest fajne, ale na przetłuszczające się miejsca. Ja mam cerę przesuszoną, ale z okresowymi krostkami przed miesiączką- mydełko pomaga, ale póxniej strasznie wysusza, więc nie stosuje już go na twarz, oj nie... Natomiast pomógł mi rewelacyjnie na krostki na dekolcie, ramionach, plecach i pośladkach
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:01   #89
Ona_17
Zadomowienie
 
Avatar Ona_17
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 450
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

W takim razie i ja wyprobuje Bardzo dziekuje za odpowiedzi
__________________
Pozdrawiam

Corpus Delicta
Ona_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 12:34   #90
Olllka
Raczkowanie
 
Avatar Olllka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 92
Dot.: Pozbyłam się pryszczy :-)))))))

zna któras z was przepis na tonik aspirynowy? jeśli tak proosze o jakaś odpowiedz z góry bardzo dziekuje

Pozdrawiam
__________________
"...And you know that you’re good...
...Cause they told you could be...
...The next BEST superstar..."
Mel C.
Olllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-23 13:49:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.